Dziś jest: Niedziela, 19 listopada 2017, godzina 18:42
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Kronika 4um

Pierwsza     <<   <   ... | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |   >   >>     Ostatnia
DontAskMeWhy
Wiadomość [#361]: 29.10.2006 o 20:57

to samo mialem wkleic biggrin.gif no ale TS byl szybszy smiley.gif

PM Email
DontAskMeWhy
Wiadomość [#362]: 07.11.2006 o 16:19

Vegosan napisał:
Dragoon93 napisał:
o to fajna tapetka
[Edycja - Dragoon93 w 07-11-2006 o 14:40]

chce tą tapete
albo upload albo vegosan_(at)_interia.pl ;p

Dragoon93 napisał:
Vegosan napisał:
Dragoon93 napisał:
o to fajna tapetka

chce tą tapete
albo upload albo vegosan_(at)_interia.pl ;p

dragoon93_(at)_interia.pl

Vegosan napisał:
kee?

To Ty mi masz wyslac tą tapete a nie ja Tobie o_O

PM Email
LuxMundi
Wiadomość [#363]: 07.11.2006 o 16:55

Konto skasowane

Myślę, że w kronice powinien sie znaleźć zapis dzisiejszych czystek na forum smiley.gif

azjusz
Wiadomość [#364]: 07.11.2006 o 23:16

Taram Taram!
Oto wszystkie wasze (nasze) zdjecia zebrane z tematu "Wasze facjaty (reszta tudziez)":

http://www.megaupload.com/pl/?d=QG28OMRH

Razem 111 MB, wszystkie strony od pierwszej do 417. Oczywscie nie wybieralem absolutnie wszystkich zdjec: bodajze polowa linkow nie dzialala, a tych co byly sciagnalem/zapisalem tak gdzies 2/3 (nie ma sensu ogladac na przyklad doslownie dziesieciu takich samych zdjec jednej twarzy na jednej imprezie czy cos w tym stylu). Ilosc fotek na urzytkownika wachala sie od jednego, dwoch az po trzydziesci pare konczac (na przyklad taki Yano, Thane, Master-Blaster i kilka osob ma ich po 35, a Gilgalad tylko 2). Zamieszczalem te fotki, ktore byly pokazane na "Facjatach", dalej, oprocz kilku przypadkow jak mniemam, nie szedlem. Jest kilka zdjec "edytowanych" przez innych urzytkownikow, ktorych po prostu nie sposob bylo nie umiescic (nie raz sie dlugo smialem z tego co zescie zmajstrowali: RobaQ z eNdryu na przyklad).

Jest to zbior zdjec, a nie galeria. Fotki sa upodzadkowane mniejwiecej chronologicznie (liczac od tylu, tak po kolei przewijalem caly temat). Mozliwe, ze jest kilka bledow, tj. pare osob moze sie zdziwic ze wyglada jak ktos inny... coz staralem sie.

Powiem tyle, ze znam juz chyba kazda fotke i twarz kazdego z was na pamiec i moglbym z zamknietymi oczami rozpoznac was na ulicy. Teraz czuje sie jak zawodowy fotografsmiley.gif.

Jesli uznacie to za glupi pomysl to prosze sie ze mnie nie smiac, tylko skasowac mojego posta czy cos.

EDIT:
link do alternatywnego zrodla: http://www.badongo.com/file/1863258

[Edycja - azjusz w 13-12-2006 o 15:09]

PM Email Strona domowa
Dune
Wiadomość [#365]: 08.11.2006 o 00:54

ze tez Ci sie chcialo biggrin.gif

PM Email
Scarab
Wiadomość [#366]: 08.11.2006 o 07:20

A ja tam jestem?! potluczony.gif

Wrzuć na rapida, nie rozumiem tego megauploada.

It's better to live one day as a lion, than a one hundred days as a lamb.
PM Email
azjusz
Wiadomość [#367]: 08.11.2006 o 10:04

Wiele osob jest. Plik umiescilem na Megauploadzie, bo na rapidshare by sie nie zmiescil (chyba). wystarczy podac kod, ktory widzi sie obok okienka, odczekac te 45 sek i mozna sciagac.

PM Email Strona domowa
Dune
Wiadomość [#368]: 08.11.2006 o 10:57

generalnie w niekotrych sie walnales z opisami chyba ;p

PM Email
DontAskMeWhy
Wiadomość [#369]: 10.12.2006 o 23:28

YuenPL napisał:
(wulg.)e, musze cos robic, jakas forma ruchu. inaczej zwariuje

Whiller napisał:
Ćwicz nadgarstki!

eNdryu napisał:
zwal se
edit:
ujales to z deka subtelniejtongue.gif

serinde napisał:
a ja myslalam ze Whillerowi chodzi o pisanie na klawiaturze... Cylon_anim.gif

Whiller napisał:
... a o czymś innym mówiliśmy ? ...
eN! Ty zboczuchu! diablotin.gif biggrin.gif

edit:
Scarabeush napisał:
Podaj ktoś mój numer gg na pw. biggrin.gif

[Edycja - DontAskMeWhy w 19-12-2006 o 19:33]

PM Email
ponuraq
Wiadomość [#370]: 29.12.2006 o 19:50

DontAskMeWhy
omg. niektorzy to maja fantazje:
http://img182.imagesha(...)umn4.jpg

DontAskMeWhy napisał:
cos nadal nie widze zeby sie to pojawilo w kronice smiley.gif

na wlasne zyczenie;p

EDIT

Ogar napisał:
Xsed napisał:
a skad sciagac nielegalne addony ?

z dupy.

xD

Edit 2

http://forum.battlenet(...)ID=21730

EDIT 3

Sajgon napisał:
a oto prawdziwa strona Ogara jeden z jego wywodow (wzwodow) w strone mojego kumpla... tak tak to ten Ogarbiggrin.gif
zreszta trzeba by byc idiota aby cos takiego samemu wymyslec i to wkleic biggrin.gif

02:12:21 avelach_(at)_tlen.pl (avelach@tlen.pl)
02:12:26 hellogar_(at)_tlen.pl (hellogar@tlen.pl)
fajnie jest tez zaraz po kapieli spuscic sie w wilgotny szlafroczek
02:12:33 hellogar_(at)_tlen.pl (hellogar@tlen.pl)
sam tak niedawno mialem ;F
02:12:37 avelach_(at)_tlen.pl (avelach@tlen.pl)
02:12:45 hellogar_(at)_tlen.pl (hellogar@tlen.pl)
i niestety troche mi po nodze pocieklo :

Lol co za ludzie sa na tym forum biggrin.gif ;P

[Edycja - ponuraq w 30-12-2006 o 02:45]

PM Email
Rain
Wiadomość [#371]: 31.12.2006 o 11:53

☣Del Soler☣

azjusz napisał:
Czy Samopoczucie dociagnie do 200 jeszcze w tym roku? Czy ponuraq nadal bedzie nas (wulg.)al, nudzil i czy znowu dostanie bana? Czy RobaQ to mabok? Jak dlugo Kunta bedzie jezdzic swoim nowym wozem? Czy Rain wroci kiedys do Polski? Czy korwin urosnie? Czy Yano skonczy jesc kebaby? Czy M-B i Gilgalad wrescie sie pogodza? Czy Apo skonczy z masowym banowaniem? Czy Whiller i Kubajanusz wkoncu wytrzezwieja? Czy ludzie przyzwyczaja sie ze Ziomalek16 to teraz DontAskMeWhy? Czy Maro i serinde kiedys zmienia avka? Czy ktos znajdzie Thane'a, Raven'a i KozzioU'a? Czy -Nat- przestanie kuc caly czas i wroci na forum? Czy pokaze sie jeszcze ktos ze "starej gwardii"? Czy Czes znajdzie sobie... chlopaka? Czy TS zetnie wlosy? Czy azjusz przestanie zadawac takie glupie pytania?!

lol.gif

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
We Are Anonymous We Are Legion We Do Not Forgive We Do Not Forget
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
PM Email Strona domowa
Scarab
Wiadomość [#372]: 31.12.2006 o 17:18

By Azjusz upgrade version
"Czy Samopoczucie dociagnie do 200 jeszcze w tym roku? Czy ponuraq nadal bedzie nas (wulg.)al, nudzil i czy znowu dostanie bana? Czy RobaQ to mabok? Jak dlugo Kunta bedzie jezdzic swoim nowym wozem? Czy Rain wroci kiedys do Polski? Czy korwin urosnie? Czy Yano skonczy jesc kebaby? Czy M-B i Gilgalad wrescie sie pogodza? Czy Apo skonczy z masowym banowaniem? Czy Whiller i Kubajanusz wkoncu wytrzezwieja? Czy ludzie przyzwyczaja sie ze Ziomalek16 to teraz DontAskMeWhy? Czy Maro i serinde kiedys zmienia avka? Czy ktos znajdzie Thane'a, Raven'a i KozzioU'a? Czy -Nat- przestanie kuc caly czas i wroci na forum? Czy pokaze sie jeszcze ktos ze "starej gwardii"? Czy Czes znajdzie sobie... chlopaka? Czy TS zetnie wlosy? Czy azjusz przestanie zadawac takie glupie pytania?!
Czy YuenPL wyjedzie w koncu do Japonii? Czy Yahoo bedzie nadal umieszczal na swoich avkach wytapetowane lale? Czy Abazigal nadal bedzie pracowal dla onet.pl i kupi sobie normalne spodnie? Czy Dune przestanie marudzic i czy w koncu przeniesie sie DO Warszawy zeby nie stac kilku godzin w korkach na uczelnie? Czy Tristanja przestanie masowo uzywac emotek "xDDD"? Czy Element sprawi w koncu ze na forum przestana pojawiac sie te durne reklamy typu "Jak schudnac w 2 miesiace?" Czy Scarabeush nadal bedzie drzeczyl nas tymi swoimi gitarami i przestanie grac w Fallouta?
Czy ludzie tu w koncu przestana klocic sie o pierwszy post na X stronie? Czy Araondoion skonczy z zelem do wlosow? Czy krecik123 przestanie w koncu grac w CS? Czy Torba znowu powroci?
Czy Plechu skonczy jezdzic na desce, a BlekDef prestanie podniecac sie smiercia? Czy Wymiatacz przestanie pracowac w sklepie ze zdrowa zywnoscia? Czy Hubim7 zdejmie dres? Czy Walek "opusci" Italie? Czy uzurpator w koncu przestanie grac w Diablo 2 ?"

Lepiej wszystko, niż mała część xD

[Edycja - Scarabeush w 31-12-2006 o 17:18]

It's better to live one day as a lion, than a one hundred days as a lamb.
PM Email
Gilgalad
Wiadomość [#373]: 05.01.2007 o 15:44

Czy M-B i Gilgalad wrescie sie pogodza?

Niestety to już niemożliwe. Nienawiść wrosła w serca i zatruła krew pobratymczą sad.gif

PM Email Strona domowa
DontAskMeWhy
Wiadomość [#374]: 05.01.2007 o 15:45

kubajanusz napisał:
no mosz....
edycja wieksze przemyslenia:
ze mnie bierze po wodce i whisey i browcach na zyganie to poweiem ci kurea tak, (wulg.) wszystko (wulg.) rowno ale zeby sie rowlo....cokolwiek by to znaczylo serinde wiekopona lasencjo O_o

kubajanusz napisał:
hmmm gdzie jest "kurea"= (wulg.) ....eee nie rozumiem sie juz az zoladek odmawia posluszenstwewa beka i ku rwqa w ogle je bac to dozojutra

kubajanusz napisał:
kek ,jakie to 4um samopoczucie czy dziendobry kurna? radio europa czy rradio wolny stalin

kubajanusz napisał:
jeszcze jakis jasmin przeglada topic nosz kurna zero ....zero brakuje mi slowa....chyba [rywatnosci...a to nie mooj blog>> ojejej

kubajanusz napisał:
czlawla kacowa psejebane

PM Email
Karo_l
Wiadomość [#375]: 11.01.2007 o 15:32

Konto skasowane

ponuraq napisał:
moze tym razem nikt nie "wyciągnie pijanego nastolatka z odry który prawdopodobnie chciał popielnic samobójstwo" ;/
zawsze ktos sie we wszystko musial wcisnac...

to miłych rozmow wam zycze.. moze z dzisiejszym dniem(wulg.) trafi ponuraqa i nikt nie bedzie was wkurzal a zycie i samopoczucie odrazu bedzie piękniejsze...
narka panowie... i panie...

Gilgalad napisał:
[*] Kraków.

Tristanja
Wiadomość [#376]: 14.01.2007 o 16:50

Scarabeush napisał:
By Azjusz upgrade version
" Czy Tristanja przestanie masowo uzywac emotek "xDDD"?"

Lepiej wszystko, niż mała część xD

[Edycja - Scarabeush w 31-12-2006 o 17:18]

nie ma opcji XDDDDDDd

ale swoja droga, co to komu przeszkadza jak jest radosc, łiiiiiiii i bziuuuuuuuuuuuum?? xD

PM Email
Piger
Wiadomość [#377]: 20.01.2007 o 00:59

Mistrz Teorii

Yano o siostrze korwina:
a juz sie balem ze za stara po porzedniej fotce, daj gg, to dam ci tekkena korw

hahaha.gif

"Należenie do mniejszości, nawet jednoosobowej, nie czyni nikogo szaleńcem."
PM Email
Tristanja
Wiadomość [#378]: 23.01.2007 o 17:39

jeszcze mnei tu nie bylo, a wrzuyce bo sie Hubimowi spodobalo XD

Tristanja napisała po tym jak walnela sie i perfidnie skompromitowala mylac Goku czy costam innego z Vegeta:
ehhh...;/

nawet tego nie potrafie zrobic porzadnie...;/
nawet nie pamietam jak dokladnie wygladal bohater ktory zawsze mi sie podobal...

to nic ze mialam dobre intencje, nie kogo to obchodzi...

pewnie, mozecie gnoic Tristanje dalej, po co komu Tristanja...
to nic ze wstalam dzis lewa noga, zycie to kupa i zaraz sie potne, macie to w dupie...;/

ale wiecie co? chrzanie to, wszystko chrzanie, wasze zdanie tez, bo dla mnie to i tak bedzie Vegeta...
i wiecie co jeszcze? ;/ zal mi was wszystkich, naprawde, zal mi was, uczniakow i studentow. myslicie ze rozumy wszystkie pozjadaliscie.?
przykro mi.

ehhh....;/

potluczony.gif ;P

PM Email
Apollyon
Wiadomość [#379]: 24.01.2007 o 18:24

Konto skasowane

KuntaKinte napisał:
Yassmeen napisał:
Ponurak juz by walnął esej na poł strony o tym jak on to dryftował z kuzynem i jego żoną i że jest najlepszy i tylko on i goście po budowlance potrafią dryfty robić a inni te matoły po studiach to nic ino w poślizgi niekontrolowane wpadają biggrin.gif

ta , drift na budowie z taczką z cementem

Fuck'em And Their Law
Robson
Wiadomość [#380]: 30.01.2007 o 22:09

Konto skasowane

Yuen, sry nie mogłem się powstrzymać tongue.gif

Karo_l napisał:
YuenPL napisał:
-Nat- napisał:
Pusty Dom - bardzo ciekawy film, polecam smiley.gif

jak ja to mowilem, to mi nikt nie chcial wierzyc:P

Jesteś miało wiarygodny, bo dla Ciebie nawet film dokumentalny przedstawiający mecz w szachy jest interesujący, jeżeli graczami są Azjatki.

Redaktor serwisu battlenet.pl
Mod w działach D2 oraz GW
REKLAMA
Strona 19 z 23.
Pierwsza     <<   <   ... | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :