Dziś jest: Sobota, 14 grudnia 2019, godzina 17:59
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Łotrzyk Oficjalny topic każdego Łotrzyka.

Odpowiedź

Temat: Oficjalny topic każdego Łotrzyka.

Pierwsza     <<   <   ... | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | ...  >   >>     Ostatnia
Ciapek
Wiadomość [#121]: 07.02.2005 o 11:00

Konto skasowane

Straz by go WYMIOTLA i ukrycie nic nie pomoze biggthumpup.gif

CyborX
Wiadomość [#122]: 10.02.2005 o 22:03

Konto skasowane

Chciałby stworzyć macro które zaraz opisze ale z faktu ze o tworzeniu macro nie wiem nic prosiłbym żeby mi ktos powiedział czy to jest wogóle wykonalne a najlepiej niech mnie nauczy w ostateczności poda gotowy przepis ;)

macro1: Jeśli Vanish nie ma cooldown to włącza Vanish jeśli Vanish ma cooldown używa Preparation i Vanish. Taksamo chcialbym zrobic dla Cold Blood

Normalnie w main hand trzymam np. miecz (ale nie sztyle)

macro2: zamienia miecz na sztyle uzywa ambush i zamienia sztyle na miecz.
Taksamo dla backstab.

EDIT: sztyelcik oczywscie leży sobie w plecaku

[Edycja - CyborX w 10-02-2005 o 22:17]

eNdryu
Wiadomość [#123]: 12.02.2005 o 20:52

Konto skasowane

Gilga: zdecydowalem sie na ten 21/5/25 z małymi poprawkami - mimo wszystko lubie troche postealthowac ;] , choć ten drugi tez fajny ale troche nudny jak dla mnie ;] . A co do zmiany poglądów - lepiej mi sie walczy pve i niezle pvp , po prostu przyjemniej mi sie gra i tyle. Spróbuj tego builda , nie zawiedziesz sie biggthumpup.gif

potluczony.gif
one fap a day keeps the doctor away
Rabitsk8
Wiadomość [#124]: 17.02.2005 o 15:28

Konto skasowane

Moze mi ktos powiedziec jak sie nauczyc obslugi miecza?? (10lvl troll) gdzie moge sie tego nauczyc??
Z góry dzieki

cypis
Wiadomość [#125]: 17.02.2005 o 17:15

Konto skasowane

weaponmaster w undercity

Rekosz
Wiadomość [#126]: 18.02.2005 o 09:34

Konto skasowane

A gdzie moge nauczyc sie BOW ? mam 13lv. NE. Bylem juz chyba wszedzie i nigdzie nie moge znalezc.

capsel22
Wiadomość [#127]: 18.02.2005 o 16:00

Konto skasowane

witam

co sadzicie o moim buildzie ?? Staralem sie stworzyc lotrzyka takiego uniwersalnego smiley.gif good dmg i schowac tez sie umi, no ale masterem w tych sprawach nie jestem i prosze o komentarze co tak a co nie

Combat Talents (25 points)

Improved Gouge
Rank: 3/3
Increases the effect duration of your Gouge ability by 1.5sec

--------------------------------------------------------------------------------
Lightning Reflexes
Rank: 5/5
Increases your dodge chance by 5%.

--------------------------------------------------------------------------------
Deflection
Increases your Parry chance by 5%.

Precision
Increases your chance to hit with melee weapons by 5%.

Riposte
Rank: 1/1
A strike that becomes active after parrying an opponent's attack This attack deals 150% weapon damage and disarms the target for 10 secs. 10 Energy, 1 sec cooldown, 8yrd range

Dual Wield Specialization
Increases the damage done by your off-hand weapon by 50%.

Blade Furry
Increases your attack speed by 20%. In addition, your normal melee weapon swings strike an additional nearby opponent. Lasts 15 secs. 25 Energy, 2 min cooldown

Assassination Talents (30 points)

Improved Eviscerate
Increases the damage done by your Eviscerate ability by 15%.

Malice
Increases your critical strike chance by 5%.

Ruthlessness
Gives your finishing moves a 60% chance to add a combo point to your target.

Relentless Strikes
Your finishing moves have a 20% chance per combo point to restore 25 Energy.

Lethality
Rank: 3/5
Increases the critical strike damage bonus of your Sinister Strike, Gouge, Backstab, Ambush, Ghostly Strike or Hemorrhage by 18%.

Subtlety Talents (10 points)

Master of Deception
Reduces the chance enemies have to detect you while in stealth mode. More effective than Master of Deception Rank4

Camouflage
Increases your speed while stealthed by 15%.

All Points 50

blizzkiller-pl
Wiadomość [#128]: 18.02.2005 o 16:17

Konto skasowane

dolicz se jeszcze 1 punkt w talenty...na 20 ma sie 11 juz rozdanych...10-1/11-2/12-3/18-9/20-11 biggrin.gif /60-51 diablotin.gif

capsel22
Wiadomość [#129]: 18.02.2005 o 16:33

Konto skasowane

tja ale 1pkt nie wiedzialem w cos wsadzic smiley.gif dlatego zostawiam go wolnego, a jak ktos chce to ciech go wsadzi w Lethality

prosze o komentowanie mojego buildu

[Edycja - capsel22 w 18-02-2005 o 20:08]

factis
Wiadomość [#130]: 08.03.2005 o 11:00

Konto skasowane

Dopiero zaczynam grę w WoW ale już zdecydowałem się na grę zabójcą (wolę go tak nazywać niż łotrzyk smiley.gif ). Będę szedł w stronę kombatową a mniej w ambushe itp.
Sporo ciekawych rzeczy dowiedziałem się w tym topicu ale chyba jeszcze nikt nie poruszył bardzo ważnego tematu.

Kolejność rozwinięć. Co byście doradzili, w jakiej kolejności mniej więcej się rozwijać aby na jak najniższym poziomie móc już mieć jakieś ciekawe combo?

Gilgalad
Wiadomość [#131]: 08.03.2005 o 11:36

Konto skasowane

Ja jak na razie z Assasin Three wziąłem 5 x Malice, potem zacząłem rozwijać Combat. Riposte to fajna rzecz, walka zawsze jest łatwiejsza jeśli wróg przez 6 sekund ma Disarma i IMO warto się go nauczyć jak najszybciej.
Rzeźbie coś takiego:
Assassination Talents (23 points)

# Malice - 5/5 points

# Improved Eviscerate - 3/3 points

# Ruthlessness - 3/3 points

# Relentless Strikes - 1/1 point
Your finishing moves have a 20% chance per combo point to restore 25 energy.

# Lethality - 5/5 points
Increases the critical strike damage bonus of your Sinister Strike, Gouge, Backstab, Ambush, Ghostly Strike, or Hemorrhage ability by 30%.

# Vile Poisons - 5/5 points
Increases the damage dealt by your poisons by 15%.

# Cold Blood - 1/1 point
When activated, increases the critical strike chance of your next Sinister Strike, Backstab, Ambush, or Eviscerate by 100%.

Combat Talents (28 points)

# Lightning Reflexes - 5/5 points
Increases your Dodge chance by 5%.

# Improved Sinister Strike - 2/2 points
Reduces the Energy cost of your Sinister Strike ability by 5 Energy.

# Deflection - 5/5 points
Increases your Parry chance by 5%.

# Precision - 5/5 points
Increases your chance to hit with melee weapons by 5%.

# Riposte - 1/1 point
A strike that becomes active after parrying an opponent's attack. This attack deals 150% weapon damage and disarms the target for 6 seconds.

# Dual Wield Specialization - 5/5 points (jak na razie 1/5)
Increases the damage done by your offhand weapon by 50%.

# Blade Flurry - 1/1 point
Increases your attack speed by 20%. In addition, attacks strike an additional nearby opponent. Lasts 15 seconds.

# Sword Specialization - 1/5 point
Gives you a 1% chance to get an extra attack after dealing damage with your Sword.

# Aggression - 3/3 points
Increases the damage of your Sinister Strike and Eviscerate abilities by 6%.

Subtlety Talents (0 points)

# None
Talenty już wyumiane są pogrubione. Dobije do Blade Flurry i przestawiam się na Assasin.

factis
Wiadomość [#132]: 10.03.2005 o 16:01

Konto skasowane

Mam jeszcze jedno pytanie. Gram trolem i może to dlatego, w każdym razie znalazłem rouge trainera orka ale niczego nie mogę się u niego nauczyć. Czy to dlatego, że to jest ork? czy może coś trzeba zrobić żeby móc się uczyć.
Dodam, że mam teraz 8 poziom

Himnar
Wiadomość [#133]: 10.03.2005 o 21:21

Konto skasowane

jak nadal jestem w valley of trials to szybko opusc te lokacje - tamtejsi trenerzy ucza tylko do 6 lvl. idz do razorhill (chyba tak to sie nazywa - nie wiem, bo ja nie z hordy ;p) i tam poszukaj trenera

btw. rasa nie ma zadnego znaczenia

cypis
Wiadomość [#134]: 11.03.2005 o 07:37

Konto skasowane

Przeciez pisal w innym topicu, ze gra na piratach. Wyjdz factis.

Mailarz
Wiadomość [#135]: 11.03.2005 o 08:37

Konto skasowane

A ja taki śmieszny bulid znalazłem: 5/45/0 ale niezły ak ktoś ma bossty do critica

Himnar
Wiadomość [#136]: 11.03.2005 o 12:07

Konto skasowane

cypis napisał:
Przeciez pisal w innym topicu, ze gra na piratach. Wyjdz factis.

nie czytam wszystkich topicow. zreszta tu juz jest tyle nowych osob bez avkow, ze raczej nie odrozniam

KEIG0
Wiadomość [#137]: 14.03.2005 o 20:37

Konto skasowane

o wowie uslyszalem prawie w ostatni dzien bety tak wiec troche sie wkurzylem , ze sobie nie zagram lecz z pomoca kumpli udalo nam sie odpalic wowa na lanie (tak na lanie -nie jedzcie mnie za to zanadto gra na tych wszystkich pirackich serwach mija sie z celem do akci z tych wszystkich filmikow brakuje tyle co z ziemi na marsa niemniej da sie zobaczyc troche gry) po przeczytaniu kilku for idoszedlem do wniosku ze odpowiada mi jedynie rogus "kosa zza rogu " coolgleamA.gif tak wiec postanowilem zrobic maly buldzik mego combo mastera niestety brakuje mi w nim riposte i dual wield no ale to wygloda tak :

Assassination Talents (12 points)

Improved Eviscerate - 3/3 points

ev - podstawowy finishing move

Malice - 5/5 points

-crrit - bez tego assasin to nie assasin

Ruthlessness - 3/3 points

dlatego to wlasnie combo master

Relentless Strikes - 1/1 point
Your finishing moves have a 20% chance per combo point to restore 25 energy.

dla 4/5 cp /cs , ss/ prawie pewne

Combat Talents (7 points)

Lightning Reflexes - 4/5 points
Increases your Dodge chance by 4%.

do setup

Improved Sinister Strike - 2/2 points
Reduces the Energy cost of your Sinister Strike ability by 5 Energy.

dzieki temu czekamy tylko (i tu nie wiem ile energi idzie na sec jezeli 20 na 1 to wtedy tylko 2 sec na ss przeciwnie 3 dla tych 5)

i to wszystko dla wielu napewno narzekac ze ni ma cold bloda ale trzeba bylo z czegos zrezygnowac dla cp.....

Subtlety Talents (32 points)

Rapid Concealment - 5/5 points
Reduces the cooldown of your Stealth ability by 5 seconds.

dla ambush

Opportunity - 5/5 points
Increases the damage dealt when striking from behind with your Backstab, Garrote, or Ambush abilities by 20%.

dla ambush

Elusiveness - 5/5 points
Reduces the cooldown of your Evasion, Vanish, and Blind abilities by 1.3 minutes.

dla vanish

Initiative - 5/5 points
Gives you a 75% chance to add an additional combo point to your target when using your Ambush, Garrote, or Cheap Shot ability.

dla cheap shot/ambush

Improved Ambush - 3/3 points
Increases the critical strike chance of your Ambush ability by 40%.

przecietny crit na 60 to kolo 30 z tym mamy juz 70

Ghostly Strike - 1/1 point
A strike that deals 125% weapon damage and increases your chance to dodge by 15% for 7 seconds. Awards 1 combo point.

dla setup jako ze dodga bedziemy miec tyz stosunkowo b.duzo wiec.....

Improved Sap - 3/3 points
Adds a 90% chance to return to stealth mode after using your Sap ability.

dla rozbijania wiekszych grup i ambush

Preparation - 1/1 point
When activated, this ability immediately finishes the cooldown on your other Rogue abilities.

dla min. vanish

Improved Cheap Shot - 2/2 points
Reduces the Energy cost of your Cheap Shot ability by 20.

3 cp prawie pewne

Setup - 2/3 points
Gives you a 45% chance to add a combo point to your target after dodging their attack.
hehe dla cp

prosze o kometarz jako ze ja bede mial okazje sprawdzic to w praktyce dopiero kolo 5 kwietnia
crying.gif crying.gif crying.gif crying.gif

capsel22
Wiadomość [#138]: 15.03.2005 o 13:38

Konto skasowane

czemu kolo 5 kwietnia, zamow griere z ULTiMY http://www.ultima.pl/itemnfo.php?id=2509 bdziesz miec za 6 dni smiley.gif

KEIG0
Wiadomość [#139]: 15.03.2005 o 15:00

Konto skasowane

FAKT,nie chcialo mi sie stron przegladac kumpel wmowil mi ze wczesniej jak dystrybutor gry nie bedzie mial to nikt jej nie ma totez zam w ccdp (50 zeta to duzo jak na biednego studenta diablotin.gif ) jednak chyba to sie b szybko zmieni biggrin.gif
propo co sadzicie o moim buildzie combo mastera??
PLEASE NAPISZCIE JAKAS KONSTRUKTYWNA OPINIE
aha jako trade skille biore herb/alch
coolgleamA.gif

Wymiatacz
Wiadomość [#140]: 17.03.2005 o 17:26

Konto skasowane

KEIG0 twój kumpel miał rację - jeżeli ultima będzie miała nie od CDP i będzie je sprzedawać złamie prawo :] CDP jest oficjalnym dystrybutorem WoW w polsce i tylko on tongue.gif
Sklepy które chcą w polsce sprzedawać (piszę tu o polskich sklepach osadzonych w granicach polski i podlegających pod prawo polskie tongue.gif ) muszą zamawiać od CDp tongue.gif

"Są dwie rzeczy bezgraniczne:
wszechświat i ludzka głupota. Co do wszechświata nie mam pewności." A. Einstein
"Prawda jest córą czasu. Poczetą w przypadkowym i krótkotrwałym romansie ze zbiegiem okoliczności"
"Ogłaszanie swoich planów to dobry sposób, by usłyszeć śmiech Boga."
REKLAMA
Strona 7 z 135.
Pierwsza     <<   <   ... | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :