Dziś jest: Niedziela, 25 sierpnia 2019, godzina 18:30
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: [DOTA - PORADNIK]

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | ...  >   >>     Ostatnia
Balthor
Wiadomość [#21]: 25.03.2005 o 22:07

Konto skasowane

Taa Trencze są dosyć wkurzające... Potrafią też bić w sumie... Ogólnie nieźle to napisałeś I like it smiley.gif Imba herosem nie można grać bez skilla bo wtedy każdy noskill mógłby grać Imba herosem (przy twoim podejściu afkoz, w którym np Nerubian to imba ;) -> wbrew pozorom AŻ tak imba nie jest) I to żaden abusing... Abusing to było robienie infinitive gold... Albo Windgod... Taki Nerubian Assassin nie jest imba aż tak... Poza tym może tobie trafiają się sami dobzi gracze, ale niestety ja tak nie mma i naprawdę wiem jak można Źle grać imba hero (vide 0-5 w 7min T_T) Pozdrawiam

Xardas
Wiadomość [#22]: 25.03.2005 o 23:00

Konto skasowane

Nerubianem idzie mi niezwykle latwo, zawsze gdy go mam, nawet jak lamie czytez nie uważam. Dobrze poprowadzony jest niezwykle cięzki do skontrowania i nalezy do grupy hero którzy mogą zabić przeciwnika nie dajac mu nic zrobić. To denerwuje jak grasz herosem z mała iloscia hp, i podbiega ci Slayer, wali slup ognia, feniksa, pioruni i atakuje i giniesz zanim stun sie skończy, przy czym jakoś slayer rzadko się trafia, i zwykle noobom, przez co sie nie wyroznia smiley.gif
Btw: jakoś nie wiem kto to windgod tongue.gif nie kojaze O_o

[Edycja - Xardas w 25-03-2005 o 23:02]

Balthor
Wiadomość [#23]: 26.03.2005 o 09:35

Konto skasowane

Był w Docie 6.00 bodajże, 6.01 i 6.02 chyba, ale głowy nie dam (w 6.02b zdaje się wyleciał już) Koleś był int herosem, który miał następujące skille:

Tornado za 115 mana 315 damage waliło i stun 1 sekunda, Zbroja Cyklonu 300 obrażeń absorbowała -> dośc duży colddown w cenie około 90 mana, 3 umiejętność to jakaś kupa, a ulti tworzyło dużo cyklonów w jednej linii miało cholernie duży zasięg i dość mały colddown -> na 3 lvu 640 damage bodajże zadawało, a napierwszym jakieś 320... Tym sposobem mieliśmy cholernie imba hero, który z łatwością mógł zabić oppa (moja pierwsza gra nim to coś rzędu 16-0 i dzięki Midasowi miałem po 30minutach Tredsy, Midasa, 2 Nulle, Skadi i coś jeszcze ^^) Slayer jest fajny to fakt, ale osobiście nie zaliczam go do imba hero... Jakoś nigdy nie miałem z nim problemów... Niby te Spellle zabijają, ale jakoś nigdy nie dostałem takiego comba jak mnie pamięć nie myli...

Xardas
Wiadomość [#24]: 28.03.2005 o 00:01

Konto skasowane

Apropo slayera - juz wiem czemu nie az tak imba jak mozna przypuszczac - ciezko trafic stunem, jak nie masz lagow w ogle (zero opoznienia) to wymiata sie, a jak masz to trudno ;)

Balthor
Wiadomość [#25]: 28.03.2005 o 14:58

Konto skasowane

Nom dokładnie, ale to wszystko jest wykonalne jeżeli zajdziesz od tylca ;p Już dzisiaj kolejnego hero opiszę, a będzie nim... cholera wie :P

Chudson
Wiadomość [#26]: 29.03.2005 o 01:07

Konto skasowane

coś Ci ten opis nie wyszedł, bo już "jutro"mamy :]
ja tylko napiszę taką poradę, że jak ktossiena rapiera porywa, to pierw radzę aeigis of imortal - dzała jak ankh przzez co nie tracimy rapiera :]

Xardas
Wiadomość [#27]: 29.03.2005 o 11:29

Konto skasowane

Heh owszem to pomaga, ale 4 ankhy nie zawsze do końca starczają tongue.gif
Ostatnio sprawdzilem takie fajne kombo itemków: blakc king bar i mask of maddness, czasem cranium basher - Dzięki temu nikt nas czarem nie spowolni, a my kazdego dogonimy. Taki zestaw dla Lycana wymiata

Balthor
Wiadomość [#28]: 29.03.2005 o 13:58

Konto skasowane

Znam lepszą kombinacje, ale nie do końca na tym polega... Trzeba mieć Phantom Lancera i zakupionego Diffusal Blade'a + Cranium Bashera O_o -> Owns... Opisu nie dałem rady napisać bo grałem ostro :P Chyba Rikimaru opiszę lub właśnie Lancera

McBurak
Wiadomość [#29]: 29.03.2005 o 14:31

Konto skasowane

zachecony waszymi opisami sam postanowilem zabrac sie za DoTebiggrin.gif Oczywiscie strasznie lamie, ale faktycznie fajny UMS - wkurza mnie tylko imba stosunek dmg do hp, przyzwyczajony do footow w pierwszych grach ginalem blyskawicznie... Gdy gralismy ap wzialem wychwalanego Assasyna, ale gralo mi sie fatalnie:/ W sumie najlepiej szlo mi bohaterem Naga Siren (nie wiem z ktorej wersji, gram w 5.84c i 6.03) i Silencerem, ale, jak juz mowilem, caly czas strasznie lamilemsmiley.gif W kazdym razie zachecam do dalszych poradnikow:P

fresz
Wiadomość [#30]: 29.03.2005 o 15:50

Konto skasowane

Ja mam takie pytnie. Jak zrobic black king bar confused.gif 1zhelp.gif

Xardas
Wiadomość [#31]: 29.03.2005 o 17:54

Konto skasowane

Cylon_anim.gif <wali łapą w czoło> Ogre axe, broadsword i receptura na dole, na lewo w bodaj 1 lub 2 workerze

Balthor
Wiadomość [#32]: 29.03.2005 o 18:28

Konto skasowane

Nie przejmuj się McBurak bo Nerubiana trudno dość się prowadzi bo trzeba mieć bardzo dobry timing i nauczyć się grać bez hotkeya na mana burn... Jednak w wersji 6.03 inni herosi zdają się mocniejsi, a jemu wiele się nie zmieniło... oprócz jednej rzeczy. Crystalisa potanili na 800 z 1300 O_o co daje nam możliwośc zebrania go około 15-20 minuty swobodnie. Silencer jest bardzo fajnym herosem bo ma sporo hp z nullami i całkiem ładny damage... Dość dobrze gra się nim mając Dagona.. Build to Fala Uzdrowienia + Infernusy. Generalnie świetny hero do pushowania (jeden z najlepszych) Niestety jedną z jego wad jest to, że nie ma nic co stopuje oppa tylu Hammer... Syrenka tez jest chyba dość trudna, ale nigdy ją nie grałem. Mała rada: graj AR początkowo -> szybciej nauczysz się grać, poznasz więcej hero, będziesz wiedział czego się bać itp itd I to chyba tyle -> dzisiaj też probably nie napiszę nic bo właśnie przyczyny polityczne, gospodarcze i społeczne rozbiorów mnie czekają :P

Edit: Xardas twój avatarek to drow z Lineage II ?? Tak z ciekawości pytamsmiley.gif

[Edycja - Balthor w 29-03-2005 o 18:29]

fresz
Wiadomość [#33]: 29.03.2005 o 20:55

Konto skasowane

Ale fama:P. Myslalem ze to ulepsznie monkey king bar'a...

Balthor
Wiadomość [#34]: 30.03.2005 o 20:48

Konto skasowane

To źle myślałeś :P

McBurak
Wiadomość [#35]: 07.04.2005 o 18:29

Konto skasowane

dzisiaj sobie ciupalem w dote i zajebiscie mi sie gralo herosem odpowiednikiem Shadow Huntera (Goblin Shamman czy jakos tak). Wygralismy 2 na 4 (leaversi), ja skonczylem bodajze na 19 poziomie. Swietne kombo przeklenstwo + blyskawice. do tego rozwalajace ulti z nieduzym cooldown, no jednym slowem fajny i latwy w graniu hero ;)

aIM.WiTcHeR
Wiadomość [#36]: 07.04.2005 o 23:09

Konto skasowane

Shadow Shaman jeśli o ścisłośc chodzi. FAkt, ciekawy hero, zważywszy na fakt, że jego Ulti-węże przy dobrym micro można zgrabnie użyc do otoczenia wrogiego herosa i dobicia smiley.gif.... Dośc ciekawy jest również MEga fajnie imba Revenant smiley.gif .... kupuje się dziadowi power treads +stygian destolator a potem co tam już dalej chcesz, i tak będzie już praktycznie nie do zabicia...zwłaszcza gdy będzie pod działaniem szału. Zresztą stygian dla każdego range-agil hero jest dobry a w szczególności tyczy się to herosów z rodziny assasinów.

Balthor
Wiadomość [#37]: 08.04.2005 o 15:51

Konto skasowane

True, ale najlepszym Stygian userem jest Bone Fletcher smiley.gif W sumie też assassin tylko nie ma assassina w nazwie :P Razor to też pała jakich mało... Dość imba lekko mówiąc... Nerubian Assassin go klepie w sumie smiley.gif Tyle dobrego :P Rhasta jest też dobry zwłaszcza z kajdanami + ulti = lock nie do przejścia... hex też spoko, ale tutaj nie ma pernamentnego locka jak przy lionie ;)

McBurak
Wiadomość [#38]: 29.04.2005 o 08:44

Konto skasowane

A co sadzicie o Lone Druidzie? Mi sie nim gralo bardzo dobrze (juz w early mialem chyba 5-0), ale na wyzszych lvlach nie jest jzu taki silny.

Piger
Wiadomość [#39]: 29.04.2005 o 15:25

Konto skasowane

ehh, no dobra ale zalozmy ze nie wszyscy maja frozena i graja w wersje 3.8 ew 3.7 :P otoz:
mozna wybrac jakiegos woja/castera, zdobywac expa, robic lvle, zabijac wrogow, rozwalac wiezyczki itd... ale mozna rozniez grac healerem ;] gdy gra sie ta postacia pierwsze co bierzemy to oczywiscie holy light/death coil... pozniej bierzemy teleporta... musimy troche pocwiczyc - reka sama, automatycznie powinna skakac po mapce i sprawdzac czy sojusznicy maja wystarczajaca ilosc pkt zycia... gdy zauwazymy ze ktos jest ciezko zraniony teleportujemy sie... jednak nawet taka niby prosta czynnosc wymaga wiele precyzji i wyczucia... mamy 3 mozliwosci i kazda pasuje do innej sytuacji: 1. jesli w poblizu boha sa jakies soj jednostki albo wierzyczki to sie teleportujemy do nich... 2. jesli boh ucieka a wrog go goni musimy czekac az ucieknie... jesli teleportowalibysmy sie do soj boha, zatrzymalibysmy go, niemoglby wykonywac zadnych czynnosci, ale otrzymywalby obrazenia... co wiaze sie z nieprzyjemnym przyjeciem ze strony sojusznika, czesto mozna sie spotkac z wyzwiskami noob itd... 3. ta akcja wymaga zdeterminowania, szybkosci reakcji i szczescia;] gdy widzimy solowe dwoch bohow a widzimy ze nasz bezprecedensowo przegra/przegrywa, teleportujemy sie do niego i uzdrawiamy go... musimy miec refleks by uzdrowic boha od razu po tele... musimy miec szczescie by wrogi boh nie zabil naszego sojusznika... ogolnie w ogole szanse takiej akcji sa fityfifty bo do wroga tez sie moze teleportnac healer...
jeszcze jedna uwaga: jesli grasz healerem czesto spotkasz sie z opiniami noob, lame, itd... nawet jakbys byl superekstra wymiataczem... jednak ludzie popelniaja bledy... nie mozesz byc doskonaly i w jednym momencie teleportowac sie do 20 miejsc i uzdrawiac cala armie... w takim przypadku najlepiej odpowiedziec "You wouldn't been better..."

heh, mam wrazenie ze i tak moja wypowiedz pojdzie na marne xD

"Należenie do mniejszości, nawet jednoosobowej, nie czyni nikogo szaleńcem."
rothgar
Wiadomość [#40]: 15.05.2005 o 17:22

Konto skasowane

O imbach nie ma co pisać, bo PRZYNAJMNIEJ połowa jest imba (a w szczególności troll, bone, stealth assasin, gondar, nerubian weaver, phantom assasin, naix ).
Jedynie częścią inteligentnych herosów trudno mieć staty 30:1[np. elegezar (czy jak sie go pisze), leshark], oczywiście nie licząc gry z big noObami. Więc trzeba tylko umieć grać i artefakty dobierać . coolgleamA.gif

REKLAMA
Strona 2 z 67.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :