Dziś jest: Środa, 16 października 2019, godzina 20:36
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Łotrzyk Oficjalny topic każdego Łotrzyka.

Odpowiedź

Temat: Oficjalny topic każdego Łotrzyka.

Pierwsza     <<   <   ... | 123 | 124 | 125 | 126 | 127 | 128 | 129 | 130 | 131 | ...  >   >>     Ostatnia
mindseeker
Wiadomość [#2521]: 16.12.2009 o 13:13

Konto skasowane

Combat z daggerami to tak jak byś chcial robić dps feral drutem castujac wrath i starfire...

Hakiv
Wiadomość [#2522]: 21.12.2009 o 00:38

Konto skasowane

to więc jaki build i itemy radisz?

raziel666
Wiadomość [#2523]: 21.12.2009 o 01:26

Konto skasowane

muti albo combat nie daggery, proste.

Madness is the gift, that has been given to me!
tomekrogue
Wiadomość [#2524]: 21.12.2009 o 13:38

Konto skasowane

Sztylecik(szybki) jako dokładka do fista w combat, albo jeden wolny do zabawy w pvp(subtlety),a do lewej co tam masz szybkiego.

Lolowiec
Wiadomość [#2525]: 20.01.2010 o 20:51

Konto skasowane

Witam.

Wbilem niedawno 80lvl, zaczalem farmic hc mam juz troche emblemow. No wlasnie, co za nie najlepiej kupic tak zeby sie najbardziej oplacalo? Gram buildem assa pve. Myslalem aby zajechac sobie set Garona's Conquest, a co do reszty to tez nie jestem pewny. Itemy mam za questy i reputacje, wiec chyba wszystko bedzie lepsze :P

Tutaj wow armory jak cos: http://eu.wowarmory.co(...)danielos

Z gory dzieki jesli ktos doradzi.

raziel666
Wiadomość [#2526]: 21.01.2010 o 01:01

Konto skasowane

dokldnie, wszystko bedzie lepsze wiec nafarm miliord badgy i kup se wszystko ;p
za triumphy:
4xt9+naramy za badge, thrown, trinket (kupilbym jako pierwszy). za conquesty pas. mozesz tez scrafcic sobie Trollwoven spaulders i ice striker's cloak (plaszcz to wymien jak najszybciej wstyd z tym co teraz masz ;p). dobijaj szybko LW zeby zalozyc se najlepszy enchant na bracki i spodnie.
co do buildu wyjmij 2 punkty z opportunity i vigor i wloz je w lightning reflexes.
reszte zbierzesz w tych nowych 5kach w icecrown jak juz bedziesz dostatecznie na nie ubrany.

pwnedbylife
Wiadomość [#2527]: 25.01.2010 o 10:29

Konto skasowane

Pytanie odnośnie chestu. Który chest jest lepszy dla muti rogala ? Ikfirus's sack of wonder http://www.wowhead.com/?item=50001 , czy shadow sekers tunic http://www.wowhead.com/?item=50972 ? usze mieć któryś, bo póki co nie mgoe wymienić prawie nic, bo trace cap na expertise. Spreadsheet mi podpowiada, że shadow seeker i mitez wydaje sie, ze po poison capie crit>hit (myle sie?), z drugiej strony jednak w samym t10 bardzo malo jest hita i poki co kazdego rogala jakiego widze to lata w ikfirusie, stad moje pytanie. Oplaca sie wydac te 95 frostow czy moze probowac upolowac Ikfirusa ? http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Kazzak&n=Vhobyas link do armory jakby co. Z góry dzięki za podpowiedzi

[Edycja pwnedbylife - 25.01.2010 o 10:30]

Igor
Wiadomość [#2528]: 25.01.2010 o 11:28

Konto skasowane

dzizas. hit capa i tak musisz miec. wiec jak masz braki w hicie bierz ten z hitem, jak masz nadwyzki hita, bierz ten bez hita.

wylicz sobie maks sprzet jaki mozesz dostac z obecna gildia i zobacz ile bedziesz mial statow lacznie w roznych zestawieniach sprzetu. ktorys z nich bedzie na pewno endgamem.

quikk
Wiadomość [#2529]: 01.02.2010 o 00:59

Konto skasowane

jest ktos na tyle mily by mi powiedziec jakis dobry/stopniowy sposob na zebranie lepszego gearu? tj gdzie teraz mam chodzic zeby dorwac cos lepszego no i przy okazji jakies porady do gemow itp cos co moglo by polepszyc moj dps, ( przy okazji dagger w off handzie mam dlatego ze axe z toca25 bylo zepsuste i kasy na repaira nie mialem)

[Edycja quikk - 03.02.2010 o 19:45]

[Edycja quikk - 03.02.2010 o 19:46]

raziel666
Wiadomość [#2530]: 01.02.2010 o 01:33

Konto skasowane

dagger w off handzie mam dlatego ze axe z toca25 bylo zepsuste i kasy na repaira nie mialem

to sa jakies chyba jakies zarty. i ty chcesz zebysmy kogos takiego traktowali na powaznie?

gear:
-zly enchant na glowie, resi ci nic nie daje. to samo enchant na naramach. enchant na glowe dla melee dps jest za revered z KotEB. swoja droga to jedyna frakcja w northend, ktora masz na neutral a tak sie sklada, ze to najwazniejsza frakcja dla rogala. jak ty to zrobiles? co do enchantu na naramy to jest on za honored a potem revered z Sons of Hodir, frakcja, ktorej jak widze nawet jeszcze nie odkryles. podsumowujac zacznij robic questy w icecrown i storm peaks.
-po co ci niebieski gem w plaszczu i w spodniach jak meta wymaga tylko jednego i masz go z nightmare tear z chesta? jesli w itemie masz blue slot to nie znaczy, ze musisz tam wwalac gem ze stamina. olewasz socket bonus i wkladasz wtedy normalny czeronoy czy tam pomaranczowy gem. pomysl czy oplaca sie wkladac stamine zeby uzyskac 6agi jak mozesz wlozyc gem z 10 agi wiecej.
-wiesz, ze w pasek mozna wlozyc gem? pewnie wiesz tylko nie miales akurat przy sobie 50 golda...
-wiesz, ze cap (maksymalna wartosc, powyzej ktorej dany stat juz NIC nie daje) dla expertsie to 26? po co ci 30? te 4 punktu sa po prostu zmarnowane.
nie wiedziac ile masz frostow nie moge ci nic poradzic.

talenty:
-po co ci mace spec jak walczycz toporami? wywal 3 pkt z mace spec i wloz je w lightning reflexes. wyjmij 1 pkt z endurance, 1 z ruthlessnes i 2 z vile poisons i daj te 4 pkt z improved poisons (uzywasz instant w mh, deadly w oh).
-czemu nie masz podstawowego i najwazniejszego glypha czyli glyph of SS?

ps: PL na koncu nicka daje ci -50% do skilla i jak na razie nie spotkalem nikogo kto by mnie przekonal, ze jest inaczej ;p

grundick
Wiadomość [#2531]: 01.02.2010 o 01:46

Konto skasowane

mielismy tu przyklad jedego rogue co rolowal trinki i loopy dla tanka..........smiem twierdzic ze wszyscy co maja pl na koncu to non skille i ludzie(dzieci) z najczescej burning lagiona..hhhhhhhe

ale to moja subiektywna opinia kek keke kkkek kke

emerald dream
quikk
Wiadomość [#2532]: 01.02.2010 o 17:49

Konto skasowane

to sa jakies chyba jakies zarty. i ty chcesz zebysmy kogos takiego traktowali na powaznie?

nie, poprostu padlem dwa razy na icc, wylaczylem gre, przed snem postanowilem zapytac kogos o pomoc czy to az takie nie powazne?

-zly enchant na glowie, resi ci nic nie daje. to samo enchant na naramach. enchant na glowe dla melee dps jest za revered z KotEB. swoja droga to jedyna frakcja w northend, ktora masz na neutral a tak sie sklada, ze to najwazniejsza frakcja dla rogala. jak ty to zrobiles? co do enchantu na naramy to jest on za honored a potem revered z Sons of Hodir, frakcja, ktorej jak widze nawet jeszcze nie odkryles. podsumowujac zacznij robic questy w icecrown i storm peaks.

Jak juz zauwazyles, prosilem o pomoc czyli cos w stylu " enchant na glowe dla melee dps jest za revered z KotEB " o ktorym istnieniu nie mialem pojecia ale smiem twierdzic ze +40ap+ressi ktore nie dziala w pve jest lepsze od niczego, czy nie mam racji? "jak Ty to zrobiles" jak juz patrzales achi widziales ze wszedzie questow robilem po troche az wbil 80lvl a potem nie bylo jakos czasu na robienie questow, od czasu do czasu robie sobie jakies qusty np. u orgri itp ale ogolnie to chyba lepiej pozbierac emblemy i za niego lepszy gear?

-po co ci niebieski gem w plaszczu i w spodniach jak meta wymaga tylko jednego i masz go z nightmare tear z chesta? jesli w itemie masz blue slot to nie znaczy, ze musisz tam wwalac gem ze stamina. olewasz socket bonus i wkladasz wtedy normalny czeronoy czy tam pomaranczowy gem. pomysl czy oplaca sie wkladac stamine zeby uzyskac 6agi jak mozesz wlozyc gem z 10 agi wiecej. -wiesz, ze w pasek mozna wlozyc gem? pewnie wiesz tylko nie miales akurat przy sobie 50 golda...

Nie patrzalem na ten socket bonus po prostu nie wiedzialem ze moge na niebieskiego slota czerwony gem wrzucic, wiem moze dziwne ale jak juz wiem o tym to, to zmienie to. Nie potrzebna ta aluzja z 50 goldem, jak juz patrzyles na moje achi to wczoraj wydalem 5k golda na mounta 280%, daj troche czasu zeby znowu cos zebrac...

-wiesz, ze cap (maksymalna wartosc, powyzej ktorej dany stat juz NIC nie daje) dla expertsie to 26? po co ci 30? te 4 punktu sa po prostu zmarnowane. nie wiedziac ile masz frostow nie moge ci nic poradzic.

No tak to glupota ale czy mam wywalic trinket ktory co 2 minuty daje mi 1k ap?

-po co ci mace spec jak walczycz toporami? wywal 3 pkt z mace spec i wloz je w lightning reflexes. wyjmij 1 pkt z endurance, 1 z ruthlessnes i 2 z vile poisons i daj te 4 pkt z improved poisons (uzywasz instant w mh, deadly w oh).

Bylem zmeczony ciaglym zmienianem builda co przyjdzie nowa bron, dla przykladu jeszcze nie dawno mialem mace, jak zlapie jakas lepsze bronie to napewno to zmienie. i takie pytanie czy przypadkiem wound poison nie daje wiecej dmg?

-czemu nie masz podstawowego i najwazniejszego glypha czyli glyph of SS?

W sumie nie wiem czemu, moze dlatego ze widzialem wielu rogali bez ss glypha?

ps: PL na koncu nicka daje ci -50% do skilla i jak na razie nie spotkalem nikogo kto by mnie przekonal, ze jest inaczej ;p

To pozostawie bez komentarza bo wyjdzie na to ze przyszedlem tu marudzic, glupio gadac.

Poprostu dziekuje bo naprawde niektorych rzeczy nie widzialem, nie wszystkie rzeczy sa jakies mega oczywiste co i tak dziwne ze majac opinie nooba, przeczytajcie sobie temat nizej"jaki sword dla ROUGE". No i tak dla jasnosci konto tworzylem okolo 3-4 lata temu no i Neji bylo zajete wiec wyszlo pl a nie bede teraz specjalnie placil kasy zeby zmieniac nick. pozdrawiam

Igor
Wiadomość [#2533]: 02.02.2010 o 08:40

Konto skasowane

quikk napisał

nie, poprostu padlem dwa razy na icc, wylaczylem gre, przed snem postanowilem zapytac kogos o pomoc czy to az takie nie powazne?

wczesniej pisales cos innego, wiec teraz po prostu usilujesz sciemniac, zeby sie wytlumaczyc. lepiej przyjmij na klate, ze walnales cos najglupszego na swiecie i wiecej tego nie rob :P
bedzie lepiej wygladac smiley.gif

lepiej robic q dla wlasciwej frakcji, bo lazac na rajdy bez enchantow na czapke i shouldery od razu jestes uwazany za nubka. i lenia. i tyle. wiec olej na razie plaszczke u Ogrila i bij repke u Synkow i Ebonow. tu nie ma zadnej dyskusji generalnie. te enchanty miec musisz. im wczesniej tym lepiej.

olewasz gear, a wydajesz gold na mounta... a potem pytasz jak zwiekszyc dps. nono... lataj na mouncie, bedzie wiekszy :P
ogolnie niebieskie gemy niezbyt sie przydaja rogalowi. jeden do uruchomienia mety, reszta slabo. choc przy jakichs duzych bonusach mozna myslec.

capy w hicie i expertisie nalezy utrzymac w jakims sensownym poziomie. niewielka nadwyzka w exp nie ma w sumie znaczenia. nic tu nie zyskujesz ale jesli nie masz innego sprzetu, ktory mozesz podmienic, zeby to zbic to i nie masz wyboru i musisz miec nadwyzke. sam cholera mam i nie moge sie pozbyc :/
trinket z resi to crap. i juz. jak najszybciej wyfarm, kup za emblemy. zrob cos. ogarnij sie.

zmeczony zmianami? na etapie kiedy masz same dziury w sprzecie? gratulacje. i nie mam pytan.

wound nie daje juz wiecej w combat.

widziales rogali bez glypha w SS? a czy oni przypadkiem nie mieli takich krotkich daggerow zamiast swordow? SS jest jedynym skilem, ktory spamujesz w rotacji, a glyph do tego Ci niepotrzebny? myslec... myslec... myslec...

nick wybaczam :P

zajrzyj tu i sprobuj sie zastosowac do tych rad. one sa madre :P

http://elitistjerks.co(...)d_3_3_a/

[Edycja Igor - 02.02.2010 o 08:42]

Kakarato
Wiadomość [#2534]: 02.02.2010 o 09:20

Konto skasowane

Ja moge jeszcze dodac ze repe u son of hodir wbija sie w 2 max 3 godziny. Zacznij robic questy w K3 (dalej juz questy same poprowadza Cie do SoH).
A wlasnie bo pewnie tego tez nie wiesz. U SoH kupujesz repe za relic of Ulduar (kosztuje grosze na AH). Quest do tego odblokowuje sie jak masz Honored (ale tego dokladnie nie pamietam, a nie moge teraz sprawdzic)

I taka drobna uwaga
Prosisz o pomoc. Ludzi Ci pisza co masz nie tak, a Ty zamiast przyjać porady to bronisz swojej racji (why?).

Pozdrawiam.

quikk
Wiadomość [#2535]: 02.02.2010 o 16:24

Konto skasowane

Kakarato napisał
I taka drobna uwaga
Prosisz o pomoc. Ludzi Ci pisza co masz nie tak, a Ty zamiast przyjać porady to bronisz swojej racji (why?).

Pozdrawiam.

Skad taki wniosek?
Po tym?
"To pozostawie bez komentarza bo wyjdzie na to ze przyszedlem tu marudzic, glupio gadac."
a moze po tym?
"Poprostu dziekuje bo naprawde niektorych rzeczy nie widzialem, nie wszystkie rzeczy sa jakies mega oczywiste"
Jakbys uwaznie czytal to nigdzie nie napisalem ze te rady sa zle wiec wtf? Poprostu odpowiedzialem na zwykle podteksty nie zwiazane z tematem wowa, czy to cos zlego?
wczesniej pisales cos innego, wiec teraz po prostu usilujesz sciemniac, zeby sie wytlumaczyc. lepiej przyjmij na klate, ze walnales cos najglupszego na swiecie i wiecej tego nie rob :P bedzie lepiej wygladac smiley.gif

przyznaje sie napisalem najwieksza glupote w moim zyciu i sciemnialem...lol nie mam co robic tylko sciemniac na forum wowa gdzie mnie nikt nie zna, kazdy sadzi po sobie kolego smiley.gif w ogole o co Ci chodzi ze pisalem cos innego? hm?

zmeczony zmianami? na etapie kiedy masz same dziury w sprzecie? gratulacje. i nie mam pytan.

Wydawac 40g codziennie na reset telentow gdy zdobede nowa bron to lepszy pomysl, napisalem ze najpierw zdobede jakas przyzwoita bron.

capy w hicie i expertisie nalezy utrzymac w jakims sensownym poziomie. niewielka nadwyzka w exp nie ma w sumie znaczenia. nic tu nie zyskujesz ale jesli nie masz innego sprzetu, ktory mozesz podmienic, zeby to zbic to i nie masz wyboru i musisz miec nadwyzke. sam cholera mam i nie moge sie pozbyc :/ trinket z resi to crap. i juz. jak najszybciej wyfarm, kup za emblemy. zrob cos. ogarnij sie.

jaki resi trinket? a o ile sie nie myle to juz za emblemy nic lepszego nie ma, chyba ze frosty 2 dziennie i 5 co tydzien.

olewasz gear, a wydajesz gold na mounta... a potem pytasz jak zwiekszyc dps. nono... lataj na mouncie, bedzie wiekszy :P ogolnie niebieskie gemy niezbyt sie przydaja rogalowi. jeden do uruchomienia mety, reszta slabo. choc przy jakichs duzych bonusach mozna myslec.

Czlowieku napisalem to wyzej ze nie wiedzialem o tym, zmienilem juz troche, olewam gear? nie wiedzialem tego....ale od czego jest forum ale no pewnie lepiej Ci odpowiadac na 10 tematow gdzie uczy sie sworda itp itd albo pietanasty temat zrzedu jaki build. ale prosze jak chcesz to nie musisz az tak sie wysilac i na normalnym poziomie porozmawiac.

I na koniec chcialem jescze raz zaznaczyc ze nie przyszedlem tutaj wylewac swoich zali i rzucac miesem. Pytania jak pytania tylko to chcialem wiedziec a szczerze to zachowujecie sie jak typowe Polaczki wszystko wiedza najlepiej ale zamiast porozmawiac jak ludzie to jakies proby wywyzszenia czy co ?
no bo tekst "ogarnij sie" smiesznie brzmi tak jakbym oszukiwal wlasna matke, to gra ktorej do konca nie znam wiec dajcie sobie spokoj lol.
Dziekuje wszystkim za informacje, jak jeszcze raz zobaczycie w armory zobaczycie ze staram sie jakos je wprowadzic w zycie. Pozdrawiam.

raziel666
Wiadomość [#2536]: 02.02.2010 o 16:35

Konto skasowane

Wydawac 40g codziennie na reset telentow gdy zdobede nowa bron to lepszy pomysl, napisalem ze najpierw zdobede jakas przyzwoita bron.

nie wiem w jakiej gildi jestes ale w normalniej gildi nigdy bys sie nie doczekal lepszej broni!
jesli nie szanujesz swojego sprzetu i nie szanujesz innych czlonkow raidu przychodzac na raid z mace specem a walczac axami to ja jako guildmaster / raidleader / masterlooter NIGDY bym ci zadnego epika do reki nie dal, po prostu na to nie zaslugujesz.
tak to dziala w zdrowych gildiach.

tak czy siak, powodzenia.

Igor
Wiadomość [#2537]: 03.02.2010 o 09:15

Konto skasowane

quikk napisał
( przy okazji dagger w off handzie mam dlatego ze axe z toca25 bylo zepsuste i kasy na repaira nie mialem)

raziel666 napisał

quikk napisał

quikk napisał
[w ogole o co Ci chodzi ze pisalem cos innego? hm?

eh... glownie o to, ze:

najpierw piszesz, ze zabraklo Ci gold na naprawe sprzetu, wiec zmieniles sprzet, a potem, ze to zwyczajnie nie tak, bo Ty tylko wylaczyles gre po dwoch wipach i nagle wpadles na pomysl, ze zapytasz o rade. jest to bzdura i/lub klamstwo.

otoz:
- sprzet nie pada po dwoch wipach (nie ma co wspominac, ze jesli Tobie padl, tzn. ze na rajd zglosiles sie majac jakies 20% na itemach...)
- sprzet sam sie nie zmienia w slotach chocby byl padniety (znaczy zmieniales specjalnie, a zmieniales bo nie miales golda? grrrr... i zmieniales, bo byl Ci potrzebny natychmiast czyli dalej rajdowales z rozwalonym sprzetem, albowiem zaprawde powiadam Ci, zmiana go przed wylogowaniem jest wyssana z palca, albowiem sensu nie ma w tym za grosik :P)
- nie wspomne, ze armory nie aktualizuje sie co godzine, wiec zmiana sprzetu chwile przed wylogowaniem nie skutkuje jej uwidocznieniem w armory natychmiast :P znaczy laziles z tym juz kilka/kilkanascie godzin :P

o ile wiec pierwsze co napisales moze byc prawda, a wtedy wstyd mi za Ciebie, ale moge to jakos sobie wytlumaczyc (niby jak?!? :P ) to drugie cos jest zwykla bzdurna wymowka, poniewaz nijak ma sie do rzeczywistosci. proste.

a jesli bardziej sie czepic to... po co zmieniales te bron przed wylogowaniem? zeby moc napisac na forum: "mam tez axe z toc ale mi sie zepsul"? bylo zostawic to axe w slocie i zamknac gre. i juz.

a nie rozumiem juz zupelnie tego:
axe z toca25

najpierw zdobede jakas przyzwoita bron.

na poziomie Twojej wiedzy i tego co masz w sprzecie axe z ToC25 jest imba, uber, super, hiper (wulg.) wielkim zajebistym itemem. sorki, pieprzysz glupoty.

coraz gorzej wpadasz z tymi tlumaczeniami...

i cos na koniec:

Czlowieku napisalem to wyzej ze nie wiedzialem o tym, zmienilem juz troche, olewam gear? nie wiedzialem tego....ale od czego jest forum ale no pewnie lepiej Ci odpowiadac na 10 tematow gdzie uczy sie sworda itp itd albo pietanasty temat zrzedu jaki build. ale prosze jak chcesz to nie musisz az tak sie wysilac i na normalnym poziomie porozmawiac.

dostales odpwoiedzi na wszystkie pytania, dostales tez zrodelko, gdzie dowiesz sie wszystkiego o swoich problemach, a potem piszesz mi ze wole odpowiadac w jakis topikach gdzie uczyc sie sworda. uwierz mi, Twoj topik nie jest wcale madrzejszy, a nawet jest gorszy, bo tam pytal czlowiek, ktory odpalil dopiero gre, wiec moze nie wiedziec mnostwa rzeczy, natomiast czlowiek, ktory rajduje ICC nie wiedzacy kompletnie nic? zenujace i tyle.

i tak, olewasz gear, olewasz swoj rajd, nie masz zadnej wiedzy i nie potrafisz przyjac slusznej krytyki.
gratuluje trzezwego osadu sprawy. tak, przyszedles tu sie wyzalic, wyplakac i jednoczesnie blysnac, ze bywasz w ICC. szczerze to Ty zachowujesz sie jak typowy Polaczek, ktory chce byc kims, a nie bardzo wie jak.

juz zaluje, ze probowalem odpowiedziec Ci na jakiekolwiek pytania. rajduj sobie dalej imba rogalu tak jak lubisz.

ach. i tak, ogarnij sie.

rebo
Wiadomość [#2538]: 10.02.2010 o 21:09

Konto skasowane

Co myślicie o tym builidzie ? Czy nadaje się on pod DPS ? http://wow-space.info/postac/talenty/rogue#305013103322112521133321111|0231332100000|032000|330

Mowcie co zmienic jesli jest cos nie tak ;)

[Edycja rebo - 10.02.2010 o 21:11]

Arato
Wiadomość [#2539]: 10.02.2010 o 21:18

Konto skasowane

Jakis dps na pewno tym czym zobisztongue.gif Nie chce mi sie cie poprawiać bo błędów i głupich rozwiązań ma mase. Masz tu 2 jedyne i najlepsze spece od dps i lepiej sam nie kombinuj bo pewnie jesteś nowy i nie znasz podstaw mechaniki gry.

http://www.wowhead.com/?tal(...)0xRt:Nhk - combat - nosisz macki/fisty/axe/sword.

http://www.wowhead.com/?tal(...)xcZb:TIp - assa spec jak chcesz jednak robic dps 2 dagerkami.

Harimakenji
Wiadomość [#2540]: 10.02.2010 o 21:21

Konto skasowane

obecnie tylko to http://www.wowhead.com/?tal(...)xcZb:TIp

a tu masz linka napewno sie przyda
http://elitistjerks.co(...)d_3_3_a/

REKLAMA
Strona 127 z 135.
Pierwsza     <<   <   ... | 123 | 124 | 125 | 126 | 127 | 128 | 129 | 130 | 131 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :