Dziś jest: Niedziela, 15 września 2019, godzina 09:44
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Łotrzyk Oficjalny topic każdego Łotrzyka.

Odpowiedź

Temat: Oficjalny topic każdego Łotrzyka.

Pierwsza     <<   <   ... | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | ...  >   >>     Ostatnia
Gilgalad
Wiadomość [#101]: 17.01.2005 o 15:02

Konto skasowane

Przeciez napisałem, że Łotrzyk nastawiony jest na walkę frontalną, a nie atak Backstabem/Ambushem z zaskoczenia. Z tego co słyszałem taki Combat Rogue potrafi sporo zdziałać.

Louie
Wiadomość [#102]: 20.01.2005 o 13:09

Konto skasowane

http://www.xanth.eu.org/rozne/4x%20Paladins%20vs%20Rogue%20cheating%20ability.avi

Lameriada w czystej postaci. Pewnie gosciu z mmorpg.pl (moze dostane za to bana ale patrzac na obiecnie trwajaca bete EU po prostu n/c dla ludzi stamtad - czy wy nigdy nie graliscie w zadnego mmorpg wczesniej ze zachowujecie sie jak zwykli gowniarze?)

rogue 1
Rogue 2

Sorki za offtopa - czy ktos moze zna tytuly utworow wykorzystanych w tych filmikach? Jesli ktos wie prosze o pm. Z gory dzieki wink.gif

[Edycja - Louie w 20-01-2005 o 13:20]

RahimNFS
Wiadomość [#103]: 20.01.2005 o 15:32

Konto skasowane

To Jest Jazda
http://vnfiles.ign.com(...)ows4.wmv

viruz
Wiadomość [#104]: 21.01.2005 o 15:05

Konto skasowane

Louie: w tym pierwszym filmiku druga piosenka jaka leci to finch - untitled, w tym drugim wydajemi sie, ze na poczatku chyba jimmy eat world leci ale tytulu nie znam.

co do http://www.xanth.eu.org/roz(...)lity.avi IMHO akurat to zdarzenie bylo bezsensowne i widac ze jakas lama grala :/. Co nie zmienia fakt ze rogue wlasnie walczy nieczysto i wykorzystuje wszystkie mozliwe sposoby do wygrania. Zastanowcie sie skad niby nazwa łotr? Od tego sa wlasnie te postacie zeby nie byly do konca fair, z taka mysla byly stwarzane w rpgach.

Tutaj macie przyklad jak dobrze rogue wykonuje swoja robote zeby uprzykrzyc zycie przeciwnej frakcji ;p
Ironforge Bank

Mam jeszcze pytanie jedno : Ile agi ma na poczatku elf jako rogue,a ile czlowiek rogue? Ktos chyba na tym forum pisal, ze elf 28, ale tyle to ma hunter elf a nie rogue(wedlug tej strony)

[Edycja - viruz w 21-01-2005 o 18:51]

Fredi
Wiadomość [#105]: 21.01.2005 o 16:44

Konto skasowane

elf - 28, czlowiek - 23. http://wowvault.ign.co(...)amp;id=6 - na tej stronie znajdziesz poczatkowe staty dla reszty ras smiley.gif

Louie
Wiadomość [#106]: 22.01.2005 o 19:34

Konto skasowane

viruz - dzieki wielkie. Osobiscie nie nawidze takich akcji, gosc zepsul im questa wcale nie latwego i specjalnie w tym celu zalozyl topic na mmorpg.pl zeby kazdy mogl widziec jaki on silny i piekny bo zabil 4 pali co jest kompletna bzdura. On po prostu dobil 2 z nich, reszte zalatwily moby. Gralem rogue i wcale nie czulem sie nigdy z tego powodu upowazniony do psucia innym gry. I nic mnie nie przekona, ze to jest serwer pvp, ze jest wojna miedzy frakcjami itp. Oczywiscie ze tak jest, ale jest tez cos takiego jak honor, jak widac nie kazdy zna to slowo. Sa krainy gdzie jest duzo q dla jednej i dla drugiej strony i gdyby kazdy mial sie tak bezsensu wybijac to niebyloby gdzie expowac. Rozumiem pvp w sensie battlegroudow ktore niedlugo beda lub raidow na miasto przeciwnej frakcji. Rozumiem tez duele lub walki przymierze vs horda, ale niech przeciwnik tez ma jakies szanse. Ale tacy lamerzy jak ten na filmiku sa dla mnie zwyklymi noobami, bojacymi sie walczyc z kims twarza w twarz, gdzie obie strony maja rowne szanse. Mam nadzieje, ze jakis rogue z przymierza bedzie za nim wszedzie biegal i nie da mu poexpowac, a drugi niech skampi sie na cmenatrzu, niech nie dadza mu zrobic resurecta. Wtedy zobaczy jakie to przyjemne.

Urza
Wiadomość [#107]: 23.01.2005 o 18:58

Konto skasowane

zescie zrobili tyle szumu w ogole jednego kolesia...

viruz
Wiadomość [#108]: 24.01.2005 o 15:46

Konto skasowane

Dobra pokminilem dwa dni zrobilem builda to teraz daje do cenzurki, prosze krytykowac ;p

Assassination Talents (21 points)
# Improved Eviscerate - 3/3 points
# Malice - 5/5 points
# Murder - 2/2 points
# Ruthlessness - 3/3 points
# Relentless Strikes - 1/1 point
# Lethality - 5/5 points
# Vile Poisons - 1/5 point
# Cold Blood - 1/1 point

Combat Talents (4 points)
# Improved Sinister Strike - 2/2 points
# Improved Gouge - 2/3 points

Subtlety Talents (26 points)
# Master of Deception - 5/5 points
# Camouflage - 4/5 points
# Elusiveness - 4/5 points
# Ghostly Strike - 1/1 point
# Initiative - 5/5 points
# Improved Sap - 3/3 points
# Improved Cheap Shot - 2/2 points
# Preparation - 1/1 point
# Hemorrhage - 1/1 point

Ma to byc tak jakby hybryda ktora by ownowala i pvp, i pvm :P Mysle ze to dobry build jest tu wiekszosc przydatnych umiejetnosci jak preparation, ghostly strike, cold blood czy hemorrhage. Nie czepiac sie czemu nie wymaksowane niektore pkt. czytalem juz kilka buildow i testowalem i tak najlepiej sie sprawdzaja 1 pkt w ta czy we wta nie zrobi duzej roznicy a przyda sie w innym talencie tongue.gif
A mam jeszcze jedno pytanie, bo ja jakos swordow nie testowalem jeszcze, nie mam w sumie teraz gdzie :P wiec was sie pytam jak sie one sprawuja? co do poszczegolnych skilli , do backstaba sword czy dagger? itd. A wlasnie prawie bym zapomnial, jeszcze jedno : szybszy dagger lepiej w main handzie a wolniejszy z wiekszym dmg w off, czy na odwrot?

Kheadivh
Wiadomość [#109]: 25.01.2005 o 10:00

Konto skasowane

sry za ot. ktos zna moze tytul pierwszego utworu na filmie rouge2 (hillsbrad style)?

eNdryu
Wiadomość [#110]: 30.01.2005 o 17:33

Konto skasowane

ktory, waszym zdaniem, build jest lepszy?

Assassination Talents (21 points)
• Improved Eviscerate - 3/3 points
Increases the damage done by your Eviscerate ability by 15%.
• Malice - 5/5 points
Increases your critical strike chance by 5%.
• Murder - 2/2 points
Increases your chance to hit while using your Sap, Ambush, Garrote, or Cheap Shot abilities by 5%.
• Ruthlessness - 3/3 points
Gives your finishing moves a 60% chance to add a combo point to your target.
• Lethality - 5/5 points
Increases the damage done by your critical strikes by 50% when using the Sinister Strike, Gouge, Backstab, Ambush, Ghostly Strike, or Hemorrhage abilitiy.
• Relentless Strikes - 1/1 point
Your finishing moves have a 20% chance per combo point to restore 25 energy.
• Vile Poisons - 1/5 point
Increases the damage dealt by your poisons by 3%.
• Cold Blood - 1/1 point
When activated, your next Sinister Strike, Backstab, Ambush, or Eviscerate is guaranteed a critical strike.

Combat Talents (4 points)
• Improved Sinister Strike - 2/2 points
Reduces the Energy cost of your Sinister Strike ability by 5 Energy.
• Improved Gouge - 2/3 points
Increases the effect duration of your Gouge ability by 1 second.

Subtlety Talents (26 points)
• Master of Deception - 5/5 points
Reduces the chance enemies have to detect you while in Stealth mode. More effective than Master of Deception (Rank 4)
• Camouflage - 5/5 points
Increases your speed while stealthed by 15%.
• Elusiveness - 5/5 points
Reduces the cooldown of your Evasion, Vanish, and Blind abilities by 1.3 minutes.
• Initiative - 5/5 points
Gives you a 75% chance to add an additional combo point to your target when using your Ambush, Garrote, or Cheap Shot ability.
• Improved Sap - 3/3 points
Adds a 90% chance to return to stealth mode after using your Sap ability.
• Improved Cheap Shot - 2/2 points
Reduces the Energy cost of your Cheap Shot ability by 20.
• Preparation - 1/1 point
When activated, this ability immediately finishes the cooldown on your other Rogue abilities.

_______________________________ czy ten?

Assassination Talents (15 points)
• Improved Eviscerate - 3/3 points
Increases the damage done by your Eviscerate ability by 15%.
• Malice - 5/5 points
• Murder - 2/2 points
Increases your chance to hit while using your Sap, Ambush, Garrote, or Cheap Shot abilities by 5%.
• Lethality - 5/5 points
Increases the damage done by your critical strikes by 50% when using the Sinister Strike, Gouge, Backstab, Ambush, Ghostly Strike, or Hemorrhage abilitiy.

Combat Talents (31 points)
• Improved Sinister Strike - 2/2 points
Reduces the Energy cost of your Sinister Strike ability by 5 Energy.
• Improved Gouge - 3/3 points
Increases the effect duration of your Gouge ability by 1.5 seconds.
• Precision - 5/5 points
Increases your chance to hit with melee weapons by 5%.
• Deflection - 5/5 points
Increases your Parry chance by 5%.
• Riposte - 1/1 point
A strike that becomes active after parrying an opponent's attack. This attack deals 150% weapon damage and disarms the target for 6 seconds.
• Dual Wield Specialization - 5/5 points
Increases the damage done by your offhand weapon by 50%.
• Sword Specialization - 5/5 points
Gives you a 6% chance to get an extra attack after dealing damage with your Sword.
• Blade Flurry - 1/1 point
Increases your attack speed by 20%. In addition, attacks strike an additional nearby opponent. Lasts 15 seconds.
• Aggression - 3/3 points
Increases the damage of your Sinister Strike and Ambush abilities by ?.
• Adrenaline Rush - 1/1 point
Increases your Energy regeneration rate by 100% for 15 seconds.

Subtlety Talents (5 points)
• Master of Deception - 5/5 points
Reduces the chance enemies have to detect you while in Stealth mode. More effective than Master of Deception (Rank 4)

______
ten drugi to typowy heavy combat pvp a pierwszy to taka hybryda , czekam z utesknieniem na riposte

biggthumpup.gif
z gory thx

edit: bump

[Edycja - eNdryu w 31-01-2005 o 20:11]

potluczony.gif
one fap a day keeps the doctor away
cukierek
Wiadomość [#111]: 31.01.2005 o 21:48

Konto skasowane

bleh pytanie pewnie juz bylo pozatym jest banalne ale co mi tam ;] ....

jak sie robi trucizny confused.gif na sztylety

Gilgalad
Wiadomość [#112]: 31.01.2005 o 22:23

Konto skasowane

Zdaje się, że musisz Się nauczyć u trenera tongue.gif
Endryu IMO drugi lepszy, ale mnie odrzuca na samą myśl o traceniu talentów na drzewko stealtha, więc moge być mało wiarygodny ;) Jak chcesz zrobić combat rogue to cofnij Się na stronę wcześniej, tam dałem swoją rozpiskę smiley.gif

CyborX
Wiadomość [#113]: 01.02.2005 o 00:38

Konto skasowane

To ja dorzuce coś od siebie, co wy na to ??

PvP Rogue

Ekstremalny scenariiusz:
Ambush/Cheap Shot(40/100),75% na 3 CP ->[czekamy 1sec. uzupelnia sie 20 energi, przeciwnik orientuje sie że został zaatakowny] ->
->Backstab/Sinister Strike(0/100)50% na 2 CP ->jesli jest juz 5 CP to Cold Blood(100% CR.) ->
-> Eviscerate/Kidney Shot(odzyskuje 25 energi, 60% na CP ) ->
-> Vanish(czekam aż uzupełni sie energia) -> Ambush/Cheap Shot ->Backstab/Sinister Strike ->Eviscerate/Kidney Shot ->
->Preparation-> i mamy jeszcze jeden Vanish i Cold Blood do wykożystania.

Ten build daje nam wybor max dmg. w krótkim czasie albo czeste ogłoszanie przeciwnika. Oczywiscie gdy chcemu uzyc Kidney Shot wczesniej nie uzywamy
Cold Blood, mozna go uzyc do Ambush albo Backstab. Build nie jest sprawdzony w praktyce, jesli w ktoryms miejscu drastycznie brakuje energi pozostaje nam
herbatka. Po tym kombosie musimy niestety czekac 10 minut az znowu bedzeimy mogli uzyc Preparation, a 4 mnuty i 15 sec na Vanish.
Na koniec nalezy pamietać ze build nie bedzie zbyt uzyteczny przeciwko moba ktore lejemy w duzych ilosciach

Assassination Talents (30 points)

Improved Eviscerate - 3/3 points
Increases the damage done by your Eviscerate ability by 15%

Malice - 5/5 points

Ruthlessness - 3/3 points
Gives your finishing moves a 60% chance to add a combo point to your target.

Murder - 2/2 points

Relentless Strikes - 1/1 point
Your finishing moves have a 20% chance per combo point to restore 25 energy.

Lethality - 5/5 points
Increases the critical strike damage bonus of your Sinister Strike, Gouge, Backstab, Ambush, Ghostly Strike, or Hemorrhage ability by 30%.

Improved Instant Poison - 2/5 points
Increases the chance to apply Instant Poison to your target by 4%.

Cold Blood - 1/1 point
When activated, increases the critical strike chance of your next Sinister Strike, Backstab, Ambush, or Eviscerate by 100%.

Improved Kidney Shot - 3/3 points
Reduces the cooldown of your Kidney Shot ability by 5 seconds.

Seal Fate - 5/5 points
Your critical strikes from abilities that add combo points have a 100% chance to add an additional combo point.

Combat Talents (0 points)

None

Subtlety Talents (21 points)

Camouflage - 5/5 points
Increases your speed while stealthed by 15%.

Elusiveness - 3/5 points
Reduces the cooldown of your Evasion, Vanish, and Blind abilities by 45 seconds.

Opportunity - 5/5 points
Increases the damage dealt when striking from behind with your Backstab, Garrote, or Ambush abilities by 20%.

Improved Ambush - 2/3 points
Increases the critical strike chance of your Ambush ability by 30%.

Initiative - 5/5 points
Gives you a 75% chance to add an additional combo point to your target when using your Ambush, Garrote, or Cheap Shot ability.

Preparation - 1/1 point
When activated, this ability immediately finishes the cooldown on your other Rogue abilities.

eNdryu
Wiadomość [#114]: 02.02.2005 o 23:48

Konto skasowane

Gilgalad napisał:
Zdaje się, że musisz Się nauczyć u trenera tongue.gif
Endryu IMO drugi lepszy, ale mnie odrzuca na samą myśl o traceniu talentów na drzewko stealtha, więc moge być mało wiarygodny ;) Jak chcesz zrobić combat rogue to cofnij Się na stronę wcześniej, tam dałem swoją rozpiskę smiley.gif

zdam sie na Ciebie Gilga - widzialem wiele filmikow i wiem ze nie warto sie w jakies bakstaby i ambusze zabawiac w pevupe , np. kolesie z tych filmikow deadly shadows to wala tylko z dual wield swords i sadza takie demedze ze leb maly. Zreszta zawsze mozna talenty zresetowac - najpierw zrobie heavy combat , jak fajnie bedzie to zostawie, jak sux to sprobuje tego zmieszanego z deka . Dzieki za pomoc.

potluczony.gif
one fap a day keeps the doctor away
Gilgalad
Wiadomość [#115]: 03.02.2005 o 00:01

Konto skasowane

Nie no, bez przesady, autorytet ze mnie żaden (hyr hyr biggrin.gif ), ale stealtha i backstaba przestałem używać od kiedy nauczyłem się walki mieczem. Jak na razie (20 lvl) wrogów szatkuje ekspresowo.

capsel22
Wiadomość [#116]: 06.02.2005 o 19:01

Konto skasowane

jak i u kogo nauczyc swojego rouge uzywac swordow ?

Gilgalad
Wiadomość [#117]: 06.02.2005 o 19:11

Konto skasowane

W StormWind spytaj o Weapon Trainer'a.

capsel22
Wiadomość [#118]: 06.02.2005 o 20:03

Konto skasowane

heh zapomnialem dodac ze chodzi o Hordy :P
w Stormwind musialbym wybic cala populacje i dop doszedlbym do goscia haahaaah

blizzkiller-pl
Wiadomość [#119]: 06.02.2005 o 20:12

Konto skasowane

to sie spytaj dowolnego TRAINERA WEAPONÓW o to gdzie sa INNI trenerzy to ci powie... uzi2.gif

Wymiatacz
Wiadomość [#120]: 06.02.2005 o 20:31

Konto skasowane

capsel22 napisał:
heh zapomnialem dodac ze chodzi o Hordy :P
w Stormwind musialbym wybic cala populacje i dop doszedlbym do goscia haahaaah

Hmmm a nie dało by się wejść po cichu? tzn użyć ukrycia czy jak tam się nazywa w WoW zdolność łotrzyka...

"Są dwie rzeczy bezgraniczne:
wszechświat i ludzka głupota. Co do wszechświata nie mam pewności." A. Einstein
"Prawda jest córą czasu. Poczetą w przypadkowym i krótkotrwałym romansie ze zbiegiem okoliczności"
"Ogłaszanie swoich planów to dobry sposób, by usłyszeć śmiech Boga."
REKLAMA
Strona 6 z 135.
Pierwsza     <<   <   ... | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :