Dziś jest: Poniedziałek, 17 czerwca 2019, godzina 07:49
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Łotrzyk Oficjalny topic każdego Łotrzyka.

Odpowiedź

Temat: Oficjalny topic każdego Łotrzyka.

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | ...  >   >>     Ostatnia
Ciapek
Wiadomość [#81]: 10.01.2005 o 14:40

Konto skasowane

Uwierz mi, ze to nie jest normalne. Co za satysfakcja zabic kolesia co robi questa? To tak, jak zabic typa 20 levow nizej. Pozdro
Jak to nie jest nic zlego, to ja przepraszam. :blahblah:

Gerion
Wiadomość [#82]: 10.01.2005 o 14:53

Konto skasowane

Ciapek napisał:
Uwierz mi, ze to nie jest normalne. Co za satysfakcja zabic kolesia co robi questa? To tak, jak zabic typa 20 levow nizej.

Uwierz, dla niektorych to ogromna satysfakcja. Jedni czerpia zabawe z tego ze wbija ci sztylet w plecy i wyszydza gdy juz bedziesz martwy, drudzy zas pomoga ci zabic bossa chociaz sa z przeciwnej frakcji. Wszystko zalezy od charakteru osoby ktora postac prowadzi. W WoW'ie jak w zyciu - nigdy nie wiesz kiedy i z ktorej strony lol.gif

Ciapek
Wiadomość [#83]: 10.01.2005 o 15:05

Konto skasowane

No to chyba oczywiste, ze to zalezy od osoby. Ameryki nie odkryles. Pozdro

Gerion
Wiadomość [#84]: 10.01.2005 o 15:41

Konto skasowane

Ciapek napisał:
Uwierz mi, ze to nie jest normalne. Co za satysfakcja zabic kolesia co robi questa? To tak, jak zabic typa 20 levow nizej.

Ciapek napisał:
No to chyba oczywiste, ze to zalezy od osoby. Ameryki nie odkryles.

Przeczysz samemu sobie, ale ok. beerchug.gif

P.S. Prosze, nie odpowiadaj na ten post, niech to bedzie eot smiley.gif

Esterad
Wiadomość [#85]: 10.01.2005 o 22:50

Konto skasowane

Llol...
Jak będziesz grał Hordą to ustawię Ci się tuż przed ważnym questem i będe wbijał Ci nóż w plecy podczas jego wykonywania.
Najlepiej w momencie jak będziesz miał mało życia, many, a moby będą Cię atakować...
TAAAAKa satysfakcja... -.-
Człowieku pomyśl...

Ciapek
Wiadomość [#86]: 11.01.2005 o 10:01

Konto skasowane

W czym ja tam sobie przecze?
Stwierdzam, ze to lamerstwo zabic tak kolesia, i ze to zalezy od czlowieka, ktory siedzi za klawiatura, skup sie moze.

[Edycja - Ciapek w 11-01-2005 o 10:02]

ResurectionOn
Wiadomość [#87]: 11.01.2005 o 16:07

Konto skasowane

Ejjjj Mam jedno zajebiscie wazne pytanie ..
Gdzie wy gracie ??
Na Amerykańskich serwerach ??

Gerion
Wiadomość [#88]: 11.01.2005 o 16:11

Konto skasowane

Esterad napisał:
Llol...
Jak będziesz grał Hordą to ustawię Ci się tuż przed ważnym questem i będe wbijał Ci nóż w plecy podczas jego wykonywania.

No i ?

TAAAAKa satysfakcja... -.-
Człowieku pomyśl...

nie skomentuje tego...

Ciapek napisał:
W czym ja tam sobie przecze?
Stwierdzam, ze to lamerstwo zabic tak kolesia, i ze to zalezy od czlowieka, ktory siedzi za klawiatura, skup sie moze.

Prosilem bys nie odpowiadal, bo tresc Twojej odpowiedzi moglem przewidziec zanim ja napisales. To moj ostatnio post - nie ma sensu dalsze schodzenie z tematu.

[Edycja - Gerion w 11-01-2005 o 16:14]

mati89pl
Wiadomość [#89]: 11.01.2005 o 18:20

Konto skasowane

choć bardzo mnei korci nie wypowiem sie na temat tego filmiku smiley.gif

chce tylko prosic o zaprzestanie tej niepotrzebnej wymiany poglądów...każdy ma swoje zdanie, ale niech je zachowa dla siebie tongue.gif
no to wracamy do tematu.... ŁOTRZYK biggrin.gif

no to powiedzmy...yyy... <musze cos wymyslic jak juz poprosilem o skonczenie tej rozmowy.. biggrin.gif > no np... o wiem!

ja mam taki problem... na US-OB gralem lotrzykiem czlowiekiem, mam wszystko obcykane w elwynn forest i w ogole swietnie mi by sie tam gralo jak bedzie EU-OB...ale z drugiej storny chcialbym byc krasnoludem lotrzykiem bo wydaje mi sie fajniejszy , i teraz jest taka sprawa...czy jakbym np zaczal krasnoludem to czy moge pojsc sobie do stormwind i nortshire, i robic TE SAME questy co bym je robil czlowiekiem?

biggthumpup.gif pozdro

Gilgalad
Wiadomość [#90]: 11.01.2005 o 18:47

Konto skasowane

Krasnolud - łotr/złodziej? Do czego to w fantastyce doszło...

mati89pl
Wiadomość [#91]: 11.01.2005 o 20:06

Konto skasowane

Gilgalad napisał:
Krasnolud - łotr/złodziej? Do czego to w fantastyce doszło...

nie rozumiem... Oo
przeglądnij sobie w necie statystyki łotrzyka na początku dla różnych ras..... wg mnie te krasnoludzkie są najbardziej optymalne, poza tym krasnoludem bede mogl poszukac troche skarbow diablotin.gif , no nie mowie juz o tym ze jest niziutki diablotin.gif diablotin.gif

Gilgalad
Wiadomość [#92]: 11.01.2005 o 21:09

Konto skasowane

Mówie o klimacie tej rasy, a nie statystykach. A jak nie klimat to zdrowy rozsądek - ważący 1xx kg krasnolud to nienajlepszy materiał na assasina Cylon_anim.gif

Esterad
Wiadomość [#93]: 11.01.2005 o 22:19

Konto skasowane

Skomentuj, skomentuj, bo według mnie masz troche dziwny pogląd na te sprawy.
Nawet najbardziej lamerski łotrzyk powinienen mieć swój honor, a to co było na tym filmiku było calkowitym zaprzeczeniem jakichkolwiek zasad :/

Ciapek
Wiadomość [#94]: 12.01.2005 o 09:03

Konto skasowane

A to, ze mnie proszisz to juz oznacza, ze ja nie odpowiem? I dont think so diablotin.gif Pozdro

Dupczak
Wiadomość [#95]: 15.01.2005 o 02:21

Konto skasowane

Ogladam se filmiki z Lotrzykiem i na karzdym filmiku jak lotryk walczy to kolo portretu wroga pojawiaja sie takie kolka(po jakims tam ataku jedno z 5 kolek robi sie czerwone)
co te kolka robia?? smash.gif

blizzkiller-pl
Wiadomość [#96]: 15.01.2005 o 11:00

Konto skasowane

to sa `COMBA` rogue`a......ilosc czerwonych kółek = stopien Finish move

a tera pytanie........

co lepsze ....1-hand sword czy dagger u rogue`a na 1 łape ?

na co lepiej stawiac ? na attack speed czy dmg ??........czy opierac sie na dmg/s 1zhelp.gif

cypis
Wiadomość [#97]: 15.01.2005 o 11:23

Konto skasowane

2x dagger pwns

Gilgalad
Wiadomość [#98]: 16.01.2005 o 15:44

Konto skasowane

Hmm troche mi się nudziło, więc pobawiłem się w tworzenie drzewka rozwojowego mojego przyszłego Łotrzyka. Pierwotnie miałem zamiar grać wojownikiem, ale doszedłem do wniosku, że nieruchliwa konserwa robiąca za chłopca do bicia to nie to co Tygrysek lubi najbardziej. Postać nastawiona raczej na walkę frontalną, a nie "ataka zza krzaka". Licze na konstruktywną krytykę tongue.gif

Assassination Talents (30 points)

# Improved Eviscerate - 3/3 points
Increases the damage done by your Eviscerate ability by 15%.

# Malice - 5/5 points
Increases your critical strike chance by 5%.

# Remorseless Attacks - 4/5 points
After killing an opponent that yields experience, gives you a 32% increased critical strike chance on your next Sinister Strike, Backstab, Ambush, or Ghostly Strike.

# Ruthlessness - 3/3 points
Gives your finishing moves a 60% chance to add a combo point to your target.

# Lethality - 5/5 points
Increases the critical strike damage bonus of your Sinister Strike, Gouge, Backstab, Ambush, Ghostly Strike, or Hemorrhage ability by 30%.

# Relentless Strikes - 1/1 point
Your finishing moves have a 20% chance per combo point to restore 25 energy.

# Improved Expose Armor - 3/3 points
Increases the armor reduced by your Expose Armor ability by 45%.

# Cold Blood - 1/1 point
When activated, increases the critical strike chance of your next Sinister Strike, Backstab, Ambush, or Eviscerate by 100%.
# Seal Fate - 5/5 points
Your critical strikes from abilities that add combo points have a 100% chance to add an additional combo point.

Combat Talents (21 points)

# Lightning Reflexes - 5/5 points
Increases your Dodge chance by 5%.

# Precision - 5/5 points
Increases your chance to hit with melee weapons by 5%.

# Deflection - 5/5 points
Increases your Parry chance by 5%.

# Riposte - 1/1 point
A strike that becomes active after parrying an opponent's attack. This attack deals 150% weapon damage and disarms the target for 6 seconds.

# Dual Wield Specialization - 4/5 points
Increases the damage done by your offhand weapon by 40%.

# Blade Flurry - 1/1 point
Increases your attack speed by 20%. In addition, attacks strike an additional nearby opponent. Lasts 15 seconds.

Subtlety Talents (0 points)
# None

Mailarz
Wiadomość [#99]: 17.01.2005 o 02:12

Konto skasowane

Esterad napisał:
...Łotrzyk najlepsza klasa postaci biggthumpup.gif ...

No też tak myślałem ale zdecydowanie pala jest best (najgorzej zbalansowaną) postacią : /

Oreł
Wiadomość [#100]: 17.01.2005 o 12:42

Konto skasowane

co do drzewka gilgalada to nie ma tam zadnych talentow subtely a to jest największa bron lotrzyka

REKLAMA
Strona 5 z 135.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :