Dziś jest: Wtorek, 21 maja 2019, godzina 19:01
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: R.I.P.y

Pierwsza     <<   <   ... | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |   >   >>     Ostatnia
clon-s
Wiadomość [#101]: 12.07.2005 o 08:31

Konto skasowane

hmmm dzwine, kolega miał podobnie maił sorke w talu 83, stał w mieście złapał go rd, zrobił restart kompa a tam R.I.P, może to wina blizzarda i trzeba interweniować ?

Franas
Wiadomość [#102]: 12.07.2005 o 08:51

Konto skasowane

napewno to wina blizza. no ale w sumie fajna sprawa z takim czyms pk moga isc na wakacje, battlenet sie zajmie ich owieczkami ~~ az strach grac bo przeciez mozesz kipnąc na kanale , stojac w miescie, tradujac z charsi, itp... zastanawiam sie tylko co by bylo jakby tak 99lvle zaczely zdychac ... -.- no ale cóz blizzard olewa cieplym moczem d2, wiec co Ich obchodzi ze sobie blad wyskoczy i zabierze do czelusci kilka hcowych postaci? potluczony.gif

[Edycja - Franas w 12-07-2005 o 08:53]

DreamTheater
Wiadomość [#103]: 12.07.2005 o 11:13

Konto skasowane

Saucerhead, gdzies pisales ze masz zamiar grac HC na singlu i nie wiem czy w koncu zaczales, bo obiecales mi cos podrzucic czasem smiley.gif (jeszcze bylem jako Hammerpall) Czyli pytanie: grasz juz/jeszcze?

Saucerhead
Wiadomość [#104]: 14.07.2005 o 17:52

Konto skasowane

Gram.

wethepeople
Wiadomość [#105]: 31.07.2005 o 21:58

Konto skasowane

clon-s napisał:
hmmm dzwine, kolega miał podobnie maił sorke w talu 83, stał w mieście złapał go rd, zrobił restart kompa a tam R.I.P, może to wina blizzarda i trzeba interweniować ?

To dawaj!! Interweniuj... Napewno blizz cos z tym zrobi
hahaha.gif hahaha.gif hahaha.gif hahaha.gif hahaha.gif hahaha.gif

DreamTheater
Wiadomość [#106]: 30.08.2005 o 23:44

Konto skasowane

Sosa orb lvl 5x
stracone itemy: soj, viper, occu, liddles, etlich eye, helm szczescia smiley.gif
Dlaczego rip? zapomnialem wlaczyc ES i mnie jeden fetysz dopadl.

Franas
Wiadomość [#107]: 31.08.2005 o 01:34

Konto skasowane

Jeden z glupszych ripow jakie mi sie przydazyly na new ladderze tongue.gif
baalrun nm 8 ppl
javka 46 (lvlowalem zeby dojechac do gore riderow)
w czasie trwania baalrunow chodze do pindla po extra exp
no i mysle sobie postrasze kumpla pisze na
/f m n/c k.rwa! -.- w tymczasie sie zastanawialem "kurde mol, postraszylem, tylko zebym nie wykrakal =/, wchodze do pindla rozwalam rozwalam a tu nagle zonk oszczepy sie skonczyly mana wyczerpala, i zaraz widze wspanialy czerwony napis znany wszystkim z tego topicu ;p
no i w tym samym momencie kumpel whispuje "dead?"dead?" napisalem mu "wykrakalem -.-" i wylaczylem diablo
potluczony.gif yh ;p

pakOs
Wiadomość [#108]: 24.09.2005 o 14:38

Konto skasowane

wczoraj padl mi necro 91 ale itemki zebrane smiley.gif
dzisiaj sorc 6x lvl bez loota stracony viper 22 wt tg spirit monarh wizz etc biggrin.gif
szkoda troche ale necra robie znowu tongue.gif

pakos.biz
dobrozloczynca
Wiadomość [#109]: 26.01.2006 o 11:52

Konto skasowane

odswierzam biggrin.gif 5min temu bone necro DarkAngel_DZC 15lvl robacze gniazdo. PK nawet nie widzialem kiedy wrogosc okazal^^ robie amkebiggrin.gif

Bolo_Yeung
Wiadomość [#110]: 18.03.2007 o 16:01

Konto skasowane

Odświeżam ponownie:

BryndkamakerII - 49 lvl, PK, Polak do tego... open baal, 2razy lodowe uderzenie, makro tp wrogość. Dostał za to ładny wierszyk w profilu.

Nie ma jak się odegrać... hyhy

[Edycja - Bolo_Yeung w 18-03-2007 o 16:02]

Czasem ci których za przyjaciół mieliśmy okażą się fałszywcami. Ale coś jednak z tych kilku lat przetrwa...
REKLAMA
Strona 6 z 6.
Pierwsza     <<   <   ... | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :