Dziś jest: Niedziela, 25 sierpnia 2019, godzina 17:35
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: [DOTA - PORADNIK]

Pierwsza     <<   <   ... | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | ...  >   >>     Ostatnia
Piger
Wiadomość [#101]: 07.10.2005 o 09:19

Konto skasowane

kiedys mialem fajna sytuacje gondarem: bylem jedyny w linii a przeciwko byl fletcher, tez jedyny... juz mielismy ponad 6 lvl... patrze ma 400 life'a to go z windwalka, trapi na koniec shuriken;] on farciarz zostaje mu okolo 50 hp i tez czaruje windwalka, ale nie wie ze trap daje mi mozliwosc widzenia go nawet jak ma invisa, no i zrobil blad bo zamiast od razu pojsc do bazy sie uleczyc to siedzial troche w windwalku chcial sobie xpka nabic... jak poczekalem na mojego windwalka i po fletcherze... w ogole trap jest bardzo dobry do scigania, rzucamy trapa i nawet jesli my nie mamy szansy dogonic hero, to moze ktos z teamu bedzie mogl dotrzec tam gdzie on jest...

"Należenie do mniejszości, nawet jednoosobowej, nie czyni nikogo szaleńcem."
Smash
Wiadomość [#102]: 07.10.2005 o 10:05

Konto skasowane

Screaam napisał:
.... Sa wyprzedza go tylko jesli chodzi o chmurke.

[Edycja - Screaam w 06-10-2005 o 23:06]

No i o tym cały czas mówie. Jego chmurka jest jednym z najbardziej wypasionych zdolności (viva rupture nr one). Nie zgodze sie z tobą, właśnie dzięki chmurce może sie solować z każdym nawet strength hero (zdrowym i go zabić). Chmurka daje 70% szansy spudłowania jeżeli dodatkowo ma butterfly a napewno ma to bedzie tylko pudło,pudło...(i pudło w okresie). Jego pasywna zdolność (backstab) jest genialna daje tak dużo bonusowego obrażenia a blink strike zawsze ustawia cie na plecach przeciwnika.
Pozatym chmura działa na wieżyczki.

Jeżeli ty czekałeś na czerwony pasek i unikałeś strength hero to chyba jednak niepotrafisz wykorzystać jego pełnycxh możliwości.
Wierzmi grałem kiedyś w -ra przeciwko b.dobremu SA. Moja drużyna była w stanie pokonać każdego z jego drużyny poza nim, w trakcie rozgrywki straciliśmy 4 gemy i niezliczone liczby wardów. W trakcie walnych bitew zabijał nosiciela gema (nawet leorica sic!) albo niszczył wardy (na siłę).

Zresztą wczoraj wylosowałem SA poraz drugi (w historii^^)
W drużynie miałem Bounty Huntera, był dobry ale ja i tak miałem więcej zabitych na koncie.
U SA dodatkowo zaletą jest wielkość i sprawny farming (powyżej 6lvl).

P.S. Wczoraj wylosowałem drow'a i jest to następny bohater który dochodzi do listy moich ulubieńców.

[Edycja - Smash w 07-10-2005 o 10:10]

Screaam
Wiadomość [#103]: 07.10.2005 o 13:16

Konto skasowane

lol hero zrobi dwa kroki i juz nie jest na terenie chmurki.... dobre tylko przy odpieraniu pushow, chociaz zamiast tej chmurki wolal bym szczerze mowiac jakiegos normalnego hero ktory by nas w inny sposob wspomogl.

AramilDota
Wiadomość [#104]: 07.10.2005 o 13:21

Konto skasowane

Hm ta chmurka nigdz sie nie bawilem trzeba by ja sprawdzic smiley.gif Co racja to racja Riki dla teamu nie robi nic. A rangerka jest rzeczywiscie bardzo dobra , strzaly zimna miodzio.

Smash
Wiadomość [#105]: 07.10.2005 o 14:06

Konto skasowane

Smoke Screen
Throws a smoke bomb down in the area, silencing opponents and causing them to miss on most of their attacks. Also slows by 25% at all levels.
Lasts 7 seconds.

Level 1 - 300 AoE, 40% miss.
Level 2 - 325 AoE, 50% miss.
Level 3 - 350 AoE, 60% miss.
Level 4 - 400 AoE, 70% miss.

Na czwartym poziomie zasięg chmurki jest spory, bedziesz potrzebował więcej niż pare kroków zakładając do tego czas twojej reakcji oraz slow który daje chmura + maim z S&Y dodaj do tego 300damage w plecy co 0,56 sec. Solo nie masz szans.

Dla odmiany mozemy pogadać o ursie. Niewiem jakie mu itemki kupować (speed,damage or life?).

[Edycja - Smash w 07-10-2005 o 14:07]

Screaam
Wiadomość [#106]: 07.10.2005 o 14:31

Konto skasowane

@smash i inni sa fani
jesli zagracie ze mna i pokazecie ze gracie lepiej lub chociaz tak jak ja, i ze macie skilla w dote i oceniam niektorych z was zbyt pochopnie - to mozecie ze mna polemnizowac na temat sa. Bo teraz to jest eot na temat sa dla mnie.

Piger
Wiadomość [#107]: 07.10.2005 o 15:19

Konto skasowane

chmura jest cienka, wyjsc z niej to zaden problem, jakies 2-3 sek, i watpie zeby sa w trakcie tych 2-3 sek zjechal mi calego life'a...

Balthor
Wiadomość [#108]: 07.10.2005 o 16:20

Konto skasowane

Wystarczy, żeby Ci 2/3 zjechał zanim się zorientujesz o co come on, a potem ty spieprzasz a on cie tylko blinkuje i masz gg. Moze nie jest to full wypas hero, ale gra się nim cholernie przyjemnie bo najwięcej killi masz, a kille to esencja tej gry imo [co kto lubi farming itp -> ja kille lubie] dopisze reszte jutro bo spadam...

mikusPL
Wiadomość [#109]: 07.10.2005 o 18:07

Konto skasowane

aj a dopieroz zaczynam grac w dote i napoczątku zagrałem butcherem i trzeba przyznac ze gralo sie przyjemnie ^^

Piger
Wiadomość [#110]: 07.10.2005 o 19:52

Konto skasowane

Balthor napisał:
Wystarczy, żeby Ci 2/3 zjechał zanim się zorientujesz o co come on, a potem ty spieprzasz a on cie tylko blinkuje i masz gg. Moze nie jest to full wypas hero, ale gra się nim cholernie przyjemnie bo najwięcej killi masz, a kille to esencja tej gry imo [co kto lubi farming itp -> ja kille lubie] dopisze reszte jutro bo spadam...

ja wlasnie wyznaje zasade ze o prostwie albo noobstwie nie decyduja kille/deathy lecz styl gry...

fresz
Wiadomość [#111]: 07.10.2005 o 20:24

Konto skasowane

Mam skromne pytanie które już chyba padało. W jakie itemy należy iść grając Ursa Wariorem ? Bo jak go dostaje w ar to nie mam pojęcia co z nim zrobić. Jak jakiś wyjadacz by znalazł czas, mógł by opisać skille i ogólnie coś o nim skrobbnąć. 1zhelp.gif

Screaam
Wiadomość [#112]: 07.10.2005 o 20:29

Konto skasowane

niezbyt znam sie na ursie....... wiem jednak ze wymagane jest inwestowanie we wszystkie skille, ciezko tu podac jakas konkretna sciezka rozwoju.... jesli chodzi o itemy to mass hp, troche many tez nie zaszkodzi.

mikusPL
Wiadomość [#113]: 07.10.2005 o 20:49

Konto skasowane

a mógłby ktoś powiedziec na czym dokładnie polega system ban'ów w dotcie ?

AramilDota
Wiadomość [#114]: 07.10.2005 o 21:00

Konto skasowane

Ursa szał + aura i jeden poziom stuna. Zassysanie hp na 6 poziomie moim zdaniem rzadko przydatne. Itemy najlepiej butterfly , battle fury , karwasze +6 do siły też mile widziane. Mikus Bannlista w docie polega na tym że jeżeli dany host cię zabanuje jesteś na liście banów : ) Chociaż to wogóle noobków nie odstrasza. Piger masz racje killowanie to nie wszystko , stealth kille nie tak trudno zdobyć. Ja najbardziej w docie cenie teamplay nie ma to jak największego madafake w drugim teamie zajść i wyskoczyć z lasu : ). Może by zrobić jaką gre z ludzi z forum?: P Pamiętajcie kto chętny do gry dodawać mnie na bn do friends hehe.

Screaam
Wiadomość [#115]: 07.10.2005 o 21:27

Konto skasowane

mozna bylo by zagrac cos z ludzmi z tego forum, w sumie nie glupi pomysl... a z osob plajacysh ew. skleic team ktory mogl by zagrac w lidze.... tylko potrzeba wiecej chetnych niz 2 osoby...

shadow123
Wiadomość [#116]: 07.10.2005 o 21:33

Konto skasowane

ja gdzies od 2 tygodni gram w to na razie to umiem grac nawet dobrze lionem i phantom assasinem,a od wczoraj zaczalem Broodmotherem i na razie niezle mi idzie (mialem dzis 9-1),tylko kompletnie jednak nie wiem czy dobre itemy mu kupuje,jak ktos moglby doradzic jakie do niego najlepiej to thx,ja na poczatku wraith bandy (2) ten ring z aura oddania i brilance,power treadsy i persverence,no i gra sie raczej dobrze,ale potem nie wiem na co zbierac najlepiej mi sie zdaje ze na butterfly,i niezle z tymi all itemami sie gra,ale jak ktos pro od tego hero to niech doradzi plz;]

[Edycja - shadow123 w 07-10-2005 o 21:35]

shadow123
Wiadomość [#117]: 07.10.2005 o 21:35

Konto skasowane

aha co to jest farming, farmowanie confused.gif :s

//[b]Korzystaj z opcji "EDYTUJ"!!! Nie pisz dwóch postów pod rząd!!!

[Edycja - Shunt w 07-10-2005 o 22:16]

Xardas
Wiadomość [#118]: 07.10.2005 o 22:17

Konto skasowane

Czy to prawda ze wywalili techies? sad.gif

Balthor
Wiadomość [#119]: 08.10.2005 o 00:56

Konto skasowane

Chyba nie wydawali 6.20 więc nie sądzę :P A Ursa to musi hp mieć żeby ulti ładnie kosiło -> tak ulti + 5 hitów i trup :P Później solo Rokshana weźmiesz smiley.gif [Tzn można teamowo w mid game około 11 lvla i średnim ursą] Generalnie team można złożyć, ale naprawdę skilled graczy potrzebujemy... Co do stylu gry to się zgadzam, ale przyjemniej jest jak się ma więcej killi niż deathów i one poniekąd też decydują o skillu [wiesz na ile możesz sobie danym hero pozwolić]

Screaam
Wiadomość [#120]: 08.10.2005 o 08:22

Konto skasowane

lol na 11lv team roshana? jak na takim lv byscie na rosha poszli, to nie dosc ze byscie wszyscy popadali, to enemy team by wam polowe towerow wybil. No chyba ze mieli byscie team specjalnie do tego dobrany, to moze by sie udalo pokonac rosha , ale baardzo watpie. Albo techiesem ktory zaspamowal tam mase min.

REKLAMA
Strona 6 z 67.
Pierwsza     <<   <   ... | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :