Dziś jest: Piątek, 14 sierpnia 2020, godzina 04:44
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: [DOTA - PORADNIK]

Pierwsza     <<   <   ... | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | ...  >   >>     Ostatnia
ArKaTeL
Wiadomość [#1121]: 17.08.2007 o 11:40

Konto skasowane

Mu się składa, HoTa x 2, ze dwa null talisman, BoT, i jeszcze blink daggera może, albo MKB.

maestrino
Wiadomość [#1122]: 30.08.2007 o 01:46

Konto skasowane

Chciałbym zawiadomić, że w wersji 6.47 pojawiła się nowy hero Puck (Faerie Dragon). Powiem jedno hero baaaardzo niezbalansowany, jak chcecie poczuć jaki naprawdę jest puck radzę zagrać. Damage skill + TP na dość dużą odległość w jednym za 120 + 25 many + obszarowy dmg skill z silencem + very imba przesunięcie fazowe pozwalające uniknąć bardzo dużych obrażeń np. od ulti Licha (najczęściej smiley.gif lub innych czasowych + średnie ulti ze stunem dobre na casterów. Osobiście grając 2 razy Puckiem miałem 15-1 i 12-3 :P To taki delikatny czołg do zabijania :P Zalecane przeze mnie otemy to Skadi + Guinsoo + ...to pozostawię waszej inwencji :P

[Edycja - maestrino w 30-08-2007 o 01:47]

LoL referral link
Squstion
Wiadomość [#1123]: 25.10.2007 o 19:34

Konto skasowane

zostal troche nerfniety ostatnio smiley.gif

imho to bloodstone dla niego najpierw;p

War 70 - afk
BloodyBlad3
Wiadomość [#1124]: 31.10.2007 o 18:17

Konto skasowane

co sadzicie o nowym naixie ?

Malygos
Wiadomość [#1125]: 01.11.2007 o 16:19

Konto skasowane

Fajny, szkoda że wcześniej nie wpadli na ten pomysł.

"Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu. Dobrze widzi się tylko sercem." - Mały Książę

"Zawsze jest się niezadowolonym z tego co się ma." - Mały Książę
Ite.m.ek
Wiadomość [#1126]: 01.11.2007 o 16:48

Konto skasowane

Nowy Naix jest lepszy, bardziej zbalansowany. Kiedyś było "kliknij na wrogiego hero i czekaj aż zginie" a teraz Open Wounds + Rage i dopiero jedziemy :) I dobrze ze juz nie jest dpsem i ma wiecej str per lvl niz agi. Szkoda że z Pucka jest jeszcze wieksza imba przez ten nowy przedmiot który daje 40% ias, 30 inta oraz Freeza za 200dmg na 400AOE... żal xD

Malygos
Wiadomość [#1127]: 01.11.2007 o 16:50

Konto skasowane

Puck roxxor.

"Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu. Dobrze widzi się tylko sercem." - Mały Książę

tadas90
Wiadomość [#1128]: 29.12.2007 o 13:15

Konto skasowane

Ja jako poczatkujacy mialbym prae pytan
mianowicie chodzi mi o 4 bohaterow glownie

1. Moon Rider Luna
Główie chodzi mi o kolejnosc skladania itemow mile widziane wasze poprawki smiley.gif)

Boots of Speed natepinie Wraeth Band ( ta maska tania nie pamietam czy dorbze napisalem ) nastepien power treadsy mask of the death i ten helm co zmienia to ten domination ( co moze dominowac na creepami ) aganin nastepnie mbk , satanic i butterfly

2.Temlar Assasin boots of speed nastepnie dagger ( ten miecyzk co pozwala sie teleportowac ) stygian i boots of travel i burzia

3.Naix boots of speed 2 xWraeth Band ( ta maska tania nie pamietam czy dorbze napisalem ) mask of the death i ten helm co zmienia to ten domination
2x cranium bashery dokonczyc satanica i mkb

4.BOunty Hounter Gordon ( chyba :P )
boots of speed 2x bracer power treads butter fly s&y mkb i burzia

Domyslam sie, ze jako gracz poczatkujacy napewno to nie sa jakies super dobrane itemy i w tym moja prosba czy mogli byscie czytnac to i ewentualnie skorygowac co robie zle gdzie warto co wymienc czy zastapic czy moze zupelnie inne zestawy ( glownie chodzi o Lune ) oraz zebyscie napisali mi oglnie przydatnosc tych bohaterow dla druzyny badz tez napisanie ktorym jest naprawde koksiarski i przydatny i warto sie nim uczyc oraz jak bysciemieli chwilke napisal jaki faq do niego tzn jaki itemi itp

z gory dzieki grajacy 2tyg tadas smiley.gif)

casper406
Wiadomość [#1129]: 30.12.2007 o 02:44

Konto skasowane

hej.
moonraider nie jest moim ulubionym herosem, ale troche w dote gram wiec wiem co nie co.

Skille

maxujemy 1 i 3 skill w pierwej kolejnosci na
6, 11 i 16 lvl ulti,
na 10 plusik (staty)
12-15 moon glaive

dlaczego tak?
na poczatkowych levelach i tak raczej dobijamy creepy niz walimy wszystkie naraz, wiec nie oplaca sie maxowac moon glaive, jak to robi wiekszosc graczy na poczatku.
aure rozwijamy po to, zeby zwiekszyc dmg, przydaje sie przy dobijaniu creepow (ew. zamiast aury mozna brac plusiki)
1 skill maxujemy w pierwszej kolejnosci, ponizewaz zawsze czary na poczatku sa pozadane

Itemki

Wychodzac z bazy musisz pamietac aby maxymalnie wykorzysatac kase dana na poczatku. kupujemy tyle smieci ile sie da nie zapominajac o czyms do regenki zycia (flask of sapphier water lub ancient tango of essifation). nie polecam na poczatku kupowac ring of health, helm of iron will itp.
moj przykladowy setup przy grze 5v5 -ap

2x circlet of nobility
ancient tango of essifation
clarity porion

idziesz na strone i zacznyasz creepowac, robisz tyle kasy ile sie da. i teraz masz 2 drogi
kupujesz flaszke (bottle - 700) w ukrytym sklepie
lub jesli uwazasz, ze nie potrzebujesz many, to helm of iron will

kolejne itemki jakie pownienies kupowac:
boots of speed
robe of magi lub belt of gaiant strenght
2x bracer lub 2x writh band
power treads

teraz zaczynasz farmic na cos mocniejszego
messerschmidt's reaver lub eaglehorn dalej
serce lub motylek (w zaleznosci co wczeniej kupilism)
to co nam zostalo (serce lub motylek)
cos do dmg radiance/mkb/buriza itp.

i teraz najwazniejesze
1. tam gdzei napisalem "lub" to musisz sie dosotosowac do przeciwnikow ( jak maja duzo herosow z mocnymi czarami np. lina, lion, sand king itp. to kupujesz przedmioty do sily, zebys nie byl na 1 ultimejta, w innych przypadkach robisz przedmioty z mnejsza iloscia str, np. writh band zamiast bracera )
2. nie kupujesz mask of death i dominatora na poczaktu (najlepiej po zlozeni motylka lub zakupie siekiery) - dlaczego? poniewaz na poczatku masz niski dmg dobijasz tylko creepy, wiec przyrost hp z wyssania bedzie znikomy. w przypadku walki z innym graczem luna polega w poczatkowej fazie gry tylko na czarach.
3. odpalaj ulti tylko jak jestes sam na sam z 1 herosem jak masz je na poziomie 1, na kolejnych 2 i 3 staje sie to mniej wazne, poniewasz w jedno jednostke moze udezyc max 4 razy, wiec jak juz masz 16 lvl oplaca sie bardziej stosowac w wiekszej grupie, np 2-3 herosow (bez creepow)
4. czary luny przerywaja chanelingi (skutecznie powstrzymuje zapal sand kinga, crystal maiden itp.)

mam nadzieje, ze ten mini poradnik pomogl ci choc troche
pozdro

BloodyBlad3
Wiadomość [#1130]: 30.12.2007 o 11:31

Konto skasowane

niby wszystko ladnie opisane i wowogle tyle tylko, ze luna to taka pieprzona imba, ze cokolwiek do niej nie zlozysz to jest gg / pozatym sklada sie do niej motylka i satanic jako core items .. zawsze (pozniej jak juz chcecie) / mam nadzieje, ze naloza jej orba na glaives w .51 albo niech ja znerfuja w jakikolwiek inny sposob, bo to lekka przesada jest .jak w early/mid game nie uda sie jej zdisablowac/nie dopuscic do zlozenia core items to od razu mozn ff napisac. przynajmniej na grach na wyzszym poziomie juz sie jej nie bierze bo wiadomo, ze caly focus na nia leci wlasnie.

tadas90
Wiadomość [#1131]: 30.12.2007 o 13:24

Konto skasowane

to jkaiego polecacie bohatera juz na takie bardziej "pro" gry jak co zeby potem nie uczyc sie jakism od nowa smiley.gif ktorys z tych wyzej co napisalem jest dobry ( wyzej tzn w poprzednim poscie )

Malygos
Wiadomość [#1132]: 30.12.2007 o 13:45

Konto skasowane

BloodyBlad3 napisał
niby wszystko ladnie opisane i wowogle tyle tylko, ze luna to taka pieprzona imba, ze cokolwiek do niej nie zlozysz to jest gg / pozatym sklada sie do niej motylka i satanic jako core items .. zawsze (pozniej jak juz chcecie) / mam nadzieje, ze naloza jej orba na glaives w .51 albo niech ja znerfuja w jakikolwiek inny sposob, bo to lekka przesada jest .jak w early/mid game nie uda sie jej zdisablowac/nie dopuscic do zlozenia core items to od razu mozn ff napisac. przynajmniej na grach na wyzszym poziomie juz sie jej nie bierze bo wiadomo, ze caly focus na nia leci wlasnie.

Pieprzysz bez sensu, Luna w grach na poziomie (CW, Turnieje etc.) NIGDY NIE JEST PICKOWANA.
Tobi, żaden z wymienionych hero się nie nadaję, wszyscy są do podcierania się, jak na poważne gry to potrenuj, a potem pooglądaj repy i zobacz kim się gra.

Ite.m.ek
Wiadomość [#1133]: 30.12.2007 o 14:27

Konto skasowane

Power Treadsy sux, IMO pub item, travele lepsze dla każego, wiekszy MS i teleportacja, która nieraz moze uratoiwać tyłęk :P PT dobre tylko dla Furiona.
IAS z PT dla luny do kicha, jej sie robi motylka, Aghanimsa i satanica, który boostuje sie z glewią. A na początek butelka (stare ale jare i runki sie przydają), ze 2 bandy albo bracki, zależy kto na linii i buciki potluczony.gif

A do "powaznych" gier picknij sobie warlocka, jakiro albo cokolwiek potluczony.gif

casper406
Wiadomość [#1134]: 30.12.2007 o 15:12

Konto skasowane

Wlasnie ja odnosze wrazenie, ze boots of travel to pub items :P. poprostu obie pary butow maja swoje wady i zaltey. kwestia gustu.
po drugie luna to nie jest jakas imba. jak kazdy heros ma soje wady i zalety. to ze ja zadko wybieraja w powaznych gra, to na pewno nie dlatego, ze na nia idzie 1 fokus. wiec jak ktos potrafi luna wymiatac na stronie a w pozniejszym etapie gry wie o nia robic, wiec nie wiedze problemy do wyboru tego herka.
po 3 bierz kogos kim ci sie przyjemnie gra, gra ma ci sprawiadz przyjemosc, a nie cie meczyc.
dota jest w tej chwili na tyle zbalansoawa, ze kazdy heros potrafi sie odnalesc.

Malygos
Wiadomość [#1135]: 30.12.2007 o 15:20

Konto skasowane

Ja oglądając około 30 replayi takich teamów jak Virtus.Pro(najlepsi w dota na świecie), nie zauważyłem ani razu Luny biggrin.gif
BoT to zaraz po Daggerze najważniejszy item...

tadas90
Wiadomość [#1136]: 30.12.2007 o 21:49

Konto skasowane

Malygos napisał
Ja oglądając około 30 replayi takich teamów jak Virtus.Pro(najlepsi w dota na świecie), nie zauważyłem ani razu Luny biggrin.gif
BoT to zaraz po Daggerze najważniejszy item...

hmm a moglbys mi podac stonki skad mozna sciagac repy tych najlpeszych chodzi mi oczywiscie o wersje 6.49b ewentualnie 6.48b smiley.gif

ewentualnie jakis faqu dla voida smiley.gif

[Edycja tadas90 - 30.12.2007 o 21:51]

Malygos
Wiadomość [#1137]: 30.12.2007 o 22:57

Konto skasowane

Na forum www.dota-allstars.com/forums, jest dział z repami, wchodzisz i szukasz, a polskie to np. dota.pl polskie forum o docie.

BloodyBlad3
Wiadomość [#1138]: 30.12.2007 o 23:32

Konto skasowane

malygos, napisalem w moim ostatnim poscie, ze wlasnie w lepszych grach luna nie jest pickowana / l2read / a pozatym co jest tam pieprzeniem bez sensu ? x.x
// co do hero ktorych powinno sie brac ... bez solo typu morred, troll / i nie mowic mi za chwile tekstow typu "czemu!? wyfarmiony troll w late jest imba !" bo zabije / caly focus i disable pojdzie na trolla i ten troll nawet na treadsy nie uzbiera do late / dobry pick to duzo aoe, duzo stunow, duzo disable i moze byc jeszcze jakis support / sk, leshrac, lina, venge, bm, cm, tp i tego typu rzeczy / pamietajcie ze dota to gra teamowa a nie solo, morred czy tam np razor to postaie dobre na publiczne gry, na allstars i ewentualnie sigi

tadas90
Wiadomość [#1139]: 30.12.2007 o 23:36

Konto skasowane

czyli kogo polecacie do gry teamowej ?

BloodyBlad3
Wiadomość [#1140]: 30.12.2007 o 23:42

Konto skasowane

sk, leshrac, lina, venge, bm, cm, tp, nerub, tiny, potm, yurnero, sven, jakiro, spectre, vol'jin, pudge, pugna, lich, lion, lock, silencer, bane // wszystko zalezy od picku przeciwnikow, zazwyczaj jak grasz jakies cw czy cos to widzisz na repach kto gra kim i wtedy sie samemu dobiera pick i banuje herow ktorymi graja przeciwnicy (pod warunkiem ze to xl,lm) jest

REKLAMA
Strona 57 z 67.
Pierwsza     <<   <   ... | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :