Dziś jest: Sobota, 15 sierpnia 2020, godzina 13:36
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: [DOTA - PORADNIK]

Pierwsza     <<   <   ... | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | ...  >   >>     Ostatnia
maestrino
Wiadomość [#1201]: 10.01.2008 o 20:44

Konto skasowane

porównując Skadi i Shivę to chyba przy kolejności: Bracers>Eul>Shiva>Radi>cokolwiek to raczej lepszy wybór niż baaardzo drogi skadi :P
Mowa o Ish'kafelu :P

LoL referral link
tadas90
Wiadomość [#1202]: 10.01.2008 o 23:26

Konto skasowane

a co myslisz ogolnie o sygianie do POTM ? tak przed motylkiem po crystalsie ?

Dagot
Wiadomość [#1203]: 13.01.2008 o 08:50

Konto skasowane

Witam. Stosunkowo od niedawna gram w dote i najbardziej podoba mi sie Bone Flether (czy siakos tak)
Jednak nie mam kompletnie zielonego pojecia jakie najleprze itemki bylyby dla niego, od czego zaczac i na czym sie skupic.
Za wszelka porade bede bardzo wdzieczny ;)

[Edycja Dagot - 13.01.2008 o 08:53]

Ite.m.ek
Wiadomość [#1204]: 13.01.2008 o 11:14

Konto skasowane

Tutaj jest dobry poradnik dla Clinkza. Najlepsze jest to że frost attack stakuje sie z flamed arrow :P Stygian kiedyś sie robilo dla Clinkza, teraz to troche już jakby zabytek robić ten item dla niego, ale to moja opinia. Dla POTM-stygian nie stakuje sie ani ze skadi ani z sataniciem, a poza tym ze daje troche dmg (60) i zmiejsza armor (-5) nic innego nie daje. A Satanic dla lifesteal, i to spory, a skadi slowa (przydaje sie przy celowaniu arrowem i gwiazdkami, z leapem prawie nikt nie ucieknie diablotin.gif ).

tadas90
Wiadomość [#1205]: 15.01.2008 o 17:44

Konto skasowane

a jak pykac destroyerem ?

Ite.m.ek
Wiadomość [#1206]: 15.01.2008 o 17:58

Konto skasowane

Na forum z ww. mojego posta jest poradnik dla destroyera potluczony.gif
oraz dla kilku innych hero też tongue.gif

tadas90
Wiadomość [#1207]: 21.01.2008 o 00:50

Konto skasowane

jakie to forum www ?tongue.gif bo nie kminie ?

Korgdens
Wiadomość [#1208]: 21.01.2008 o 10:29

Konto skasowane

~~Night Stalker~~

Bohater preferujący nocny tryb życia, mający dużo hp, mało many, i zadający duże hity. Trudne powiedzieć czy jest imba, gdyż ma tylko 1 atak magiczny, w porównaniu z niektórymi herosami mającymi takich aż 3. W Balanarze liczą się głównie 2 spelle: Void i aura. Od osiągnięcia nimi 4 poziomu przechodzimy do AGGRESIVE STYLE.

Zaraz po wybraniu hera kupujemy mu kuriera i Stout Shield. Co do expienia wybieramy się na jakiś bok - solo albo z range gosciem. Podczas creepa podbiegamy do red cc i lejemy je aż dedna, ogólnie gramy pod defense. Kiedy uzbieramy 500 gold kupujemy kurierem boots of speed i wysyłamy go poleconym do nas coolgleamA.gif .

Następnym naszym przedmiotem na liscie zakupu powinny byc Gloves of Hastle. Kiedy uzbieramy 550 golda powtarzamy myk. W między czasie powinna się pojawić noc, co wykorzystujemy i szukamy na mapie hero z najmniejsza ilosc hp. Jeżeli mamy kase na Ring of Health (875 gold) - kupujemy, jeżeli nie - na pewno nam nie wiele brakuje - idziemy ubic znalezionego oppa.

Zawsze zachodzimy goscia od tylu rzucając 4 poziomowy Void (1,2 i 3 biorą za mało hp) na oppa, po czym dobijamy go gołymi rekami po pysku , niczym nasz Andrzej Gołota na ringu. Jeżeli jest twardy - rzucamy Void jeszcze raz - to go dobije :>

Następnym naszym zakupem powinna być recepta na power treads i Vitality Booster(+250 hp i złożenie Vanguard)

Na tym etapie gry powinniśmy mieć minimum 9 lvl (4 lvl Void, 4lvl aura i ulti). Gra na tym etapie wygląda nastęująco:
Jest północ, ty poszukujesz łatwej ofiary (inteligence hero, yellow hp hero, creeping hero itp) i idziesz ją po prostu zarżnąć. Vanguard absorbuje potężną ilość obrażeń przez co walka z Agillity i strength hero staje się łatwiejsza, a Power of Treads i aura daje nam niezłego kopa. Po zarżnięciu ofiary idziemy do bazy zregenerować mane i ponownie wyruszamy kogoś zarżnąć :> Mniej więcej tak wygląda gra Balanarem potluczony.gif

Manewr powtarzamy tak długo dopóki skończy się noc, po czym wybieramy jeszcze jedną ofiarę, castujemy Darkness i idziemy ją zabić :>
Dalsza gra to creepowanie po mapie, i deff towerów. W tym momencie powinniśmy już mieć z 12 lvl i zacząć składać Satanic, zaczynając od Helm of Dominator. Life Steal który otrzymamy od Satanica oraz nowy spell praktycznie przesądzają o całej rozgrywce.

W późniejszych grach kiedy strength hero są wstanie zabrać za jednym hitem nawet 200hp jak cholera pomaga nam Cripping Fear które w połączeniu z Vanguardem mogą nam zapewnić potężną obronę.

Drzewko Umiejętności:
1. Void
2. Aura
3. Void
4. Aura
5. Void
6. Aura
7. Void
8. Aura
9. Darkness
10.Stats
11. Darkness
12-15. Stats
16. Darkness
17-20. Stats
21-25. Crippling Fear

Itemy:
Power of Treads
Vanguard
Satanic
na więcej zazwyczaj nie starcza kasy bo koniec gry tongue.gif

Pamiętajcie że Balanar po przekroczeniu granicy 8 lvl preferuje AGGRESIVE STYLE, przez co cały czas napadamy na herosów a nie szturmujemy jak głupi wieże przeciwnika. IM WIĘCEJ ZABIJESZ HEROSÓW PODCZAS NOCY TYM LEPIEJ!!!

Dodam jeszcze kolejność po całkowitym złożeniu Balanara:
Void, Satanic, Crippling Fear i KLEPAĆ !

Prosze o SUBIEKTYWNĄ ocenę

[Edycja Korgdens - 21.01.2008 o 10:37]

[Edycja Korgdens - 21.01.2008 o 10:41]

Ite.m.ek
Wiadomość [#1209]: 21.01.2008 o 18:42

Konto skasowane

"im wiecej zabijemy herosów w nocy tym lepiej!!!!"
Strasznie odkrywcze potluczony.gif
a co do forum ww. - może nie zauwazyles, ale nie postawiłem www tylko ww. czyli wyzej wymienione (w powyzszym poscie).

Poza tym do dupy poradik (chhodzi mi o styl gry, itemy ii czary jakoś przeboleje).
Bez opisy teamplay'u, 0 wskazówek jak zachowywac się na jakiegos stunnera itp., jacy hero z nim dobrze wspolpracują i z kim ma najwieksza zagryche potluczony.gif

Poza tym pt sux, z travelami w nocy ma max ms i tp, który przydaje sie i to nawet bardzo tongue.gif
a te 35% ias /10 str naprawde nie jest takie wazne, zwlaszcza w nocy, kiedy nim sie poluje najwiecej.

Poza tym z tymi itemami dmg za duzy nie jest, lifesteal z max. 150 dmg to tez tyle sie przyda ze ho ho.
Vanguard niby dobra rzecz, ale przewaznie jest tak, ze jak nawinie sie alone hero to on raczej nie ma zamiaru atakowac, tylko proboje sie miotac zeby uciec tongue.gif chyba ze ma stuna/big ias+lifesteal (warlord, storm[sic!]) i wtedy ten Vanguard znowu sie nie przyda. Lepiej zamiast niego mkb/burize. Z buriza w nocy dmg rosnie tak, ze nawet void sie nie skonczy a juz jakaś jarzyna zaliczy zgon. MKB to samo potluczony.gif

GarfFun
Wiadomość [#1210]: 22.01.2008 o 19:08

Konto skasowane

Fear na koniec? WTF? Dluuuga cisza i duza szasna na miss ataku bardzo sie przydaje. Szczegolnie w walce z castermai jak tauren, lich itp. Na poczatku walki rzuca sie na nich feara i juz nie pocastuja. W dzien jest troche ciezej bo wtedy silence trwa chyba 3 sek, ale w dzien to siedzimy w lesie/na linii i farmimy, a nie walczymy. BoT>PT to tez podstawa, ktos juz o tym wspomnial. Zamiast Satanica chyba lepiej wziac HoTa. Mi sie dobrze gra tez z S&Y, ale to juz kwestia gustu.

Ite.m.ek
Wiadomość [#1211]: 22.01.2008 o 22:15

Konto skasowane

Ja wspominalem ze BoT>PT ;]
Satanic IMO fajna rzecz dla niego
tylko
nie z takim śmiesznym dmg jaki wychodzi na podstawie buildy tego poradnika tongue.gif
void+fear niby też prawie jak nuk xD ale w late void to tylko do stealowania i slowa, w early to nasza podstawowa broń (na 7 lvlu te 300dmg i slow TO jest duzo)

DaNoN3
Wiadomość [#1212]: 28.01.2008 o 18:15

Konto skasowane

dzisiaj wpadłem na fajny pomsł biggrin.gif

http://fotoo.pl/hostin(...)wned.JPG
edit: troche poszerzylo forum jak wkleilem do posta ;p dam linka

....planuje jeszcze taki myk ze ja z kumplem gram, on kupuje daggera wchodzi na gorke tam kolo run a ja sie z nim zamieniam, on prowokuje przeciwnika, aby poszedl w poblize mnie i ja swapne go na wieki biggrin.gif tylko jest 1 warunek: nie moze miec ani tangoo ani zadnego tp czy innego tekiego czaru. Sprawdze koło 20 jak bede mial czas i zrobie screena biggrin.gif

[Edycja DaNoN3 - 28.01.2008 o 18:17]

Ite.m.ek
Wiadomość [#1213]: 28.01.2008 o 18:59

Konto skasowane

moze to głupie pytanie ale:
no i po co to? potluczony.gif

Malygos
Wiadomość [#1214]: 28.01.2008 o 20:55

Konto skasowane

Unstuck?

"Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu. Dobrze widzi się tylko sercem." - Mały Książę

"Zawsze jest się niezadowolonym z tego co się ma." - Mały Książę
maestrino
Wiadomość [#1215]: 31.01.2008 o 18:53

Konto skasowane

Itemek :/ od kilku updatów Treads=BoT :P

A tak Up--> Swapnięcie na wieki jest imba smiley.gif czemu? niewygodny przeciwnik stoi na górce, my spokojnie dalej gramy.
Komentarz?: Psy szczekają, a karawana idzie dalej potluczony.gif

[Edycja maestrino - 31.01.2008 o 18:59]

LoL referral link
Ite.m.ek
Wiadomość [#1216]: 31.01.2008 o 19:26

Konto skasowane

Nowe PT są kosztuja 1850 w zamian dając troche ms, troche ias i troche czegos innego. A travele, mimo że kosztują 2700, dają 85ms oraz tp, który w late przydaje sie bardziej niz te troche statystyk. Ale zależy, co kto lubi.
Ja z czystym sumieniem PT bym polecił tylko dla Furiona, bo on ma swój własny TP tongue.gif

Arbooz
Wiadomość [#1217]: 01.02.2008 o 19:19

Konto skasowane

Jaki build jest najlepszy dla witch doctora? Ja zawsze grałem treadsy, aganishm, gunioous i assault a potem już nie wiem co kupować ;P Można jeszcze chyba shive zmontować ale zwykle nie dochodzę do takiego stopnia zaawansowania gry, że mogę sobie na nią pozwolić :P

-Zasady? Jakie zasady? Jestem Chaosem!
-Który był na początku?
-Tak!
-Stwórca i Niszczyciel?
-Zgadza się!
-Na pozór skomplikowane, na pozór niezawierające wzorców zachowanie, które ma jednak proste, deterministyczne wyjaśnienie i jest kluczem do nowych poziomów zrozumienia wielowymiarowego wszechświata?
-Lepiej w to uwierz... Co takiego?
-Trzeba iść z duchem czasu, mój panie!

OWNED!tongue.gif
ShadowDragon
Wiadomość [#1218]: 01.02.2008 o 20:29

Konto skasowane

Lothar biggrin.gif

Ite.m.ek
Wiadomość [#1219]: 01.02.2008 o 21:44

Konto skasowane

PT sux, przynajniej dla casterów :P
Travele/hot/aghanims/skadi/orchidee melvonce <-kolejność przypadkowa xd

ShadowDragon
Wiadomość [#1220]: 01.02.2008 o 21:59

Konto skasowane

Jezu lothar u niego to podstawa...

REKLAMA
Strona 61 z 67.
Pierwsza     <<   <   ... | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :