Dziś jest: Wtorek, 22 września 2020, godzina 17:06
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Łotrzyk Oficjalny topic każdego Łotrzyka.

Odpowiedź

Temat: Oficjalny topic każdego Łotrzyka.

Pierwsza     <<   <   ... | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | ...  >   >>     Ostatnia
Raven123
Wiadomość [#281]: 13.10.2005 o 21:50

Konto skasowane

nesta napisał:
Witam, dopiero zaczynam grac w Wowa.

Chcialbym zrobic sobie combat rogue-a, nastawionego w przewazajacej czesci na walke frontalna. Milo by bylo gdyby walczyl mieczem. Czy taki lotrzyk dobrze sie sprawdza na wysokich poziomach ?
Zeby nie bylo to przegladalem caly topic wczesniej i znalazlem tam dwa buildy do combat rogue w okolicach 5-6 strony. Nie wiem, ktory z nich jest lepszy ?
A moze ktos z Was zna taki bulid jakiego szukam ?

Dzieki za wszystkie odpowiedzi !!

nesta czy mi sie tylko wydaje czy ty na kazdy temat o konkretnej klasie piszesz ze jestes nowy i chcesz gracAKURAT tą klasą? lol.gif

chivasPL
Wiadomość [#282]: 13.10.2005 o 22:08

Konto skasowane

BoolvA napisał:Najpiwer musisz zrobic quest na lockpicking a potem rozwijasz go otwierajac skrzynki (zapytaj sowjego trenera to poda ci miejscowke gdzie najlepiej rozwiac)

Czy dla elfa to będzie ten quest: wow.allakhazam.com/db/quest.html?wquest=2282 ?? Jeśli tak to muszę się zbierać, bo z Ashenvale długa droga przede mną... coolgleamA.gif Jakieś porady co trasy ? Którędy iść, żeby jak najszybciej tam dotrzeć ??

nesta
Wiadomość [#283]: 16.10.2005 o 15:12

Konto skasowane

Po prostu nie moglem sie zdecydowac lol.gif

Ale teraz robie NE Rogue-a wiec mam pytanie...

Na pewno z mieczem, tylko nie wiem w jakim ukladzie najlepiej bedzie sprawdzal sie w PvP. Czy maja byc to 2 miecze czy miecz w main hand i sztylet w offhand ?
I czy taki rogue, nastawiony na walke frontalna, na jak najwieksze obrazenia jest do PvP najlepszy czy jakis inny build sie lepiej sprawdza (z rogueow oczywiscie) ?

dzieki z gory

ok znalazlem juz...

Combat Build

Assassination Talents (21 points)

Improved Eviscerate - 3/3 points
Malice - 5/5 points
Remorseless Attacks - 1/5 point
Ruthlessness - 3/3 points
Murder - 2/2 points
Relentless Strikes - 1/1 point
Lethality - 5/5 points
Cold Blood - 1/1 point

Combat Talents (30 points)

Improved Sinister Strike - 2/2 points
Improved Gouge - 3/3 points
Deflection - 5/5 points
Precision - 5/5 points
Riposte - 1/1 point
Dual Wield Specialization - 5/5 points
Blade Flurry - 1/1 point
Sword Specialization - 5/5 points
Aggression - 3/3 points

http://strategy.worldofwar.net

[Edycja - nesta w 16-10-2005 o 16:44]

BoolvA
Wiadomość [#284]: 16.10.2005 o 17:30

Konto skasowane

imo do pvp najlepszy jest rogue z daggerami

gupis
Wiadomość [#285]: 16.10.2005 o 19:31

Konto skasowane

a co sądzisz o daggerku w main hand i szybkim mieczu w off?

Razoth
Wiadomość [#286]: 16.10.2005 o 19:56

Konto skasowane

A co to za różnica? potluczony.gif

nesta
Wiadomość [#287]: 16.10.2005 o 21:22

Konto skasowane

Z tym klasycznym combat buildem 21/30 biega wielu rougow z czolowek rankingow. Na forum Blizza ktos stwierdzil, ze jest ich wiecej niz tych naAmbush...
Tego jednak sprawdzic nie potrafie.

W kazdym razie polecam ten poradnik (jest tam rowniez build na ambush) bo jest tam masa najrozniejszych informacji poczawszy od levelowania skonczywszy na szczegolowym opisie mieczy i daggerow dla rouga.

[Edycja - nesta w 16-10-2005 o 21:23]

BIRDki
Wiadomość [#288]: 16.10.2005 o 22:16

Konto skasowane

witam
A u kogo można dostać questa na herbatkę ... ? gram undeadem 22 lvl ...

Throgg
Wiadomość [#289]: 17.10.2005 o 01:17

Konto skasowane

1. quest na herbate daje rogue trainer ( najprawdopodobniej) jesli nie osobisty w Undercity to grajac trolem chyba bralem od roguetrainera z Cleft of Shadow w Ogrimarze, aczkolwiek moge sie mylic bo na 22 poziomie bylem juz jakis czas temu :]

2. i cala reszta. odpowiadajac na kilka poprzednich wybiurczych postow. Inzynieria dla łotra to rzecz przepiekna, na pewno bardziej przydatna niz leatherworking czy tailoring i blacksmithing o enchantingu nie wspomne... dla czego? leatherworking - nikt nie jest w stanie zrobic lepszego sprzetu od dropow z instancji a zwlaszcza z rajdow.. to samo tyczy sie broni... poza tym to wszystko mozna kupic... a zeby uzywac zdecydowana wiekszosc przedmitow inzynieryjnych trzeba posiadac inzynierje... lista przedmiotow jest dostpena na www.thottbot.com i na wielu innych stronkach o wowie i na prawde robi wrazenie... duzo przedmiotow dodaje kilka sekund (stunt) ogluszenia np. granat ktory oprocz XX fire damage oglusza na 2 sekundy lub siatka zatzrzyujaca na X sekund. tego typu pozycji jest wiele natomiast osobiscie uwazam ze najwygodniejsza jest alchemia/zielasrstwo poniewaz nie wydajes sie majatku na fadeleafy (dla nie poinformowacnych te ziola sloza do tworzenia proszku uzywanego wraz z umiejetnoscia blind - stunt na 10 sekund) w auction haus chodza po 2g za 20 sztuk z czego mozna zrobic 60 blinding pouderow; dodatkowo nie wydajes sie pieniedzy na wszelkie mikstury leczace zwiekszajace zrecznosc pancerz i wiele wiele innych ( a rouge naszprycowany miksturami potrafi byc jeszcze bardziej zabojczy, ale to sie tyczy wszystkich klas); dodatkowo perspektywy zarobku na miksturach sa ogromne - wszystkie sie sprzedaja :]
co do talentow - obecnie testuje 3/20/28 ( ghostly strike, setup, innitiative... bla bla bla) na razie sie sprawdza; wiekszosc przeciwnikow na moim poziomie (poza wojownikami i paladynami) nie wychodzi z ogluszenia az do smierci... walka wyglada mniejwiecej tak cheap shot(cs)->sinser strike(ss)->ss->kidney shot->herbatka(jesli jest :])->naparzam, naparzam->ss->blind->vanish i od nowa i moge zrobic tak 2 razy bo preparation to rzecz cudowna.
co do questownania w pojedynke to sa questy ktore zrobic sie da i takie ktorych zrobic sie nie da. natmomiast jesli chodzi o druzyne lotrow to moze ktos nie uwierzyc ale 3 lotrami mozna zrobic instancje przeznaczone dla 5 osobowej druzyny 2 poziomy wyzej przylad: w 3 zrobilismy na 15 poziomie RFC, pozniej WC bedac 2 poziomy niezej od minimalnego progu instanji, podobnie z BFD (dla nie poinformowacnych RFC - ragfire charsm pierwsza instancja hordy w ogrimarze, WC willing caverns w barrens; mozna nazwac druga dla hordy no i blackfantom depths nie trzeba tlumaczac bo chyab kazdy o tym slyszal)
kolejna sprawa ktora chcialbym poruszyc to zabijanie kilka (np4) poziomy wyzszego woja jest mozliwe ale radze nie uzywac evasion bo mozna mocno oberwac...
w zwiazku z tym ze aspektow grania lotrem jest wiele i mozna je omawiac godzinami to na koniec dodam ze 2 zgranych lotrow jest w stanie czynic CUDA. a przed 5 osobowa druzyna lotrow zaden instance nie jest wyzwaniem.
pozdrawiam

tablela talentow w szczegolach:
Assassination
Improved Eviscerate
Rank 3/3
Combat/20
Improved Gouge
Rank 3/3
Improved Sinister Strike
Rank 2/2
Lightning Reflexes
Rank 5/5
Deflection
Rank 5/5
Improved Evasion
Rank 2/2
Riposte
Rank 1/1
Improved Kick
Rank 2/2
Subtlety
Master of Deception
Rank 5/5
Camouflage
Rank 5/5
Initiative
Rank 5/5
Ghostly Strike
Rank 1/1
Improved Rupture
Rank 3/3
Improved Sap
Rank 3/3
Preparation
Rank 1/1
Improved Cheap Shot
Rank 2/2
Setup
Rank 3/3

zbudowany też do questowania bo nieczesto w walce przydaje sie master of deception czy camouflage albo improved sap

[Edycja - Throgg w 17-10-2005 o 15:21]

BoolvA
Wiadomość [#290]: 17.10.2005 o 17:59

Konto skasowane

niewiem jak ty chcesz zrobic brd,brs,strat,scholo,uldaman,st tylko roguami ;)

Matrixowo
Wiadomość [#291]: 20.10.2005 o 11:26

Konto skasowane

Panowie na poczatek powiem, ze przeczytałem cały ten topic.

I teraz mam takie pytanie i prośbę:

Czy ktoś mi może podać jakie Buildy dla Rogala na lvl 20-30-40 itp. W co najlepiej ładować na danym poziomie. Powiem, że będę bardziej nastawiony na PvP ale build musi być również znośny na PvE bo nie wyobrażam sobie gry w stylu tylko PvP i męczenie się w PvE.
Oraz jak by ktoś coś kakretnego podawał to prosiłbym o podanie jakiej brani najlepiej wówczas używać.

Dzięki za odpowiedz.

tak na marginesie nigdzie tego nie było :P biggrin.gif

Matrixowo
Wiadomość [#292]: 20.10.2005 o 12:24

Konto skasowane

a co myślicie o tym buildzie http://wowvault.ign.co(...)t_page=6
i co o tym:

Assassination
--------------------------
Improved Eviscerate 3
Improved Kidney Shot 1
Malice 5
Ruthlessness 3
Murder 2
Relentless Strikes 1
Lethality 5
Cold Blood 1
Assassination Total: 21

Combat
Improved Gouge 3
Improved Sinister Strike 2
Improved Backstab 3
Combat Total: 8

Subtlety
Master of Deception 5
Opportunity 5
Initiative 5
Improved Ambush 3
Improved Sap 3
Preparation 1
Subtlety Total: 22

Nadal czekam na odpowiedz co najlepiej ładować w przedziałach 20-30-40 lvl dzięki

Barre
Wiadomość [#293]: 20.10.2005 o 16:56

Konto skasowane

prep/cb build, podobno wasz najlepszy pvp build

booboo
Wiadomość [#294]: 21.10.2005 o 19:53

Konto skasowane

czy ktos z was zna i moze podac link do filmiku PVP z combat roguem ??
i czy wogole cobat build nadaje sie do PVP ?? brak ambush ( w sytuacji 2x sword ) , backstab czy tez preparation ( cobat buildy jakie znalazlem opieraly sie o CB ) wydaje mi sie sporym obnizeniem dmg ...

Matrixowo
Wiadomość [#295]: 21.10.2005 o 20:00

Konto skasowane

Czy ktos mi moze podac jakies linki do Addonów dla Rogala?? całe strony przeszukałem nasciagalem wiele ich ale jakos one nie chca działać lub źle cos z nimi robie.

Dzięki za pomoc

booboo
Wiadomość [#296]: 21.10.2005 o 20:08

Konto skasowane

ui.worldofwar.net

ja uzywam : CT mod ,scrolling combat text oraz stun watch

[Edycja - booboo w 21-10-2005 o 20:09]

Matrixowo
Wiadomość [#297]: 21.10.2005 o 20:08

Konto skasowane

właśnie miałem tego Stun Watch ale nie wiem jak sie nim posługwać??

moze ty mi to wytlumaczysz?

booboo
Wiadomość [#298]: 21.10.2005 o 20:11

Konto skasowane

wypakuj go tu : X:\World of Warcraft\Interface\AddOns

odpala sie go wpisujac /sw on

Matrixowo
Wiadomość [#299]: 21.10.2005 o 21:49

Konto skasowane

dzięki dzięki właśnie sobie z tym poradziłem

przeczytałem info na www gdzie sie sciaga i pokapowałem

Xanjin
Wiadomość [#300]: 22.10.2005 o 11:47

Konto skasowane

Osiagnal ktos z was reputacje HONORED w Ravenhold confused.gif a jesli tak to czy wiaza sie z tym jakies plusy confused.gif Bo mam dylemat czy oddawac Heavy lockbox w zamian za rep i nozyki smiley.gif

REKLAMA
Strona 15 z 135.
Pierwsza     <<   <   ... | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :