Dziś jest: Sobota, 13 sierpnia 2022, godzina 11:57
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Mag Oficjalny topic każdego Maga.

Odpowiedź

Temat: Oficjalny topic każdego Maga.

Pierwsza     <<   <   ... | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | ...  >   >>     Ostatnia
Gilgalad
Wiadomość [#141]: 02.11.2005 o 13:35

Konto skasowane

adam2006 napisał:
Sorki ale rzgygać mi się chce ja czytam te brednie. Każdy build jest dobry tylko że trzeba umieć grać. lol.gif

GL w Molten Core z fire buildem.
adam2006 napisał:
Niechwaląc się dzis dostałem 10 range w PVP. A więc mam jakieś pojęcie co jest dobre na pvp. Na BG ogień się bardzoooooo dobrze sprawuje. A "resist" jest niesamowicie żadko.

Przy aktualnym systemie PvP świadczy to o tym, że albo grasz na słabo zaludnionym serwerze, albo w ogóle nie wstajesz od komputera. Skill nie ma tu nic do rzeczy.

z fire to nie pojdziesz do MC

Ja w tej chwili na fire buildzie nie szedłbym nawet na Onyxię. Z Frostem mam przynajmniej pewność, że jeśli w drugiej fazie walnie Deep Breath, to zasłonie się Ice Blockiem tongue.gif
W ogóle Ice Block to zajebista umiejetność. Jesli ściągniesz agro otaczasz się bryłką i przez 8 sekund jesteś wyłączony z walki (healerzy dalej cię mogą leczyć). No i zdejmuje wszystkie debuffy, DoT i inne paskuctwa, czyli pozwala przeżyć np. Bombę Geddona w MC smiley.gif
(a jeszcze pare stron dalej pisałem, że frost ssie tongue.gif)

adam2006
Wiadomość [#142]: 02.11.2005 o 13:37

Konto skasowane

Nie mówie ze wiem więcej tylko że mam pojęcie co js dobre naPVP. Nauzy się czytać. A do MC zawsze moge iść nawet jak bede fire magic tylko ze nie bede używał ognia tylko zimno. Proste co? Potencjał w zimnir. hmm ciekawe. Wytłumacz mi czemu wybranie fire jst pójściem na łatwizne?? Wg ciebie oczywiście

adam2006
Wiadomość [#143]: 02.11.2005 o 13:52

Konto skasowane

Zreszta wiadomo że na Onyxiai MC potrzebny jest frost mage ale to nie ozncza odrazu ze frost mag wymiata. Ja wole zdobywać rangi i mieć zestaw z PVP. Zestaw Field Marshala jest na równi z itemkami z np. MC. Wiem to ponieważ gadałem z magiem na swoim serwerze który zdobył Grand Marshala i duzooo razy hodzil do MC itp. Stwierdził że ciut lepszy jest zestw z PVP. Ja do MC itp. nie chodze dlatego no need forst. A fire na PVP dobrze kosci. No tylko ze trzeba umieć grać. Sorki klawiatura siada powoli .

Ultra
Wiadomość [#144]: 02.11.2005 o 14:16

Konto skasowane

Ja mam magiem fire i zdobycie 60 lvl dla mnie to byla kwestia miesiaca biggrin.gif Moje krytyki dochodza do 2000 dmg - a o to przeciez chodzi, mag jest od zadawania dmg ...

adam2006
Wiadomość [#145]: 02.11.2005 o 14:19

Konto skasowane

Ultra napisał:
Ja mam magiem fire i zdobycie 60 lvl dla mnie to byla kwestia miesiaca biggrin.gif Moje krytyki dochodza do 2000 dmg - a o to przeciez chodzi, mag jest od zadawania dmg ...

No wreszcie ktoś normalni egada!!

Araondoion
Wiadomość [#146]: 02.11.2005 o 14:35

Konto skasowane

fire jest dobry do levelowania... dlaczego fire jest latwiejsze? bo we froscie musisz bardziej kombinowac... Sam sobie przeczysz "moge isc do MC na fire ale bede uzywal Ice" chwile pozniej "wiadomo, ze do MC potrzebni sa frost magowie"... Zbyt wieloma magami gadalem, zeby frost mial byc gorszy i po drugie mozesz i pvpowac i robic pve z fire to nie bardzo...tylko pvp. Jeszcze zmienisz zdanie, u mine w gildii byl koles co sie upieral, ze frost sux fire rox... teraz jest szczesliwym frost magiem jak wiekszosc...gdy masz frosta i dobrze grasz to taki warrior praktycznie Cie nie dotknie... zestaw z MC jest bardziej do PvE niz PvP...Ale z fire nikt Cie nie wezmie do MC...A jakbys w MC poszedl na calosc to tez by Cie zbluzgali smiley.gif Aha fajnie by bylo jakbys pisal jakos lepiej, ortografia itd. i zebys nie pisal postow pod rzad >>Edytuj

PS. gralem wojem dosc sporo i mnie irytowalo jak tlko spotykalem frosta, gra sie wtedy robila: very hard lol.gif fire jeszcze mozna jakos zalatwic ale frosta cholernie trudno..

[Edycja - Araondoion w 02-11-2005 o 14:38]

Every man is a liar, there is only one kind of man who tells the truth, that's a dead man or a gringo like me.
adam2006
Wiadomość [#147]: 02.11.2005 o 14:46

Konto skasowane

Jakby co gralem arcan/fire, fire/arcan, frost/arcane. łącznie 5-6 różnych buildów.A więc frostem grałem i nie narzekałem, ale wole fire. Co o błedów mówłem wcześniej ze mi klawitura nawala. lol
No właśnie frostem trzeb bardziej kombinować no ale po co kombinować skoro mozna szybko kill. (Nie mówe tu o MC itp.)

[Edycja - adam2006 w 02-11-2005 o 14:47]

Ultra
Wiadomość [#148]: 02.11.2005 o 14:48

Konto skasowane

Araondoion napisał:
fire jest dobry do levelowania... dlaczego fire jest latwiejsze? bo we froscie musisz bardziej kombinowac... Sam sobie przeczysz "moge isc do MC na fire ale bede uzywal Ice" chwile pozniej "wiadomo, ze do MC potrzebni sa frost magowie"... Zbyt wieloma magami gadalem, zeby frost mial byc gorszy i po drugie mozesz i pvpowac i robic pve z fire to nie bardzo...tylko pvp. Jeszcze zmienisz zdanie, u mine w gildii byl koles co sie upieral, ze frost sux fire rox... teraz jest szczesliwym frost magiem jak wiekszosc...gdy masz frosta i dobrze grasz to taki warrior praktycznie Cie nie dotknie... zestaw z MC jest bardziej do PvE niz PvP...Ale z fire nikt Cie nie wezmie do MC...A jakbys w MC poszedl na calosc to tez by Cie zbluzgali smiley.gif Aha fajnie by bylo jakbys pisal jakos lepiej, ortografia itd. i zebys nie pisal postow pod rzad >>Edytuj

PS. gralem wojem dosc sporo i mnie irytowalo jak tlko spotykalem frosta, gra sie wtedy robila: very hard lol.gif fire jeszcze mozna jakos zalatwic ale frosta cholernie trudno..

[Edycja - Araondoion w 02-11-2005 o 14:38]

całkowicie sie zgadzam fire jest dobry i latwy do nabijania lvl, a kiedy sie juz osiagnie 60 lvl jest dobrze zaczac grac frozen magiem - mam jeszcze takie pytanie : bo jak zmienialem 1 raz drzewko talentow to placilem 1g potem 10 g i teraz jak bede chcial zmieniac zaplace 100g a potem 1000g ?? czy jest jakies ograniczenie ?? bo tera se zmienie na frozen, a jak wydzie ten dodatek i dojdzie 10 nowych talentow to kto wie biggrin.gif

Razoth
Wiadomość [#149]: 02.11.2005 o 14:59

Konto skasowane

Jak zmieniałeś drzewko to płaciłeś 1g potem 5g potem 10g potem 15g potem o ile się nie mylę 25g i na końcu jest 50g - maksymalny koszt za reset talentów.

Araondoion
Wiadomość [#150]: 02.11.2005 o 15:00

Konto skasowane

ograniczenie jest do 50g...

ta wam wszystkim klawiatura nawala, macie dysleksje i dysortografie itp.

frostem masz wiecej opcji killowania raczej niz fire... pyroblast i fireball...

a zreszta ok fire i frost sa dobre EOT...

[Edycja - Araondoion w 02-11-2005 o 15:10]

Every man is a liar, there is only one kind of man who tells the truth, that's a dead man or a gringo like me.
Gilgalad
Wiadomość [#151]: 02.11.2005 o 17:22

Konto skasowane

Frost łatwiej trzyma wroga na dystans - spowolnienie, ulepszona nova, CoC, Frost Bite, Ice Brarrier, która w połączeniu z Cold Snapem absorbuje 1636 dmg i Ice Block który nie dość, że blokuje każde uderzenie, to zdejmuje z ciebie wszystkie cursy, magic i DoT.

Crom
Wiadomość [#152]: 02.11.2005 o 21:06

Konto skasowane

Gilgalad napisał:
(a jeszcze pare stron dalej pisałem, że frost ssie tongue.gif)

A widzisz?! Trzeba bylo przejsc na zla strone mocy wczesniej ale to juz niewazne diablotin.gif

tongue.gif

| Format Sig? [Yes/No]
| Enter Command: .......Yes
| Format percentage: 10%...25%...50%...75%...100%...Complete!
| Sig Formatted.
|
| Have a Nice Day!

[System Shutdown]
ver.1.05 made by Crom, Last Update: 21.07.11y

[SYSTEM REMINDER] - [ON]
Milkyway
Wiadomość [#153]: 02.11.2005 o 21:16

Konto skasowane

Ja grajac pale jestem cholernie %^&%^ na jego pvp,kazdy pala leje i teraz chce pograc magiem,no i chce maga na PvP i szybkie lvl-owanie(do MC,onyxia mam pala)ze wskazaniem na BG czy w takim raźie jaki build jest na to dobry??

Y'all know the rules, we don't fuck with fools man!!!
Araondoion
Wiadomość [#154]: 05.11.2005 o 13:24

Konto skasowane

bedzie buff maga http://forums-en.wow-e(...)&P=1

jakby to wszystko poprawili to rolluje na maga lol.gif

[Edycja - Araondoion w 05-11-2005 o 13:59]

eu08
Wiadomość [#155]: 07.11.2005 o 19:50

Konto skasowane

Witam wszystkich. Jestem tu jak widać nowy. I oczywiście parę pytań z mojej strony:
- gdzie mogę poczytać o talentach (szczegółowo)
- jestem magiem undeadem wybrałem enchanting ale nie wiem co wziąść jako 2 profesję

i od razu mówię że gry nie mam gram na razie na free 10 days ale to tylko kwestia "czasu" kiedy będę miał oryginała smiley.gif a mówię to żeby uzmysłowić brak instrukcji w której zapewne co nieco jest o talentach smiley.gif

Crom
Wiadomość [#156]: 07.11.2005 o 20:21

Konto skasowane

http://www.wow-europe.com/en/info/basics/talents/mage/talents.html

Tu.
Mozesz wziasc tailoring albo skinning, mining (te 2 ostatnie jako zarobkowe, sprzedajesz materialy na AH). Tailoring pozwalalby ci na tworzenie przedmiotow i potem uzyskiwanie z nich reagentow do Enchantingu ale obydwie profesje (wogole kombinacja Ench + jakas profesja craftowa-tworzaca przedmioty) to studnia bez dna do ktorej wrzucasz kase a ona sie nie zwraca. Dopiero na wysokim poziomie wyszkolenia jest dobra profesja enchanting.

| Format Sig? [Yes/No]
| Sig Formatted.
|
| Have a Nice Day!

[System Shutdown]

[SYSTEM REMINDER] - [ON]
eu08
Wiadomość [#157]: 07.11.2005 o 20:33

Konto skasowane

a mogę enchantować itemy które są już w jakiś sposób umagicznione?

Crom
Wiadomość [#158]: 07.11.2005 o 20:57

Konto skasowane

Wtedy ten status magiczny juz nalozony jest zastepowany przez enchant.

| Format Sig? [Yes/No]
| Sig Formatted.
|
| Have a Nice Day!

[System Shutdown]

[SYSTEM REMINDER] - [ON]
kr0m
Wiadomość [#159]: 12.11.2005 o 09:08

Konto skasowane

Witam,

Mam jedno pytanko. Na wielu filmikach widze, ze mag wlacza Ephemeral Power i Unstable Power. Co to sa dokladnie za talenty ?
EDIT:
Ephemeral Power jest z trinketa ? http://wow.allakhazam.(...)em=18820
a Unstable Power to Arcane Power ? lol

jak ktos chce niech mi wyjasni ;-)

[Edycja - kr0m w 12-11-2005 o 09:11]

Crom
Wiadomość [#160]: 12.11.2005 o 09:55

Konto skasowane

Pierwsze to trinket Ephemeral Power (z Molten Core) a drugie to tez trinket z Zul'Gurub (Zandalarian Hero Charm).

| Format Sig? [Yes/No]
| Sig Formatted.
|
| Have a Nice Day!

[System Shutdown]

[SYSTEM REMINDER] - [ON]
REKLAMA
Strona 8 z 115.
Pierwsza     <<   <   ... | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :