Dziś jest: Piątek, 14 sierpnia 2020, godzina 03:41
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: [DOTA - PORADNIK]

Pierwsza     <<   <   ... | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | ...  >   >>     Ostatnia
BloodyBlad3
Wiadomość [#1181]: 04.01.2008 o 14:37

Konto skasowane

bracer, bracer/pasek +6 str/blades of attack -> buty-> ta raczka nowa co ja w ost. wersji doali i coc daje +25 str i 40 mdg jak uzywasz -> bot -> nie pamietam czy dali orb a na ten lifesteal naxia, jesli nie dali to satanic, jesli tak to hot/bkb // dagger tez by sie przydal, dagger dobry na wszystkim

GarfFun
Wiadomość [#1182]: 04.01.2008 o 15:23

Konto skasowane

BloodyBlad3 napisał
hahaha.gif xDD // omagad, chyba to u siebie na forum wrzuce bo dobre xD spec ma 2 skille, s.dagger i ulti ktore tworzy 5 iluzji xDD, a tam jest napisane, zeby nie kupowac orbow XD

To wez na singlu odpal Dote, wybierz Spectre, przeczytaj co tam jest napisane, zrozum i wroc. Luzno cytujac, "droppable items don't drop while phased". Czyli jezeli uzyjesz pierwszego skilla i bedziesz biegl po sciezce to bedziesz "phased", ze sie tak wyraze. A wtedy itemy nie wypadaja jezeli umrzesz. I mozesz wrzucic na forum jezeli chcesz.

Ite.m.ek
Wiadomość [#1183]: 04.01.2008 o 17:58

Konto skasowane

Dla nowego Naixa skadi może konkurować z sataniciem bo daje boosta do hp, many i slow, bo nieestety nie ma już starej, dobrej truciuzny. No ale zawsze ejst open wounds, ale to niedziala cały czas :P
Jak komuś spectre zgineła podczas biegania za daggerem to trzeba albo byc zdolnym albo gang tongue.gif

maestrino
Wiadomość [#1184]: 04.01.2008 o 20:56

Konto skasowane

Hmm ostra dyskusja rozgorzała przed nowym rokiem :P
Jestem zdania takowego że lepiej wybrać 1 hero (obojętnie czy na pubach czy w turniejach) i PORZĄDNIE nauczyć się nim grać niż wkuwać na chama itemy jakie muszę zrobić tym 50-ciu hero :/ Ja jako człowiek inteligentny, wg mnie z bardzo dobrą pamięcią w tej chwili pamiętam item-buildy maxymalnie 15-25 hero, a jak gram ar i jak trafię na hero któremu nie potrafię złożyć"imba" itemów to po prostu strzelam, a nóż się uda :P

Lubię casterów. Dlaczego? Bo DotA pod względem castów jest idiotycznie prosta: 2 skille nuke albo nuke + half-nuke + skill defensywny lub pasywny + jakieś ulti, często nuke. Itemy te same przykładowo Lina + Maidenka możnaby powiedzieć identico :P Ale to są hero dla mało ambitnych. Dla ambitnych polecam: Visage'a - tym to się trudno gra, Ish'kafel - mój ulubiony hero, Undying - j. w. tym się też niełatwo grywa itp.

A tak nawiasem: znudziły mi się puby, a nawet prywatne gry, i chciałbym pograć bardziej profesjonalnie. Co radzicie?
I poproszę tłumaczenie skrótu CW.

LoL referral link
GarfFun
Wiadomość [#1185]: 04.01.2008 o 22:43

Konto skasowane

CW- Clan War, dwa klany sie umawiaja na mecze. Moze sprobuj w ktorejs "lidze", rda, div czy cokolwiek. A co do itemow- ja tam nie lubie sie trzymac schematow, zawsze wole na bierzaco patrzec co jest w tej chwili najbardziej potrzebne.

Ite.m.ek
Wiadomość [#1186]: 04.01.2008 o 23:00

Konto skasowane

wlasnie dlatego raz satanic, raz skadi
a jakis ogolny zarys miec trzeba, nikt na przyklad niekupi aghanimsa czy refreshera dla takiego N'aixa tongue.gif
a tacy w pubach sie zdarzaja (ale to wyzsza klasa, bo wiedzą jak lączyc przedmioty)

GarfFun
Wiadomość [#1187]: 05.01.2008 o 00:14

Konto skasowane

Ale sa herosi ktorych mozna robic na dwa sposoby: albo na castera albo na walke wrecz. Np taki Lucifer lub SK.

Ite.m.ek
Wiadomość [#1188]: 05.01.2008 o 17:33

Konto skasowane

Albo MG tongue.gif
Ale może nie zwuazyłeś, ale ja pisałem o N'aixie xD

tadas90
Wiadomość [#1189]: 06.01.2008 o 14:18

Konto skasowane

jak sie robi combo tinym ??smiley.gif

Ite.m.ek
Wiadomość [#1190]: 06.01.2008 o 15:23

Konto skasowane

normalnie, ciezko uzyć 2 spelli?potluczony.gif mozesz zrobic castera to wtedy jeszcze zdolnosci z itemków no i blink do ofiary, bo dagger rzecz obowiązkowa tongue.gif

maestrino
Wiadomość [#1191]: 06.01.2008 o 20:23

Konto skasowane

Co myślicie o Shivie zamiast Skadi dla Dark Seera?

LoL referral link
Ite.m.ek
Wiadomość [#1192]: 06.01.2008 o 21:09

Konto skasowane

Skadi dodaje mu jeszcze hp i 25 IAS, arm tylko inta, a freez działa tylko jak nałdowany xD

tadas90
Wiadomość [#1193]: 08.01.2008 o 00:06

Konto skasowane

jak moge to prosilbym jeszcze takiego wmiare dokladniego FAQU dla Priestess of the Moon
tzn jaki build dla niego skladac tzn wiem ze dobry jest mjollnir oraz w jakich sytuacja kozystac z tych spadajacych gwizd oraz jak wyzucac ta wlucznia zeby trafic w bohatera smiley.gif
zgory dzieki tadas

Ite.m.ek
Wiadomość [#1194]: 08.01.2008 o 20:56

Konto skasowane

dla POTM robisz-mjollnir moim zdaniem sredni item xd, satanic, Buriza, travele, motylek, moze midasy, ale jeśli juz to jak najszybciej, bo sie nie zwrócą, jak nie zrobileś satanica to HOT i skadi
czyli mamy łądnego boosta do ias (60 motylek, 30 midasy, być moze jeszcze 25 od skadi jeśli mamy)
, spory dmg (60 od motylka, 75 od burizy+slow/lifesteal i crity 2.2x)
oraz ładne hp z HOT i troche gorsze z sataniciem, ale lifesteal to nadrabia.
No, tylko trzeba to uzbierać najpierw xD ale jak sie troche poćwiczy to sie uzbiera tongue.gif na poczatek ofc. troche tangosów i clarity potionw, moze butelka xd
Gwiazdeczek używaj: kiedy ktos jest blisko ciebie, jest grupa hero, najlepiej z low hp, w gangach razem ze stunem. Zeby trafic staraj sie wyobrazić sobie gdzie hero sie znajdzie a nie gdzie jest xd poza tym im bliżej tym lepiej, mimo że ma zasieg 2000. No i jako zwiad mozna używac xd ulti jest dobre do gangów, uciekania itp. ale mysle że nie ma sensu dawac go wczesniej niz po wymaksowaniu arrowa, gwiazd i jednego lvlu leapa.

tadas90
Wiadomość [#1195]: 08.01.2008 o 23:40

Konto skasowane

a taie pytanie
jak walcze 1v1 z bohaterem i zuce te gwiazdki to tlyko jedna spadnie na tego bohatera czy wiecej ?
i jak od poczatku watro skladac te maski wrath band czy jakos tak oraz lepiej travele czy teradsy ?

Ite.m.ek
Wiadomość [#1196]: 09.01.2008 o 17:18

Konto skasowane

treadsy a nie tredsy, kilka postów wyzej napisałem ze treadsy to słąby item na puby i travele duzo lepsze
liczba gwiazd zależy od liczby przeciwników, na creepy też spadają, bandy czy warto robic czy nie to sprawa dyskusyjna, wiec niepowiem, aczkolwiek ze 2 można zrobic na poczatek tongue.gif

tadas90
Wiadomość [#1197]: 09.01.2008 o 22:23

Konto skasowane

a takie bardzo idiotyczne pytanie co to ejst skadi ?

GarfFun
Wiadomość [#1198]: 09.01.2008 o 22:33

Konto skasowane

Eye of Skadi- ten item z 4 sklepu, zapewniajacy +duzo statystyk i frost atack.

tadas90
Wiadomość [#1199]: 10.01.2008 o 17:20

Konto skasowane

Ite.m.ek napisał
dla POTM robisz-mjollnir moim zdaniem sredni item xd, satanic, Buriza, travele, motylek, moze midasy, ale jeśli juz to jak najszybciej, bo sie nie zwrócą, jak nie zrobileś satanica to HOT i skadi
czyli mamy łądnego boosta do ias (60 motylek, 30 midasy, być moze jeszcze 25 od skadi jeśli mamy)
, spory dmg (60 od motylka, 75 od burizy+slow/lifesteal i crity 2.2x)
oraz ładne hp z HOT i troche gorsze z sataniciem, ale lifesteal to nadrabia.
No, tylko trzeba to uzbierać najpierw xD ale jak sie troche poćwiczy to sie uzbiera tongue.gif na poczatek ofc. troche tangosów i clarity potionw, moze butelka xd
Gwiazdeczek używaj: kiedy ktos jest blisko ciebie, jest grupa hero, najlepiej z low hp, w gangach razem ze stunem. Zeby trafic staraj sie wyobrazić sobie gdzie hero sie znajdzie a nie gdzie jest xd poza tym im bliżej tym lepiej, mimo że ma zasieg 2000. No i jako zwiad mozna używac xd ulti jest dobre do gangów, uciekania itp. ale mysle że nie ma sensu dawac go wczesniej niz po wymaksowaniu arrowa, gwiazd i jednego lvlu leapa.

hmm a mialbym prosbe moglbys napisac mnij wiecej jak pokolei kupowac te itemki smiley.gif
bo z tego co patrzylem na repy i innym to prawie kazdy skladam mjolnira i motylka a jak nie to sygiana i motylka smiley.gif
a to twoje wydaje mi sie ciekawe smiley.gif

Ite.m.ek
Wiadomość [#1200]: 10.01.2008 o 17:31

Konto skasowane

najpierw obowiazkowo kilka tangoo zeby sie leczyc, moze butla
potem zwykłe buty (500golda), ze 2 bandy i quarestaff.
Jak idziesz w midasy to wlasnie teraz skladasz je
potem crystalsy do burizy
i tutaj wybór: maska śmierci (do satanica) lub point booster (do skadi) i w zależnosci: jak mamy maske smierci robimy dominatora, jesli skadi to zbieramy na motylka
travele (moim zdaniem nie ma sensu kupowac wczesnie traveli bo leap wsytarczy do ucieczki tongue.gif)
po motylku czas na dokończenie burizy
jeśli mamy skadi kupujemy vitality boosterka
po burizie konczymy satanica/lub skadi i robimy hot tongue.gif
zalezy czy ktospreferuje skadi+hot czy satanicdiablotin.gif
to przynajmniej moje zdanie i POTM tak wlasnie grałem.
Jeśli gra zakończy sie zanim zbierzesz wszytkie itemki (a na 75% sie zakonczy) to i tak crity+juz spory ias (troche od midasów, troche od quarestaffa oraz lifesteal lub rozsadne hp :P

REKLAMA
Strona 60 z 67.
Pierwsza     <<   <   ... | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :