Dziś jest: Piątek, 14 sierpnia 2020, godzina 04:06
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: [DOTA - PORADNIK]

Pierwsza     <<   <   ... | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | ...  >   >>     Ostatnia
ArKaTeL
Wiadomość [#1081]: 26.05.2007 o 09:13

Konto skasowane

Już przeniosłeś na nowszy, lepszy serwerconfused.gif

maestrino
Wiadomość [#1082]: 29.05.2007 o 10:12

Konto skasowane

Powie mi ktoś co to za czar (rysunek taki jak opetanie u banshee) u Queen of Pain (ta ze skrzydelkami)? co on daje, nie potrafię tego zrozumieć po angielsku.

LoL referral link
ArKaTeL
Wiadomość [#1083]: 29.05.2007 o 15:58

Konto skasowane

Zapewne chodzi ci o SoP, zadaję on 5(?) unitom w jakimś tam AoE 300 dmg.

DreamTheater
Wiadomość [#1084]: 03.06.2007 o 07:26

Konto skasowane

Witam
Czy ktos tutaj wogole gra w dote 3.7? Oczywiscie na roc.

NTandre
Wiadomość [#1085]: 03.06.2007 o 19:55

Konto skasowane

Ej jaki jest tryb - cos zeby byli losowi herosi a po smierci byl inny niz ten co na poczatku??

ShadowDragon
Wiadomość [#1086]: 03.06.2007 o 21:48

Konto skasowane

ardm

Spiegol
Wiadomość [#1087]: 05.06.2007 o 20:33

Konto skasowane

Jeśli szukacie poradników i informacji na temat DotA to zapraszam na naszą stronę - www.dota.battlenet.pl ;)

robinn1
Wiadomość [#1088]: 10.06.2007 o 22:13

Konto skasowane

mam pytanie, jak grać dobrze bs'em? (bloodseerem)
glownie creepuje fast do 11 lvla kupuje jak mnie stac sange i yashe ofc najpierw ( buciki + rekawice do szybkosci i wychodzi jakis tam scrol ), potem cos kupuje do speeda, ale chodzi mi o to jak mam grać, jak wychodzic solo 1on1 biegać chować sie?
jak ktos gra dobrze bs'em to prosze o jakies good rady smiley.gif
dzieki smiley.gif

TraczU
Wiadomość [#1089]: 30.06.2007 o 18:59

Konto skasowane

Rownież interesuje mnie odp na to pytanie ale chyba przestali tu ludzie zagladac ;p

SoNuS
Wiadomość [#1090]: 01.07.2007 o 17:16

Konto skasowane

Nie wiem o jakiego herosa Ci chodzi, czy o Blood Seekera czy o Dark Seera (tego nowego).

Moj drogi graczu, nigdy sie nie kupuje butów na poczatku gry (chyba ze grasz Yurnero i chcesz zrobic fb)

Jezeli chodzi Ci o którąś z tych dwóch postaci to najlepszym itemem dla nich bedzie radiance.

Bloodseeker - za kazdego zabietego creepa odzyskuje HP
Dark Seer - ma swoj immolation dodajac do tego 30dmg/1sec z radianca = niezly atak jezeli sie walczy z bliska dochodza do tego uniki (evasion) dokladnie 7%.

Hmm...

MOim zdaniem powinienes zaczać gre DarkSeerem od kupna itemów do HP typu circlet nobility + mask of sobi + tango (oile styknie kasy na poczatku :])
Popakować go troszeczke w HP a dopiero potem bawić się w Radianca, lecz wpierw BoT bo jezeli zakladamy ze zorbimy te itemy to musimy liczyc sie z tym,ze przeciwnicy od nas beda uciekac a my jakos musimy ich dogonić :] Albo jezeli bedzie sytulacja odwrotu przyda teleportacja ;} Zreszta DarkSeer z travelkami moze bardzo szybko nafarmic sobie na radianca.

Tomoje skromne zdanie, jezeli ktos ma jakies obiekcje do tego co napisalem prosze mnie poprawic lub wyrazic swoje zdanie, napewno przeczytam.

TraczU
Wiadomość [#1091]: 01.07.2007 o 18:49

Konto skasowane

Dzięki za twoje rady. Mi chodzilo o Blood seekera. Co do niego mam jeszcze pare pytan.
-Jak sie nim poruszać- buszowac po krzakachi szukac umierajacych przeciwnikow, czy odrazu walic na wprost.
-od którego lvl'u zaczac szarzowaz na hero przeciwkow (bo na poczatku BS nie jest zbyt dobry)
- I moze jakis item po radiance polecisz biggrin.gif

Z góry dzieki. Dodaje ze jestem poczatkujacym i te pytania moga sie wydac glupie ;p. Pozdrawiam

SoNuS
Wiadomość [#1092]: 06.07.2007 o 10:28

Konto skasowane

Strygwyr potrzebuje troszeczke zycia oraz zwinnosci na poczatku.
Polecam machnąć mu 3 wraint bandy + buty, potem farmic do radianca, musisz wyczuc tego herosa i nie robic autoattacku tylko ostatnim hitem zabijać, jezeli tracisz HP na linni to próbuj deniować swoje jednostki ( za nie tez odzyskujesz hp,co prawda mniej ale lepsze to niz patrzenie jak coraz mniej zostaje Ci hp)
Najwazniejsze jest to byś mial lvl czym wiekszy lvl tym wiecej odzyskujesz hp za zabitego hero, masz lepszy vision oraz szybciej spierdzielisz jezeli bedzie w srodku gry jakas dobra walka gdzie przeciwicy co prawda wygraja ale duzym kosztem zycia.

itemy polecam
radiance
travelki
Stygian
HoT

Jak Ci sie uda wiecej zrobic podczas jednej gry to juz bede pod wrazeniem ;]

Ja kiedys zamiast radianca skladalem burize tez dobrze sie spisywała :]

maestrino
Wiadomość [#1093]: 07.07.2007 o 01:34

Konto skasowane

Moim ulubionym hero jest Ezalor (KotL). CO mu dać na początek a co na koniec, proszę o pełne nazwy itemów.
Co do skilli to oczywiście Ilumination> Pakowanie many > ilumination etc. na zmiane z ulti i statami. Ale mam też problem z Illumination, bo jak rzucam ten skil na dowolnego innego niż ja hero to gdy ten hero odejdzie kula wybucha i nie wystrzeliwuje :/ czy ten hero musi stać obok mnie? Może lepiej rzucać to tylko na siebie?
PLz odp.!

Ps. czy warto dać mu w late game sceptera? no bo co dwa dymki to nie jedn, do tego mass spirit i wygrana prawie murowana (przeciwnik nie uzyje czru obszarowego)

LoL referral link
IkariShinji
Wiadomość [#1094]: 11.07.2007 o 23:40

Konto skasowane

Scepter jest ok. Daje mu całkiem sporą ilość hp i many...
Illuminate strzela się w ten sposób, że klikasz w stronę przeciwnika. Wtedy po x sekundach wylatuje fala.

łee, wcięło sygnaturkę :< ZA CO?! :S
ShadowDragon
Wiadomość [#1095]: 12.07.2007 o 10:33

Konto skasowane

Na 4 lvl ma 700 czy 800 range wiec ktos musi byc w jego zasiegu i wtedy to wystrzeli. I czemu ulti na zmiane ze statamiconfused.gif Ten skill jest zajebisty na magów. Lion z 1000 mp uzywa impale (170 many chyba) i zostaje mu okolo 100-200.

maestrino
Wiadomość [#1096]: 17.07.2007 o 23:54

Konto skasowane

Czy ja wiem, przynajmniej ja tego za często nie używam. wole Ilumi i pakowanie many xD

A co do spectre to mam pytanie, na jakiej zasadzie działa ten reality, bo jak użyłem ulti i po sekundzie w niego kliknąłem to raz pokazał się celownik a raz wpierdzieliła mi sie do środka bazy przeciwnika :/ Jak to działa?

LoL referral link
ShadowDragon
Wiadomość [#1097]: 18.07.2007 o 09:44

Konto skasowane

Tworzy iluzje ktore powstaja przy wszystkich przeciwnych herosach. Prawdziwe spectre sie może do nich teleportować

Korgdens
Wiadomość [#1098]: 19.07.2007 o 10:55

Konto skasowane

W docie jest taki przedmiot "necronomicon" (taka książka, w zwykłych misjach używana do mistrzowskiego ulepszania necros) .Z tego co mi o nim wiadomo można go ulepszać (na wyższy poziom), ale jak?? Czy ktoś wie co trzeba zrobić, kupić aby ten cały "necronomicon" ulepszyćconfused.gif

ArKaTeL
Wiadomość [#1099]: 19.07.2007 o 12:10

Konto skasowane

Dagona i Necromicona ulepszamy kupując im na nowo receptę.

robinn1
Wiadomość [#1100]: 30.07.2007 o 16:38

Konto skasowane

jezeli chcsz dagona lub necromincion ulepszyc musisz jeszcze raz kupić BEZ ITEMÓW dagona i necro , sama recepturka bez itemkow...
automatycznie ci sie ulepszy smiley.gif
w przypadku bloodstone musisz zabic hero wtedy ci sie polepszy

REKLAMA
Strona 55 z 67.
Pierwsza     <<   <   ... | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :