Dziś jest: Poniedziałek, 27 maja 2019, godzina 03:20
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: [DOTA - PORADNIK]

Pierwsza     <<   <   ... | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 |   >   >>     Ostatnia
Malygos
Wiadomość [#1261]: 21.02.2008 o 19:36

Konto skasowane

Jeżeli grasz od dwóch lat to powinieneś wyjść poza puby/SiGi, a zacząć pro CW... Widać że podczas dwóch lat, grałeś tylko słabe CW, puby czy Sigi...
Jeżeli masz spore doświadczenie, to podaj też 3 dobre teamy, na pro gry...

[Edycja Malygos - 21.02.2008 o 19:40]

"Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu. Dobrze widzi się tylko sercem." - Mały Książę

"Zawsze jest się niezadowolonym z tego co się ma." - Mały Książę
maestrino
Wiadomość [#1262]: 21.02.2008 o 20:08

Konto skasowane

Teraz gram tylko 2vs2 więc podam partnerów:
Maidenka - nasz największy przyjaciel, slow & disable.
Również Lion, ale już nie tak dobrze, bo będzie zabierał nam kille jeżeli gramy na skadi.
Ogre ze wszystkimi skillami również jest dobrym partnerem.
Rhasta z siecią. Bounty Hunter z Trackiem. Ogólnie Slow&Stun&Disable.

LoL referral link
Malygos
Wiadomość [#1263]: 22.02.2008 o 15:01

Konto skasowane

Na 2v2, to:
Bane Elemental, Doctor,
Bane Elemental, Rexxar,
Bane Elemental, i jakikolwiek inny disabler, to combo jest imba, nic nie może pojechać...

"Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu. Dobrze widzi się tylko sercem." - Mały Książę

maestrino
Wiadomość [#1264]: 22.02.2008 o 16:00

Konto skasowane

Gubisz się w zeznaniach chłopcze. Pytałeś o partnerów dla Dark Seera.

LoL referral link
Ite.m.ek
Wiadomość [#1265]: 22.02.2008 o 16:04

Konto skasowane

Jaki dialog. Po pierwsze bane w duecie z kimkolwiek, to śmiertelne kombo tongue.gif Jednego oppa posyła spać, drugiego unieruchamia i zadaje damage.
Co do poradników-poradnik ma służyć temu, zeby komuś pokazać, jak grac danych bohaterem, jak kupować itemy, i jak dawać umiejętnosci. Poradniki, jak się domyślić można, nie są kierwoane dla zawodników z górnej pułki, z czołwóki dl czy najwiekszych klanów. Są dla ludzi, którzy chcą się nauczyć podstaw i takie tam pierdoły, ale pisać mi sie już niechce. Tyle ode mnie xD
Jakby kogoś interesował mój staż w docie, to krótko, bo niespełna rok tongue.gif

maestrino
Wiadomość [#1266]: 22.02.2008 o 16:08

Konto skasowane

Myślę, że jednak jesteś bardziej doświadczonym graczem niż Malygos.

LoL referral link
Malygos
Wiadomość [#1267]: 22.02.2008 o 16:10

Konto skasowane

Ite.m.ek napisał
Jaki dialog. Po pierwsze bane w duecie z kimkolwiek, to śmiertelne kombo tongue.gif Jednego oppa posyła spać, drugiego unieruchamia i zadaje damage.
Co do poradników-poradnik ma służyć temu, zeby komuś pokazać, jak grac danych bohaterem, jak kupować itemy, i jak dawać umiejętnosci. Poradniki, jak się domyślić można, nie są kierwoane dla zawodników z górnej pułki, z czołwóki dl czy najwiekszych klanów. Są dla ludzi, którzy chcą się nauczyć podstaw i takie tam pierdoły, ale pisać mi sie już niechce. Tyle ode mnie xD
Jakby kogoś interesował mój staż w docie, to krótko, bo niespełna rok tongue.gif

Na pubie można złożyć wszystko, i i tak ownować...

maestrino
Wiadomość [#1268]: 22.02.2008 o 16:15

Konto skasowane

Grałeś kiedykolwiek w Dote na pubach? Ja jeszcze nie widziałem przykładowo licha z mantą smiley.gif

LoL referral link
Malygos
Wiadomość [#1269]: 22.02.2008 o 16:20

Konto skasowane

Ja widziałem Bane'a czy Liona, z SY, tak jak 99% hero z SY...

maestrino
Wiadomość [#1270]: 22.02.2008 o 17:44

Konto skasowane

No nie wierzę ;/ gram w dote ponad 2 lata i ani razu nie widziałem tak kompletnego durnia co by zrobił S&y na Bane'ie. Widziałem oczywiście nooby co przez całą gr mieli tylko Saphire water i clarity potion potluczony.gif Ale tak extremalnych jeszcze nie widziałem. Tylko dziękować banliście smiley.gif

LoL referral link
Olos
Wiadomość [#1271]: 27.02.2008 o 17:35

Konto skasowane

Jestem noobem w Dote, oprócz zwykłych gier nie gram w inne tryby, ale chciałem sprawdzić co to, czytałem ten poradnik i zgrałem sobie DOTE 6.51 i jak kupuje recepte lub przedmiot lub cokolwiek to nie mam jego opisu. Żeby sprawdzić co potrzebne jest do tej recepty to musze ją wystawić i nacisnąc lewym i dopiero mam opis. Wie ktoś dlaczego może sie tak dziać?
@down, jak najeżdzałem to miałem tylko nazwe, bez opisu, statystyk itd. zresztą już nie ważne, rozgryzłem w czym tkwił problem i działa, więc sorry za zadawanie tak banalnych pytań.

[Edycja Olos - 27.02.2008 o 19:52]

" I think, therefore I am... I think."

Moderator Tablic Warcraft 3 i Moderator Globalny
Malygos
Wiadomość [#1272]: 27.02.2008 o 17:43

Konto skasowane

Nie rozumiem, najedź na item w sklepie i już.

mkk13
Wiadomość [#1273]: 02.05.2008 o 17:55

Konto skasowane

Siema all....widzę, że to jest tylko poradnik do DoTA...jednak jeśli ktoś by chciał czegoś więcej to proponuje mu wejść na www.allaboutdota.fora.pl -> niedawno powstałe forum poświęcone w całości docie.... Forum jest młode więc prosze sie nie zniechecac, ale admin i moder są bardzo pracowici i przyjemni, więc zakładam, ze wystarczy kilka osob i juz forum bedzie chodzic na pelnych obrotach potluczony.gif

[Edycja mkk13 - 02.05.2008 o 17:55]

Arbooz
Wiadomość [#1274]: 07.05.2008 o 09:04

Konto skasowane

Btw. ostatnio grałem i widziałem rhaste z mantą xP

-Zasady? Jakie zasady? Jestem Chaosem!
-Który był na początku?
-Tak!
-Stwórca i Niszczyciel?
-Zgadza się!
-Na pozór skomplikowane, na pozór niezawierające wzorców zachowanie, które ma jednak proste, deterministyczne wyjaśnienie i jest kluczem do nowych poziomów zrozumienia wielowymiarowego wszechświata?
-Lepiej w to uwierz... Co takiego?
-Trzeba iść z duchem czasu, mój panie!

OWNED!tongue.gif
jinrey
Wiadomość [#1275]: 12.05.2008 o 16:55

Konto skasowane

Dlaczego ten topic, znajduje się w dziale (edytor map)

confused.gif Myślałem że tutaj mają być porady co do edytowania map... ;/

-Człowieku, wdepnąłeś w gówno!
-Zdarza się czasem
-Co?
-Gówno
Malygos
Wiadomość [#1276]: 12.05.2008 o 16:57

Konto skasowane

Bo DotA, to mapa tworzone przez graczy, io bardziej do edytora.

jinrey
Wiadomość [#1277]: 12.05.2008 o 19:28

Konto skasowane

No tak, ale wy tu nie piszecie żadnych wskazówek co do edytora, tylko mówicie sobie jak trzeba w to grać, a to nie wiele ma wspólnego z edytorem map...

-Zdarza się czasem
-Co?
-Gówno
pwnedbylife
Wiadomość [#1278]: 13.05.2008 o 20:12

Konto skasowane

rownie dobrze mozesz sie zapytac czemu znajduje sie tu przewodnik po umsach ; /

jinrey
Wiadomość [#1279]: 13.05.2008 o 21:45

Konto skasowane

No właśnie! DLACZEGO?

[Edycja jinrey - 16.05.2008 o 07:09]

-Zdarza się czasem
-Co?
-Gówno
pwnedbylife
Wiadomość [#1280]: 15.05.2008 o 20:09

Konto skasowane

apropos doty xd, to my olos nie gralismy przypadkiem jakis rok temu xd ? ty chyba lichem wtedy grales i poznalem Cie po nicku, ze z forum bn jestes, pamietasz ; ) ?

// możliwe, ja rzadko grywam w Dote, ale nie wykluczam takiej opcjii, ale nie róbmy tu OT.

[Edycja Olos - 15.05.2008 o 20:19]

REKLAMA
Strona 64 z 67.
Pierwsza     <<   <   ... | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :