Dziś jest: Środa, 19 czerwca 2019, godzina 03:49
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Łotrzyk Oficjalny topic każdego Łotrzyka.

Odpowiedź

Temat: Oficjalny topic każdego Łotrzyka.

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ...  >   >>     Ostatnia
Paputek
Wiadomość [#61]: 24.11.2004 o 22:51

Konto skasowane

Ok, niech Ci bedzie- zmodyfikowalem(czyt. stworzylem calkowicie nowy :P ) moj bulid. Aby go zobaczyc patrzcie do mojego poprzedniego posta.
:blahblah:

Fredi
Wiadomość [#62]: 23.12.2004 o 09:19

Konto skasowane

Witam, mam pytanie ;) A raczej problem - z zadaniem dla lotrzykow. Gram sobie wlasnie takim czlowiekiem ;), na 10 lvl dostalem zadanie od jednego czlowieka, znajdujacego sie w budynku lotrow w Stormwind - Master Mathias Saw, czy jakos tak smiley.gif Zadanie nazywa sie "Snatch and Grab". Mam zdobyc *costam* z malego portu nalezacego do Defias. W opisie zadanie pisze, zeby 'wyciagnac' to od dockmastera - wchodze wiec do wskazanego budynku, znajduje go, zabijam, ale nic przy nim nie znajduje sad.gif w calym domku tez pusto... gdyby ktos pamietal jeszcze to zadanie ;) to bylbym bardzo wdzieczny za pomoc smiley.gif

blizzkiller-pl
Wiadomość [#63]: 23.12.2004 o 10:00

Konto skasowane

trzeba to MU UKRAŚĆ....jak tak samo sie meczylem w Darnassus tongue.gif

podchodzisz od tylu goscia i uzywasz takiej umiejetnosci (niepamietam za bardzo jakiej) diablotin.gif

Fredi
Wiadomość [#64]: 23.12.2004 o 10:04

Konto skasowane

Aaa, a ja juz go z 20 razy zabilem :] dzieki za pomoc smiley.gif

Louie
Wiadomość [#65]: 28.12.2004 o 04:45

Konto skasowane

Gdzie naucze sie nowych przepisow na trucizny? W SW nie widzialem zadnego trenera. Mam 26lvl i umiem tylko 1 trucizne Cylon_anim.gif

Urza
Wiadomość [#66]: 28.12.2004 o 13:57

Konto skasowane

U Rogue treinera, w kazdym major city jest

Oreł
Wiadomość [#67]: 29.12.2004 o 04:26

Konto skasowane

skąd wziąsc huste na twarz??
i gdzie sie te talenty uklada??

Urza
Wiadomość [#68]: 29.12.2004 o 14:03

Konto skasowane

Bandanke mozna wziosc z NPC np. czlonkowie bractwa Defias je czesto zostawiaja
Talenty rodziela sie po osiagnieciu 10lvl wystarczy nacisnac 'N'

Oreł
Wiadomość [#69]: 29.12.2004 o 14:17

Konto skasowane

chodzi mi o tą strone wow vault czy cos takiego

kupidonia
Wiadomość [#70]: 29.12.2004 o 14:27

Konto skasowane

pewnie chodzi ci o ta strone smiley.gif

Revan
Wiadomość [#71]: 29.12.2004 o 16:43

Konto skasowane

A ja mam takie pytanie: gdzies slyszalem, ze trucizny mozna nakladac tylko na sztylety, czy to prawda? Mam nadzieje, ze nie smiley.gif

Urza
Wiadomość [#72]: 29.12.2004 o 23:30

Konto skasowane

Nie.

BaSiC
Wiadomość [#73]: 06.01.2005 o 01:02

Konto skasowane

http://www.xanth.eu.org/rozne/4x%20Paladins%20vs%20Rogue%20cheating%20ability.avi

1 rogue zabija 4 lepszych palla w 1 akcji smiley.gif Polecam - filmik Pieszczocha z innego forum.

Spidi
Wiadomość [#74]: 06.01.2005 o 02:43

Konto skasowane

Co do lotra, to testuje sobie go teraz i podziele sie swoimi spostrzezeniami.

1. Nawiaze do opowiesci z pierwszych stron, a mianowicie imo to troche nie wiarygodne mam rouge na 30, kumpel ma na 45 i troche sie juz duelowalismy. Warriora i to o 4 lvl wiecej jest ciezko powalic jak jest sam. ( wezcie pod uwage ze typowy warior na 4x poziomie ma np na samej tarczy 1000+ defa :O a na itemach plate ( od 40 lvl juz moze nosic ) ma pewnie z 2000+ defa, nie musze wam chyba mowic o ile dmg jest mniejszy w tym przypadku. Do tego warriora build to +str+sta czyli taki war na 40+ lvl nie ma jak to ktos napisal 1200hp tylko okolo 3000hp, wiec uwiezcie ze uwalic takiego pana jest ciezko samego nawet, a tam ktos pisal ze go jeszcze leczyl priest hahaha.gif, priesta tez mialem na 20lvl i moglem leczyc za 350-500hp a do tego mozna bylo dawac power worda shield ( absorb 150dmg- mozna rzucac co 15sec instance ), wiec czego bys nie mowil to nie uwieze ze go zabiles bo jest to raczej nie mozliwe. Biorac pod uwage jeszcze fakt ze (jak to napisale , nie wiem moze zle zrozumialem ) biegles przez ich teren na evasion i innych skillach co maja cooldowna po 5 min i nagle napotkales warriora wiec dales vanish i potem evasion ( ale chwila przeciez juz uzyles evasion :O wiem teraz masz 5 min cooldowna ) a nie mogles zdjac cooldowna bo nie miales skilla preparation bo rozwijales inne drzewko. Wiec naprawde albo ta sytuacja byla troche inna albo przesadziles z tym lvl warriora.

2. A teraz nawiazujac juz do rouge. Najlepsze trade skille : herb/alch - poty zawsze sie przydaja i sa naprawde niezle ( 1000def na 1min, szybsze plywanie, 30 min bez oddychania, 2% crit dmg, pelno hp potow, herbatki i tak mozna wymieniac w nieskonczonosc. Co do innych polaczen to mozna jeszcze engi+mining (support skill). reszta imo sie nie oplaca bo taki leatherworking jest fajny na poczatem i tak lepsze itemy leca z dropa wiec po 2weekach grania nie bedziecie tego juz uzywac, tak samo tailoring ( mozna go wziasc na 4-5 dni tylko po to zeby zrobic torby, sprzedac troche na aukcji i wziasc dla siebie a potem zamienic na herb/alch )

3. PvP
-vs Mag - (build int+spi) co tu duzo mowic, mag wiekszych szans nie ma,ladujemy poisony na wolniejszy cast time o 20% i wolniejsze bieganie o 50% przez 12 sec, podbiegamy i walimy kick z tym skillem co stun na 4sec na zmiane i nie ma maga ( dobrym rozwiazaniem w tym wypadku jest engi a mianowicie robienie sieci) , bo kazdy dobry mag uzywa blinka co zbytnio nie powieksza jego szans :]
-vs Battle Mag- ( build sta+int ) tu moze byc nie co wiekszy problem bo mag z 3000hp nie jest juz taki bez radny :] ale tez nie powinno byc wiekszych problemow
-vs Hunter - o ja peir#@$@%, to sie dopiero nazywa katorga w momecie gdy walczycie z huntem i widzicie strzalke nad bania alt+f4 i wejsc za 40 min biggrin.gif. Naprawde jest to nagorsza klasa dla rouga, wiadomo ze potega to vanish i stealth ale jak jest ta je#$%@ strzalka to juz nie znikniemy. A jak juz dobiegniemy do huna ( najlepiej poisony na obu kosach na slow 50% ) i go nie trafimy poisonem to bedzie nas trzymal na odleglos wiec nie nie ma tu wiekszych szans. Jedyna metoda to zajsc go od tylu jak nie wie o naszej obecnosci ( chodz lepsi ludzie uzywaja pulapek i przy kazdym postoju maja ja za plecami zeby nie dostac kosy w plecy, dlatego mile widziany trap detect :] )
-vs Warlock - poisony jak u maga, walka tez przerabana bo vanisha trzeba uzyc przed dostaniem speela ktory zadaje dmg co iles tam sec ( przy kazdym otrzymanym dmg rouge wychodzi ze stealtha ) ale jak juz udna nam sie dobiec to raczej nie ma wiekszych szans
-vs Pala - obie kosy poison co zmniejsza efekty leczenia, podbiegamy i poprostu nawalamy wszystkim co fabryka dala, walka na rownym poziome zalezy od szczescia (crity), bo imo pal jest troche przegiety ( ma przegiete skille ) typu 2x imule na all przez 5 sec albo kosztem many ( moze byc nawet 1 many ) dobiera mu sie cale zycie.
-vs Warrior - obie kosy poisony na dmg, tak jak z palem dobiegamy i walimy wszyskim czym mamy.
-vs Rouge - typowe podchody, tez liczy sie szczescie
-vs Priest - poisony te co u pala, roznica jest 1 w pierwszej fazie duela musicie mu zabrac jak najweicej hp zeby w momecie rzucania horroru musial sie leczyc a nie was zabijac ( jest to naprawde denerwujacy skill )

Oczywiscie przy kazdym duelu uzywamy vanish i innych przydatnych skilli typu blade fury czy evasion.

4. Rasa dla rouge ( troche o tym zapomnialem smiley.gif ) mysle ze najlepszy jest dwarf jesli chodzi o aliance ( imule na poisony ), albo troll jesli chodzi o horde ( bersack - kiedy jestesmy ranni + 25% attack speed przez 20 sec ) naprawde imo najlepsza postac jesli chodzi o rouge. z blade fury i slice and dice daje to nam +65% attack speeda, tego sie nie da opisac :]

5. Raidy - najlepsze wsparcie do zabijania magow i wszelkiego rodzaju jednostek :] wkradamy sie po cichu na tyly wroga i kosimy magow a potem cala reszte co sie jeszcze rusza :]

6. Buildy - Najlepszy imo agi+sta, agi daje nam wiekszy dodge ( bodajrze 1% dodge na 25agi ( na 60lvl ) i 1% crita na 55agi ) czy jakos tak moze tez byc odwrotnie, ale naprawde juz tego nie pamietam wiec moze to byc tez wielka bzdura co napisalem ;]

To chyba tyle jesli chodzi o moje spostrzezenia z rouge, sorx ze jest napisane tak chaotycznie itp ale nie jestem najlepszy w pisaniu obszernych postow :], mam nadzieje ze nieco wam przyblizylem gre rouge i co nieco sie wam przyda, jesli macie wiecej pytan to pytajcie, jesli cos jest bzdura z tego co napisalem to mowcie, chetnie sie posprzeczam :]

[Edycja - Spidi w 06-01-2005 o 02:45]

Spidi
Wiadomość [#75]: 06.01.2005 o 03:05

Konto skasowane

a co do tego filmiku vs 4pala to zabil 2 :] reszte wykonczyly moby ale i tak nice ;D

Esterad
Wiadomość [#76]: 07.01.2005 o 19:32

Konto skasowane

BaSiC napisał:
http://www.xanth.eu.org/roz(...)lity.avi

1 rogue zabija 4 lepszych palla w 1 akcji smiley.gif Polecam - filmik Pieszczocha z innego forum.

Lol, znam questa, którego robili tych 4 palladynów i to co zrobił łotrzyk to zwykłe s(wulg.)syństwo.
Quest sam w sobie jest kurewsko trudny, a ten im jeszcze przyrąbął i się cieszy. Spokojnie by go rozwalili gdyby nie te moby wszędzie, które ciągle się spawnowały

cypis
Wiadomość [#77]: 08.01.2005 o 16:46

Konto skasowane

no faktycznie s(wulg.)synstwo - ktos zabija ludzi z przeciwnej frakcji na serwerze pvp.
nurf rogues.

MoPs
Wiadomość [#78]: 08.01.2005 o 18:38

Konto skasowane

dokładnie, za grosz honoru

Esterad
Wiadomość [#79]: 08.01.2005 o 22:02

Konto skasowane

cypis napisał:
no faktycznie s(wulg.)synstwo - ktos zabija ludzi z przeciwnej frakcji na serwerze pvp.

Ironia ? Jeżeli tak to n/c.
Pvp ok, ale bez chorych przesad. Goście robili trudnego questa.
Wyobrażasz sobie, jakby część graczy tak kampiła się w miejscach gdzie się questy robi ? -.-
I jaką miał gościu podjare, że ich zabił - jednym ciosem życie spadło mu o 1/4

Spidi
Wiadomość [#80]: 10.01.2005 o 12:23

Konto skasowane

to jest wlasnie gra lotrem, i takie sa realia serverow pvp i jest to normalne i nie jest to nic zlego. Dlatego troche was nie kumam, przeszkadzaja wam takie zagryfki to mozna zawsze wybrac server normal i po sprawie, nikt was w plecy nie bedzie zabijal

REKLAMA
Strona 4 z 135.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :