Dziś jest: Piątek, 6 grudnia 2019, godzina 05:24
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Łotrzyk Oficjalny topic każdego Łotrzyka.

Odpowiedź

Temat: Oficjalny topic każdego Łotrzyka.

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | ...  >   >>     Ostatnia
kupidonia
Wiadomość [#41]: 21.11.2004 o 21:33

Konto skasowane

esterad napisal: Rogue jest wybitnie postacią do walki 1 na 1, przy większej ilości postaci twoje szanse drastycznie maleją

to sie zgadza masz racje absolutna a co do tego kaplana... zachowal sie jak na horde przystalo diablotin.gif

(zakladamy ze nie klamal w sprawie tego wijownikabiggrin.gifbiggrin.gif)
a tak z ciekawosci ile mu zabrales zycia za ten atak krytyczny z wszystkimi bajerami ktore wlaczyles a ile on ci zycia zdazyl zabrac zanim zginal diablotin.gif ??

ManiaK^
Wiadomość [#42]: 21.11.2004 o 22:52

Konto skasowane

co do tego zabijania mobow 4 levy wieksze to juz cos zmyslasz chyba zeto wyglada tak ze zabijesz 2 moby(max) zdejmiesz 2 skory a potem zresz az zregenerujesz zycie.

Niegot
Wiadomość [#43]: 22.11.2004 o 14:01

Konto skasowane

Esterad, powiedz tak serio czy leatherworking sie oplaca ?? przydaje sie tak bardzo jak chocby alchemia ?? Maniak to napewno musi tak wygladac, i sadze ze nawet po jednym mobie :P

kupidonia
Wiadomość [#44]: 22.11.2004 o 14:59

Konto skasowane

MANIAK A JA CZEKAM NA TWOJA ODP. W SPRAWIE WOJOWNIKA biggrin.gif

senti
Wiadomość [#45]: 22.11.2004 o 15:14

Konto skasowane

Niegot napisał:
(...) tak serio czy leatherworking sie oplaca ?? przydaje sie tak bardzo jak chocby alchemia ?? (...)

Zależy co rozumiesz pod pojeciem opłaca sie. Sredniej jakości zbroje skórzane w becie na aukcij sprzedawalem za całkiem dobre ceny niekiedy przewyższające cenę wywoławcza rzędu 2srebrniki nawet 7-krotnie - niektórych przedmiotów nie chciano oczywiście kupować smiley.gif cest la vie.

Ja osobiście zastanawiam sie nad herbalismem (do zarabiania) oraz enchantingiem (żeby to co zarobię mieć na co wydawać ... i nie tylko.)

kupidonia
Wiadomość [#46]: 22.11.2004 o 16:10

Konto skasowane

senti: Ja osobiście zastanawiam sie nad herbalismem (do zarabiania) oraz enchantingiem (żeby to co zarobię mieć na co wydawać ... i nie tylko.)

jak chcesz dobrze zarobic to kowalstko i gornictko ale musza byc te dwa bo czesto jak kupujesz skaldniki na zbroje to sie okazjue ze te skladniki wiecej byly warte niz sama zbroja lecz gdy jestes kornikiem no to material masz za darmo i 100%ceny za przedmiot ktory sprzedasz idzie do kieszonki(pozniej idze naprawde duzo kasy zarobic na tym) pozdrawiam

Himnar
Wiadomość [#47]: 22.11.2004 o 18:04

Konto skasowane

robie rouge'a gnoma do walk druzynowych, czyli nastawiam sie na ataki z ukrycia, z maksymalnym krytykiem (one hit killer)

trade skille to herbalism i alchemy, zeby boostowac siebie samego

moja tabelka talentow v. 1.01 biggrin.gif

Master of Deception Rank 3
Camouflage Rank 5
Opportunity Rank 5
Improved Ambush Rank 3
Subtlety Total: 16

Lightning Reflexes Rank 5
Deflection Rank 5
Precision Rank 4
Riposte Rank 1
Dagger Specialization Rank 5
Combat Total: 20

Malice Rank 5
Ruthlessness Rank 3
Murder Rank 2
Lethality Rank 5
Assassination Total: 15

Total Points Spent: 51
Level Required: 60

prosze o konkretne komentarze i uwagi

jeszcze raz podkreslam, ze taktyka walki jest steath->hit->kill->run itd. smiley.gif

ps. w becie zrobilem tylko 17 lvl human rouge, wiec nie mam zbyt duzego doswiadczenia, dlatego ten typ postaci opiera sie wylacznie na teorii smiley.gif

senti
Wiadomość [#48]: 22.11.2004 o 18:32

Konto skasowane

No nie wydaje mi się żeby górnictwo i kowalstwo było dobrym wyborem dla rouge - gnoma smiley.gif Z tego prostego względu iż faktycznie "dla mnie" z takich umiejętności bedzie tylko złoto srebro itd. - brak możliwości noszenia cięższej zbroi przez tą porfesję. Można nastawić się oczywiście na handel i bogactwo ale ... to sie podejrzewam szybko znudzi.

Herbalism / enchanting - generalnie zamiast zielarstwa można w tym miejscu wstawić cokolwiek innego - obdzieranie ze skóry np smiley.gif Enchanting jest umiejętnością bardzo trudną w rozwijaniu - (teoretyzuję jeśli się mylę niech mnie ktoś poprawi) jednak właśnie z tego względu ja wybieram - wszak nie zamierzam grać w każdym miesiącu inną postacią. Poza tym uzupełni ona umiejętności wybierane przez moich niewirtualnych znajomych.

Himnar walki drużynowe powiadasz smiley.gif a naszym trenerem ma być jakiś zapuszkowany pijaczyna ? smiley.gif

To tyle.

Esterad
Wiadomość [#49]: 22.11.2004 o 21:53

Konto skasowane

No panów z forum mmorpg.pl zapraszam tutaj do dyskusji.
Pogadamy o tym co macie do nas. Tamtego posta co napisałem w "waszym temacie" nawet sam nie przeczytałem bo śpieszyłem się do lekarza. Temat zamknięty to chodźcie tutaj.
Naprade myślicie, że ktoś taki jak ja powszechnie szanowany uczestniczący aktywnie w życiu tutaj na forum i w wowie pisałby jakie kolwiek kłamstwa ?
Że nadałem treści dość chaotyczny i fantastyczny klimat to inna sprawa, starałem się zeby brzmiala bardziej ciekawie, choć osobiście talentu pisarskieog nie mam.
To był przykład sytuacji, w pełni prawdziwy. Jeżeli nadal ktoś ma jakieś obraźliwe uwagi do mnie albo do innych użytkowników forum to zapraszam tutaj.

Druga sprawa, obrażania nowych uczestników. Ganić można głupote, nie niedoświadczenie. Każdy kiedyś zaczyna i trzeba też zdawać sobie z tego sprawe.
Naprawde żal mi was, że potraficie pisać tyle o osobach, których w ogóle nie znacie. Zapraszam

Duran
Wiadomość [#50]: 22.11.2004 o 22:11

Konto skasowane

Po pierwsze to popieram Esterada bo bywam tam na forum i niektórzy są mocni w gębie ale tylko u siebie, a skoro tak to niech przyjdą do nas(zobaczymy kto kogo zjedzie ) diablotin.gif
A tak apropo to o co poszło confused.gif

senti
Wiadomość [#51]: 22.11.2004 o 22:18

Konto skasowane

OT:
Esterad - wiem ze jestes moderatorem na tym forum ale jednak ... wkradl ci sie offtopic smiley.gif Moim zdaniem tylko zaogniasz lekko sytuacje - co pewnie jest woda na młyn pewnych osób. Przestańcie się wreszcie kłócić smiley.gif

ok .

Himnar twój build całkiem smakowity że tak powiem ja chyba pójdę troszeczkę w innym kierunku ale to jeszcze nie postanowione :

Alpha build 1.0.2 smiley.gif

Subtlety Mastery

Master of Deception Rank 5
Camouflage Rank 5
>>>wyrzucone<<< Elusiveness Rank 5
Opportunity Rank 5
Initiative Rank 5
Ghostly Strike Rank 1
Improved Ambush Rank 3
Improved Vanish Rank 3
Preparation Rank 1

Subtlety Total: 28

Combat Mastery

Improved Gouge Rank 3
Improved Sinister Strike Rank 2
Improved Backstab Rank 3
Precision Rank 5
Improved Evasion Rank 2

Combat Total: 15

Assassination Mastery

Improved Eviscerate Rank 3
Malice Rank 5
Assassination Total: 8
Total

Total Points Spent: 51
Level Required: 60

Zmieniono :Dzieki Himnar - spaprałem to fakt dzieki za zwrócenie uwagi a to już podmieniony build inny - nawet zupełnie inny ide go dogłęgnie zanalizowac.
Druga korekta - Elusiveness - talent mało przydatny - wg mnie oczywiście.

[Edycja - senti w 22-11-2004 o 23:34]null

[Edycja - senti w 24-11-2004 o 00:35]

mati89pl
Wiadomość [#52]: 22.11.2004 o 22:48

Konto skasowane

hmm ktos napisal ze idzie w herbalism i enchanting <nie kojarze kto bo sie spiesze....lekcje czekaja biggrin.gif > no ja tez tak postanowilem, herbalism do trucizn lotrzyka a enchanting oprocz oplacalnosci jest bardzo przydatny IMHO

a z secondary skills biore TYLKO fishing...bo potem jak sie orientuje mozna wylawiac skrzynki smiley.gif :P
no to bylo by tyl.....pozdro dla tych co tez musza robic lekcje z matmy beerchug.gif biggthumpup.gif

kupidonia
Wiadomość [#53]: 22.11.2004 o 22:52

Konto skasowane

a wlasnie mam do was taka prosbe mozecie mi podac linka do tej stronki na ktorej jest ten "programik" co mozesz sobie robic postac chodzi mi o ten gdzie sobie pakujesz w umiejetnosci chyba wecie o co mi chodzi? Cylon_anim.gif bede wdzieczny za podanie linka

senti
Wiadomość [#54]: 22.11.2004 o 22:57

Konto skasowane

Thottbot.com
Prysze byrdzo.

Himnar
Wiadomość [#55]: 22.11.2004 o 23:02

Konto skasowane

http://www.thottbot.com/?ti=Rogue

Senti, chyba cos sie nie zgadza - Improved Gouge masz na rank 3, wiec nie moga Ci sie odblokowac pozostale talenty combat - ups smiley.gif

poza tym to jeszcze nie komentuje, musze sie bardziej zaglebic smiley.gif

kupidonia
Wiadomość [#56]: 22.11.2004 o 23:20

Konto skasowane

wielkie dzieki senti i himnar!!! taka biggthumpup.gif robotabiggrin.gif

Paputek
Wiadomość [#57]: 24.11.2004 o 13:24

Konto skasowane

Improved Sinister Strike
Rank: 2/2
Reduces the Energy cost of your Sinister Strike ability by 5.

--------------------------------------------------------------------------------
Improved Gouge
Rank: 3/3
Increases the effect duration of your Gouge ability by 1.5sec

--------------------------------------------------------------------------------
Improved Backstab
Increases the critical strike chance of your Backstab ability by 30%

Improved Eviscerate
Increases the damage done by your Eviscerate ability by 15%.

Malice
Rank: 5/5
Increases your critical strike chance by 5%.

Lethality
Increases the damage done by your critical strikes when using Sinister Strike, Gouge, Backstab or Ambush by 30%.

Murder
Increases your chance to hit while using Sap, Ambush, Garrote or Cheap Shot by 6%.

Ruthlessness
Gives your finishing moves a 60% chance to add a combo point to your target.

Relentless Strikes
Rank: 1/1
Your finishing moves have a 20% chance per combo point to restore 25 Energy.

Vile Poisons
Rank: 1/5
Increases the damage dealt by your poisons by 3%.

Cold Blood
Rank: 1/1
When activated, increases your chance of a critical strike by 100% for your next Sinister Strike, Backstab, Ambush or Eviscerate. 3 min cooldown

Master of Deception
Reduces the chance enemies have to detect you while in stealth mode. More effective than master of Deception Rank4

Camouflage
Increases your speed while stealthed by 15%.

Initiative
Gives you a 75% chance to add an additional combo point to your target when using Ambush, Garrote or Cheap Shot.

Elusiveness
Reduces the cooldown of Evasion, Vanish and Blind by 75secs.

Improved Cheap Shot
Reduces the Energy cost of your Cheap Shot ability by 20.

EDIT: Nowy bulid

[Edycja - Paputek w 24-11-2004 o 22:53]

senti
Wiadomość [#58]: 24.11.2004 o 17:14

Konto skasowane

dla każdego coś miłego.

między innymi to mi sie podoba w systemie talentów że praktycznie każda opcja ukierunkowania niesie ze sobą coś ciekawego. Co nie znaczy że w każdym drzewku czegoś "brakuje".

z łotrowskim pozdorwieniem diablotin.gif

Himnar
Wiadomość [#59]: 24.11.2004 o 17:19

Konto skasowane

Improved Sap jest smakowite w walce z kilkoma mobami, ale wymogi do uzycia samego sap (humanoid, non-combat) powoduja, ze przydatnosc jest w gruncie rzeczy ograniczona. nie mowie juz o pvp (czy wogole walce z przeciwna frakcja), bo uzycie sap musi byc _calkowicie_ z zaskoczenia

wiec dla mnie szkoda talentow na ten skill

Duran
Wiadomość [#60]: 24.11.2004 o 21:51

Konto skasowane

To moj pierwszy plan rozłożenia talentów:

Subtlety Mastery
Master of Deception Rank 5
Opportunity Rank 5
Ghostly Strike Rank 1
Improved Ambush Rank 3
Subtlety Total: 14

Combat Mastery