Dziś jest: Wtorek, 4 października 2022, godzina 21:01
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Mag Oficjalny topic każdego Maga.

Odpowiedź

Temat: Oficjalny topic każdego Maga.

Pierwsza     <<   <   ... | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | ...  >   >>     Ostatnia
urshak
Wiadomość [#241]: 23.02.2006 o 10:41

Konto skasowane

djrydzyk napisał:
Jak polecacie umieszczać talenty gdzie i w jakich proporcjach tak by mag był jak najsilniejszy.

facet przeczytaj co tu ludzie pisali. o podobną rzecz pytałem.

dlaczego kocham WoWa? hmmm
http://www.youtube.com/watch?v=sWJ3qzk5kHo
to nie tylko gra... WoW is not only the game...its a lifestyle
Urshak druid 70
http://eu.wowarmory.co(...)n=Urshak
Metalfan mage 70
http://eu.wowarmory.co(...)Metalfan
ahhh gdyby nie wojsko.. smiley.gif
Gwahir
Wiadomość [#242]: 26.02.2006 o 13:15

Konto skasowane

Witam
Możecie mi poradzić który z tych buildów jest lepszy?
Build 1
Build 2
Chodzi mi o jak najlepszy build dla mage PvP.
Prosze o konkretne wypowiedzi a nie typu "1 jest lepszy biggthumpup.gif" uzi2.gif

adam2006
Wiadomość [#243]: 26.02.2006 o 18:01

Konto skasowane

Wg. mnie lepszy jest build 2. Ma niezlego dopalacza do dmg - Arcan Power, Pyroplast instns PoM, dodakowe dmg od Ignite, szanse na stun. Chociaz latwiej jest zginac grajac fire/arcan.

Gwahir
Wiadomość [#244]: 26.02.2006 o 19:30

Konto skasowane

Ale chyba w nove opłaca się dać 2 punkty bo w końcu często się tego używa a 4 sekundy które daje to jednak sporo przy PvP. Frost bolt nie jest az taki wazny moze sie dla mnie rzucac o 0.5 sekudny wolniej :P tylko z czego zrezygonowac z arcane?

adam2006
Wiadomość [#245]: 26.02.2006 o 21:19

Konto skasowane

Ja bym nie rezygnowal. W PVP Arcan Power jest pomocne bardzo. Musialbys zrezygnowac z 7 talentow zeby miec nove 2/2

michoman
Wiadomość [#246]: 06.03.2006 o 23:03

Konto skasowane

Siema smiley.gif A wiec tworze nowa postac (maga) skupionego maxymalnie na PvE ( grinding, AoE ). I mam dylemat co do talentow. Chodzi mi glownie o Improved Blizzard i inne talenty, ktore spowalniaja przeciwnika kiedy rzuce Blizzarda, kiedy juz dojdzie, to CoC,FN,Blink i znowu bllizzard, a w miedzyczasie IAE, a takze kiedy bedzie potrzeba to sa 3 shieldy. Moj pierwszy build testowy to: Click .A moze ktos probowal build na blizzarda, ktory ma 15% szansy na zamrozenie przeciwnika ( 50% szansy na crit ) ? Jesli ktos ma lepszy build pure PvE, jakis pomysl to chetnie go zobacze smiley.gif Z gory dzieki za odp. Pozdro

gnom
Wiadomość [#247]: 09.03.2006 o 14:03

Konto skasowane

Kogo byście mi radzili wybrać na maga (alliance)? Chciałbym aby był nastawiony na PvP, ale, żeby również był dobry 1 vs 1. Aha i jakiego maga (fire-arcane; frost-arcane...).

kesto
Wiadomość [#248]: 09.03.2006 o 18:21

Konto skasowane

Najlepszy na maga jest Gnome przez bonus do inta +5% lecz Human jest niewiele gorszy ... Fire-Arcane - Frost-Arcane to naprawde trudno powiedziec bo i tym i tym mozesz sobie radzić Na lvlowanie najlepszy jest Fire bo szybko możesz zabijać zato Ice potem na instance jest główną bronią

ozzy1
Wiadomość [#249]: 13.03.2006 o 10:57

Konto skasowane

Gram magiem lvl 27. Jeszcze za mało żeby pokazać cały sój potencjał ale wystarczająco żeby mieć jakieś ogólne pojęcie. Polecam build Frost(32)/Fire(19)
http://www.worldofwarcraft.(...)20511301
Dlaczegoconfused.gif:
1. Mag powinien móc zatrzymać przeciwnika na odlęgłości co oferuje tylko frost
2. Frost ma wg mnie bardzo praktyczne czary takie jak Nova, blizzard czy ice block...
3. Przy wybraniu drogi-Frost, zostaje jakieś 19 pkt. Wg mnie najlepiej je spozytkować w fire w pkt ktore zwiekszają krytykę itd.
4. Na poczatkowych lvl: nie powiem nic nowego i tylko potwierdze iz trzeba isc w fire-latwiej biggthumpup.gif

grucha
Wiadomość [#250]: 17.03.2006 o 20:07

Konto skasowane

dobra mam male ale denerwujące i glupie pytanie jak sie zdobywal talenty? biggrin.gif

Lucas1984
Wiadomość [#251]: 17.03.2006 o 22:46

Konto skasowane

grucha napisał:
dobra mam male ale denerwujące i glupie pytanie jak sie zdobywal talenty? biggrin.gif

Pierwszy dostajesz na 10 lvl-u i później za każdy level następny talent...
A tak pozatym to zdaje się jest to temat o magach. W sumie to się zastanawiam czy mnie ktoś nie ochrzani że odpowiadam tongue.gif

SmiercPL
Wiadomość [#252]: 19.03.2006 o 22:24

Konto skasowane

Czy magiem 18/0/33 na PvP da rade kogos zabic czy raczej ten build jest do bani na PvPconfused.gif?
Np kogo da sie nim zabic bez problemu??

Dzieki z gory za odpowiedz.

Wymiatacz
Wiadomość [#253]: 19.03.2006 o 22:42

Konto skasowane

SmiercPL napisał:
Czy magiem 18/0/33 na PvP da rade kogos zabic czy raczej ten build jest do bani na PvPconfused.gif?
Np kogo da sie nim zabic bez problemu??

Dzieki z gory za odpowiedz.

Jedynymi osobami jakich zabijesz bez problemu bezwzględu na swój build, rasę czy klasę którą grasz to będą
Ci co kupili postać gotową, a wcześniej nie grali w WoW,prawiesz wszystkich mających laaga, prawie wszystkich będących afk(To prawie jest dlatego iż laag i afk mogą się skończyć nagle :] )

"Są dwie rzeczy bezgraniczne:
wszechświat i ludzka głupota. Co do wszechświata nie mam pewności." A. Einstein
"Prawda jest córą czasu. Poczetą w przypadkowym i krótkotrwałym romansie ze zbiegiem okoliczności"
"Ogłaszanie swoich planów to dobry sposób, by usłyszeć śmiech Boga."
Szczotek
Wiadomość [#254]: 28.03.2006 o 04:28

Konto skasowane

na pvp najlepszy bedzie taki build klik arcane power jest POM tak samo counterspell tak samo do tego talenty arcane subtely do BWL. Frost masz szybszy cast jednak roznica 0.5sek w castowaniu w pvp jest bardzo duzo do tego masz shattera +50% krytyka przy celu w novie wiekszy krytyk z frosta... fire nie polecam bo jednak FR jest przewaznie najwiekszy i z takiego Fireballa zamiast na 1k walnac to czasem sie zdazy na 600 albo i 400

pve klik najlepszy build na pve nie wiem czy cos trzeba dodawac... polaczenie shatera z frostbite jest bardzo dobre do tego iceblock resetuje agro dobre w instancjach ice barrier zawsze te 900dmg absorbuje cold snap w kryzysowych wypadkach. Z takim buildem mozna solowac demony w winterspring w celu Eye of Shadow smiley.gif

BTW agro jest generowane poprzez zadany dmg a nie rodzaj czaru pomijajac counterspelle... chyba ze masz 3 talenty wsadzone w arcane subtelity ktore sie bardzo przydaje w BWL. Druga sprawa dobry mag bez BoS sciagnie agro z tanka bez problemu... nawet z BoS i po 5 sunderach czasem idzie sciagnac agro z molten gianta smiley.gif polecam 3 netherwindy bo obnizaja agro o 15%

[Edycja - Szczotek w 28-03-2006 o 04:47]

mel53
Wiadomość [#255]: 30.03.2006 o 08:15

Konto skasowane

siemanko mam zasadnicze pytanie. Gram magiem arcane/fire. Niech ktoś powie czy bardziej opłaca sie combustion czy presence of mind (oczywiście nie da sie miec dwoch na raz a szkoda ) sad.gif

T-1000
Wiadomość [#256]: 31.03.2006 o 10:50

Konto skasowane

grając magiem ile dać w int. stamina ? do spirit nic nie dawac i str+agi. ? dzieki za odpowiedz.

adam2006
Wiadomość [#257]: 31.03.2006 o 11:32

Konto skasowane

mel53 napisał:
siemanko mam zasadnicze pytanie. Gram magiem arcane/fire. Niech ktoś powie czy bardziej opłaca sie combustion czy presence of mind (oczywiście nie da sie miec dwoch na raz a szkoda ) sad.gif

Dla mnie oczywiscie Presence of Mind. --> pyro + PoM + szczescie (krytyk) :P

adam2006
Wiadomość [#258]: 31.03.2006 o 11:33

Konto skasowane

T-1000 napisał:
grając magiem ile dać w int. stamina ? do spirit nic nie dawac i str+agi. ? dzieki za odpowiedz.

W str i agi nic nie dajesz, Njaważniejsze to Int , Stami i na koncu spirtit. Chodz spirit przydaje sie glownie pristowi.

Drake
Wiadomość [#259]: 01.04.2006 o 19:57

Konto skasowane

W nastepnym patchu maja zmienic talenty u maga? jesli tak, to czy tylko tej klasie? bo slyszalem tez cos o rogue.

Czulu
Wiadomość [#260]: 01.04.2006 o 21:29

Konto skasowane

Witam, po dosyc dlugim urlopie zastanawiam sie na rozpoczeciem gry nowa postacia. Zastanawiam sie powaznie nad magiem, ale zanim podejme decyzje chcialbym sie dowiedzic jakie obecnie po tych wszystkich patchach sa odczucia dotyczace PvP osob grajacych ta klasa. Wiem ze moglbym przeczytac caly ten temat i probowac sobie wyrobuc jakis spojny obraz ale sadze ze bedzie bardziej efektywnie i miarodjanie jesli spytam sie wprost o opinie.
Pozdrawiam.

REKLAMA
Strona 13 z 115.
Pierwsza     <<   <   ... | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :