Dziś jest: Piątek, 14 sierpnia 2020, godzina 04:41
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Barb BvB

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |   >   >>     Ostatnia
rudy
Wiadomość [#81]: 22.02.2005 o 19:51

Konto skasowane

hm, szczerze to wole 1.09d i eth w broni :P
chodzenie w bvb, podpuszczanie przeciwnika krótkimi whirlami to są ważne rzeczy
nie wiem jak to wygląda z tele, ale wydaje mi się, że many brak na różnego rodzaju zabawy,
podstawa to wyczuć gdzie przeciwnik "skończy" robić ww i wjechać w to miejsce, jak on stoi w bezruchu
można też podpuścić, żeby przejechał po was, właczasz switch chodzenia i zaraz jak on przejedzie to ty po nim
ale na 1.10 to serio nie wiem jak to wygląda :P, troche na cl grałem, ale niezbyt dużo

[Edycja - rudy w 22-02-2005 o 19:53]

fabianek
Wiadomość [#82]: 22.02.2005 o 21:01

Konto skasowane

Arach a co sadzisz o tym zeby takiemu barbowi robic "tymczasowe" zbroje jak np. eth durress lub stone ewentualnie jak ktos bogaty to eth forti sadzisz ze jest sens?

nabonid
Wiadomość [#83]: 26.02.2005 o 17:16

Konto skasowane

Fabianek to ty sam powinienes zdecydowac czy warto sobie zrobic "tymczasowy" sprzet. Poza tym, zanim runewrod sie zepsuje zawsze mozesz nim obdarowac swojego merca. Pozdro.

Kerio
Wiadomość [#84]: 26.02.2005 o 18:12

Konto skasowane

Pytanko nie do konca dotyczace bvb, ale juz nie bede zakladal nowego topika.
Chodzi o to, ze jakbym sobie chcial zrobic oatha deatha or smth like that w Glorious axe(wspanialy topor) to ile musi miec iasa zeby wyciagnac ostatni prog
I pytanko nr.2 czy lepiej wlozyc np 2x grief w ba czy taki oath glorious(zasieg 4) na postacie, ktorych atakow nie da sie zablokowac

arachno_m
Wiadomość [#85]: 27.02.2005 o 23:39

Konto skasowane

Kerio napisał:
Pytanko nie do konca dotyczace bvb, ale juz nie bede zakladal nowego topika.
Chodzi o to, ze jakbym sobie chcial zrobic oatha deatha or smth like that w Glorious axe(wspanialy topor) to ile musi miec iasa zeby wyciagnac ostatni prog
I pytanko nr.2 czy lepiej wlozyc np 2x grief w ba czy taki oath glorious(zasieg 4) na postacie, ktorych atakow nie da sie zablokowac

sry, ze tak pozno odpowiadam, ale bylem na weekend w domciu i tam netu nie mam.
Ad. 1.
Glorious Axe nie polecam. 69 wias potrzebne pod 4fps attack na ww.

Ad. 2.
Lepsze 2x grief ba (ale kazdy z iasem min. 34) - osiagamy wtedy 2fps a/s.

Kerio
Wiadomość [#86]: 28.02.2005 o 15:18

Konto skasowane

nie skzodzi, ze pozno smiley.gif
ehh strasznie duzo tego iasu gloriusie, myslalem o oath'u, ale widze, ze nic z tego, bralem pod uwage ten toporek bo jako jedeny ze swojej klasy ma zasieg 4. bede musail kupic eter ba 4 soc co na moim serwie nie bedzie zbyt proste... narazie latam z griefem i deathcleaverem
I jeszcze jedno pytank0, ed z forti dziala z griefem ? bo coraz czesciej dochodza mnie sluchy, ze nie

KomareK
Wiadomość [#87]: 28.02.2005 o 16:06

Konto skasowane

co masz w stormie?

mie sie wydaje ze najsensowniejszy wybor to jool 40/9str albo jah
jah jaklby nie patrzec daje te 50 life po bo mamy tego jakies 150 wicej
aha a cham?
czy cbf jest potrzebne do bvb?

ziomalek16
Wiadomość [#88]: 28.02.2005 o 16:23

Konto skasowane

Jakos na samym poczatku bylo pisane o cbf. i jest ono zbedne.

arachno_m
Wiadomość [#89]: 28.02.2005 o 17:24

Konto skasowane

Kerio napisał:
I jeszcze jedno pytank0, ed z forti dziala z griefem ? bo coraz czesciej dochodza mnie sluchy, ze nie

ed z forti dziala z griefem

arachno_m
Wiadomość [#90]: 28.02.2005 o 17:25

Konto skasowane

KomareK napisał:
co masz w stormie?

35 ed 9 str

Kerio
Wiadomość [#91]: 28.02.2005 o 22:51

Konto skasowane

Znowu malo offtop, ale jak juz jest topic to skorzystam smiley.gif
Chodzi mi o siekanie necow, trapek itp. wiadomo, ze wtedy 2 tporki lepiej wlozyc i wiem ze dobrze zeby wlozyc np. griefa i oatha, ale problem w tym ze znalezienie 4 soc eth ba tam gdzie gram graniczy z cudem(a w nie eth lipa robic), mam za to ba 5 soc eth i zastanawiam sie nad deathem(ladny dmg cb itp. itd, ale wszystko doskwiera mi brak iasu), wiec pytam czy oplaca sie takie cos zrobic czy tez raczej nie i ewentualnie moze ktos ma jakies lepsze rozwiazanie na druga reke. Aktualnie nosze griefa i deathcleavera, zastanawailem sie nad kingslayerem, ale ma za duzo ow, gram epvp

KomareK
Wiadomość [#92]: 28.02.2005 o 23:52

Konto skasowane

ziomalek16 napisał:
Jakos na samym poczatku bylo pisane o cbf. i jest ono zbedne.

jakos umknelo to moim oczom
ale juz okbiggrin.gif

arachno_m
Wiadomość [#93]: 01.03.2005 o 00:52

Konto skasowane

Kerio napisał:
mam za to ba 5 soc eth i zastanawiam sie nad deathem(ladny dmg cb itp. itd, ale wszystko doskwiera mi brak iasu), wiec pytam czy oplaca sie takie cos zrobic czy tez raczej nie i ewentualnie moze ktos ma jakies lepsze rozwiazanie na druga reke. Aktualnie nosze griefa i deathcleavera, zastanawailem sie nad kingslayerem, ale ma za duzo ow, gram epvp

mozna porobic ale tylko do testow - a to co najlepiej kosi casterow to 2 x grief. (ewentualnie grief+umed wizardspike).

Kerio
Wiadomość [#94]: 01.03.2005 o 17:22

Konto skasowane

Problem w tym, ze na 2 griefa mnie na razie nie stac, ale juz skolowalem sobie oatha, tez niezle kosi. Wizz mowisz... bardzo ciekawy pomysl, nie widzialem jeszcze nigdy takiego rozwiazania, ale na pewno sproobooje ;)

ever
Wiadomość [#95]: 06.03.2005 o 11:42

Konto skasowane

arach grales z razors edge?
eth zoded albo np bered/umed ?

arachno_m
Wiadomość [#96]: 07.03.2005 o 11:49

Konto skasowane

ever napisał:
arach grales z razors edge?
eth zoded albo np bered/umed ?

Oczywiscie - mam nawet wersje umed w skrzyni.
Jedyne co kuleje w tym to zasieg (rng=1)
Natomiast co do buildu na max OW to preferowalbym furie w ba.

nabonid
Wiadomość [#97]: 24.03.2005 o 14:02

Konto skasowane

Moze by jakis modek dodal ten poradnik do najlepszych forumowych, bo juz wersalus apelowal, a tu nic diablotin.gif

mTvFORUM
Wiadomość [#98]: 10.02.2006 o 13:21

Konto skasowane

Wczoraj sie zdecydowalem... robie baba pvp. juz sobie nawet zrobilem forti w sacredzie 14/14 :]:] Tylko mam dwa pytanka... mianowicie jak bardzo rozni sie barb PvP od BvB? Tez mam dylemat z tarcza... czy pvp tez storm czy cos innego? fenix? kurde nie wiem :]

Dzieki z gory// pozdrawiam mTvFORUM

ziomalek16
Wiadomość [#99]: 10.02.2006 o 13:29

Konto skasowane

jak robisz barba bvb to musisz miec od zajebania defa. wszystko upujesz, pakujesz sc def/hp, foti sacred. przydalo by sie tez troche ar zeby rafic drugiego barba smiley.gif obowiazkowo storm, bez tego przegrales zanim zaczales grac smiley.gif

mTvFORUM
Wiadomość [#100]: 10.02.2006 o 14:37

Konto skasowane

yhy... czaje A jaka tarcza dla barba PvP i czy staty i skille roznia sie u PvP i BvB?
I w takim razie czy zle zrobilem robiac sobie w sacredzie forti skoro pvp nie potrzebuje tyle defa...?

przejebane dylematy :/;/ Peace 'n Love

REKLAMA
Strona 5 z 6.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :