Dziś jest: Poniedziałek, 20 listopada 2017, godzina 12:46
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Kronika 4um

Pierwsza     <<   <   ... | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |   >   >>     Ostatnia
ChosenOne
Wiadomość [#421]: 16.10.2008 o 18:41

you shall not pass

http://sendspace.pl/

All humans will, without exception, eventually die.
PM Email
Scarab
Wiadomość [#422]: 16.10.2008 o 20:23

Nie ma mnie, ale wstaw tą fotę co z Grubym stoję na jakimś uber parkingu po penetracji ucha. :P

It's better to live one day as a lion, than a one hundred days as a lamb.
PM Email
azjusz
Wiadomość [#423]: 17.11.2008 o 23:36

Pewnego dnia...nie, inaczej. Oto historia pewnego tematu, ktory przejdzie do historii jako podrecznikowy przyklad nakrecania sie tzw spirali ocipienia, jeden z najszybciej rozwijajacych sie tematow jak i ataku na slynna strone nie-do-konca-normalnych-ludzi, czyli swojskiego 4chana:

Najpierw Yano zalozyl taki-siaki temat

Po kilku a la naukowych postach ktos rzucil:
YuenPL napisał
z tego, co ja wiem, to zmiany klimatyczne zachodza raczej same. tak naprawde, to pierdzace owce i krowy wytwarzaja wiecej gazow cieplarnianych, niz fabryki (sic!).
w chyba XVI wieku mozna bylo przejsc sobie prosta droga z polski do szwecji, bo byla taka zima, ze cale morze zamarzlo. teraz jest cieplej. ja tam wole jak jest cieplej.
a z tymi pradami - cos w tym jest, juz w pojutrze o tym bylosmiley.gif

ktos dodal kolejny "naukowy" fakt
Rekan napisał
to jako maly smaczek mozna dodac ze od XIV do XVI w w dolinach klodzkich byly bardzo slynne winnice

a "spirale ocipienia" (nie mylic z ociepleniem) zaczal nakrecac Zander
Zander napisał
A przypomnieć Wam, ze za czasów szlachty Bałtykiem można było sie do Szwecji na saniach przemieszczać? :P

kamien milowy polozyl Kunta:
wilgotna15 napisał
podobno jakiś czas temu można było przejść do szwecji suchom nogom !111

no i sie zaczelo...
(moznaby zacytowac wiele osob, ale miejsca by trzeba bylo tyle ze az do Szwecji by sie doszlo suchom nogom!)

wkleilismy kilka obrazkow typu

zarliwie sie smiejac, by...

...napasc na 4chana!

dzieki zachetom KozzioUa i zdobyciu przyczolka przez Zandera inwazja pzrebiegala pomyslnie:

KozzioU dodal swoje http://s4.tinypic.com/e0opxs.jpg

Wpisalismy sie nawet do google http://img352.imageshack.us/my.php?image=baltykgooglebnplxd0.jpg
oraz do archiwum 4chana, by archiwizowac zdobyte dobra i tereny.

Niestety po pewnym czasie wrog w postaci Administratora (czy kogos tam) uznal, ze skoro on nie moze tam wygrac to nikt nie wygra, po czym spuscil atomowke kasujac nam temat. Jedyny ocalaly z apokalipsy, Blekdef, zapisal i udostepnil wiekszosc tego co tam naspamowalismy
http://rapidshare.com/files/164467015/Suchom_Stopom.rar
http://www.sendspace.pl/file/K95C0RbU/

po wycieczce na nasz druga ulubiona strone, po offtopikach na bn.pl, dyskusja na dany temat opadla.
dodalismy jeszcze to http://i37.tinypic.com/eb1xdy.jpg , ale juz bylo po wszystkim.

adres topiku http://forum.battlenet.pl/viewtopic.php?t=31838&page=0

fotografujac sie przy trofeach planujemy kolejne uderzenia

[Edycja azjusz - 18.11.2008 o 19:09]

PM Email Strona domowa
Rain
Wiadomość [#424]: 27.12.2008 o 21:51

☣Del Soler☣

eNdryu napisał
Raven napisał
eNdryu napisał
kasiamrozek napisał
widze, ze wyglad forum dalej pasqdny ;/

OMG OMG OMG Kejti Mróz smiley.gif

Niebezpiecznie zblizasz sie do mojego nazwiska.

omginski?;)

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
We Are Anonymous We Are Legion We Do Not Forgive We Do Not Forget
PM Email Strona domowa
wilgotna15
Wiadomość [#425]: 28.12.2008 o 00:03

HEHEHEHEHHEHEHEHEHEHEHEHEHEHHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Партия Ленина — сила народная
Нас к торжеству коммунизма ведёт!
PM Email
eNdryu
Wiadomość [#426]: 28.12.2008 o 14:25

egzakli:P

potluczony.gif
one fap a day keeps the doctor away
PM Email
wilgotna15
Wiadomość [#427]: 28.12.2008 o 14:41

brytyjskie poczucie humoru

Партия Ленина — сила народная
Нас к торжеству коммунизма ведёт!
PM Email
Crom
Wiadomość [#428]: 09.01.2009 o 10:01

jest lepszy od Ciebie

Nie ma mnie na forum jeden dzien i na boardzie WoW'a piramidy buduja, no patrzcie no, przyznam ze calkiem fajne wyszlo:

[Edycja Crom - 09.01.2009 o 10:03]

| Format Sig? [Yes/No]
| Enter Command: .......Yes
| Format percentage: 10%...25%...50%...75%...100%...Complete!
| Sig Formatted.
|
| Have a Nice Day!

[System Shutdown]
ver.1.05 made by Crom, Last Update: 21.07.11y

[SYSTEM REMINDER] - [ON]
PM Email
Scarab
Wiadomość [#429]: 26.01.2009 o 14:44

wilgotna15 napisał
HEHEHEHEHE DUŻO ŚMIECHU

zaruchales ? bo tszeba miec kategoriem x do walki z kosmitami EHEHEHEHE

It's better to live one day as a lion, than a one hundred days as a lamb.
PM Email
DontAskMeWhy
Wiadomość [#430]: 04.02.2009 o 19:02

28.01.2009 o 17:21 - chyba warto wspomniec ten dzien, gdyz wlasnie wtedy, forumowy boss element, postanowil zaczac walczyc z szerzacym sie spamem na boardzie przeznaczonym do szerzenia spamu potluczony.gif pierwsza ofiara byl ChosenOne, ale padly tez numery: 6362 (Scarab), 15685 (Tristanja), 7385 (KozzioU), 26180 (wilgotna15), 31901 (Cycasta aka Tristanja), 19677 (krecik123), 21094 (Xsarq), oraz nie jestem pewny 16147 (korwin)

PM Email
Zander
Wiadomość [#431]: 30.04.2009 o 16:03

Better than joint !

W dniach 29-30.04.2009 nastąpiła wesoła sytuacja !
Użytkownik 'FireBird', który wpadł na Offtopici po kłótniach na SC2 wywołał zadymę na 'Samopoczuciu'. Powstało kilka stron w rekordowym tempie. Na wszystkich stronach było widać wielką dezaprobatę 'starych' użytkowników do nowego, który sytuację napinał do końca dnia.
Następnego dnia po południu ElemenT wkroczył na offtopici, banując i kasując 'Samopoczucie'.

Pytanie - czemu znowu oberwało się najmniej winnym? tongue.gif

Cześć pamięci NAJKRÓTSZEGO samopoczucia ever ! (nie doszło do 100 stron nawet :P) biggrin.gif

Edit po dniach :
Nie chce sę tu dodawać jako wielki koks, ale powstał obrazek upamiętniający chłopakow zbanowanych :
http://img2.vpx.pl/up/20090430/szakunec.jpg :P

[Edycja Zander - 02.05.2009 o 19:10]

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." S. Lem

"Najpierw był sam większy penis. Potem doszły większe miecz/topór/maczuga/zamek/armia, które zastąpił w zeszłym stuleciu samochód. A teraz jeszcze oprócz fujary i auta porównuje się komputery. I kto szybciej stawia baraki EHEHEHEHEHEHEHEHHEHE" BlekDef, szakunec.
PM Email Strona domowa
Rain
Wiadomość [#432]: 08.06.2009 o 11:37

☣Del Soler☣

nikt o tym nie wspomnial a chyba trzeba smiley.gif forum jedzie na podwojnym samopoczuciu smiley.gif jedno tutaj jedno na naszej klasie potluczony.gif

PM Email Strona domowa
Zander
Wiadomość [#433]: 24.08.2009 o 17:35

Better than joint !

Prędzej trzeba by wspomnieć, że przeżyliśmy (przynajmniej kilkoro z nas) kolejny zlot tongue.gif

=====

Pomyślałem, że będzie niezła heca jak wstawimy to do kroniki i za kilka lat będziemy mieli z tego padaki potluczony.gif

Kunta-Kinte napisał
Vegosan napisał
wyzszy poziom

wazenie gowna potluczony.gif

15 dni nie srałem :O

przez pierwsze 7 dni na krecie po codzinnym chlaniu i strachu przed kac kupą bałem sie iść na plażę , bo w razie czego zawsze mam około 10 sekund na dobiegnięcie do kibla xD
7 dnia nachlany za namową ludzi zadzwoniłem po lekarza ,który gadał po angielsku tak jak ja po szwabsku. Jakos sie z nim dogadałem dał mi jakieś leki na sranie i tyle rozumiałem z tego co mówił ,że mam brać 2 razy co 6 godzin. Tak tez uczyniłem xD Dalej się jakoś nie mogłem wysrać :O Nastepnego dnia wieczorem spotkałem sobie rezydenta i mówi do mnie czy mi pomogło , bo on "też jak tutaj przyjechał w maju to przez pierwsze 2 tygodnie tak go czyściło ,że się mało nie odwodnił " podobno przez zmianę klimatu i wody O_o Ja mu mowie,ze mnie kurvva właśnie nie czyści i dałbym wszystko aby się zgruzować porządnie , a na sranie to ja sobie wziąłem z polski stoperan w razie czego xD Ten zrobił taką minę jakbym go po ryju kootasem trzaskał i mowi ze chyba sie z lekarzem nie dogadałem bo stoperan przy tym co dostałem to jak witamina C przy antybiotyku xDD tak sie dogadałem z doktorkiem ze myslal ze leje sie ze mnie i chcę coś na wstrzymanie xDD kolejne 7 dni nie srałem xD myslalem ze sie popsułem , źle mi z tą myślą było . Dopiero jak wrocilem tutaj to srałem jakbym miał febrę xD

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." S. Lem

"Najpierw był sam większy penis. Potem doszły większe miecz/topór/maczuga/zamek/armia, które zastąpił w zeszłym stuleciu samochód. A teraz jeszcze oprócz fujary i auta porównuje się komputery. I kto szybciej stawia baraki EHEHEHEHEHEHEHEHHEHE" BlekDef, szakunec.
PM Email Strona domowa
Rain
Wiadomość [#434]: 24.08.2009 o 22:50

☣Del Soler☣

to nawet moj tekscior z 20 strony kronik przebija potluczony.gif

PM Email Strona domowa
Jey
Wiadomość [#435]: 30.01.2010 o 21:05

Konto skasowane

Wymiatacz napisał
Tak a propo anime i 4chan ;] http://images.4chan.or(...)1299.jpg

;)

Zander
Wiadomość [#436]: 30.01.2010 o 22:57

Better than joint !

Jey napisał
Wymiatacz napisał
Tak a propo anime i 4chan ;] http://images.4chan.or(...)1299.jpg

;)

Wam obu gratuluję bystrości ;)

edit
Ok ok, skumałem jak przeczytałem temat potluczony.gif

[Edycja Zander - 31.01.2010 o 08:38]

PM Email Strona domowa
Jey
Wiadomość [#437]: 31.01.2010 o 10:08

Konto skasowane

chodzilo mi Zander ,zeby zacytowac Wymiatacza ze wkleil link 4chanowski ;)

Zander
Wiadomość [#438]: 31.01.2010 o 10:27

Better than joint !

To właśnie skumałem, ale z opóźnieniem tongue.gif

PM Email Strona domowa
Echis
Wiadomość [#439]: 05.06.2010 o 23:15

"siedzieli sobie ta jak 50 innych osob na polach przy jeziorku , ja szedlem ze swoim na smyczy po drodze . Raptem slysze wolanie i krzyki , patrze a tam kurvva biegnie amstaf ze smyczą z pianą na ryju :O I babe ktora leci za nim , hója się jej słucha i jeszcze drze sie do mnie abym swojego złapał na krótko i odciągał . Myslalem ze sie amstaf przestraszy i s(wulg.)i ale jak hycną na mojego z rozpędu to co sie bede pierdoolił i puściłem mojego tez O_o Oczywiscie dostalem zjeby ze moj nie mial kolczatki kaganca :O:O Kurvva ide se spokojnie atakuje mnie amstaf puszczony luzem , ktory jest 5 oczek wyzej na liscie psow agresywnych niz moj i jeszcze zjeby na mnie leca . Kurvva 100 osob nad jeziorem nikt nic nie widzial , widzieli tylko sam fakt napierddalania sie juz bez smyczy . Jeszcze mam opatrunek na lapie bo probowalem tamtego też odciagac za smycz , a mial taka skurvviała z hamulcem jak linka stalowa i mam poparzoną dłoń O_o Gardło tamtego wygladalo nieciekawie wam powiem , typ owinął mu je kocem czy recznikiem i pojechali do weterynarza . Do tej pory wyjmuje mojemmu jego śierść z ryja :o mam nadzieje ze padnie im na stole bo cos czuje ze ma pare krwotoków wewnętrzych bo zanim baba dobiegła to dostał 5 butów z cąłej siły na brzuch jak wisiałna moim :O nie wiem czy cos mu zrobilem ale jak potem juz leżał na boku i dyszał to żygał żółcią z krwią i co chwile jakoś dziwnie "kaszlał" , ale baba tego nie widziala wysoka trawa , a ja celowalem w jaja ,ale sie miotał ;d"
Kunta.

Pozwolicie. ;)

PM Email
wilgotna14
Wiadomość [#440]: 05.06.2010 o 23:26

Konto skasowane

kurvva co to ma do kroniki ? :o ja bed emial przesrane na calej linii jutro z psiarnią , hói wie czy mi psa nie beda chcieli zabrać/uśpić :|

REKLAMA
Strona 22 z 23.
Pierwsza     <<   <   ... | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :