Dziś jest: Sobota, 14 grudnia 2019, godzina 07:28
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Łotrzyk Oficjalny topic każdego Łotrzyka.

Odpowiedź

Temat: Oficjalny topic każdego Łotrzyka.

Pierwsza     <<   <   ... | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | ...  >   >>     Ostatnia
Keigo
Wiadomość [#141]: 17.03.2005 o 18:46

Konto skasowane

wiec fajne daty pisza na tych wirtusach,ultimach i innych cd projekt i tak bedzie mial pierwszy no ale odeszlismy od tematu

LOOKNIJCIE NA MEGO BUILDA !!
smash.gif uzi2.gif potluczony.gif uzi2.gif smash.gif

idacho
Wiadomość [#142]: 20.03.2005 o 20:44

Konto skasowane

Cze,

mam takie pytanko, otoz widzialem jak pewien rouge podczas walki, kiedy go otoczyli poprostu zniknal, byl zwiazny linami ( tymi co orki rzucaja na nogi ) podniosł rece ( tak jakby rzucal czar ) i zniknal, pojawil sie chwilke pozniej kawalek od miejsca znikniecia. Pytanko mam takie, czy lotr moze czegos takiego dokonac, poprzez jakas umiejetnosc, czary, przedmioty, mikstury? Czy rouge w czasie walki ma jakies szanse w taki badz inny sposob zniknac,stac sie niewidzialnym.
Mam jeszcze jedno pytanko odnosnie dueli, jaki jest sposob na uciekajacych i ostrzeliwujacych sie hunterow i magow ?

pzdr

Cenzi
Wiadomość [#143]: 20.03.2005 o 22:32

Konto skasowane

Bo posypuje się proszkiem od wróżki hahaha.gif
Na serio ma skill vanish (potrzebny reagent, który kupuje sę u vendora) wprowadzający go w "ulepszone skradanie" z cooldown 5 minut (można zmniejszyć je talentami, jeden set w grze też go zmniejsza), na nic się on jednak zda jeśli na postaci jest jakiś debuff przez, który nie można się skradać lub trucizna/klątwa itp efekty raniące przez jakiś czas postać (dot) ponieważ każde obrażenia przerywają efekt skradania się.
Co do uciekania to grałem tylko do 41lvl i wiedza ograniczona... cripling poison zmniejszająca szybkość poruszania się przeciwnika i ewentualnie sprint. W dalszym etapie gry free action potion jeśli jesteśmy spowolnieni/uwięzieni jakimś efektem.

Niegot
Wiadomość [#144]: 20.03.2005 o 23:40

Konto skasowane

No na magow to staraj sie ich trzymac stunowanych czyli zacznij walke z CS masz chwile na zarazenie go cripplingiem bo zapewne uzyje blinka wtedy wrzuc sprint i go dogon, bedzie nawalal fireblastem, AE lub wavem ( silna nova sporo zabiera ale walnie tylko raz ). Staraj sie go utrzymac za pomoca kidneya kicka . Moze cie zatrzymac jeszce jednym sposobem czyli nova poprostu walnij vanish i jesli nie masz nic na sobie co zadaje ci jakis dmg to zajdz go i tym razem walnij ambusha w sumie po tym bedzie juz po nim. Naturalnie walka moze sie potoczyc inaczej biggrin.gif. IMO z huntem jest duzo trudniej jesli wpadniesz w pulapke wiec przed walka wlacz Detect Traps, Dochodzac do hunta zabijesz go bez problemu, pamietaj o skillu w ktorym udaje ze jest trupem. Co do trucizn to na maga cripling + mind numbing poison, na hunta cripling + instant poisona.

Carmage
Wiadomość [#145]: 21.03.2005 o 01:04

Konto skasowane

Do wszystkich tych co nie wierza Esteradowi ze pokonal tego warriora a wiec Rouge przy Eviscerate Rank 5 (bo taki jest maxymalny na 38 lvlu) zakladajac ze w Improved Eviscerate ma wpakowane 3 punkty :blahblah: to zadane obrazenia wachaja sie w skali 327-362hp to sporo a ze Rouge ma przy tak lekkich broniach duza szybkosc ataku mowi samo za siebie potluczony.gif Swoja droga widzialem film gdzie jeden rouge na 24 lvl zabil Taurena Warriora na 29 i jakos problemow z tym nie mial. I pytanko male do wszystkich ktorym gra rouge'm nie jest obca co tak wlasciwie daje talent Master of Deception bo niby trudniej nas wtedy w Stealth zobaczyc ale czy to sa az tak duze roznice ze warto w niego wpakowac 5 pkt. confused.gif

[Edycja - Carmage w 06-05-2005 o 17:40]

Niegot
Wiadomość [#146]: 21.03.2005 o 16:08

Konto skasowane

Nom naprawde warto pomaga w pvp i w samym skradaniu sie przez gaszcz mobow. DLa przyklady staniecie w jakiejs odleglosci z innym roguem ktory nie bedzie mial mastera i ty bedziesz go widzial a on ciebie nie biggrin.gif

Yacob
Wiadomość [#147]: 23.03.2005 o 14:10

Konto skasowane

ja to ulepszone ukrywanie ulepszalem od 10 lev i BARDZO się sprawdza............ polecam

qufel
Wiadomość [#148]: 29.03.2005 o 15:19

Konto skasowane

NO to panowie jaka rana najlepiej grac lotrzykiem i jaka rozpiske potrzebuje i jakie skille wybrac rzemieslnicze
z gory thx

mati89pl
Wiadomość [#149]: 29.03.2005 o 16:49

Konto skasowane

jesli przymeirzem to polecam kazda rase :P, w sumie kazda ma jakis atut, ja akurat gram humanemn poneiwaz uwazam ze jest najbardziej OPTYMALNY
mam juz prawie 38lvl i sie fajnie gra
jesli zas mowa o hordzie to ZDECYDOWANIE TROLL....jest swietny, napewno wsrod hordy najlepszy , a nawet smiem stwierdzic iz w ogole
talenty sobei poszukaj na forum bo jak bym podal moje drzewko to bym mnie zaraz tutaj rozstrzelali uzi2.gif potluczony.gif
co do 'rzemiosla' jak tyo ująłes, to ja mam enchanting i tailoring...ench bo chcialem a tailoring bo musialem cos drugiego wybrac a do tego skorek np nie potrzeba czy czegos innego co sie zbiera
ale wiekszosc osob bierze skinning/leatherworking albo herbalism/alchemy ale tegoi drugiego bym nie polecal bo sie nei oplaca
a skin/leather sie bardzo nawet oplaca na wysokim levelu sa naprawde fajne rzeczy, i w sumie jak np chcesz sobie tak oszczedzac zeby miec od razu na 40lvl kase na mounta to mozesz jechac na itemach ktore zrobisz i ktore znajdziesz, nie bedziesz kupowac nic na ah dodatkowa kasa dla Ciebie...i mysle ze tak mozna spokojnie grajac w party zawsze niezle kosic

pozdro

ps. ktos tu pisal na temat ucieczki lotrzykiem z pola bitwy jak np mamy mnalo zycia... no to jest kilka opcji:
1) vanish [uwazac zeby na wroga nei wpasc]
2) jesli cel ma kilka combo poin tow to mozna zawsze walnac kidney shota i uciec ze sprintem
3) gouge [warto miec kilka talentow w dlugosc dzialania wpakowana] i uciekamy ze sprintem
4) blind powder i tak jak wyzej ucieczka ze sprintem ;)
5) jesli chcemy ze oprocz tego ze uzyjemy vanish... chcemy spowolnic wroga [np jesli mowimy tu o graczu z przeciwnej frakcji] to robimmy tak: 'vanish' -> skradamy sie 'sap' -> wychodzimy z stealth stance i sprint albo odchodzimy pocichutku w stealth stance'sie
albo jesli chcemy zeby bylo bardziej pewne ze nie wpadniemy potem w stealth;u na kolesia to jesli pozwala nam na to sytuacja przed uzyciem vanisha bierxzemy jeszcze gouge, zeby nei bylo tak ze bierzemy vanish , chcemy sap'nac kolesia a on sie cofa prosto na nas i tracimy stealth

[Edycja - mati89pl w 29-03-2005 o 16:50]

[Edycja - mati89pl w 29-03-2005 o 16:53]

Himnar
Wiadomość [#150]: 29.03.2005 o 21:01

Konto skasowane

mati89pl napisał:
jesli zas mowa o hordzie to ZDECYDOWANIE TROLL....jest swietny, napewno wsrod hordy najlepszy , a nawet smiem stwierdzic iz w ogole]

ud rouge sprawia mi ogromny klopot, a troll to juz taki straszny nie jest - fear mocno karci rouge'a. will of forsaken >> wszystkie race skille trolla (oczywiscie caly czas z perspektywy lotra). a na pozniejszym etapie gry statystyki poczatkowe wogole sie nie licza, wiec nie wiem czym troll jest lepszy

Cenzi
Wiadomość [#151]: 29.03.2005 o 23:39

Konto skasowane

mati89pl napisał:
...ale wiekszosc osob bierze skinning/leatherworking albo herbalism/alchemy ale tegoi drugiego bym nie polecal bo sie nei oplaca...

Nie chcę się wdawać w żadne dyskusje, ale alchemia się opłaca, potiony na ah idą całkiem nieźle i chodzi się nabuffowanym. Co do rasy WoF jest świetne, działa na fear i sleep a do tego można użyć po fakcie.

Dragonius
Wiadomość [#152]: 30.03.2005 o 22:49

Konto skasowane

Ten topik się tak dobrze rozwija, że przeczytałem jedynie 3 pierwsze strony (dalej się nie chciało).

Może i było takie pytanie, ale co myślicie o profesjach Herbalism/Enchanting dla rogue??
I założenie mam takie, że ma dużo zarabiać (Enchanting), długo zastanawiałem się nad 2 profesją i wybralem herbalism (do trucizn i nie tak zle z kasa)
Plz szybko odpowiedzcie bo zaczynam grać na BL i nie chce sobie zepsuć, jedynej postaci jaką zrobie (no chyba, że dojde do 60 lvl to nastepną trenuje).

[Edycja - Dragonius w 30-03-2005 o 22:52]

Cenzi
Wiadomość [#153]: 31.03.2005 o 09:12

Konto skasowane

Pomysł niezły, herbalizm do blinda u rogue się przyda, a zarabiać można na przedmiotach z Scarlet Monastery solo skradając się i okradając skrzynie (sap i blind jak jest 2 mobów, np skrzynia w katedrze) i zabijając Doana dla itemków BoP do enchantu, później nie wiem jak wygląda sytuacja z zarobkiem bo zatrzymałem się łotrem w tym momencie. (te czyności w SM można robić spokojnie od 44 poziomu, jak nie wcześniej)

mati89pl
Wiadomość [#154]: 31.03.2005 o 15:25

Konto skasowane

no moze i tak przyda sie choc jesli chodzi o creapy to w nowym patchu juz nie rzucaja tak czesto strachu

ale zgadzam sie jest to duzy atut
moglem wtedy bardziej wypowiedz przemyslec srki, ale jakos tak pod wplywem checi pomocy napisc ;p

pozdro, dzieki za uwagę

qufel
Wiadomość [#155]: 14.04.2005 o 14:44

Konto skasowane

Ej czy rołdż moze leczyc sie bandarzami bo gdzies wyczytale ze nie ;/

Gilgalad
Wiadomość [#156]: 14.04.2005 o 19:09

Konto skasowane

Może. Oczywiście jak ma First Aid.

Kostekk
Wiadomość [#157]: 25.04.2005 o 15:31

Konto skasowane

Może mi ktoś powiedziec jak stworzyć blinding powder bo wykupiłem skilla i nie wiem jak go użyć1zhelp.gif 1zhelp.gif

Pozdrawiam

KozzioU
Wiadomość [#158]: 26.04.2005 o 23:46

Konto skasowane

NERF ROGUES!

(przepraszam, nie moglem sie powstrzymac - jestem tylko sfrustrowanym warlockiem tongue.gif)

Gilgalad
Wiadomość [#159]: 27.04.2005 o 15:16

Konto skasowane

Niech zgadne - Undead Rogue z Will of the Forsaken? ;>

cypis
Wiadomość [#160]: 27.04.2005 o 16:02

Konto skasowane

Nerf anti-fear/sheep trinkets (5 minut cooldown, balans gry przede wszystkim ...)
W piatek sie zacznie ostry whine sad.gif

[Edycja - cypis w 27-04-2005 o 16:03]

REKLAMA
Strona 8 z 135.
Pierwsza     <<   <   ... | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :