Dziś jest: Środa, 12 sierpnia 2020, godzina 20:17
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Łotrzyk Oficjalny topic każdego Łotrzyka.

Odpowiedź

Temat: Oficjalny topic każdego Łotrzyka.

Pierwsza     <<   <   ... | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | ...  >   >>     Ostatnia
cypis
Wiadomość [#241]: 25.07.2005 o 09:59

Konto skasowane

1. Bazowe agi nie ma znaczenia, bo na 60 lvlu roznice sa marginalne i nie widac jakichs szczegolnych roznic w crit chance etc.
2. Undead z wotf nie nadaje sie na rogue? zartujesz chyba. Poza tym shadowcraft to ostatnie co kazdy dobry rogue powinien zbierac ;)

Hunter_of_mooN
Wiadomość [#242]: 25.07.2005 o 10:02

Konto skasowane

Shadowcrafta zbiera się dla wyglądu trzyma się go w banku i zakłada tylko dla szpanu (znam to z doświadczenia bo na codzień używam stormshrouda i innych rare'ów chociaż pełny sc siedzi w banku) :P A wotf nie jest "genialnym" ability :P Ten sam efekt daje ci trinket PvP, poza tym fear nie jest największym złem, które może cię spotkać w grze, któś kto jest zestunowany i tak feara nie puści :P. Już wolę trolla z +dmg na beasty-czasem się przyda przy grindowaniu ;) Co do marginalnej zmiany w crit chance daje ci ona jednak trochę większą szansę na critnięcie przeciwnika ;)

[Edycja - Hunter_of_mooN w 25-07-2005 o 10:19]

dobryomen
Wiadomość [#243]: 03.08.2005 o 21:43

Konto skasowane

KhaYmaN napisał:
Zastanawiam sie jaka rasa jest najlepsza na lotra, na poczatku myslalem ze NE bo ma strasznie duza zrecznosc ale z drugiej strony lotr walczy w zwarciu wiec bardziej mu potrzebna sila i wytrzymalosc. Co o tym myslicie??

z tego co mi wiadomo i jest napisane w instrukcji to rogue okresla attack power czesciowo przez sile a czesciowo przez zrecznosc - wiec chyba nie ma sie czym tak bardzo przejmowac ...

N00B-007
Wiadomość [#244]: 03.08.2005 o 21:52

Konto skasowane

Raczej przez 1/2 sily i all zrecznosc, tak mi sie wydaje.

Hunter_of_mooN
Wiadomość [#245]: 05.08.2005 o 08:53

Konto skasowane

Taaa... Najlepsze staty dla rogue to: Agility i Stamina. Jeśli chodzi o bonusy od itemow to trzeba sie zdecydowac czy idziemy w Attack Power czy w Critical Chance, ja poszedlem w to drugie - w tej chwili mam 22% na crit. i criticale leca prawie non-stop :]

Silverin
Wiadomość [#246]: 17.08.2005 o 19:23

Konto skasowane

mam takie pytanko jakie dwie bronie są najlepsze dla rogue? 2x dagger, 2x 1h sword, czy może dagger + 1h sword? a moze inne?

How could I glare into these eyes
And then not stab them?
How could I stare at their loss
And then not laugh?
eNdryu
Wiadomość [#247]: 17.08.2005 o 22:59

Konto skasowane

zalezy to od buildu. Jesli koncentrujesz sie na backstab/ambush to dagger w main hand jest koniecznoscia , jesli robisz tak jak ja i Twoja glowna sila uderzeniowa ma byc kombinacja ss/eviscerate/cs/cold blood/preparation (nie pisałem w kolejnosci komba - nie buczec tongue.gif) uzywaj double swords - co da Ci duzo dps. Mój build to 21/5/25 jakbyś chciał zapytać. I gra się bardzo fajnie jakbys pytał też.

edit: wybaczcie problemy z szykiem wyrazow w zdaniu ale nienajlepiej sie czuje.
pozdro gl& hdps tongue.gif

[Edycja - eNdryu w 17-08-2005 o 23:00]

potluczony.gif
one fap a day keeps the doctor away
Silverin
Wiadomość [#248]: 21.08.2005 o 21:39

Konto skasowane

dzięki jeszcze jedno pytanko zadam dlaczego ze zdobywaniem leveli mam coraz mniejszy procent szansy na critica? z kolejnym levelem szansa na crita zmalala mi okolo 1.50 % biggrin.gif

How could I glare into these eyes
And then not stab them?
How could I stare at their loss
And then not laugh?
DeathClaw
Wiadomość [#249]: 21.08.2005 o 22:21

Konto skasowane

rozwin skilla w danej broni... wraz z poziomem zwieksza ci sie max poziom skilla, mogles tez zdjac pare itemkow z agi

Sajgon
Wiadomość [#250]: 23.08.2005 o 00:57

Konto skasowane

a jakie macie taktyki w duelach?? bo ja np. moze wydac sie glupie ale zakladam na siebie stealth, ukrywam sie za czyms i czekam az przeciwnik straci czujnosc(czasem troche to trwa) i wtedy ambush a potem byle do gouge(moglem pomylic sie w nazwie) i backstab do kumulacji kombo a potem wchodza ladne obrazenia.

a jak to u was wyglada??

pewnie zaraz ktos mnie skrytykuje i powie ze jestem noobem smiley.gif

eNdryu
Wiadomość [#251]: 23.08.2005 o 03:42

Konto skasowane

nie uzywam ambush/backstab, mam bardziej uniwersalny build - znaczy sie moge atakowac z kazdej strony.

potluczony.gif
Thumran
Wiadomość [#252]: 23.08.2005 o 14:01

Konto skasowane

Jestem całkowicie nowy...nie gralem nigdy rougem. mam go na 13 lvl :| mozecie podac jakies buildy do pvp? czego lepiej mam uzywac 2x dagger? dagger i sword? Z wczesniejszych postwów nie wynika co jest lepsze. Pomózcie uzi2.gif alli

eNdryu
Wiadomość [#253]: 23.08.2005 o 16:40

Konto skasowane

bo niektorzy sa lepsi w tym a niektorzy w tym. eg. Meandro z serwa Daggerspine , bardzo dobry rogue , uzywa builda typu backstab a taki Ninja, nie pamietam z jakiego serwa , ale dobry rogue ne uzywa 2x sword i sinister strike jako main attack, wiec?
poszukaj po necie, potestuj , i zobacz czym Ci si4e lepeiej gra.

potluczony.gif
Lopex
Wiadomość [#254]: 26.08.2005 o 15:53

Konto skasowane

Hehe Meandro uzywa 2x Dagger mam jego all filmiki Ja osobiscie uzywam 1 daggeri 1 sworda i wydaje mi sie ze nie jest zle tzw sword jest wolniejszy a co za tym idzie ze w walce w zwarciu jest wieksze prawdopodobinistwo na krytyka Ja np w duelach uzywam roznych taktyk zaley z jaka klasa ale w kazdym duelu wlaczam sprint zeby koles sie nie zczail gdzie jestem i skakam wokol niego biggrin.gif przewaznie atakuje ambushem a potem to jak zaleci biggrin.gif tzw, do borni musisz sie zdecydowac jakim chcesz byc roguem bo sa rozne opcje a do broni trzeba ustawic talenty np jesli uzywasz dagerow inwestuj w Assassination Talents jezeli 2x sword Combat Talents a Subtlety Talents raczej przyda sie do kazdego a i przepraszam jak pomylilem nazwy bo musze konczyc czas wzias sie do praca CYA!

eNdryu
Wiadomość [#255]: 27.08.2005 o 01:44

Konto skasowane

ja uzywam 2x swords a mam 5 w combat wiec?
nie trzeba szufladkowac sie ze jak daggers to only backstab a jak swords to musi byc ze 30 wbite w combat.

potluczony.gif
wowmaniak
Wiadomość [#256]: 27.08.2005 o 13:02

Konto skasowane

Czy moze ktos przetlumaczyc , co zmieni patch 1.7 u rogali, bo z angielskim u mnie slabo....

Zygmund
Wiadomość [#257]: 27.08.2005 o 20:21

Konto skasowane

O tejprofesji wiem nie dużo ale ciekawi mnie. Wiem że on ma coś jak Warrior Rage tak on Energie i pytanie po ile ona mu się regeneruje podczas walki tak na słabym levelu 1-5 ? Bo jego początkowe czary ssą dużo Energi.

FatboY
Wiadomość [#258]: 27.08.2005 o 20:40

Konto skasowane

20 ptk co 2 sek ... jakos tak tongue.gif

wr00g
Wiadomość [#259]: 31.08.2005 o 23:27

Konto skasowane

Hej!
Mam 2 pytania:
1. czy szansa na crita, ktora podawana jest w attack, sumuje sie z szansa na crit przy backstab, amubsh rozwinietych talentami?
2. gdzie znajde info o tym jak agi, str itd. wplywaja na attack power, % to hit, % to crit, etc?
Pozdrawiam.

FatboY
Wiadomość [#260]: 31.08.2005 o 23:36

Konto skasowane

1. tak
2. nie wiem
3 .... moge sie mylic co do powyzszych punktów tongue.gif

[Edycja - FatboY w 31-08-2005 o 23:37]

REKLAMA
Strona 13 z 135.
Pierwsza     <<   <   ... | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :