Dziś jest: Środa, 21 sierpnia 2019, godzina 07:58
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Barb BvB

Pierwsza     <<   <   ... | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |   >   >>     Ostatnia
Master dYoda
Wiadomość [#101]: 10.02.2006 o 19:46

Konto skasowane

mTvFORUM napisał:
yhy... czaje A jaka tarcza dla barba PvP i czy staty i skille roznia sie u PvP i BvB?
I w takim razie czy zle zrobilem robiac sobie w sacredzie forti skoro pvp nie potrzebuje tyle defa...?

przejebane dylematy :/;/ Peace 'n Love

jak pvp to imo eni powinna byc. mniej str=wiecej life. forti sacred=zajefajne na bvb, vs smiter, zealot i inne meele postacie. na sosy, amy itd kupa raczej bo ma -frw. tarcza: vs meele storm only. vs sorce moze byc tarcza z resami (4*topaz itd). na smitera 2 bronie. tarcza w takim wypadku useless.

"Kładę laskę na to czy masz dysleksję, dysortografię, dysgrafię czy jeszcze jakieś inne dysmózgowie. Staraj się, bo napierdzielanie ortami jak gnojem po polu to zwykłe niedbalstwo!"
mTvFORUM
Wiadomość [#102]: 16.02.2006 o 21:28

Konto skasowane

ok... A jakimi skillerami wypelnic eq? Chodzi o braba pvp nie bvb... Pamietam ze na 1.10 raczej sie bo skillerow uzywalo ^^ dalej tak jest?

KomareK
Wiadomość [#103]: 16.02.2006 o 23:07

Konto skasowane

pvp/tvt to ofc bo skillers;]

Master dYoda
Wiadomość [#104]: 17.02.2006 o 18:39

Konto skasowane

Chyba ze chce ci sie precasta robic ;p to mozesz najpierw wc sks a jak dasz sobie/teamowi bo (ofc jak grasz no rules. bo takto nie mozna biggrin.gif) i zmieniasz na np masteries

"Kładę laskę na to czy masz dysleksję, dysortografię, dysgrafię czy jeszcze jakieś inne dysmózgowie. Staraj się, bo napierdzielanie ortami jak gnojem po polu to zwykłe niedbalstwo!"
KOPFSTEINPFLASTER
Wiadomość [#105]: 19.02.2006 o 14:10

Konto skasowane

jest kilka "szkol"
jedna mowi ze ~3 wcs
druga ze tyle ile zmiescisz + cube ( czyli 8 ofc)
ja osobiscie wole najlepsza szkole ( moja =]]) czyli daje tak z 5-6 wcs, a reszta w zaleznosci od potrzeb, raczej 3520s, ale czasami wrzuce jakies 322s, ew life/mana jak ci sie mana szybko konczy
no i ofc life/res frw/res vs ele teams
w bvb to full stuff w 322s

mTvFORUM
Wiadomość [#106]: 19.02.2006 o 21:41

Konto skasowane

Kurde ludzie... mam dylemat- zrobilem sobie to forti w sacredzie 14/14 i sie w sumie cieszylem, chcialem zobaczyc ile to gowno stoi i zrobilem gre O forti sacred i przewaznie ludzie wchodzili tylko po to zeby mi powiedziec ze to jest noob forti... kogo pojebalo? mnie czy ich?
Tak wogole to pvp barb ma uzywac berserker/ww czy tylko ww? I czy dawac w wc do obrony 20 czy lepiej w iron skina zaladowac?
W sumie to nie wiem co jest lepsze pvp... high str build (do sacreda 232 str) czy low str build... (forti ap, eni ap) Tez chcialbym zeby mi to ktos wytlumaczyl ^^

Dzieki z gory pozdrawiam mtvFORUM

IkariShinji
Wiadomość [#107]: 19.02.2006 o 21:48

Konto skasowane

bez obrazy ale raczej ciebie-sacred spowalnia a defa nie daje duzo wiecej niz archon~~ archon-mniej sily,szybsze bieganie

łee, wcięło sygnaturkę :< ZA CO?! :S
mTvFORUM
Wiadomość [#108]: 19.02.2006 o 21:50

Konto skasowane

sad.gifsad.gif to znaczy ze mam sobie zrobic nowego barba? sprzedac forti wpizdu jaknajdrozej i robic nowego low str build barba?

IkariShinji
Wiadomość [#109]: 19.02.2006 o 21:52

Konto skasowane

imo mozesz zostawic poprostu ciutek wolniej bedziesz biegal ale za to wiecej kombinacji ze sprzetem~~ nie jak u smitera naprzyklad full vita-0 kombinacji bo sprzetu nie uniesiesz x_x
moment... zara zedytuje posta i powiem o ile ciezkie armory spowalniają~~
edit:my fault~~ sorka

[Edycja - IkariShinji w 19-02-2006 o 21:57]

łee, wcięło sygnaturkę :< ZA CO?! :S
ziomalek16
Wiadomość [#110]: 19.02.2006 o 21:53

Konto skasowane

IkariShinji napisał:
bez obrazy ale raczej ciebie-sacred spowalnia a defa nie daje duzo wiecej niz archon~~ archon-mniej sily,szybsze bieganie

ciebie pojebalo i to rowno. forti w sacred jest wypasne na bvb - tutaj wlasciwie nie ma innego armora. od zajebania defa, oraz szansa na chiling co dodatkowo zwieksza obrone. best armor. natomiast jesli barb nie jest robiony pod bvb to faktycznie sacred smierdzi. poniewaz wpisaliscie sie do topicu z buildem barba bvb wiec musialem to napisac

zamiast w irona pakuj w okrzyk. i tu i tu bys dal 20 punktow ale z okrzykiem masz 10% wiecej defa ^^.

[Edycja - ziomalek16 w 19-02-2006 o 21:54]

mTvFORUM
Wiadomość [#111]: 19.02.2006 o 21:53

Konto skasowane

W sumie mysle ze nie masz 100% racji bo jak masz forti sacred (moja akurat 1902def) to bez problemu mozesz nosic upg gore ridery i upg arreata co sie sumuje i masz jednak dosc duzo defa wiecej. Ale i tak mnie zmartwiles :/:/

mTvFORUM
Wiadomość [#112]: 19.02.2006 o 21:57

Konto skasowane

MArtwi mnie ze tego szitu sie nie da sprzedac :/:/ qrwa... Wyszlo mi 29res 1,375life czyli taki calkiem calkiem, przypominam sacred 14/14 wiecj nie tania zbrojka ale tego qrwa nikt nie chce... Jak ktos potrzebuje dla baba BvB to prosze pisac do mnie sad.gifsad.gifsad.gif

//sory nie ten guzik nacisnalem smiley.gif chcialem odpowiedz z cytatem wcisnalem edytuj

[Edycja - ziomalek16 w 19-02-2006 o 21:59]

ziomalek16
Wiadomość [#113]: 19.02.2006 o 22:01

Konto skasowane

mTvFORUM napisał:
MArtwi mnie ze tego szitu sie nie da sprzedac :/:/ qrwa... Wyszlo mi 29res 1,375life czyli taki calkiem calkiem, przypominam sacred 14/14 wiecj nie tania zbrojka ale tego qrwa nikt nie chce... Jak ktos potrzebuje dla baba BvB to prosze pisac do mnie sad.gifsad.gifsad.gif

glupoty gadasz. na d2jsp sprzedawalem podobna zbroje na non ladder europe (29/1,5 life) i od razu byla oferta 2 soje, potem do 150 fg doszlo (jakie 7 istow teraz smiley.gif )

mTvFORUM
Wiadomość [#114]: 19.02.2006 o 22:02

Konto skasowane

Kurwa ja sie jeszcze wogole nie bawilem w handel www. moge prosic linka ? ^^

dziadek
Wiadomość [#115]: 19.02.2006 o 22:10

Konto skasowane

http://www.d2jsp.org/

mTvFORUM
Wiadomość [#116]: 19.02.2006 o 22:52

Konto skasowane

No dobra... to juz wiekszosc spraw mam zalatwionych... Czyli drakule lepsze od steelrendow (req 185str) ??

Garreat
Wiadomość [#117]: 20.02.2006 o 08:43

Konto skasowane

A po co ci sprzedawac tego sacreda? Na BvB rządzi... to że ci jacyś frajerzy mówią. że noob armor bo non_gozu-ultra-lol-wftomghaha-ARCHON to chyba nieważne.

Dracule... ta, teoretycznie lepsze, bo mają ow... jednak pakowanie max w ow (które bardzo pomaga w BvB) jest postrzegane troche jako lamerstwo... w sumie każda większa liga ma ograniczenia na ow - oprócz ligi PUBLIC smiley.gif

Ato_Boldon
Wiadomość [#118]: 29.05.2008 o 14:35

Konto skasowane

F5 smiley.gif
sorry za F5, ale w ogole nie gralem barkiem WW ... i musze zapytac - dlaczego nie BEAST?

-="Do tego potrzebna jest umiejętność czarodziejki: Urok. Wi9ęcbierzesz rzucasz urok na swojego najemnika i wtedy na chwile otacza go ogień. Kiedy przejdziesz przez tp razem z tym najemnikiem ten ogień znowu go otoczy."=-
fish
Wiadomość [#119]: 25.12.2009 o 10:54

Konto skasowane

Siema

Fajny barb sam mam takiego nawet nie tylko bvb daje rade - najtrudniej z necro i hamerem. Mam pytanie jak sobie z nim radzicie bez eni - na hamera dużo cierpliwość i ewentualna luk owdawniacz( widomaker) stosuje czasem pomaga ale z neciem ciezko bez tele w sumie to bvb. Ale mam jeszcze pytanie odnosnie talików - miałem wszystkie do mistrzostw i te sc może nie perfy 3/20ar/20 hp ale zbliżone i stwierdziłem ze chyba lepiej cisnie jak mam założone zamiast sc 3/20/20 pare psn dmg 100 s 6 plus 23 obrony lub 175 dmg psn i 8 fhr i taka samo zamiast trzech do mistrzostw jak mam 7% szybsze biegnie i 128 ar co daje 21 szybsze bieganie przydatne vs uciekające ludziki w diablo przed baba smiley.gif oraz lepsze ar te 3 masters i tak duzo juz nie daj bo skil szybkości i resy duzo już się nam nie zwiększa tylko def vs inny bab ( będą na 40 i 64 bez tych 3 do master). Z góry pisze, że wiem ze to bvb ale wiadomo jak na duelach każdy chce z tobą walczyć. I co myslicie o tych talikach psn dmg 100 przez s 8 wiem ze nie łącza się z jadem z griefa ale jak walimy na duelu na trąbce to się nie załącz - jad aktywuj mi się jedynie przy uderzeniach z berka conc itp w oknie dmg zwieksza ladniei na nich czy to tylko fajnie wygląda a nic nie daje . Robiłem parę prób z nimi na moim palu i chyba lepiej uderzał w porównaniu z tymi sc 3/20/20. Co myślicie o tych talikach dmg psn ?

REKLAMA
Strona 6 z 6.
Pierwsza     <<   <   ... | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :