Dziś jest: Sobota, 13 sierpnia 2022, godzina 12:21
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Mag Oficjalny topic każdego Maga.

Odpowiedź

Temat: Oficjalny topic każdego Maga.

Pierwsza     <<   <   ... | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | ...  >   >>     Ostatnia
Crom
Wiadomość [#181]: 18.11.2005 o 19:40

Konto skasowane

Napisalem w kombinacji z BS i LW. Osobno to racja, dobre na kase.

| Format Sig? [Yes/No]
| Enter Command: .......Yes
| Format percentage: 10%...25%...50%...75%...100%...Complete!
| Sig Formatted.
|
| Have a Nice Day!

[System Shutdown]
ver.1.05 made by Crom, Last Update: 21.07.11y

[SYSTEM REMINDER] - [ON]
prorok91
Wiadomość [#182]: 20.11.2005 o 22:50

Konto skasowane

Mam pytanie a mianowicie jak można pokonać rogua bo mam z nimi straszne problemy i niemoge sobie z nimi z nim poradzić bo najpierw używa stealtha, póżniej zadaje mi jakiś cios który powoduje stuna a pożniej wali mi w plecy jakimś bardzo silnym ciosem. Jeśli macie jakieś pomysły to bardzo proszę mówcie.

alexkane
Wiadomość [#183]: 20.11.2005 o 23:09

Konto skasowane

a jaki masz lvl i talent build ??

jak wiesz ze rogue idzie na ciebie i nagle znika to zawsze mozesz probowac walic AE. perception tez sie przydaje. na stunt jesli trafi uzywam Insignia of Alliance.
ja mam arcane/fire build. z zabacie rogue nie mam problemow duzych. problemy sa z dobrze prowadzonym priestem lub druidem. reszta to raczej spoko.
wazny jest styl gry, build, i doswiadczenie.

prorok91
Wiadomość [#184]: 21.11.2005 o 22:03

Konto skasowane

Dzięki za odpowiedz a jeśli chodzi o lvl mojej postaci to jest to lvl 17(wiem że to niedużo) a gram gnomem. Mam jeszcze ostatnie pytanie a minaowicie co to jest Insignia of Alliance (może to głupie ze tego nie wiem ale po prostu nigdy o czymś takim nie słyszałem confused.gif )

Silverin
Wiadomość [#185]: 21.11.2005 o 22:13

Konto skasowane

http://www.thottbot.com/?i=37129

How could I glare into these eyes
And then not stab them?
How could I stare at their loss
And then not laugh?
Crom
Wiadomość [#186]: 21.11.2005 o 22:17

Konto skasowane

Jest to trinket ktory zdobywasz kupujac od vendora do PvP. Musisz miec druga range w PvP zeby ten trinket kupic. Niweluje on status Fear, Stun i Charmed o ile dobrze pamietam.
Edit. No tak, Silverin mnie wyprzedzil smiley.gif

| Format Sig? [Yes/No]
| Sig Formatted.
|
| Have a Nice Day!

[System Shutdown]

[SYSTEM REMINDER] - [ON]
Robsonf
Wiadomość [#187]: 26.11.2005 o 16:08

Konto skasowane

Mages

Impact - The stun effect's duration no longer diminishes or is diminished by controlled stun abilities and spells (e.g. Cheap Shot, Hammer of Justice, Charge etc.).
Netherwind Regalia - The 8-piece set bonus will now proc immediately upon completion of casting the spell, before travel time on the spell. This will allow the proc to affect the next spell cast as intended.
Arcane Concentration - Blizzard will now be able to gain a Clearcasting state from this talent.
Blast Wave - Will now show spell data in the talent page

No czyli za wiele się nie zmienia, krótko mówiąc magowie olani sad.gif. Tylko nie do końca rozumiem pierwszego pkt dt. impactu moze ktos lepiej znający ang wytłumaczyć?

[Edycja - Robsonf w 26-11-2005 o 16:09]

Redaktor serwisu battlenet.pl
Mod w działach D2 oraz GW
FatboY
Wiadomość [#188]: 29.11.2005 o 21:18

Konto skasowane

osiagnalem 18 lvl magiem lol.gif niezle mi idze hhehee przyszykowac sie na przyszlosc na nowego overnukera - rahim'a muahahha tongue.gif

capri
Wiadomość [#189]: 30.11.2005 o 06:27

Konto skasowane

FatboY napisał:
osiagnalem 18 lvl magiem lol.gif niezle mi idze hhehee przyszykowac sie na przyszlosc na nowego overnukera - rahim'a muahahha tongue.gif

raczej przygotuj sie na to: cala prawda o magu (~9MB) ;-)))

FatboY
Wiadomość [#190]: 30.11.2005 o 17:27

Konto skasowane

haha tongue.gif olac to tongue.gif ale niezle biggrin.gif

OrzecH
Wiadomość [#191]: 02.12.2005 o 13:35

Konto skasowane

WTB full AoE Farming/Exping Build

FatboY
Wiadomość [#192]: 03.12.2005 o 12:50

Konto skasowane

podstawa tutaj jest na pewno Imp. Arc Exp. + Imp Bllizz. + Imp. Nova

tallryn
Wiadomość [#193]: 05.12.2005 o 18:04

Konto skasowane

Mam pytanie. jak pokonać paladyna? Mam 34 lvl i zazwyczaj robie tak.

1. Polimorfia
2. Frostbolt x2
3. Frost Nova
4. Krok do tyłu i 2 x Frostbolt
5. Blink do tyłu
6.Arcane Mistles ile mi many starczy...

Przeważmnie przegrywam, no chyba że wejdą mi dwa krytyki z frostbolta. Mam 1200 życia. 2600 many. Frostowo Arcanowy build i żadnego wykupionego czaru ognia ;]

Myślałem, żeby jakiego countraspela rzucić ale nie znam się na czarach paladyna i nie wiem jaki efekt by przyniósł taki countraspell gdy paladyn sie leczy...

[Edycja - tallryn w 05-12-2005 o 18:14]

kr0m
Wiadomość [#194]: 05.12.2005 o 18:46

Konto skasowane

counterspell to podstawa,

jak widzisz ze zaczyna sie leczyc (to widac) to rzucasz counterspella i dokanczasz go czym mozesz ;-)

tallryn
Wiadomość [#195]: 09.12.2005 o 00:29

Konto skasowane

Serwery nie działają a mi chce się grać. Nie mogę więc zadam w końcu pytania na które nie mam czasu w trakcie tygodnia ;]

Gram magiem Gnomem, obecnie mam już 36 lvl i taktyka zabijania mobów jest raczej we wszystkich przypadkach taka sama. Zaczyna mnie to trochę irytowac bo w końcu gra magiem powinna być oparta na kombinowaniu, wymyślaniu różnych taktyk itd. Krytycznie oceniając moją grę magiem stwierdziłem, że albo robie coś nie tak albo robie dobrze ;] A więc tak:

Moja taktyka na moby walczące wręcz.

1. Oddalam się na najdalszą odległość z jakiej mój frostbolt 'działa'. Mam ten talent, który zwiększa range frostbolta, frostnowy itd o 20%
2. Frostbolt * 3
4. Frost Nova
5. 2 * Frostbolt (mam 50% szans na krytyka)
6. W zależności od ilości życia stwora albo dobijam go różdżką albo Arcane Mistles.

Moja taktyka na casterów/łuczników i innych takich ;]

1. Oddalam się na najdalszą odległość z jakiej mój frostbolt 'działa'
2. Frostbolt
3. Arcane Mistles do końca czasem jakiś Counterspell.

Wszystkie przedmioty mam raczej zielone i raczej dalące +stm i +int. Na 36 lvl mam 1400hp i około 3000 mana. Używam laski i różdżki. Gram na serwerze Nordrassil (PvE) ale chciałbym w nieznanej mi jeszcze przyszłości zacząć grać na PvP (oczywiście magiem ;]).

Mam kilka pytań... Niektóre z nich już kiedyś zadałem, zreszą nawet na tym forum ale jakoś nikt mi nie odpowiedział ;]

1. Jakie ubranka nosić. Zupełnie olać Spirit i skoncentrować się wyłącznie na sta i int? Wybrać raczej przedmioty dodające damage do czarów czy dodające +do int/sta?
2. Używać czarów ognia czy w ogóle nie używać? Mam tylko jeden. Fireball ranga 1 ;]
3. Wybrać kombinacje: Sword, Orb, Wand czy Stuff, Wand?
4. To mój template na dzis i jutro ;] Co teraz? Cold Snap i 3 * Frost Channeling? Czy może coś w Arcane tak aby dostać Imroved Counterspell i inne takie?

Może moje pytania wydają się lamerskie ale po to chyba istnieje to forum aby początkujący gracze nie musieji zaprzyjaźniać się za często ze Spirit Healerem :P

adam2006
Wiadomość [#196]: 09.12.2005 o 03:07

Konto skasowane

No bo się prosto gra na początku magiem.

Odowiem ci jak ja gram. Głównie gram na PVP (Commander ,a za tydzien mozeeee Marshal)
Ad.1 Ja tam olewam spirit. Inwestuje w przedewszystkim w +dmg, aczkolwiek trzeba pamietac tez o int/stam
ad.2 wg. mnie najlepszy jest ogien dla maga od 1lvl do 60lv. Jak zdobedziesz 60lvl to wybierasz albo frost/arcane lub fire/arcane, zależy co chcesz robić (instancje/ BG). Na instancje oczywiscie lepsze jest frost ale na BG fire.
ad.3 to zalezy jak dobre znajdziesz przedmioty. aczkolwiek do 60 lvl ja uzywalem tylko stuff/wand. Na high instanjach sa dobre kombinacje sword/orb ale to dopiero na wyzszym lvl.
ad.4 pokaze ci moj build na BG BUILD

Jest duzo dobrych kombinacji, ale wybor nalezy do ciebie, pograsz dłużej to sam zobaczysz :-)

ps. Jakby co to gram na Normal serwer.

tallryn
Wiadomość [#197]: 10.12.2005 o 10:37

Konto skasowane

No tak... Fire jest dobry do lvlowania? Nie rozumiem dlaczego> Przecież dmg wcale nie jest o wiele większe a czary wymagają o wilele więcej many, więc w ostatecznym rozrachunku frpst jest chyba lepszy... Niestety nie mam kasy, żeby to śprawdzić więc iech ktoś jeszcze się wypowie czy opłaca mi się resetowac wszystkie talenty za 5g (już raz to robiłem) i czy koszt zakleć nie przekroczy czasem 15g czyli tyle ile mam.

Ale wolałbym nie zmieniać builda tak drastycznie. Dobrze sobie radzę więc po co miałbym zmieniać builda ;]

Jery
Wiadomość [#198]: 17.12.2005 o 09:37

Konto skasowane

Ja grałem magiem fire/arcane aż do 60 lvl, moje ubranie dawało głównie sta/int, po 55lvl z rajdowych instancji zaczynają wypadać lepsze niebieskie rzeczy na +DMG i nosiłem póżniej je. Na 60 lvl zrobiłem się na frost/arcane i mam teraz build nakierowany PVE, ubranka z +dmg ale wyłącznie takie któe dają też bonus do statów. Gra bezproblemowa przez cały czas, zaznaczam że prawie wogóle nie PVPuję.

PS. spirit to też bardzo dobra statystyka, przez pewien czas miałem ubrania z dużym spiritem i mana zauważalnie wolniej się kończy. Teraz mam dość mało spiritu i wogóle many ze względu na +dmg ale przy froście many starcza na długo i tak, praktycznie nie zdażyło mi się żeby many zabrakło, nawet przy długich walkach w MC/ZG (mana kryształy i ten czar z drzewka arcane do przywracanie many, zapomniałem jak się nazywa lol)

Crom
Wiadomość [#199]: 17.12.2005 o 14:58

Konto skasowane

Evocation.

| Format Sig? [Yes/No]
| Sig Formatted.
|
| Have a Nice Day!

[System Shutdown]

[SYSTEM REMINDER] - [ON]
aaress
Wiadomość [#200]: 20.12.2005 o 17:39

Konto skasowane

Witam

Patrzyłem trochę na rózne buildy fire/arcane ale żaden mi nie odpowiadał więc postanowiłem sam jakiś zrobić.

Oto link do niego

Jak narazie zrobiłem go tylko do 55 lvlu bo dalej nie mam pojęcia co dać.

Powiedzcie czy to dobry build a w razie czego co dać na te pozostałe 5 lvli. wink.gif

REKLAMA
Strona 10 z 115.
Pierwsza     <<   <   ... | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :