Dziś jest: Piątek, 14 sierpnia 2020, godzina 05:03
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: [DOTA - PORADNIK]

Pierwsza     <<   <   ... | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | ...  >   >>     Ostatnia
Malygos
Wiadomość [#1141]: 31.12.2007 o 00:00

Konto skasowane

Pieprzeniem było to że luna to imba, każdy hero dupa jeśli wrogów kupa. Cokolwiek złożysz lunie, i tak będziesz się utrzymywał z ulti... W ligach hero są pickowani przed grą, a nie w trakcie(na początku).

"Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu. Dobrze widzi się tylko sercem." - Mały Książę

"Zawsze jest się niezadowolonym z tego co się ma." - Mały Książę
BloodyBlad3
Wiadomość [#1142]: 31.12.2007 o 00:25

Konto skasowane

teraz ty pieprzysz bez sensu x_X`/ luna jest bardzo imbalance, a pick owszem ustalasz przed gra, ale zawsze ma sie inne warianty do wyboru i ustalone jest pare pickow, tak jak np to ze jezeli widzimy ze przeciwnik idzie np w nuke i int heroes to bierzemy pugne etc.

Malygos
Wiadomość [#1143]: 31.12.2007 o 10:47

Konto skasowane

Luna to dupa, w pubach może jest dobra, ale w grach na poziomie nikt nie da się zabić z jej ulti, wtedy chodzi się we dwóch trzech, albo kryję się za creepami, widać że nie grasz gier poziomu wyższego niż pub, czy kanał allstars. Luna ma malutko hp, mały armor, mały range, na niej się farmi, nie ona na nas...

"Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu. Dobrze widzi się tylko sercem." - Mały Książę

BloodyBlad3
Wiadomość [#1144]: 31.12.2007 o 12:27

Konto skasowane

nie gram pubow i nie gram allstars, a gdy do luny zlozysz motylka, satanic i radiance to nie wiem czy sobie juz tak na niej pofarmisz / a pozatym mowisz to tak, jakby u ciebie przeciwnicy chodzili sami x_X` / ciekaw jestem jedynie co bys zrobil, jakby wlecial miedzy twoja druzyne treant na invis walnal, ulti, pozniej wbila by sie maidenka na daggerze ze swoim, pozniej dolozyl swoje ulti sk, a na koncu milusiu wbiegla by ze swoim ulti luna x_X` btw. skoro uwazasz sie za takiego "pr0" gracza to moze zagramy sobie jakas partyjke 1v1, albo jakiegos siga, jak tylko dl zacznie funkcjonowac normalnie / daj mi tylko swoj nick na bn

Malygos
Wiadomość [#1145]: 31.12.2007 o 13:17

Konto skasowane

Jak dacie wyfarmić Lunie takie itemki to już widać że nie umieliście gangować, używać wardów, czy harrasować.

Tą sytuację co wymieniłeś zna każdy dobry gracz... Ale znam jeszcze lepszą, do gry wpada mocno sfarmiony Void, wpierdala się z chronosferą, za nim stoi clinkz, nevermore, razro, viper, kto wygrywa?

Grać 1v1 to nie dota, dota-league.com stacza się, w dota już nie gram bo w wow-a gram, jedyne w co można zagrać to by było CW.

[Edycja Malygos - 31.12.2007 o 13:20]

Ite.m.ek
Wiadomość [#1146]: 31.12.2007 o 14:15

Konto skasowane

Dla Voida robi sie:
2x bashery
butterfly
PT/travele, zależy od mobilności oppa
mom, w late zamieniamy na satanica
cokolwiek, np. buriza
Ale void to hero na puby, tak samo jak każy "permastunner", typu troll warlord, bo wystarczy stun, disable ulti i do piachu. Nie ma hero idealnych ale w teamplayu DD sa najlepsi, np duet lina+ryali ew. +lich jeszcze. Szkoda tylko że wystarczy zrobic BKB i po zabawie _-_

Razor może napieszać, w early trudno go dość zabic a w mid game i alte zaczyna szaleć to żal :/
Nevermoore wcale taki imba nie jest, z nim bym nie przesadzał, a Viper imo najlepszy na -om potluczony.gif
Na GGC jest wysoki poziom
tylko
musisz spędzic odpowiednio duzo czasu zeby miec dostep do nowych pokoików xD
DotA to juz nie to samo co kiedyś, przestałem grać i wziałem sie za mapmaking xD

Malygos
Wiadomość [#1147]: 31.12.2007 o 14:41

Konto skasowane

Jako że Void to był móhj ulubiony hero to coś o nim wiem, składa się PT, HoM, Satanic(nie Mom), buriza, butterfly, nie bashery, bashery składa się na pubach gdzie jest 0 teamplay, Void by grał w lidze ale ma za słabe early, tylko to mu to uniemożliwia.

Ite.m.ek
Wiadomość [#1148]: 31.12.2007 o 14:46

Konto skasowane

Napisałem ze to na puby.
kto gra voidem w lidze? hahaha.gif 1-2 spotkałem widziałem, reszta DD, kilka tanków. Jakiro, Lina, hah, powiem wiecej ze nawet nowy N'aix xD
Ale DotA League stacza sie, tak jak sama DotA :P

Malygos
Wiadomość [#1149]: 31.12.2007 o 14:54

Konto skasowane

DotA zaczęła śmierdzieć od 6.27, wtedy to przerzuciłem się na mapy wymagające więcej skilla, czytaj: Azeroth Wars, Dark Ages of Warcraft, czy Battle for Middle earth 2b!

BloodyBlad3
Wiadomość [#1150]: 31.12.2007 o 15:23

Konto skasowane

zacznijmy od tego, ze nie napisalem nic, ze pozwalalam lunie sie wyfarmic z takimi itemami / napisalem zupelnie co innego. napisalem na grach o wyzszym poziomie luny nikt nie bierze .. / co do teych voidow, nevermorow i viperow iinnych solowcow to podales przyklad idiotyczny i debilny, 0 aoe, 0 stun, pick kretynski, byly disable by sobie z tym poradzil, a pozatym void raczej ta swoja chronosfera nie zlpie 5 przeciwnikow, wszedlby sk z ulti i nawetbyscie nie mogli jego ulti przerwac x_X` // co do cw to zagralbym z mila checia, tylko musze to skonsultowac z wodzem i innymi czlonkami klanu / a tak pozatym to z kim to cw mialoby byc ?

tadas90
Wiadomość [#1151]: 31.12.2007 o 15:25

Konto skasowane

glupie pytanie co to ejst imba ?;p

Malygos
Wiadomość [#1152]: 31.12.2007 o 15:28

Konto skasowane

Imba=imbalanced=niezbalansowany, coś silniejszego lub słabszego od innych.
Tamten przykład daję większe możliwości zabicia, 6 sekund chronoski, każdy z wyżej wymienionych hero ma coś koło 400 dmg, czyli jak każdy puści salwę ktoś schodzi o 1600 dmg, w 6 sekund to wystarczy aby Damage Dealer zjechał całą zgraję hero, szczególnie że w lidze ejst: 1 tank, 1 damage dealer, 3 x caster.

tadas90
Wiadomość [#1153]: 31.12.2007 o 15:31

Konto skasowane

tank to jest ten co ma duzo hp defa i przyjmuja ciosy na klate tak ? a Ci dwaj pozostali caster i damage dealer ?

Malygos
Wiadomość [#1154]: 31.12.2007 o 15:39

Konto skasowane

Zgadza się, Caster-hero który czaruję, często są to herosi z głównym atrybutem siłą, ale z dobrymi czarami np: Earthshaker, damage dealer-osoba zadająca jak największy damage w jak najkrótszym czasie.

Ite.m.ek
Wiadomość [#1155]: 31.12.2007 o 16:12

Konto skasowane

jak to z kim CW? tylko z MGoD, pare razy na kanale byłem nawet xD

Malygos
Wiadomość [#1156]: 31.12.2007 o 16:23

Konto skasowane

MGoD się rozpadło po odejściu the.cup.of.tea

tadas90
Wiadomość [#1157]: 31.12.2007 o 16:26

Konto skasowane

czyli damege dealer to cos pokroju liny badz liona ?

Malygos
Wiadomość [#1158]: 31.12.2007 o 16:31

Konto skasowane

Lina i lion to damage dealerzy, DD9damage dealer) to hero którzy zadają nie z czarów dmg.

BloodyBlad3
Wiadomość [#1159]: 31.12.2007 o 17:15

Konto skasowane

malygos nie odpowiedziales mi na moje pytanie / z jakim ro klanem byloyby to cw ? / a mgod nie ma juz baardzo dlugo

/ btw. zapomniales chyba o czyms takim jak support (venge,omni) bez ktorych gra jest przegrana

[Edycja BloodyBlad3 - 31.12.2007 o 17:18]

Ite.m.ek
Wiadomość [#1160]: 31.12.2007 o 19:19

Konto skasowane

Być może, dotowym półświadkiem przestałem sie zajmować juz troche czasu temu xD

REKLAMA
Strona 58 z 67.
Pierwsza     <<   <   ... | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :