Dziś jest: Wtorek, 22 września 2020, godzina 16:43
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Łotrzyk Oficjalny topic każdego Łotrzyka.

Odpowiedź

Temat: Oficjalny topic każdego Łotrzyka.

Pierwsza     <<   <   ... | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | ...  >   >>     Ostatnia
gnom
Wiadomość [#261]: 01.09.2005 o 12:23

Konto skasowane

l

[Edycja - gnom w 12-11-2005 o 21:38]

Crom
Wiadomość [#262]: 01.09.2005 o 13:04

Konto skasowane

nie mam czasu czytac 13 stron.

Za ten tekst ja juz bym ci nie pomogl i nie pomoge choc znam odpowiedz.

| Format Sig? [Yes/No]
| Enter Command: .......Yes
| Format percentage: 10%...25%...50%...75%...100%...Complete!
| Sig Formatted.
|
| Have a Nice Day!

[System Shutdown]
ver.1.05 made by Crom, Last Update: 21.07.11y

[SYSTEM REMINDER] - [ON]
Mojzesh
Wiadomość [#263]: 01.09.2005 o 14:17

Konto skasowane

Swoja droga skoro ktos ma 8 lev i jeszcze nie wie co to stealth to chyba jest mocno pirackim lotrzykiem albo cierpi na silne zaburzenia wzroku i powinien sie jak najszybciej zglosic do okulisty.

gnom
Wiadomość [#264]: 01.09.2005 o 14:27

Konto skasowane

OK nie chcesz odpowiedzieć to nie odpowiadaj, ale wiele razy miałem takie odpowiedzi jak ,,powtarzasz sie spójrz kilka stron wczesniej". I co mam czytac cały temat zamiast grać w WoW?!
A co do stealth to juz wiem.

Mojzesh
Wiadomość [#265]: 01.09.2005 o 14:40

Konto skasowane

gnom napisał:
OK nie chcesz odpowiedzieć to nie odpowiadaj, ale wiele razy miałem takie odpowiedzi jak ,,powtarzasz sie spójrz kilka stron wczesniej"

I jeszcze to do ciebie nie dotarlo? tepy jestes jak na gnoma
gnom napisał:
I co mam czytac cały temat zamiast grać w WoW?!

Mysle ze szybciej bys sam znalaz niz mialbys czekac na odpowiedz
gnom napisał:
A co do stealth to juz wiem.

Brawo, idz sie pochwal rodzicom, beda z ciebie dumni

gnom
Wiadomość [#266]: 01.09.2005 o 18:56

Konto skasowane

Nie łatwiej napisać odpowiedź niż pisać jaki jestem głupi ( zapewne to drugie jest bardziej podniecające)?
Bo zapewne nie po to wchodzisz na ten topic żeby coś napisać z nim związanego tylko żeby komuś napisac jaki jest glupi co?!
PS. No jasne, że jestem tępy bo ja tu nie robie za coś ostrego (nóż bynajmniej).

Himnar
Wiadomość [#267]: 01.09.2005 o 19:22

Konto skasowane

gnom napisał:
Nie łatwiej napisać odpowiedź niż pisać jaki jestem głupi ( zapewne to drugie jest bardziej podniecające)?
Bo zapewne nie po to wchodzisz na ten topic żeby coś napisać z nim związanego tylko żeby komuś napisac jaki jest glupi co?!
PS. No jasne, że jestem tępy bo ja tu nie robie za coś ostrego (nóż bynajmniej).

wiesz, takich przypadkow jak Ty jest tu wiecej niz blizzardowski serwer moglby pomiescic i nie jest fajnie powtarzac kazdemu osobno to co pisalo sie juz kiedys, "bo jemu sie nie chce szukac". a nam sie nie chce odpowiadac, bo to nie jest DO KURWY NEDZY POMOC TECHNICZNA gdzie siedzi sie i odpowiada na kazde durne pytanie, na ktore odpowiedz mozna znalesc w ciagu kilkunastu sekund na tym forum lub poza (np. manualu).

ka-pe-wu? to jest forum "dyskusyje", a nie forum "welcome noobs, feel free with New Thread!". na kazdym forum Ci to powiedza, bo pomocy udziela sie na tematy wczesniej nie poruszane!

ps. i sorry za pojawiajace sie bluzgi w moich postach, ale ja juz sie wkurzam

[Edycja - Himnar w 01-09-2005 o 19:22]

Gilgalad
Wiadomość [#268]: 01.09.2005 o 19:28

Konto skasowane

gnom napisał:
I co mam czytac cały temat zamiast grać w WoW?!

Ja radziłbym iść uczyć się anglielskiego.

gnom
Wiadomość [#269]: 02.09.2005 o 12:03

Konto skasowane

Ta, jak się naucze angielskiego to napewno mi wyskoczy mi wykszyknik, a jak na niego klikne to pojawi sie napis (po angielsku oczywiscie) gdzie znajde chuste. Tylko z kąd blizzard by wiedział, że się nim płynnie posługuje?

Himnar napisał:
nie jest fajnie powtarzac kazdemu osobno to co pisalo sie juz kiedys

Wiem. Tyle że ja tu masochistów szukam

Gilgalad
Wiadomość [#270]: 02.09.2005 o 12:46

Konto skasowane

Nie, wiedziałbyś co znaczy słowo "steath" i umiałbyś obsługiwać strony typu Allakhazam, gdzie masz podane gdzie znaleść jaki przedmiot. No, ale przecież lepiej grzać dupę, czekać aż inni napiszą, a jak ktoś zwróci uwagę zwyzywać od najgorszych.

gnom
Wiadomość [#271]: 02.09.2005 o 20:04

Konto skasowane

No widzisz, niestety takich którzy lubia grzać dupe, z zaburzeniami wzrokowymi, tępych, noobów i tych co nie znają angielskiego, a grających w WoW jest więcej niż blizzardowski serwer może pomiescić.
P.S. Przepraszam wszystkich których wyzwałem od najgorszych. Bardzo pszepraszam, ale prawdopodobnie jestem aż tak głupi, że nie zauważyłem w moich tekstach nic obrażliwego (przynajmnie bezpośrednio). Proszę o wybaczenie. Następnym razem postaram się nie wchodzić na to forum aby przypadkiem kogoś nie urazić.

eNdryu
Wiadomość [#272]: 02.09.2005 o 23:48

Konto skasowane

mnie nie obraziłeś , ale pomyśl troche zanim sie wbijesz z takim pytaniem na forum....
Tu tepimy nooberie i piraterie wiec zostałeś zjechany , ale wiedz ze kazdego tak zjezdzaja , nie jestes wyjatkiem.

potluczony.gif
one fap a day keeps the doctor away
nesta
Wiadomość [#273]: 13.09.2005 o 14:01

Konto skasowane

Witam, dopiero zaczynam grac w Wowa.

Chcialbym zrobic sobie combat rogue-a, nastawionego w przewazajacej czesci na walke frontalna. Milo by bylo gdyby walczyl mieczem. Czy taki lotrzyk dobrze sie sprawdza na wysokich poziomach ?
Zeby nie bylo to przegladalem caly topic wczesniej i znalazlem tam dwa buildy do combat rogue w okolicach 5-6 strony. Nie wiem, ktory z nich jest lepszy ?
A moze ktos z Was zna taki bulid jakiego szukam ?

Dzieki za wszystkie odpowiedzi !!

Priest
Wiadomość [#274]: 02.10.2005 o 22:00

Konto skasowane

Witam..mam pytanie...czy ktoś z wie jak dobzre rozwinąc łotrzyka tak zbey sobie radzil dobrze z Elitami na PvE samemu?
Chodzi mi o skille talenty i jak walczyc (z jedna bronia czy dwoma) i przedewszystkim jakim typem broni...
z gory dzieki

[Edycja - Priest w 02-10-2005 o 22:02]

BoolvA
Wiadomość [#275]: 03.10.2005 o 06:47

Konto skasowane

jedyny build na jakim wygrywalem z elitami na swoim lvl bez uzyciu potow i blinda to combat, przedewszystkim musisz miec 100% darmage z offhandu.

Priest
Wiadomość [#276]: 03.10.2005 o 07:40

Konto skasowane

Szczerze mówiąc niebardzo mi pomogłes...Chciałem sie dowiedziec z czym powinienem biegac jakich skilli uzywac itd wiec jesli moglbys uscislic swoja odpowiedz bylbym bardzo wdzieczny. lol.gif
POzdro

flash
Wiadomość [#277]: 11.10.2005 o 21:34

Konto skasowane

Nudzilem sie i zrobilem sobie bulid, ocencie go biggrin.gif

Minimum Required Level: 60

Required Talent Points: 51

Assassination Talents - 31 points

Malice - rank 5/5

Ruthlessness - rank 3/3

Murder - rank 2/2

Lethality - rank 5/5

Vile Poisons - rank 2/5

Improved Instant Poison - rank 3/5

Cold Blood - rank 1/1

Improved Deadly Poison - rank 4/5

Seal Fate - rank 5/5

Vigor - rank 1/1

Combat Talents - 8 points

Lightning Reflexes - rank 5/5

Improved Backstab - rank 3/3

Subtlety Talents - 12 points

Master of Deception - rank 3/5

Camouflage - rank 2/5

Opportunity - rank 5/5

Improved Ambush - rank 2/3

[Edycja - flash w 11-10-2005 o 21:37]

chivasPL
Wiadomość [#278]: 12.10.2005 o 22:26

Konto skasowane

Jak rozwinąć "pick lock" ?? Nauczyłem się tej umiejętności, mam wytrychy, ale nie mam gdzie trenować. Pierwsze zamknięte skrzynki jakie znalazłem są w Ashenvale. Próbuje je otworzyć, ale dostaje komunikat, że mam zbyt niski poziom umiejętności... :-(

BoolvA
Wiadomość [#279]: 12.10.2005 o 23:09

Konto skasowane

co do tego builda.... troche dziwny ni w ch** ni w d*** ;) niekładziesz ani nacisku na ss ani na ambushe+bs

moim zdanim jest zupełnie bez sensu ;)

Najpiwer musisz zrobic quest na lockpicking a potem rozwijasz go otwierajac skrzynki (zapytaj sowjego trenera to poda ci miejscowke gdzie najlepiej rozwiac)

flash
Wiadomość [#280]: 13.10.2005 o 08:02

Konto skasowane

O dzięki za odpowiedz wiedziałem że ten bulid jest do dupy. Jeszcze nie gram w to ale zamowilem 2 tygodnie temu iczekam dalej aż przyślą :\ Teraz nie mają w sklepie czekają na dostawe. crying.gif

REKLAMA
Strona 14 z 135.
Pierwsza     <<   <   ... | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :