Dziś jest: Środa, 16 października 2019, godzina 17:51
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Łotrzyk Oficjalny topic każdego Łotrzyka.

Odpowiedź

Temat: Oficjalny topic każdego Łotrzyka.

Pierwsza     <<   <   ... | 122 | 123 | 124 | 125 | 126 | 127 | 128 | 129 | 130 | ...  >   >>     Ostatnia
raziel666
Wiadomość [#2501]: 16.10.2009 o 22:28

Konto skasowane

po pierwsze 90% graczy nie powinno eksperymentowac z buildami w tym ty skoro pytasz sie jak grac.
po drugie nie ma builda dobrego pod pvp i pve jednoczesnie. jak masz build pvp to do pve bedzie do dupy i odwrotnie.

Madness is the gift, that has been given to me!
quikk
Wiadomość [#2502]: 16.10.2009 o 23:05

Konto skasowane

spoko i po co sie tak madrzysz ? chcesz sobie poprawic samoocene czy jak ? od tego jest to forum, a jesli CI sie nie podoba to poprostu nie pisz, trudne ? czy jestes typowym hejterem ktory by tylko pisal co nie tak itp itd, nigdzie nie napisalem ze build do pvp bedzie dobry do pve, spytalem jak to bedzie, przed wotlkiem buildiem shs nie mialem wcale takiego slabego dpsa. a propo zapomnial wol jak cieleciem byl, napewno jak zaczynales to ogarniales wszystko, serio to jest troche zalosne, rozumiem ze pewnie dla Ciebie niektore rzeczy sa oczywiste ale nie musisz robic odrazu z tego niewiadomo jakiej afery, grzecznie prosze o porady i nic wiecej.

vermin
Wiadomość [#2503]: 27.10.2009 o 22:07

Konto skasowane

Mam pytanko. Jaka jest obecnie sytuacja rogalem w pvp? Nie chodzi mi o to czy waląc głową w klawiaturę da sie ownic tylko ciekawi mnie jak wypada ta klasa pod kątem innych klas

Igor
Wiadomość [#2504]: 28.10.2009 o 09:24

Konto skasowane

vermin napisał
Mam pytanko. Jaka jest obecnie sytuacja rogalem w pvp? Nie chodzi mi o to czy waląc głową w klawiaturę da sie ownic tylko ciekawi mnie jak wypada ta klasa pod kątem innych klas

mam odpowiedz.
sytuacja jest spoko.
wypada zupelnie tak samo jak reszta klas, czyli nie da sie ownic walac glowa w klawiature.

vermin
Wiadomość [#2505]: 28.10.2009 o 10:45

Konto skasowane

a czy nie bede musiał uciekac od kazdego napotkanego dk, paladyna i warka? czy rogal ma szanse wygrac z tymi klasami?

Slideroh
Wiadomość [#2506]: 28.10.2009 o 10:56

Konto skasowane

Kazdy ma szanse wygrać z każdym

Slideroh 85 Death Knight Tank - Szachy
Behwar 85 Warrior Tank - link
Igor
Wiadomość [#2507]: 29.10.2009 o 12:16

Konto skasowane

dlaczego mialby rogal nie miec szansy? zabic mozna kazdego, zalezy od skila, wiedzy, refleksu, gearu, rozumu obu przeciwnikow.

a uciekac tez sie zdarza :P czemu nie? po to rogal ma vanish i sprint, zeby moc z nich korzystac.

quikk
Wiadomość [#2508]: 31.10.2009 o 16:53

Konto skasowane

Zauwazylem ze na heroicach najwieksze dmg daje wound poison, wiec jaki jest sens uzywania instant i deadly ? Moze sie pomylilem ale tak mi wyszlo.

raziel666
Wiadomość [#2509]: 31.10.2009 o 19:09

Konto skasowane

jako combat nie ma najmniejszego sensu uzywania instant, uzywasz wound. jako assa odwrotnie.
im krocej z czyms wlaczysz tym bardziej deadly traci sens, gdyz musi sie nastackowac wiec na heroikach gdzie trashe zyja pare sekund a bossy gora paredziesiac nie dziw sie ze wound moze wypadac lepiej. (mozna sie ofc bawic w podmienianie broni jak juz masz 5 stackow an celu na innego poisona i wrocic na deadly jak jest ~3 sec do konca ale to dla minmaxerow ;p)

quikk
Wiadomość [#2510]: 02.11.2009 o 02:27

Konto skasowane

http://www.wowhead.com/?talent#f0xZGxV0M0xcZe0fbhhdbVzA0o - ktos doswiadczony w pvp moglby sie wypowiedziec?

A to build ktorego nie probowalem moze i dziwny ale jak to gdzies przeczytalem u Raziela wazne zeby mi sie na nim dobrze gralo, chyba temat o dk. Teorytycznie widze w nim pare dobrych stron, shs przydaje sie przeciwko kazdej klasie zwlascza frost mag, jest i kick przeciwko magom,lockom i przedewstyskim paladynow ktorych teraz pelno jest, build niby sub ale bez hemo tylko ss z dodatkowym dmg w skrocie build shs - sword/axe tak jak bylo przed WoTLK gdzie build ownil tylko z talentami w ass, eksperymentowanie z buildem wyszlo z doswiadczen z BG, ciezko z paladynem i warkiem jak niektorzy maja po 50hp a muti juz takich duzych dmg nie daje, przeciwko frost magom tez trudno, wiem ze nie da sie pogodzic wszystkiego i bic kazda klase ale chociaz troche chcialem ulatwic sobie zycie. Nie wiem moze moze muti faktycznie i jest dobre ale mam za slaby gear ? tutaj on
http://eu.wowarmory.co(...)n=Nejipl
Jak na razie przymierzam sie i moze sprobowac z kolega lockiem 2v2, ze statystyk widze albo chocby z chatu, LF Paladin,DK or Druid 2v2 a wiec najwiekszy problem stanowia postacie z wiekszym armorem i pytanie czy ten build choc troche moglby mi pomoc w biciu graczy z lepszym pancerzem czy po poprostu bez gearu ani rusz ? Niby najlepsi rogale maja build 41/5/25 ( nie jestem do konca pewien cyfer)Bo jak widze Warriora 50k hp to nie ma co robic jak omijac go z daleka, nawet jesli nie wyjdzie ze stuna trinketem albo czyms innym to 4k dmg troche malo a potem coraz gorzej.

Bylbym wdzieczny za rady a osoby ktore sa zmeczone na odpowiadania moze faktycznych dla nich rzeczy prosze o wyrozumialosc.

SiNist3r
Wiadomość [#2511]: 04.11.2009 o 19:28

Konto skasowane

dla combat rogala w itemkach ~219 3.9k ap 32% crit 20%arp based + 15% macka, jakie gemy beda najlepsze?
AP/agi/arp i dlaczego ?

Alron
Wiadomość [#2512]: 04.11.2009 o 21:41

Konto skasowane

Jak masz Grim Toll albo MR to dogemuj się w arp tak do 50% a reszte daj w agi. Jak nie masz któregoś z tych trinketów to nie wiem, ale ja bym walił wszystko w arp, bo w combacie jest najwydajniejsze.

[Edycja Alron - 04.11.2009 o 21:42]

Kakarato
Wiadomość [#2513]: 16.11.2009 o 23:20

Konto skasowane

Wiecie moze jak bedzie wygladac sprawa Rogala w przyszlym patchu?
Cos mi sie o uszy obilo ze maja nas ostro znerfic? ale nie wiem czy to prawda.
Wie ktos moze cos na ten temat?

GOPA
Wiadomość [#2514]: 17.11.2009 o 08:28

Konto skasowane

siema

jak rogal sobie radzi w pvp na end game ? rogal to chyba najlepszy wybor jesli ktos chce grac pvp i stosowac naprawde chamskie sztuczki

stuntmenmike
Wiadomość [#2515]: 17.11.2009 o 11:07

Konto skasowane

Kakarato napisał
Wiecie moze jak bedzie wygladac sprawa Rogala w przyszlym patchu?
Cos mi sie o uszy obilo ze maja nas ostro znerfic? ale nie wiem czy to prawda.
Wie ktos moze cos na ten temat?
[/quote

Rogues
Dual Wield: Rogues now know this ability upon logging into the game at level 1.
Stealth: This ability no longer has multiple ranks. While active, the single rank of this ability (available at level 1) allows rogues to move at 70% movement speed.
Talents
Subtlety
Preparation: The cooldown on this ability has been reduced to 8 minutes, down from 10 minutes.
Filthy Tricks: The cooldown reduction this talent provides for Preparation has been reduced to 1.5/3 minutes, down from 2.5/5 minute.

Ja w tej notce nie widze,jakoby rogal miał być znerfiony...

Izmop
Wiadomość [#2516]: 17.11.2009 o 11:32

Konto skasowane

z nerfić to powinni reściuchów, no i może lekko DK ;p

Kakarato
Wiadomość [#2517]: 17.11.2009 o 13:40

Konto skasowane

Aha czyli to tylko plotka Super

quikk
Wiadomość [#2518]: 15.12.2009 o 16:31

Konto skasowane

combat dagger co sadzicie o tym w pve? jak na razie gralem sobie daggerami nic lepszego nie mam a tak dwa razy epic219 ktos mi ostatnio napisal dagger combat = fail, ktos to znaczy koles z gildii, jakies wyjasnienie dlaczego ?

raziel666
Wiadomość [#2519]: 15.12.2009 o 19:55

Konto skasowane

dlatego ze nie! koniec wyjasnienia.

Izmop
Wiadomość [#2520]: 15.12.2009 o 20:17

Konto skasowane

bo zupa była za słona

REKLAMA
Strona 126 z 135.
Pierwsza     <<   <   ... | 122 | 123 | 124 | 125 | 126 | 127 | 128 | 129 | 130 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :