Dziś jest: Niedziela, 25 sierpnia 2019, godzina 17:33
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: [DOTA - PORADNIK]

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ...  >   >>     Ostatnia
Screaam
Wiadomość [#61]: 20.09.2005 o 12:37

Konto skasowane

clan dppg rekrutuje graczy doty..... oczywiscie nie kazdy moze se do niego wstapic, najpierw nalezy zagrac z kims z klanu i udowodnic swoje umiejetnosci... whisp w grzxe do master_hellbike

Piger
Wiadomość [#62]: 20.09.2005 o 19:57

Konto skasowane

lion:
hex+stun+finger of death(ze speterem najlepiej)+dagon = kill xD

"Należenie do mniejszości, nawet jednoosobowej, nie czyni nikogo szaleńcem."
Balthor
Wiadomość [#63]: 24.09.2005 o 00:55

Konto skasowane

Screaam: odezwę się, ale najpierw chciałbym dowiedzieć się jak mam to udowodnić smiley.gif Chodzi mi o gatunek Doty bo ja naprzykład preferuję AP. ale AR też mogę grać o ile nie dostanę nikogo kogo nie lubię ;) Odezwę się jutro pewnie do Ciebie...

Smash
Wiadomość [#64]: 27.09.2005 o 09:19

Konto skasowane

Czy w Dota allstars można zagrać na battlenecie czy trzeba się łączyć z jakimś innym serwerem żeby znaleźć chętnych do gry?

Xardas
Wiadomość [#65]: 27.09.2005 o 13:45

Konto skasowane

Dota to tylko ums i mozna nia grac jak kazdy ums ;]

Balthor
Wiadomość [#66]: 27.09.2005 o 14:17

Konto skasowane

Graj public na początku, a jak się nauczysz to wlaz na kanał: clan dce i tam są priv gry gdzie grają najczęściej bardzo dobzi gracze [bardzo rzadko napy] Pozdrawiam

Xardas
Wiadomość [#67]: 27.09.2005 o 14:38

Konto skasowane

Dobrzejszy napisał:
Wg. mnie Rhasta roxx . Jego skile piorun 300 dmg blind stuna na 6 sec ale ty tez nie mozesz sie ruszac hex na 5 sec i ulti mass ward . Itemy: najpierw zbieramy na power thrades potem na sceptera ktory ulepsza nasze ulti (stawiasz 10 wardow) i refreshera . Co do walki uzywamy hex potem wardow(najlepiej stawiac wardy NA przeciwniku tak aby sie miedzy nimi zablokowal) Gdy hex sie skonczy uzywamy blinda . Wardy atakujace 8 sec powinny zabic przeciwnika ewentualnie dobijamy piorunem. Co do dluzeszej gry uzywamy tego samego schematu tylko ze po uzyciu blinda uzywamy refreshera i walimy hexa dodatkowe wardy i blind (zaden hero nie wytrzyma 20 wardow przez 8 sec ).
Co do nessaja kupujemy mu bashera wtedy kazda z kopi ma basha !!! wystarczy teleport stun kopiowanie i koles ma prem stuna poniewaz nessaj tworzy 3 kopie wiec 4 chaos knigthy atakuja z szansa 15 % na stuna . smiley.gif

[Edycja - Dobrzejszy w 13-09-2005 o 20:13]

Ty wiesz co ci axe zrobi z wardami ? tongue.gif

Piger
Wiadomość [#68]: 27.09.2005 o 16:59

Konto skasowane

hmmm wardy nie sa AZ takie dobre (choc nie powiedzialem ze nie sa w ogole;]), kilku hero ma invisibility...

Screaam
Wiadomość [#69]: 27.09.2005 o 18:20

Konto skasowane

od czego jest gem....

Piger
Wiadomość [#70]: 28.09.2005 o 16:47

Konto skasowane

pfff... jeden kill i gema nie ma i 500 czy 700 (juz nie pamietam) golda w plery

Smash
Wiadomość [#71]: 29.09.2005 o 09:53

Konto skasowane

2 dni temu zainstalowałem wreszcie neostrade i...
... i od dwóch dni gram tylko w dote (6-8 meczy rozegranych )i jest całkiem nieźle. Mam swojego ulubionego bohatera i już wyrobioną strategie dla niego. Trzeba jeszcze tylko dopracować aby rzadziej ginął po dokonany zamachu i lepiej unikać polowań (atak 3 na 1).

Moja ksywka to Smash[PL].

P.S. ma ktoś może customkeys.txt dla bohaterów z doty?

Piger
Wiadomość [#72]: 30.09.2005 o 20:29

Konto skasowane

powiedzcie mi jakim ku*wa cudem lich moze zaj*bac suicide'a xD ostatnio moj sojusznik tak zrobil

btw: ale ostatnio slayerem miotalem;p

Balthor
Wiadomość [#73]: 30.09.2005 o 23:17

Konto skasowane

Nie zrobisz customów do doty -> lepiej zrób swoje customy normalne i wywal wogóle hotkey r [ruch] bo dużo ability ma właśnie [r] hotkey i to strasznie zabawę psuje

Smash
Wiadomość [#74]: 03.10.2005 o 12:04

Konto skasowane

Miałem namyśli uzupułnienie customkeys,txt o bohaterów doty bo niechce mi się tego robić dla 60 bohaterów^^

Piger
Wiadomość [#75]: 03.10.2005 o 14:58

Konto skasowane

72;p

Balthor
Wiadomość [#76]: 03.10.2005 o 17:48

Konto skasowane

Nie no nie możesz tak zrobić... Customkeye masz normalne do Warcrafta wersji PL bazowo, a że autorzy wzorowali się na wersji angielskiej jak zakładam to jest dużo rzeczy nie działających [mana buRn] bo np r = hotkey ruch na nasze :P. Pozostaje jedynie wywalić tego typu rzeczy i hotkeye do abilitek i budynków [te akurat normalnie działają] dać na zxcv bo tak jest chyba najlepiej...

Screaam
Wiadomość [#77]: 03.10.2005 o 18:20

Konto skasowane

sa tu jacys ludzie ktozy chcieli by grac w lidze doty(nie chodzi mi o klan, tylko o granie w lidze)? pytam sie tylko o prawdziwych pro, jak ktos chce to pisac do master_hellbike .... niech pisza tylko naprawde dobzi gracze bo wymagana bedzie gra prubna przy ktorej bede bardzo wymagajacy biggrin.gif

AramilDota
Wiadomość [#78]: 03.10.2005 o 18:28

Konto skasowane

Ja bym chętnie zagrał mam dośc już noobów z Rosji i sprechających szkopów.
Jakby ktoś chciał grać mój nick na bn to Aramil_ gram najczęsciej w godzinach 17-20 i czasem koło 11.

Piger
Wiadomość [#79]: 03.10.2005 o 20:22

Konto skasowane

hmmm czemu mam dziwne wrazenie ze znam ten nick? Aramil? czy ja ztoba przypadkiem kiedys w sojuszu nie bylem?:P

Dobrzejszy
Wiadomość [#80]: 03.10.2005 o 21:16

Konto skasowane

Ty wiesz co ci axe zrobi z wardami ? tongue.gif
ehhh nie czytales robie hexa ( nie mozna atakowac ) stawiam wardy i gdy hex sie konczy lapie kolesia blindem ( NIE MOZE SIE RUSZAC I ATAKOWAC ) wiec nie ruszy nawet moich wardow.I to samo z invisibility przeciwnik nie moze wlaczyc skila poniewaz jest ciagle albo pod hexem albo pod blindem!!! no to na tyle smiley.gif

[Edycja - Dobrzejszy w 03-10-2005 o 21:18]

REKLAMA
Strona 4 z 67.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :