Dziś jest: Niedziela, 5 lipca 2020, godzina 12:04
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Czyzby nowy hack?

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Sonic
Wiadomość [#21]: 12.03.2005 o 12:01

Konto skasowane

Dalem sie wiele razy nabrac na tego typu trade hacki gdzie tracilem dobre 12istow sad.gif Uzbieram spowrotem i teraz juz nie mam zamiaru niczym handlowac. Czemu? Powod prosty: mam to co chce i wiecej mi nie trzeba. Co do hacka jezeli Blizz nic nie bedzie dzialal w tym kierunku to w koncu uczciwi gracze przestana grac i zostana osoby, ktore bez zadnego celu beda sobie dupowac itemy.

THORGAL
Wiadomość [#22]: 12.03.2005 o 12:27

Konto skasowane

Zobaczcie na allergo jak sie cwaniaki oglaszaja i sprzedaja konfiguracje do roznych botow.Mam nadzieje ze to do czasu i znowu zaczna sie placze o itemy na BN a ja bede łacha darł z nich Cylon_anim.gif

Jasonnn
Wiadomość [#23]: 12.03.2005 o 14:54

Konto skasowane

To stało sie na Non Ladder tak?Jeśli tak tego hacka tak samo jak kilku innych moich kolegow.Nie żartuje,wiem jednak że hack ten działa tylko na Non Ladder.Dostał go muj kolega od jakiegos innego "przyjaciela" kilka dnito mam zajeło nam rozszyfrowanie zasad działania tego MULTI HACKA ma on wiele opcji działania jak naprzykład:Teleportowanie sie w miescie,Niewidzialnosc w miescie,DC hack,oraz opisane tu wczesniej czyli szarza chociarz w moim przypadku wyglada to troche inaczej wystarczy wpisac odpowiednia komende na grze ktura sam tworzysz musisz grac Paladynem,wtedy twoj character znika a ty robisz opisana wczesniej szarrze atakujac typa ktury sie rozsypuje...Od razu uprzedzam ze hacka nie uzywam poniewaz...przestałem grac.Lecz na obecna chwile urzywa go 2 moich kolegow niepochwalam tego ale cuz chcialem tylko tu napisac ze taki hack ISTNIEJE ale z moich doswiadczen wiem ze na Ladderze poprostu nie dziala potluczony.gif .Przy prubie odpalenia wyskakuje...Fatal Error....To tyle Gl&HF coolgleamA.gif i nie dajcie sie okrasc.

Yano
Wiadomość [#24]: 13.03.2005 o 02:37

Konto skasowane

blah dobrze ze olałam diablo ze 2 tygodnie temu i leje na caly tan hack-shit tongue.gif super gra, nie ma co tongue.gif

If You Open Your Mind Too Much, Your Brain Will Fall Out...
Wymiot
Wiadomość [#25]: 13.03.2005 o 18:32

Konto skasowane

ja dluzej czymie bez diablo tongue.gif jano a ty znowu ta ladna pania masz na avku :]

kazik82
Wiadomość [#26]: 25.03.2005 o 01:35

Konto skasowane

A ja wie ze mnie nik nieokradnie, wiecie dlaczego ?? bo jestem biedny :P hehe

RaQ-HPL
Wiadomość [#27]: 25.03.2005 o 13:51

Konto skasowane

nik cie nie okradnie, bo oni raczej tylko kontroluja biggthumpup.gif

[IMG]http://i292.photobucket.com/albums/mm32/drarmor/Cthulhu.jpg[/IMG]
ArekZ
Wiadomość [#28]: 25.03.2005 o 20:48

Konto skasowane

Ale za to reszta rządowych instytucji może... biggrin.gif

krxpwse
Wiadomość [#29]: 03.05.2006 o 16:55

Konto skasowane

wlasnie soja stracilem myslalem ze juz ten piepszony blizzardbanuje za te hacki i ich nie dopuszcza wogole....tele hack i pickit w jednym lol

ziomalek16
Wiadomość [#30]: 03.05.2006 o 18:48

Konto skasowane

a mozna wiedziec po co rzucales na ziemie? jak sie dales zrobic to masz pecha biggrin.gif

krxpwse
Wiadomość [#31]: 03.05.2006 o 21:19

Konto skasowane

aaa zapmonialem napisac bo koles mi oferowal ladder anni a na ld anni za soja to sie oplaca chyba ^^

ziomalek16
Wiadomość [#32]: 03.05.2006 o 22:29

Konto skasowane

i wlasnie w tym momencie powinienes dac sobie spokoj z handlem albo chociaz powinno to wzbudzic twoja czujnosc. na bn nie ma duzo typow ktorzy za bezcen sprzedaja itemy. albo powinienes wyrzucic cos bezwartosciowego np klucz do skrytek. bo telehack dziala na wszystko co wyrzucasz. sam jestes sobie winien

krxpwse
Wiadomość [#33]: 04.05.2006 o 13:45

Konto skasowane

zawsze jestem podejrzliwy ale soj jest warty 2,5 ista a beznadziejny anni ok.3 ale mogel cos wyrzucic to prawda chociaz zawsze tradeuje i pierwszy raz w zyciu koles telehacka uzyl ale to moja wina racja

JarKo
Wiadomość [#34]: 04.05.2006 o 20:22

Konto skasowane

Moglby ktos podac dokladne dzialanie tego 'rozsypywania' ... podstawowe pytanie : czy to dziala w miescie ? czy tylko na duelach ?

Link nie dziala do tej stronki co Barre podal , dlatego pytam i zanim wlacze gre chcialbym wiedziec na co uwazac (pewnie na wszystko lol.gif)

REKLAMA
Strona 2 z 2.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :