Dziś jest: Niedziela, 18 sierpnia 2019, godzina 05:26
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: [DOTA - PORADNIK]

Pierwsza     <<   <   ... | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 |   >   >>     Ostatnia
AdmirerOfVectors
Wiadomość [#1301]: 21.06.2008 o 14:33

Konto skasowane

Nie sądzę, że riki+lanaya ma takie same szanse jak sg+sk...

maestrino
Wiadomość [#1302]: 21.06.2008 o 22:23

Konto skasowane

Przy odpowiednim rozwijaniu hero zawsze.

LoL referral link
AdmirerOfVectors
Wiadomość [#1303]: 21.06.2008 o 22:31

Konto skasowane

maestrino napisał
Przy odpowiednim rozwijaniu hero zawsze.

Hmmm, podaj jak rozwijasz hero, kiedy sk idzie bottle-bracki-booty-dagger (stun+staty), a slardar treadsy-ac (stun+bash/sprint)? Nie zapominaj w swoim rozwijaniu o świetnej lane control sk i slardara - mają 1 direct stuna i 1 aoe. Nie zapominaj także o tym, że slardar i sk jadą rikiego i lanayę w late, zawsze i wszędzie.
Uwzględniając wszystko co napisałem, napisz, jak będziesz rozwijał tych hero.

Jednakże jak zawsze proponuję, żebyśmy zagrali i zobaczyli. Jestem dostępny na bnet i garenie.

pwnedbylife
Wiadomość [#1304]: 22.06.2008 o 00:43

Konto skasowane

zauwaz, ze wedlug twojej teorii cala czorka graczy gra dobrze, riki i lanaya maja o wiele mniejsze szanse, poniewaz nawet jezeli beda sie dobrze rozwijac to nie beda miec zadnych szans przeciwko dobrze rozwinietemu slardarowi, ktory kosi i mloci sa i ta, a w polaczeniu z ck rowniez dobrze rozwijanym to bedzie to juz istny pogrom // 2x agi, ktorych skille opieraja sie na atakach ukradkowych i ktorzy maja hp jak na lekarstwo vs 2 str, gdzie jeden praktycznie wyklucza przeciwnika z gry, a drugi ma piekny stun + dps + ulti // jezeli gracze byli by na tym samym poziomie to gra powinna sie skonczyc po +/- 20 minutach i ze statystykami 10/0 dla slardara i crixalisa

Arbooz
Wiadomość [#1305]: 27.06.2008 o 11:09

Konto skasowane

Czy blade mial odbija ZADANE obrażenia czy obrażenia OTRZYMANE (mówię o wpływie pancerza).

-Zasady? Jakie zasady? Jestem Chaosem!
-Który był na początku?
-Tak!
-Stwórca i Niszczyciel?
-Zgadza się!
-Na pozór skomplikowane, na pozór niezawierające wzorców zachowanie, które ma jednak proste, deterministyczne wyjaśnienie i jest kluczem do nowych poziomów zrozumienia wielowymiarowego wszechświata?
-Lepiej w to uwierz... Co takiego?
-Trzeba iść z duchem czasu, mój panie!

OWNED!tongue.gif
Ite.m.ek
Wiadomość [#1306]: 27.06.2008 o 20:02

Konto skasowane

otrzymane

Arbooz
Wiadomość [#1307]: 30.06.2008 o 12:27

Konto skasowane

Ty, jeszcze jedno, omniknight zadaje tyle dmg co uzdrawia czy ile? xd

-Który był na początku?
-Tak!
-Stwórca i Niszczyciel?
-Zgadza się!
-Na pozór skomplikowane, na pozór niezawierające wzorców zachowanie, które ma jednak proste, deterministyczne wyjaśnienie i jest kluczem do nowych poziomów zrozumienia wielowymiarowego wszechświata?

OWNED!tongue.gif
Ite.m.ek
Wiadomość [#1308]: 30.06.2008 o 15:19

Konto skasowane

Chyba 2x to, co wyleczy, ale ofc. dostanie mniej, bo hero ma bodaj 20% magic resista w docie, a jak doda hooda czy jak ma jeszcze spell shielda (pozdrawiam magine xd) to i tak to dmg troche kiczowate wyjdzie i na poziomie heala.

AdmirerOfVectors
Wiadomość [#1309]: 30.06.2008 o 22:26

Konto skasowane

Lol, omni zadaje 360 pure dmg, niezależnie od tego, ile uleczy (leczy też max. 360hp).

Oczywiście mowa o 4lvl purification.

Ite.m.ek
Wiadomość [#1310]: 30.06.2008 o 22:39

Konto skasowane

może, nie jestem specem od omniego tongue.gif

Arbooz
Wiadomość [#1311]: 01.07.2008 o 10:38

Konto skasowane

Gdyby zadawał 2 ra więcej to zawawałby 720 na obszar xP Bądź co bądź, ty.

-Który był na początku?
-Tak!
-Stwórca i Niszczyciel?
-Zgadza się!

OWNED!tongue.gif
Arkuss
Wiadomość [#1312]: 02.01.2010 o 22:41

Konto skasowane

Zacząłem niedawno grac w Dote i chciałbym się spytać o kilka rzeczy:
-Co na początku robić i jak expić z tymi stworkami? Bo jak gram i walczę na tych kolesiach co ciągle przychodzą to już wszyscy na serwie wiedza że ja to noob. Nie wpycham się do walki strzelam z daleka próbuje naśladować innych.Co mogę robić źle?
-Kiedy zmienić pozycje jak 2 jest u góry 1 po środku i 2 na dole kiedy iść np. do góry na dół
-Gdy idzie 2 wrogich hero na twoją wieżyczkę a ty jesteś przy niej to bronic jej czy uciekać.(Hero mają większy lvl)

Prosiłbym jeszcze o jakieś podstawowe rady XD

Narazie tyle smiley.gif smiley.gif

Z góry thx

[Edycja Arkuss - 02.01.2010 o 22:54]

MatisonHitsugaya01
Wiadomość [#1313]: 03.01.2010 o 15:20

Konto skasowane

3.Zależy jakiego masz hero.
a)Jak posiadasz hero invi(w tym wypadku Gondar,Rikimaru,Bone) powinieneś podchodzić do tych herosów z invisa i ich swoimi atakami "odstraszać" od towera.Tower to klucz do wygrania bitwy(po pierwsze jak straci się towera to enemy team dostaje golda,a po drugie obrona jedenj z linii naszego teamu jest osłabiona).
b)Lecz jeżeli posiadasz hero bez żadnego melda,invisa itp. radziłbym stać za towerem.Jednym hero bez żadnej pomocy ze strony innych nie poradzisz sobie z dwoma wrogimi bohaterami(wyjątkiem jest jak będziesz wyfarmiony i będziesz miał super ultra hiper mega ;D dobre itemy). Najlepiej poproś przyjaciół z drużyny aby pomogli Ci w obronie wieży.W końcu Dota to gra drużynowa - samemu nic nie zdziałasz.

Arkuss
Wiadomość [#1314]: 03.01.2010 o 22:07

Konto skasowane

Dzięki MatisonHitsugaya01 za odpowiedzsmiley.gif

Mam jeszcze 1 pytanie a mianowicie, gdy mam hero do walki bezpośredniej to jak mam walczyć z tymi "żołnierzami wroga"?
Podchodzić, uderzać czy coś tym stylu?

Olos
Wiadomość [#1315]: 03.01.2010 o 22:49

Konto skasowane

Walczyć, ale tak zeby nia atakowali twojego hero, jesli atakują to odchodzisz i znowu bijesz.

" I think, therefore I am... I think."

Moderator Tablic Warcraft 3 i Moderator Globalny
Aspafir
Wiadomość [#1316]: 17.07.2010 o 22:35

Konto skasowane

hej ludzie mam pytanie, jakie itemki składać dla Raigor, the Earthshaker w wersji 6.67c ?? szukałem po różnych forach ale tam są poradniki np z 2008 roku i nie mam pojęcia czy jest to jeszcze aktualne. Z góry dzięki Pozdro ;]

Midas
Wiadomość [#1317]: 19.07.2010 o 19:06

Konto skasowane

Earthshaker?

Składasz 2 braceletty, potem arcane ring i dagger. Później składasz najlepiej jeszcze Heart of Tarasssque i jakiegoś orba np. Sange & Yasha.

Ważne jest aby wbić się do wroga daggerem jak ma wokół siebie jak najwięcej jednostek (creepów, ludzi, czegokolwiek) i użyć ulti. Jak będą uciekać - dobić riftem.

MatisonHitsugaya01
Wiadomość [#1318]: 20.07.2010 o 09:25

Konto skasowane

O szok S&Y dla Shakera?!

Najlepszy build :
Buteleczka -> 2 bracerki -> Dagger -> Boots of Travel -> Eul Scepter of Divinity- > Refresher. Trudno taki build zrobić, ale jak się chce, to się da.

Skill build :
1 : Fissure
2: Aftershock
3 : Fissure
4 : Enchant Totem
5 : Fissure
6 : Ulti
7 : Fissure
8,9,10 : Aftershock
11 : Ulti
12 - 20 : Stats
21 - 25 : Enchant

Ci co myślą, że Earth to tank, to... to nie będe lepiej ich tu obrażać.
Shaker to doskonały caster, a Ci, co myślą, że jest tankiem, są w błędzie. Ogromnym błędzie.

Jakby ktoś chciał pomoc, to pisać na pw. Znam się dosyć na Docie, więc służę pomocą ;]

[Edycja MatisonHitsugaya01 - 20.07.2010 o 09:28]

Midas
Wiadomość [#1319]: 20.07.2010 o 15:59

Konto skasowane

True.
SoD + refresher będzie niezłym rozwiązaniem, ale refresher nie będzie kosztował przypadkiem za dużo many jak na earthshakera?

A jeszcze zeżarłeś ulti na 16 i enchant na 11-15 IMHO nie jest złym pomysłem.

MatisonHitsugaya01
Wiadomość [#1320]: 21.07.2010 o 08:30

Konto skasowane

Enchant 11-15? Earthshaker to nie jest dmg dealer ;o
Wystarczy 1 lvl, nieważny jest poziom, zada tylko samo obrażeń i tyle samo zestunnuje z aftershockiem.

[Edycja MatisonHitsugaya01 - 21.07.2010 o 08:31]

REKLAMA
Strona 66 z 67.
Pierwsza     <<   <   ... | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :