Dziś jest: Niedziela, 19 listopada 2017, godzina 20:55
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: [DOTA - PORADNIK]

Pierwsza     <<   <   ... | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 |   >   >>     Ostatnia
AdmirerOfVectors
Wiadomość [#1281]: 20.06.2008 o 23:51

Malygos napisał
Na 2v2, to:
Bane Elemental, Doctor,
Bane Elemental, Rexxar,
Bane Elemental, i jakikolwiek inny disabler, to combo jest imba, nic nie może pojechać...

A chcesz się założyć?

Malygos napisał
Invoker, hero z dawnej wersji przywrócony, nie dość że go się NIE DA skontrować, to mam nadzieję ze będzie się go używać w ligach.

grins.gif grins.gif grins.gif grins.gif grins.gif grins.gif hahaha.gif hahaha.gif hahaha.gif hahaha.gif hahaha.gif

[Edycja AdmirerOfVectors - 21.06.2008 o 00:05]

Malygos napisał
Luna to dupa, w pubach może jest dobra, ale w grach na poziomie nikt nie da się zabić z jej ulti, wtedy chodzi się we dwóch trzech, albo kryję się za creepami, widać że nie grasz gier poziomu wyższego niż pub, czy kanał allstars. Luna ma malutko hp, mały armor, mały range, na niej się farmi, nie ona na nas...

Malygos napisał
Jak dacie wyfarmić Lunie takie itemki to już widać że nie umieliście gangować, używać wardów, czy harrasować.

Czyli dla Ciebie m.in. team Ukrainy jest na poziomie pubów i kanału allstars i nie umie gangować, używać wardów i harassować? (patrz ostatni mym pride nations)

[Edycja AdmirerOfVectors - 21.06.2008 o 00:16]

PM Email
pwnedbylife
Wiadomość [#1282]: 21.06.2008 o 00:19

luna ssie i invoker tez ssie, a co do 2v2 to rzeczywiscie atropos + disable = piekne combo

PM Email
AdmirerOfVectors
Wiadomość [#1283]: 21.06.2008 o 10:09

pwnedbylife napisał
luna ssie i invoker tez ssie, a co do 2v2 to rzeczywiscie atropos + disable = piekne combo

Mógłbyś czymś poprzeć swoją tezę, że luna ssie? Moim zdaniem nadal jest dobrym carry, takim jak była w 6.48b, szczególnie po takim buffie do jej nuke. Co do atroposa - jest ok, ale czemu imba i nie do pokonania?

PM Email
Malygos
Wiadomość [#1284]: 21.06.2008 o 10:20

Konto skasowane

Zmieniam zdanie, invoker ssie, nikt nie umie nim grać...
Luna ssie, nikt nie da się jej sfarmić...
Pewnie ty jesteś najlepszym graczem dota lepszym od vigossa, i wiesz lepiej co w 2 v 2 może pojechać bane, i doca..., ile grasz w dota? ja około 2-3 lat, i co nieco wiem o niej...
A team z ukrainy, wtf? dla mnie liczy się tylko mym, cirtus.pro, i sk.

[Edycja Malygos - 21.06.2008 o 10:25]

"Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu. Dobrze widzi się tylko sercem." - Mały Książę

"Zawsze jest się niezadowolonym z tego co się ma." - Mały Książę
AdmirerOfVectors
Wiadomość [#1285]: 21.06.2008 o 10:41

Malygos napisał
Zmieniam zdanie, invoker ssie, nikt nie umie nim grać...

Zapewniam cię, że są ludzie, którzy potrafią.
Malygos napisał
Luna ssie, nikt nie da się jej sfarmić...

Chcesz linki do repleyów, w których luna wygrywała sama grę? Jak chcesz, to będzie w niej Twój ukochany MyM lub virtus.pro.
Malygos napisał
Pewnie ty jesteś najlepszym graczem dota lepszym od vigossa, i wiesz lepiej co w 2 v 2 może pojechać bane, i doca..., ile grasz w dota? ja około 2-3 lat, i co nieco wiem o niej...

Gram rok. Chcesz zagrać 2v2? Po co gdybać, przekonamy się. Jestem pewien, że bym pokonał Twój bane+doc.
Malygos napisał
A team z ukrainy, wtf? dla mnie liczy się tylko mym, cirtus.pro, i sk.

W tej grze Ukraina pokonała Rosję. Rosja = virtus.pro (głównie). Może nie wiesz, ale Ukraina jest w top4 (co najmniej) na świecie.

P.S: Chcesz zagrać 2v2?

[Edycja AdmirerOfVectors - 21.06.2008 o 10:42]

PM Email
Malygos
Wiadomość [#1286]: 21.06.2008 o 10:44

Konto skasowane

A virtus.pro jest w top 1, jego gracze w pierwszych dziesiątkach... Ja nie gram 2 v 2 tylko stwierdzam fakt, że doc + bane jest imba... Daj repy z luną to ci może uwierzę, aj ci mogę dać repa gdzie vigoss gra na ihcs sniperem i też wygrywa....

[Edycja Malygos - 21.06.2008 o 10:46]

"Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu. Dobrze widzi się tylko sercem." - Mały Książę

pwnedbylife
Wiadomość [#1287]: 21.06.2008 o 10:47

luna sama w sobie jako hero nie jest zla, ale w grach chyba kazdych powyzej gier publicznych, zaden krety nie da jej sie wyfarmic, a ludzie i tak wola za miast niej brac jakiegos innego agi, ktory ma jakies tam przydatniejsze skille dla druzyny, bo nie ukrywajmy, ale w pozniejszych etapach gry, jesli rozgrywka nie zakonczy sie szybciutko, to silą druzyny jest wyfarmiony agi - taka prawda // co do ivokera to moze za duzo powiedzialem, ze ssie, ale ni to z niego dps, ni to z niego supp ; / on jest taki 'uniwersalny' i nie ma zadnej konkretnej funkcji w druzynie wiec nikt go i tak brac nie bedzie, jezeli beda chciec dps to wezma jurnero,jezeli beda chcieli miec stun to wezma raigora, jezeli beda chcieli miec supp to wezma palka - proste, imho nie jest to w ogole hero do gier druzynowych // co do atroposa to moge chyba smialo powiedziec, ze jest on stworzony do 2v2, moze on zagrac zarowno z disable jak i z dps, we 2 zgankowac go nie ma jak // rzuca uspienie na disable,supp, zmniejszenie obrazen na dps (albo ulti i braini mozna sie i fraga pokusic) i druzyna przeciwna moze nam gowno zrobic w tym momencie // jak chodzi o atak, to podobnie, na disable/sup uspienie, ulti na dps, nasz dps leje go w tym moemcie az milo popatrzec, jezeli jest to jeszcze doktor to mamy 95% szans,ze zabijemu obydwu, ulti atroposa = stun doktora + jego ulti + brain na dobicie i az chce sie zyc w takich momentach : )

PM Email
AdmirerOfVectors
Wiadomość [#1288]: 21.06.2008 o 10:48

Malygos napisał
A virtus.pro jest w top 1, jego grace w pierwszych dziesiątkach... Ja nie gram 2 v 2 tylko stwierdzam fakt, że doc + bane jest imba...

Przeczytaj ze zrozumieniem, co napisałem. Podobno tego uczą już w podstawówce teraz.
Jak nie grasz 2v2, to nie mów mi, że doc+bane jest imba. Jest wiele ma, które by ich pokonały. I to bez problemu (chyba że ktoś jest na tyle głupi, by pushować swobodnie przeciwko takiemu teamowi).

A wracając do tego, że virtus.pro jest w top1. Według jakiego kryterium ustalasz to swoje top? Nie przypominam sobie turnieju, który wygrałby virtus.

pwnedbylife napisał
luna sama w sobie jako hero nie jest zla, ale w grach chyba kazdych powyzej gier publicznych, zaden krety nie da jej sie wyfarmic.

Po tym stwierdzeniu odechciało mi się czytać dalej. Obejrzyj trochę repków, a potem pisz o grach powyżej pubów, ok?

[Edycja AdmirerOfVectors - 21.06.2008 o 10:50]

PM Email
pwnedbylife
Wiadomość [#1289]: 21.06.2008 o 10:49

podaj mi taki duel, ktory 'swobodnie' wklepalby doc + bane : )
edit: mym ssie xd vP <3

[Edycja pwnedbylife - 21.06.2008 o 10:50]

PM Email
Malygos
Wiadomość [#1290]: 21.06.2008 o 10:50

Konto skasowane

Przestań flameować bo tylko ty wyglądasz na takiego co chodzi do podstawówki...
Nevermore>luna, razor>luna, viper>luna, jeśli się oczywiście sfarmią, mają większą przydatnoś dla teamu też, prócz razora ofc. viper slow, nevermore ulti i super aura w połączeniu z deso.
virtus.pro wygrało m.in. mym pride 6.

[Edycja Malygos - 21.06.2008 o 10:53]

pwnedbylife
Wiadomość [#1291]: 21.06.2008 o 10:51

ofc, napisaem to wlasnie w moim przedostatnim poscie
edit: myslalem, ze z tym falmem to do mnie xd

[Edycja pwnedbylife - 21.06.2008 o 10:51]

PM Email
AdmirerOfVectors
Wiadomość [#1292]: 21.06.2008 o 10:54

pwnedbylife napisał
podaj mi taki dual, ktory 'swobodnie' wklepalby doc + bane : )

Nie ma teamu, który 'swobodnie' by pokonał doc+bane, ale są teamy, które na pewno, by nie były na straconej pozycji, np.na + ktokolwiek. Dobrzy by byli imo także es, loa, itp. (tak z głowy wymieniam).

Malygos napisał
Nevermore>luna, razor>luna, viper>luna

Solo luna może zadziałać tylko z zaskoczenia, masz rację. Ale np. sp+luna nie ma żadnych (większych) problemów na linii.

Malygos napisał
jeśli się oczywiście sfarmią, mają większą przydatnoś dla teamu też, prócz razora ofc. viper slow, nevermore ulti i super aura w połączeniu z deso.

Tylko, że ja mówię o carry. Luna jest najlepsza z nich wszystkich, więc ma jakąś przydatność dla teamu.

Malygos napisał
virtus.pro wygrało m.in. mym pride 6.

A jakiś świeższy turniej? Myślę, że o tym, kto jest w top1 nie decyduje wygrana w 6 mym pridzie. Szczególnie, że już dawno był 10 mym pride.

[Edycja AdmirerOfVectors - 21.06.2008 o 11:01]

PM Email
pwnedbylife
Wiadomość [#1293]: 21.06.2008 o 10:55

AdmirerOfVectors napisał
Malygos napisał
A virtus.pro jest w top 1, jego grace w pierwszych dziesiątkach... Ja nie gram 2 v 2 tylko stwierdzam fakt, że doc + bane jest imba...

Przeczytaj ze zrozumieniem, co napisałem. Podobno tego uczą już w podstawówce teraz.
Jak nie grasz 2v2, to nie mów mi, że doc+bane jest imba. Jest wiele ma, które by ich pokonały. I to bez problemu (chyba że ktoś jest na tyle głupi, by pushować swobodnie przeciwko takiemu teamowi).

A wracając do tego, że virtus.pro jest w top1. Według jakiego kryterium ustalasz to swoje top? Nie przypominam sobie turnieju, który wygrałby virtus.

pwnedbylife napisał
luna sama w sobie jako hero nie jest zla, ale w grach chyba kazdych powyzej gier publicznych, zaden krety nie da jej sie wyfarmic.

Po tym stwierdzeniu odechciało mi się czytać dalej. Obejrzyj trochę repków, a potem pisz o grach powyżej pubów, ok?

[Edycja AdmirerOfVectors - 21.06.2008 o 10:50]

uwierz mi - wiele repow w moim niedlugim zyciu ogladnalem : ) zachecam jednak do przeczytania mojego posta bo moze sie czegos z niego nauczysz

AdmirerOfVectors napisał
pwnedbylife napisał
podaj mi taki dual, ktory 'swobodnie' wklepalby doc + bane : )

Nie ma teamu, który 'swobodnie' by pokonał doc+bane, ale są teamy, które na pewno, by nie były na straconej pozycji, np.na + ktokolwiek. Dobrzy by byli imo także es, loa, itp. (tak z głowy wymieniam).
gdybys jednak doczytal do konca moj post to z pewnoscia wiedzialbys, ze tacy bohaterowia jak na nie nadaja sie do teamy vs bane + x bo pierwszy skill atroposa praktycznie wyklucza ich z dalszej rozgruwki

pardon, pomylilem na z pa ; )

[Edycja pwnedbylife - 21.06.2008 o 10:57]

[Edycja pwnedbylife - 21.06.2008 o 11:00]

PM Email
AdmirerOfVectors
Wiadomość [#1294]: 21.06.2008 o 11:03

Oglądałeś repki i nigdy nie widziałeś lunyconfused.gif? To jakie Ty repki oglądasz?

Jeśli jesteś na tyle głupi, by pushować swobodnie vs. bane+doc, to.... Dlatego dobrze jest wziąć hero atakujących z zaskoczenia, np. es czy crix.

Proponuję jednak, żebyśmy zagrali grę 2v2 i wtedy wszystko się okaże...

P.S: Ok, przeczytałem Twojego posta do końca. Nie możesz dać się zaskoczyć doc+bane i dać im zrobić swoje combo, np. podczas pushowania, bo to chyba jasne, że nie masz szans.
[Edycja AdmirerOfVectors - 21.06.2008 o 11:04]

[Edycja AdmirerOfVectors - 21.06.2008 o 11:06]

PM Email
Malygos
Wiadomość [#1295]: 21.06.2008 o 11:23

Konto skasowane

Wiadomo że crix dobrze zagrany może sam zabić tych dwóch np. mając BKB i daggera, wchodząc z ulti, mi chodzi o takie walki że spotyka się na rzece dwa teamy 2 v 2, to doc i bane ich zjadą. Jakie repki? No takie gdzie są: akasha, sven, zeus, lina, crix, terrorblade, nevermore, tinker, lwshrac, i ogólnie ci co mają aoe ulti... Luna ma aoe, ale losowe, więc się nie sprawdza tak dobrze.

maestrino
Wiadomość [#1296]: 21.06.2008 o 11:33

Hmm... Dota charakteryzuje się tym, że jest niezliczona ilość możliwych połączeń herosów w 2v2. Ogólnie to co by nie wziąć to w rękach prosów obojętnie jacy herosi są nie do zajebania xD
Ale ogólnie na średnio zaawansowanym poziomie grania to muszę się zgodzić: Bane + obojętnie jaki hero to naprawdę 70% szansy na win, ale tylko jak obaj gracze potrafią grać.

Mówię po raz trzeci: dajcie admirerowi bana na IP i dziecko się upsokoi. Czcza dyskusja i odświeżanie kiełbas są na tym forum niemile widziane.

[Edycja maestrino - 21.06.2008 o 11:33]

LoL referral link
PM Email
AdmirerOfVectors
Wiadomość [#1297]: 21.06.2008 o 11:45

maestrino napisałBane + obojętnie jaki hero to naprawdę 70% szansy na win, ale tylko jak obaj gracze potrafią grać.

Bane + jakiś hero vs na + jakiś hero = 30% na wina (imo)

PM Email
maestrino
Wiadomość [#1298]: 21.06.2008 o 11:58

IMO ogólnie rzecz biorąc obojętnie jaki hero+obojętnie jaki hero=50% szansy na win jeżeli wszyscy gracze są na równym poziomie.

LoL referral link
PM Email
pwnedbylife
Wiadomość [#1299]: 21.06.2008 o 13:12

nie ; ( wez rikiego + lanaye vs slardar i crixalis // uwazasz dalej, ze oba teamy maja takie same szanse ?

PM Email
maestrino
Wiadomość [#1300]: 21.06.2008 o 13:50

Tak, jeżeli dobrze rozwinie się herosów.

LoL referral link
PM Email
REKLAMA
Strona 65 z 67.
Pierwsza     <<   <   ... | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :