Dziś jest: Niedziela, 31 maja 2020, godzina 15:43
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Łowca Oficjalny topic każdego Łowcy.

Odpowiedź

Temat: Oficjalny topic każdego Łowcy.

Pierwsza     <<   <   ... | 141 | 142 | 143 | 144 | 145 | 146 | 147 | 148 | 149 | ...  >   >>     Ostatnia
Deddlit
Wiadomość [#2881]: 02.10.2009 o 15:52

Konto skasowane

maestrino napisał
2. Misiek. Standardowo masz Swipe'a + w talentach peta dajesz Thunderstompa i masz 2 ataki masowe. Bierzesz parę mobków na miśka, używasz obu skilli + Volley i Multishot.

[Edycja maestrino - 07.08.2009 o 12:36]

próbowałem tej techniki na wiele różnych sposobów i misio nie trzyma zabardzo aggro, jak tylko odpalam multishot i voleya mobki lecą do mnie.

to normalne ? ;] - mam 45 lvl, BM lvling

gzaor
Wiadomość [#2882]: 14.10.2009 o 15:01

Konto skasowane

Witam!

Mam pytanie czy ktosd mogby wpisac, jak sie maja dane wspolczyhnniki do dps dla huntera. Mam na mysli hit rating,crit,haste,ap, i agi. Czy moze ktos ma jakis wzor na to kilka lat temu jak gralem mialme cos takiego.

Z gory dzieki za pomoc.

watman
Wiadomość [#2883]: 14.10.2009 o 15:33

Konto skasowane

gzaor napisał
Witam!
Mam pytanie czy ktosd mogby wpisac, jak sie maja dane wspolczyhnniki do dps dla huntera. Mam na mysli hit rating,crit,haste,ap, i agi. Czy moze ktos ma jakis wzor na to kilka lat temu jak gralem mialme cos takiego.
Z gory dzieki za pomoc.

dokladne wartosci wygooglasz albo znajdziesz na elitistach...
ogolnie:
hit (until capped = 263 hr) > agi > AP > crit > ArP > haste, chyba, ze masz topowy sprzet, to wtedy hit > ArP > agi > AP > crit > haste...

Pokrak, dorf huntard
Rozwojowe postaci D3
Clinz
Wiadomość [#2884]: 30.10.2009 o 18:08

Konto skasowane

Czy dla tego buildu istnieje jakaś sensowna rotacja, czy wciskać co popadnie ?

Frencz
Wiadomość [#2885]: 30.10.2009 o 20:40

Konto skasowane

Możę mi ktoś doradzić jaki pet jest dobry dla huntera do pve a jaki do pvp (przeczytalem tyle tematow ze sam niewiem co wybrac jedni pisza ze misek jest dobry inni ze utrudnia levelowanie chodzi o peta ktory najlepiej utrzymuje agro . Z góry dzięki z apomoc a tak pozatym aby osiągac jak największe hity i do levelowania iść w build Marksmanship??

Firenzo
Wiadomość [#2886]: 01.11.2009 o 11:56

Konto skasowane

Clinz napisał
Czy dla tego buildu istnieje jakaś sensowna rotacja, czy wciskać co popadnie ?

Po pierwsze: przenies jeden punkt z Go For The Throat do 3/3 w Sniper Training.
U huntera od Wotlk, nie ma "rotacji" zarazem nie można wciskać co popadnie. Na twoich action barach powinny być (przy single target, nie mówie o cd itd.) Hunters Mark, Explosive Shot, Aimed Shot, Black Arrow, Serpent Sting, Steady Shot.
Obecnie panuje tzw. 'priorytet skilli' czyli wybierasz w danym momencie ten czar który jest wyżej na liście.
Priorytet dla hunta SV (nie jestem na 100% pewien, dawno nie grałem w SV)
Hunters Mark>Explosive Shot>Black Arrow>Serpent Sting>Aimed Shot>Steady Shot (nie jestem pewien co do Serpent Stinga)

Jak masz więcej pytań, pisz w grze (nick jak na forum, serwer ten sam).

Frencz napisał
Możę mi ktoś doradzić jaki pet jest dobry dla huntera do pve a jaki do pvp (przeczytalem tyle tematow ze sam niewiem co wybrac jedni pisza ze misek jest dobry inni ze utrudnia levelowanie chodzi o peta ktory najlepiej utrzymuje agro . Z góry dzięki z apomoc a tak pozatym aby osiągac jak największe hity i do levelowania iść w build Marksmanship??

PvE - Wolf
PvP - Crab, Spider (w BM: Devilsaurus/Chimera/Worm)
LEVELOWANIE: praktycznie dowolny pet (wybierz to co ci sie podoba), jednak pet Tenacity ułatwi troche gre (czyli bear, gorilla, turtle); do levelowania najlepiej BM (bo łatwo i... łatwo smiley.gif )

Swistak
Wiadomość [#2887]: 01.11.2009 o 21:23

Konto skasowane

Firenzo napisał
Hunters Mark>Explosive Shot>Black Arrow>Serpent Sting>Aimed Shot>Steady Shot (nie jestem pewien co do Serpent Stinga)

Mark>Exp>Black>Aim>Serpent>steady

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Quel%27Thalas&n=Swistak
enroth
Wiadomość [#2888]: 11.11.2009 o 14:02

Konto skasowane

Black>exlp

Swistak
Wiadomość [#2889]: 11.11.2009 o 15:41

Konto skasowane

enroth napisał
Black>exlp

Mylisz się

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Quel%27Thalas&n=Swistak
Clinz
Wiadomość [#2890]: 21.11.2009 o 03:01

Konto skasowane

Czy istnieje jakaś storna, kompendium wiedzy na temat gry hunterem PvP ? Mam na myśli sprawdzone buildy, najlepsze setupy, gemy i enchanty. PvE po prostu mnie nie kręci. Z góry dziękuje za odpowiedź.

Eddi
Wiadomość [#2891]: 11.12.2009 o 22:04

Konto skasowane

Mam takie małe pytanie. Czy hunterom potrzebne są jeszcze torby na amunicje, tzn. czy przyspieszają one strzelanie? Czy można obyć się bez nich i amunicje trzymać w zwykłych bagach.

nabonid
Wiadomość [#2892]: 11.12.2009 o 22:46

Konto skasowane

Haste z ammo pounch/quiver zdjeto i dodano do autoshota o ile sie nie myle.

Surag
Wiadomość [#2893]: 16.12.2009 o 19:51

Konto skasowane

Deddlit napisał
maestrino napisał
2. Misiek. Standardowo masz Swipe'a + w talentach peta dajesz Thunderstompa i masz 2 ataki masowe. Bierzesz parę mobków na miśka, używasz obu skilli + Volley i Multishot.

[Edycja maestrino - 07.08.2009 o 12:36]

próbowałem tej techniki na wiele różnych sposobów i misio nie trzyma zabardzo aggro, jak tylko odpalam multishot i voleya mobki lecą do mnie.

to normalne ? ;] - mam 45 lvl, BM lvling

A próbowałeś misiaka missdirectować? ;] Nie wiem jak działa to teraz kiedy zmienili ten spell bo dawno nie grałem, ale gdy levelowałem sprawdzało się bardzo dobrze ;)

Polskie Centrum Huntera - newsy, poradniki, taktyki ;).
matx
Wiadomość [#2894]: 16.12.2009 o 20:36

Konto skasowane

witam mam probe nie znam sie na macro ale potrzebuje macro na hunter marc + pet atak + auto shot z gory thx

GOPA
Wiadomość [#2895]: 17.12.2009 o 11:12

Konto skasowane

jak sie mozna bronic przed roznymi stunami, fearami itp. zakleciami ?? bo zauwazylem ze jak narazie moj lowca gdy go zestunuja nie moze zrobic nic sad.gif

Skibi
Wiadomość [#2896]: 17.12.2009 o 16:32

Konto skasowane

GOPA napisał
jak sie mozna bronic przed roznymi stunami, fearami itp. zakleciami ?? bo zauwazylem ze jak narazie moj lowca gdy go zestunuja nie moze zrobic nic sad.gif

trinket xD and no more sry :P

Bronz to nie liga...Bronz to mentalność coolgleamA.gif

Starcraft One Account coolgleamA.gif

Starcraft II Account coolgleamA.gif
Firenzo
Wiadomość [#2897]: 17.12.2009 o 20:27

Konto skasowane

matx napisał
witam mam probe nie znam sie na macro ale potrzebuje macro na hunter marc + pet atak + auto shot z gory thx

/cast Hunters Mark (shift+click ze spellbpoka zrób najlepiej)
/petattack
/(linknij autoshoota ze spellbooka)

Takie trudne sekunde pomyśleć? :P

watman
Wiadomość [#2898]: 18.12.2009 o 07:58

Konto skasowane

Firenzo napisał
matx napisał

/cast Hunters Mark (shift+click ze spellbpoka zrób najlepiej)
/petattack
/(linknij autoshoota ze spellbooka)
Takie trudne sekunde pomyśleć? :P

ze nie wspomne o przyklejonym temacie z makrami, gdzie bardzo podobne macro (bez autoattacku) jest podane...
i uprzedzajac pytania OP: nie, nie wszystkie macra z tamtego tematu sa aktualne, znaczna czesc sie teraz do niczego nie przydaje! :>

Pokrak, dorf huntard
Rozwojowe postaci D3
GOPA
Wiadomość [#2899]: 21.12.2009 o 22:57

Konto skasowane

najlepszy do lewelowania jest BM tak ?? mam 40 lv i chce zmienic bo mnie szlag trafia gdy moj lowca wali maly dmg :/ myslalem nad MS, tylko potrzebuje jakis w miare sensowny build.

zreszta czy moze ktos podac linka do jakiegos fajnego builda do lewelowania

Bizarro
Wiadomość [#2900]: 22.12.2009 o 13:27

Konto skasowane

Witam,

Jestem może nie do końca początkujący, bo 80 już blisko, ale prośbę mam aby ktoś mi wytłumaczył jedną rzecz. Co to jest Hit Cap? do czego to służy i po co to jest? Jak to sprawdzić itp. Za szczerą pomoc będę wdzięczny.

REKLAMA
Strona 145 z 152.
Pierwsza     <<   <   ... | 141 | 142 | 143 | 144 | 145 | 146 | 147 | 148 | 149 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :