Dziś jest: Niedziela, 25 sierpnia 2019, godzina 17:34
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: [DOTA - PORADNIK]

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | ...  >   >>     Ostatnia
AramilDota
Wiadomość [#81]: 03.10.2005 o 21:56

Konto skasowane

Piger napisał:
hmmm czemu mam dziwne wrazenie ze znam ten nick? Aramil? czy ja ztoba przypadkiem kiedys w sojuszu nie bylem?:P

A jaki masz nick na Bn ?:P

Shunt
Wiadomość [#82]: 04.10.2005 o 00:25

Konto skasowane

Jako, że temat wyraźnie się rozrósł (5 stron!) to przyklejam go, tak oficjalnie ;)

p.s. Aramil to bardzo czesty nick, m.in. dlatego, że pojawia się w podręczniku do D&D jako przykład :P (ale pewnie gdzie indziej też występuje)

Piger
Wiadomość [#83]: 04.10.2005 o 08:34

Konto skasowane

Dobrzejszy napisał:

Ty wiesz co ci axe zrobi z wardami ? tongue.gif

ehhh nie czytales robie hexa ( nie mozna atakowac ) stawiam wardy i gdy hex sie konczy lapie kolesia blindem ( NIE MOZE SIE RUSZAC I ATAKOWAC ) wiec nie ruszy nawet moich wardow.I to samo z invisibility przeciwnik nie moze wlaczyc skila poniewaz jest ciagle albo pod hexem albo pod blindem!!! no to na tyle smiley.gif

[Edycja - Dobrzejszy w 03-10-2005 o 21:18]

moze tak jest na solowkach... podchodzi centaur i po znakach;p

A jaki masz nick na Bn ?:P

taki jak na forum

//poprawiłem cytat biggrin.gif

[Edycja - Shunt w 04-10-2005 o 15:29]

"Należenie do mniejszości, nawet jednoosobowej, nie czyni nikogo szaleńcem."
Smash
Wiadomość [#84]: 04.10.2005 o 09:24

Konto skasowane

Balthor napisał:
Nie no nie możesz tak zrobić... Customkeye masz normalne do Warcrafta wersji PL bazowo, a że autorzy wzorowali się na wersji angielskiej jak zakładam to jest dużo rzeczy nie działających [mana buRn] bo np r = hotkey ruch na nasze :P. Pozostaje jedynie wywalić tego typu rzeczy i hotkeye do abilitek i budynków [te akurat normalnie działają] dać na zxcv bo tak jest chyba najlepiej...

One są w wersji eng bazowo a nie pl, dlatego ruch mam pod "m" (ang. move) i dlatego umiejętności np. na "r" mi działają albo truciznę mam pod "e" a to nie jest skrót doty tylko trucizny wardenki z warcrafta (widocznie to ta sama zdolność tylko przerobiona). Trzeba by wejść do edytora i posprawdzać adresowanie umiejętności. Lecz dla 72 bohaterów to kupa roboty : ( na szczęście jako tako da sie grać i bez tego bo skróty są zreguły blisko siebie.

Zna ktoś jakiś fajny kanał klanu gdzie można by zagrać porządnie w dote po ci wszyscy leaversi mi się już znudzili do reszty (psują każdą 90% rozgrywek nawet banlist ich nie odstrasza tt).

Balthor
Wiadomość [#85]: 05.10.2005 o 14:23

Konto skasowane

) Albo gadaj do mnie na grze nick Kkeldorn jak będę to coś zorganizuję ;) A co do Hexowania Axe i znaków to dobry gracz się nie da to raz poza tym Hex nie unieruchamia i dalej możesz się ruszać -> np poza działanie znaków... Jak grałem jakimkolwiek hero to Rhasta nigdy nie zeznakował mnie i nie Bindnął sad.gif

Edit: Skasowałem nazwę kanału -> chcesz kanał na który możesz pograć z pro? Zgloś się do mnie w grze i udowodnij, że warto Ci go podać :P

[Edycja - Balthor w 05-10-2005 o 20:49]

Screaam
Wiadomość [#86]: 05.10.2005 o 17:23

Konto skasowane

prosil bym o nie podawanie tutaj kanalu na ktorym mozna pograc w dote z profesjonalistami, bo przez umieszczanie nazwy kanalu zasypie sie on masa nupuf, a nie o to chodzi. Wiec plz nie podawajcie go tutaj, jak ktos gra odpowiednio dobrze to i tak predzej czy pozniej sie o nim dowie. Osoby ktore podaly nazwe kanalu niech zedytuja swoj post.

Piger
Wiadomość [#87]: 05.10.2005 o 17:37

Konto skasowane

lol.gif xD tak sie sklada ze akurat szukalem kanalu a nie wiedzialem skad wziac... po1: nooby nie beda na tyle inteligentne zeby tu wjesc;] po 2: a jesli tak to beda to bardzo rzadkie przypadki

Screaam
Wiadomość [#88]: 05.10.2005 o 18:06

Konto skasowane

jestem pewny ze masa srednio zaawansowanych osob czyta ten temat(tak z 3/4 osob piszacych tutaj), a grajac na wyzej wymienionym kanale gram po to, zeby grac z pro.

Shunt
Wiadomość [#89]: 05.10.2005 o 20:27

Konto skasowane

No bez przesady - to już jest zbytnia izolacja - rozumiem chęć gry z pro, ale inni pro też chcą grać z pro i może jest to jedyna metoda dla nich poznania takiego kanału? No i zawsze można banować, a sprawdzić czy ktoś jest pro zadając zbyt trudne pytania dotyczące taktyki biggrin.gif (żartuję ;))
Jednakże takie nazwy kanałów powinny być - chyba, że założycie sobie kanały "do rozpowszechniania" gdzie wielu graczy to pro, a reszta jest nieznana i potem podaje się im tajny (oczywiście znany połowie graczy w Warcrafta) kanał biggrin.gif

[small]i bez takiego wywyższania się :P

Balthor
Wiadomość [#90]: 05.10.2005 o 20:52

Konto skasowane

Nie nie Screaam ma rację w tym wypadku. Na Pubach można nauczyć się grać [ja się nauczyłem] Dokształcasz się na forach takich jak to i po jakimś czasie przechodzisz na gre z Pro. Naprawdę tam grają pro playerzy [i słówko teamwork kompletnie zmienia znaczenie -> gangwork -> generalnie jak np 3 graczy pcha line to cała drużyna idzie i ich kosi smiley.gif ] Polecam bo fajna sprawa i nierzadko grasz z lepszymi od siebie [naprawdę uważam się za dobrego gracza doty, a tam około 40% jest na moim poziomie albo lepiej]

Xardas
Wiadomość [#91]: 05.10.2005 o 22:22

Konto skasowane

zeby blizz obladderowal dote to by bylo z 90% mniej leaversow ;/

Smash
Wiadomość [#92]: 06.10.2005 o 09:41

Konto skasowane

Hmm... już wiem co to jest peonban -Retrieves the status of, activates and deactivates banning of Warcraft III users with the Peon icon. A ponieważ gram narazie tylko w dote to raczej ikonka peona nieprędko mi się zmieni.

No cóż gram teraz -ar i czasami działam jak berserker co kończy sie dla mnie zgonem (przynajmniej cooperative mam dobry), pozatym wszystko zależy od drużyny i bohatera. Trudo utrzymać lewą flanke przed lionem i meduzą samym fletcherem, szczególnie gdy scenariusz wygląda tak kolce(stun) -> 2 strzały -> palec śmierci -> fletcher ginie a drużyna na prośbe o wsparcie nic nie robi. AR mi średnio idzie bo większością bohaterów gram po raz pierwszy ale w ap mam już faworytów (trzeba wziąść pod uwage, że gram dopiero od paru dni).

Jestem co dziennie w tych godzinach 19.00-24.00 można szeptać śmiało.

Najpotężniejszy bohater: Stealth Assasin. w late game z S&Y, motylkiem oraz buriza TT
(wszystko przez tą jego chmure nie dość, że 80% szansy spudłowania to jeszcze nie można rzucać czarów).

P.S. Hellbike akurat szeptałeś kiedy miałem sparing z lionem i medusa i musiałem tańczyć jak oszalały smiley.gif więc nie miałem czasu pisać.

[Edycja - Smash w 06-10-2005 o 09:42]

Screaam
Wiadomość [#93]: 06.10.2005 o 10:30

Konto skasowane

jesli ktos gra sa lub techies to niech do mnie nie pisze. Wiele graczy tak zaczyna - graja troche graja a pozniej calkowicie przezucaja sie na sa lub techies, bo maja nimi duzo fragow i ciezko ich zabic. Gdy juz odkryjecie, ze sa jest bezuzyteczny i nauczycie sie grac innymi hero to mozecie do mnie pisac o chec gry lidze :S

Smash
Wiadomość [#94]: 06.10.2005 o 11:54

Konto skasowane

Źle mnie zrozumiałeś.
Napisałem ogólnie, że uważam SA za najbardziej przypakowanego bohatera ale nim nie gram.

W -ap gram juggernaut (popatrz na mojego avatara na forum a może zrozumiesz) albo ursa furbolgiem.

Lubie też tiny bo toss jest bardzo fajny choć trudny do opanowania oraz paru innych(luna, maiden, earthshaker... właściwie to łatwiej powiedzieć kogo nie lubię^^)

Jeżeli trafi sie przeciwnikowi w -ar SA i umie nim grać to w lategame może być bardzo przerypane. Miałem do tej pory 2 takie rozgrywki w -ar jedną z nich akurat w wczoraj wygraliśny ale to jak ten gościu nas masakrował to tego nie zapomne. Drzewo niszczyliśmy na siłe by to zakończyć jak najszybciej. Żaden inny bohater chyba nie jest tak groźny.

P.S. Mógbyś mi wysłać na maila jakiś replay żebym miał jakieś pojęcie o poziomie waszej gry (łatwiej się wtedy odnieść do własnej^^).

[Edycja - Smash w 06-10-2005 o 11:56]

Piger
Wiadomość [#95]: 06.10.2005 o 13:18

Konto skasowane

ja tam zawsze gram -AR bo na -AP wszystkie nooby biora imba herosow...

a SA nie jest najbardziej przypakowany... jesli chodzi o meelee wojow to mysle ze najbardziej przypakowane (nawet az za bardzo :/) herosy to leo i bounty hunter, ale ja i tak wole grac rangedami czarujacymi niz mellee wariorami albo ranged wariorami

Balthor
Wiadomość [#96]: 06.10.2005 o 13:19

Konto skasowane

Kurna nigdy się nie przypatrywałem twojemu avkowi -> myślałem, że jakiś misiek na nim jest ;P A tu Jugger z X-Manów :P

Screaam: SA nie jest bezużyteczny :P Kwestia umienia [nie umienia ;p] nim grać smiley.gif Mi na DCE nim też zawsze dobrze szło i na privach...

"
Jeżeli trafi sie przeciwnikowi w -ar SA i umie nim grać to w lategame może być bardzo przerypane. Miałem do tej pory 2 takie rozgrywki w -ar jedną z nich akurat w wczoraj wygraliśny ale to jak ten gościu nas masakrował to tego nie zapomne. Drzewo niszczyliśmy na siłe by to zakończyć jak najszybciej. Żaden inny bohater chyba nie jest tak groźny."

E nieprawda właśnie bo im później w grze tym SA gorszy bo to słaby farmer i jego potęga tkwi w tym, żeby w miid game zabić jak najwięcej i odskoczyć od reszty. SA nie farmuje na początku praktycznie tylko czycha na hero wroga. Później bylejaki str hero kupuje Gema i SA sobie może laske zrobić jeżeli team jest dobry [to znaczy, jeżeli nie dadzą gościa zbangować :P]

Edit: Leo jest o wiele słabszy od Svena w late -> sorry, ale jak on bez jakichś super itemów tylko z buriza na pompce ma 400 damage to n/c + dajmy na to satanic i mu też laske możesz zrobić przy redukcji obrażeń rzędu 45% :P Centaur i Butcher są jeszcze fajni [to są jedni z tych hero którymi wygrywa sie 3v5 np] Kupujesz centaurowi sztylet i jedziesz blink stun itp... Butcherem to stajesz na rozdrożu i wyłapujesz hakiem [na początku dość ciężki do opanowania skill, ale potem to już łatwiej -> o ile opp nie myśli i za unitami nie stoi :P]

[Edycja - Balthor w 06-10-2005 o 13:22]

Smash
Wiadomość [#97]: 06.10.2005 o 14:55

Konto skasowane

Hmm przeglądne replaye które mam z SA(2) jeśli bedą warte to ci wyśle, podaj tylko maila.

Cały problem w nim to ta jego chmura, nie trafiasz w niej go i nie możesz rzucać zaklęć musisz z podniej wyjść ale robiąc to odwracasz sie do nie go plecami... ouu.
nawet jeżeli jakimś cudem zaczniesz mu uciekać to ma blink strike'a. Najgorsze jest to, że go nie widać w tej chmurze i chcąc pomóc kumplowi czarem możym trafić creepa sad.gif.

Farming jest tym hero bardzo prosty, zachodzisz fale od tyłu i bijesz, przy odpowiedniej szybkości (thread) powinieneś mieć 80%last hit'ów na całej fali. W mid powinieneś mieć już butterfly (drugi item po thread).

[Edycja - Smash w 06-10-2005 o 15:01]

Screaam
Wiadomość [#98]: 06.10.2005 o 17:50

Konto skasowane

Balthor...kwestia umienia nim grac? Gdy zaczynalem grac w dote (wersja 6.09b), upodobalem sobie wlasnie sa. Na pubach sredni wynik tym hero (gdy jeszcze w dote gralem slabo) to ok 17-1, najlepszy 30+ - 1 ..... wiec naprawde dobrze gram sa. Niezmienia to faktu ze jest on bezuzyteczny. Przed 6lv czeka z tyl az osiagnie odpowiednia ilosc expa i stanie sie invis. Na ok. 9lv krazy po mapie w poszukiwaniu rannych hero - ktozy i tak zaraz by padli zabici przez kogos innego, ale sa majac invis ma latwiej. Przy pushach czeka tylko az ktorys hero spadnie na reda , i go dobija. Tak to stoi tylko z boku i nic nie robi bo jak sie pokaze to zaraz padnie. Czasami rzuci ss, ale wielu sa uwaza ta umiejetnosc za zbedna ( chciaz to najlepszy skill sa). Przez dobijanie red hero i frag steali w mid game - w late ma dosc dobre itemy i moze z pomoca chmurki solowac magow/niektore aglitly. Jesli jakis tank w enemy team kupi gem , i nasz team nie bedzie w stanie go zabic to wlasciwie gg dla sa. Cala filofia gry sa - krasc fragi zeby moc sobie kupic dobre itemy w late i ownowac. skill wogule nie jest wymagany do gry nim. Jak juz odkryjecie, ze taki np. bounty hunter oferuje wszystko to co sa + duuuuuuuzo wiecej - mozecie nazywac sie semi-pro . Bounty ma invisa - ktory jest wystarczajacy, i wcale nie potrzeba pern. inva. Pozatym ma silnego critica, evade, silny czar ofensywny oraz spell pozwalajacy nam widziec niewidzialnych hero oraz lepiej farmowac. No i oczywiscie invis, z ktorego mozna zadac dodatkowy dmg. Sa wyprzedza go tylko jesli chodzi o chmurke.

[Edycja - Screaam w 06-10-2005 o 23:06]

Piger
Wiadomość [#99]: 06.10.2005 o 19:47

Konto skasowane

i w ogole gondar ma windwalka a nie zwyklego invisa co daje mu szanse dogonienia hero + dodatkowy dmg + ten jego skill = prawdopodobne zabicie wrogiego uciekajacego hero... i w ogole ultimate dobry, jesli polaczy sie go z desolatorem to juz w ogole gg...

AramilDota
Wiadomość [#100]: 06.10.2005 o 23:05

Konto skasowane

SA w Porównaniu z BH to kapa :P Dzisiaj mnie po prostu coś rozwaliło , gościu grał SA i ja patrze biłem jakiegoś bohatera on miał mało hp i uciekł
a że ja też miałem niewiele to się wróciłem do bazy. Ja patrze gościu co grał Rikim go goni , goni , goni ,goni jeden blink i po gości. Ja kolesiowi pisze
czemu nie użył blinka a on tekstem takim wyjeźdza ,,i dont have'' a miał chyba z 8 poziom. Co jakaś dota to nowy zonk :P. Co do BH to ja go bardzo lubie
Nie ma to jak windwalk i dobicie shurikenem , ten bohater ma klimat smiley.gif. Co do gier to gram wyłącznie -ar , bo albo się na bohatera nie moge zdecydować albo
tak jak mówiliście noobki na ap biorą zeuski i sobie kozaczą : ). Z ulubionych herosów to Crystal Maiden,Axe,Ranger,Omniknight,Fletcher i pewnie kilku o których jeszcze zapomniałem : ). I jeszcz enchatresska jest fajna z pierwszym skillem , który moim skromnym zdaniem jak ktoś gra napczeciwko magiem jest troche przegięty :P

REKLAMA
Strona 5 z 67.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :