Dziś jest: Wtorek, 4 października 2022, godzina 21:25
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Mag Oficjalny topic każdego Maga.

Odpowiedź

Temat: Oficjalny topic każdego Maga.

Pierwsza     <<   <   ... | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | ...  >   >>     Ostatnia
Szczotek
Wiadomość [#261]: 04.04.2006 o 16:50

Konto skasowane

chcesz pvp czy duel bo to sa roznice... zreszta w jednym i drugim mag jest strasznie beznadziejny... w grupie na BG to juz widac dopal ale tak to nie bardzo...

kr0m
Wiadomość [#262]: 04.04.2006 o 17:48

Konto skasowane

otoz jak chcesz grac magiem to rollnij na priesta lub warlocka to po pierwsze

jezeli chcesz byc nastawiony na pvp to nie polecam (gram magiem i zaluje, ze nim gram). otoz sprawa wyglada tak (mowie tu o przeciwnikach, ktorzy wiedza co robia, znaja swoja klase i nie kupili postaci na ebayu) : z lockiem nie wygrasz (szczegolnei z demo lockiem), z shadopriestem tez nie bardzo (chyba, ze bedziesz mial inzynierie), hunter jak zasadza 2,5k krita (jezeli on rozpoczenie walke) to tez cienko jest z magiem, druid dobrze prowadzony jest nie do pokonania dla maga, mozna jedynie jecahc rogali i warriorow (chociaz tez ciezko, jak wjezdza z critem po 3k)

pozdrawiam ;-)

aha i nikt mi nie wmowi, ze mag jest "overpowered" i "imba" bo nie jest. nie mam trinketow z zg/mc i nie robie critow po 4k

[Edycja - kr0m w 04-04-2006 o 17:50]

Robsonf
Wiadomość [#263]: 04.04.2006 o 17:52

Konto skasowane

Od kiedy mag jedzie rogali!?

W miarę łatwo jest magowi pokonać:
a) Paladyna
b) Warriora
c) Druida
Ale problem jest z: (wg. kolejności)
a) Rogalami
b) Szamanami
c) Kapłanami
d) Hunterami

Oczywiście wszystko zależy od buildu, ale uważam, że mag jest klasą stworzoną do pve.

Redaktor serwisu battlenet.pl
Mod w działach D2 oraz GW
Czulu
Wiadomość [#264]: 04.04.2006 o 19:49

Konto skasowane

Ok dzieki, to mnie jednak przekonuje zeby dalej grac warlockiem biggrin.gif

Wymiatacz
Wiadomość [#265]: 04.04.2006 o 20:14

Konto skasowane

Czulu napisał:
Ok dzieki, to mnie jednak przekonuje zeby dalej grac warlockiem biggrin.gif

Zmienisz zdanie po łatce 1.11 tongue.gifp
Przed pewną łatką warlockowie byli dupą nie klasą - w przymierzu to warlockow bylo tylu, że pies napłakał, a teraz.....

"Są dwie rzeczy bezgraniczne:
wszechświat i ludzka głupota. Co do wszechświata nie mam pewności." A. Einstein
"Prawda jest córą czasu. Poczetą w przypadkowym i krótkotrwałym romansie ze zbiegiem okoliczności"
"Ogłaszanie swoich planów to dobry sposób, by usłyszeć śmiech Boga."
Czulu
Wiadomość [#266]: 04.04.2006 o 20:17

Konto skasowane

A co jest takie ciekawego w 1.11 ?

N00B-007
Wiadomość [#267]: 04.04.2006 o 20:26

Konto skasowane

Robsonf napisał:
Od kiedy mag jedzie rogali!?

W miarę łatwo jest magowi pokonać:
a) Paladyna
b) Warriora
c) Druida
Ale problem jest z: (wg. kolejności)
a) Rogalami
b) Szamanami
c) Kapłanami
d) Hunterami

Oczywiście wszystko zależy od buildu, ale uważam, że mag jest klasą stworzoną do pve.

Hehe akurat wg mnie rogal jest najlatwiejszym przeciwnikiem dla maga...cc za pomoca blink/nova...rogal nawet Ci nie podejdzie :P

Czulu
Wiadomość [#268]: 04.04.2006 o 20:51

Konto skasowane

NOOB, nie wtedy jesli reogal zmaterializuje sie za Twoimi plecami...

N00B-007
Wiadomość [#269]: 04.04.2006 o 22:35

Konto skasowane

Hehe dobry mag nie dopusci do tego...wystarczy walnac nove ale tak w miare na wyczucie tzn wyliczc gdzie mniej wiecej moze sie znajodwac rogal po stealthcie/vanishu.

kr0m
Wiadomość [#270]: 04.04.2006 o 22:50

Konto skasowane

Robsonf, no od kiedy ? od wtedy jak sie ma frost builda, mialem takie battle z epickimi rogalaml ze ponizej 50% hp mi nie schodzilo
rogal to jedna z najprostszych klas do pokonania dla maga (jak ktos juz wczensiej powiedzial)

pozdrawiam coolgleamA.gif

[Edycja - kr0m w 04-04-2006 o 22:51]

Ultra
Wiadomość [#271]: 04.04.2006 o 23:09

Konto skasowane

i chyba jedyna ... bo mag nadaje sie tylko do bicia rekordów w szybkim nabijaniu lvl, a tak jest kupa w pvp i 1v1 tongue.gif

Wymiatacz
Wiadomość [#272]: 05.04.2006 o 10:31

Konto skasowane

Czulu napisał:
A co jest takie ciekawego w 1.11 ?

Zapowiadan zmiana drzewek u magów ( choc to różnie bywa w sumie bo napoczątku zapowiadali, że w 1.10 będzie miał swoje zmiany shaman nie priest :[ )

"Są dwie rzeczy bezgraniczne:
wszechświat i ludzka głupota. Co do wszechświata nie mam pewności." A. Einstein
"Prawda jest córą czasu. Poczetą w przypadkowym i krótkotrwałym romansie ze zbiegiem okoliczności"
"Ogłaszanie swoich planów to dobry sposób, by usłyszeć śmiech Boga."
majew
Wiadomość [#273]: 05.04.2006 o 10:57

Konto skasowane

Ultra nawet nie wiesz jak sie mylisz ;] ostatnio poszedlem na bg ( mam nie caly wrath) i spotkalem sobie maga z 13 ranga. nie mam pojecia co oni tam maja bo nie gralem nigdy magiem ale nawet nie podszedlemtongue.gif bylo 4 k i puzzniej 3.7 czy jakos tak...problem w tym ze to sie powtarzalo , gnojek byl paker kosil nas jak chcial... magowie wymiataja w pvp ofc jesli dobry gracz go prowadzi

Szczotek
Wiadomość [#274]: 07.04.2006 o 18:08

Konto skasowane

Jakby nie patrzec mag jest najlepsza klasa do farmowania i pve po prostu chyba nie ma lepszej klasy... w sumie szaman tez szybko zabija moby...

Co do tych krytow to hmm koles pewnie odpalal trinketa + AP i fireballa walil... jak masz sprzet epicki to kolo 80FR masz i takie strzaly sa srednio o 15-25% slabsze... Jednak jak warek wjezdza szarza to juz jest ciekiewie... jest blink pozniej drugi raz i jakiegos mortal strike sie dostaje. Dobry warek to strach... wbrew pozorom gra warkiem jest bardzo trudna...

Rogala mozna spokojnie pojechac magiem gorzej jest z druidem lockiem priestem nawet holy priestem po patchu (priest z AOE wymiata biggrin.gif ) palladyna to raczej sie nie da powalic magiem szamana ciezko... w sumie jedynie mozna walczyc z rogalami srednimi warkami i magami z reszta to nawet nei ma sensu... druid to juz w ogole przegiecie ani owcy sie nie zrobi ani w frost nove smiley.gif

czuczu83
Wiadomość [#275]: 08.04.2006 o 11:58

Konto skasowane

Nie moglem znalezc...

Znacie jakies ciekawe macro dla maga?albi stronke z macrami dla maga..znalazlem ale nie ma nic dla maga..

EDIT:
sorry juz znalazlemsmiley.gif wysylam link jakbyktos chcial(jak ktos zna inne fajne stronki to prosze dajcie tez linkasmiley.gif
MACRA dla MAGA

[Edycja - czuczu83 w 08-04-2006 o 12:03]

czuczu83
Wiadomość [#276]: 14.04.2006 o 21:23

Konto skasowane

Mam pytanie robie sobie frost maga w wiekszosci na PvE....moglby ktos w czasie wolnym zkrytykowac moj build i pokazac co mozna by bylo pozmieniac a co zostawic smiley.gif

http://www.wowhead.com/talent/?o0xxtRZZExfkdxoz

THX all smiley.gif

Bupu
Wiadomość [#277]: 14.04.2006 o 21:48

Konto skasowane

czuczu83 napisał:
Mam pytanie robie sobie frost maga w wiekszosci na PvE....moglby ktos w czasie wolnym zkrytykowac moj build i pokazac co mozna by bylo pozmieniac a co zostawic smiley.gif

http://www.wowhead.com/talent/?o0xxtRZZExfkdxoz

THX all smiley.gif

ja bym wywalil imp. mana shield a dodal do presence of mind, wywalic zupelnie permafrost, imp. blizzarda i frost barrier dodac do imp. cone of cold i frostbite

czuczu83
Wiadomość [#278]: 15.04.2006 o 03:22

Konto skasowane

http://www.wowhead.com/talent/?oMxxtMZZxxfodxsd tak wyglada zmieniony build a jak mam zrobic zeby miec i Ice barier i PoM(wydaje mi sie ze ice barier jest wazniejsze od PoM a 2 naraz nie da sie wziasc...brakuje 1 talentusmiley.gif
prosze o dalsze sugestie smiley.gif

adam2006
Wiadomość [#279]: 15.04.2006 o 12:09

Konto skasowane

Ja tam uzywam builda na PVE ---> http://www.wowhead.com/tale(...)Zxxfobbs
NIenarzekam na niego.

chojnik
Wiadomość [#280]: 26.04.2006 o 19:29

Konto skasowane

Dawno nie odwiedzałem forum. Za 3 tygodnie może stukne GM moim magiem.Jeśli chodzi o kwestie kto góruje nad kim to sądze iż;
Mag bije:
-paladyna (są twardsze sztuki,ale zielony i niebieski paladyn zawsze dostanie bęcki)
-wariora (pvp są cieżsi ale też powinini dostac w dupe jeśli wiesz co robić)
-huntera (jeśli nie ma tej jeb.. kuszy z bwl to jest spoko)
-rogue (każdy powinien dostać w dupe ,jeśli zdolasz go z-owczyć )
trudno z;
-warlockiem (jeśli ma poniżej 100 resistanca do magi i to dostaje baty)
-priestem healing/shadow (jeśli masz odpowiednia strategie to drań sie zdziwi
wink.gif )
bardzo trudno;
-shaman (nawet zielony szaman polozy maga z palcem w...)
-druid (średni druid z zielonym sprzętem pokona maga ''odpowiednio ''zmieniajac formy)

REKLAMA
Strona 14 z 115.
Pierwsza     <<   <   ... | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :