Dziś jest: Środa, 12 sierpnia 2020, godzina 19:40
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Łotrzyk Oficjalny topic każdego Łotrzyka.

Odpowiedź

Temat: Oficjalny topic każdego Łotrzyka.

Pierwsza     <<   <   ... | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | ...  >   >>     Ostatnia
Droomi
Wiadomość [#201]: 20.05.2005 o 16:44

Konto skasowane

no coz kazdy gra swoim łotrem jak chce :P ja np lubie ambushe i back staby wiec wstawilem daggera w main smiley.gif bo fajnie tak sie czasem w duelu obrocic i komus zapuscic takiego back staba w srodku walki :P

BoolvA
Wiadomość [#202]: 22.05.2005 o 23:32

Konto skasowane

jak walczycie z warriorem na takim samym poziomi co wy ( powiedzmy na 32 :P). Bo zalozmy ze ambushe wejdze... tylko co dalej :/ bo kasam go braddzo slabo :/

Gwynbleid
Wiadomość [#203]: 23.05.2005 o 09:27

Konto skasowane

Na postaci z duza iloscia amrora najlepiej zaczac zabawe z Expose armor, najlepiej na 5 kulkach, wiem ze to trudne ale niestety, inaczej maja zbyt duza redukcje armora. Osobiscie jestem rougiem na 38 levelu i naprawde rzadko zdaza mi sie przegrac duela z postacia o moim poziomie lub nizszym a nawet 1,2 wyzszym. Wierzcie lub nie, pare razy udalo mi sie pokonac postaci 6,7 poziomow wyzej (glownie magow bo ambush wchodzi w nich jak w maslo). Ale wracajac do tego jak zatluc warriora to musisz nabic mu duzo Combopointow. Dlatego najlepiej zrobic to tak. Cheap shot, backstab, odczekac az zejdzie mu stun (tak wiem ze pewnie uwazacie to za bluznierstwo ale zaraz wyjasnie) jezeli po backstabie walniemy od razu sini, co jest mozliwe, to nie ma szans zeby naladowac 50 energii zeby wywalic mu gauge tuz po "przebudzeniu" A taki gauge daje nam tyle ze odnawiamy energie ponownie, a on stoi. Mamy 3 CP na nim, on jest w gauge bedziemy mieli 60 energii moze 80, i wtedy w zaleznosci od naszych preferencji atakujemy 2x sini lub backstab + sini. To da nam 5 CP zdejmujemy armor. Kiedy koles ma juz zdjety armor to w zaleznosci od sytuacji albo bierzemy go "na klate" z evasion, albo dla pewnosci Vanish,cheap shot( ewentualnie ambush ), backstab/sini, Kidney shot, backstab, WTF on nie zyje.

Generalnie Lotrzyk ktory dobrze uzywa gauge to zywy lotrzyk, gauge nie mozna naduzyc.

[Edycja - Gwynbleid w 23-05-2005 o 09:29]

Ciapek
Wiadomość [#204]: 23.05.2005 o 10:29

Konto skasowane

Evasion z warem i konczysz tak -> potluczony.gif (wogole z warem konczysz tak potluczony.gif smiley.gif

Farandil
Wiadomość [#205]: 23.05.2005 o 17:48

Konto skasowane

A gdzie rouge moze sie nauczyc obslugi gun and bow

Elf Rulzzz
Wiadomość [#206]: 23.05.2005 o 17:56

Konto skasowane

gun- ironforge

Droomi
Wiadomość [#207]: 23.05.2005 o 20:30

Konto skasowane

mam pytanko
otoz czy gnom rogue moze ise nauczyc lukow? biggrin.gif bo wiem ze np elf moze smiley.gif
i czy to jakie bronie mozemy uzywac jest zalezne od rasy postaci?

Mortius
Wiadomość [#208]: 25.05.2005 o 15:35

Konto skasowane

Na postaci z duza iloscia amrora najlepiej zaczac zabawe z Expose armor, najlepiej na 5 kulkach, wiem ze to trudne ale niestety, inaczej maja zbyt duza redukcje armora. Osobiscie jestem rougiem na 38 levelu i naprawde rzadko zdaza mi sie przegrac duela z postacia o moim poziomie lub nizszym a nawet 1,2 wyzszym. Wierzcie lub nie, pare razy udalo mi sie pokonac postaci 6,7 poziomow wyzej (glownie magow bo ambush wchodzi w nich jak w maslo). Ale wracajac do tego jak zatluc warriora to musisz nabic mu duzo Combopointow. Dlatego najlepiej zrobic to tak. Cheap shot, backstab, odczekac az zejdzie mu stun (tak wiem ze pewnie uwazacie to za bluznierstwo ale zaraz wyjasnie) jezeli po backstabie walniemy od razu sini, co jest mozliwe, to nie ma szans zeby naladowac 50 energii zeby wywalic mu gauge tuz po "przebudzeniu" A taki gauge daje nam tyle ze odnawiamy energie ponownie, a on stoi. Mamy 3 CP na nim, on jest w gauge bedziemy mieli 60 energii moze 80, i wtedy w zaleznosci od naszych preferencji atakujemy 2x sini lub backstab + sini. To da nam 5 CP zdejmujemy armor. Kiedy koles ma juz zdjety armor to w zaleznosci od sytuacji albo bierzemy go "na klate" z evasion, albo dla pewnosci Vanish,cheap shot( ewentualnie ambush ), backstab/sini, Kidney shot, backstab, WTF on nie zyje.

Nie wiem, z jakimi Ty wojownikami grałeś do tej pory ale to co podałeś to dość dobry sposób na samobójstwo. Po pierwsze jak dasz mu expose armor z 5 combo pointsami zamiast eviserata to właśnie zmarnowałeś 5 combo points, przedłużasz walkę i zmniejszasz swoje szanse na wygraną. Na twoim poziomie expose armor z 5 combo pointami zdejmie mu 275 armor, to dla niego jest tyle co pierdnięcie muchy, jak same portki mailowe mają na tym poziomie 400 armor.
Dalej tez same głupoty. Jak dasz cheap shota (60 energii), potem backstaba (60 energii), to w życiu nie będziesz miał po skończeniu 4 secundowego stuna 45 energii na gauge'a, nie mówiąc już o 80 energii po skończeniu gauga, nawet jakbyś miał talenty do chip shota i gauga, co samo w sobie na tym poziomie byłoby również głupotą. Dalsza część posta też jest z księżyca.

Jeżeli faktycznie nie masz problemu używając takiej strategii wygrać z wojownikami to może spróbój zamiast broni włożyć sobie w ręce wędkę, też powinno sie udać.

Kostekk
Wiadomość [#209]: 25.05.2005 o 17:54

Konto skasowane

Mortius napisał:

Nie wiem, z jakimi Ty wojownikami grałeś do tej pory ale to co podałeś to dość dobry sposób na samobójstwo. Po pierwsze jak dasz mu expose armor z 5 combo pointsami zamiast eviserata to właśnie zmarnowałeś 5 combo points, przedłużasz walkę i zmniejszasz swoje szanse na wygraną. Na twoim poziomie expose armor z 5 combo pointami zdejmie mu 275 armor, to dla niego jest tyle co pierdnięcie muchy, jak same portki mailowe mają na tym poziomie 400 armor.
Dalej tez same głupoty. Jak dasz cheap shota (60 energii), potem backstaba (60 energii), to w życiu nie będziesz miał po skończeniu 4 secundowego stuna 45 energii na gauge'a, nie mówiąc już o 80 energii po skończeniu gauga, nawet jakbyś miał talenty do chip shota i gauga, co samo w sobie na tym poziomie byłoby również głupotą. Dalsza część posta też jest z księżyca.

Jeżeli faktycznie nie masz problemu używając takiej strategii wygrać z wojownikami to może spróbój zamiast broni włożyć sobie w ręce wędkę, też powinno sie udać.

biggthumpup.gif biggthumpup.gif true true expose arm. śmierdzi podstawą jest latanie w koło przeciwnika pooglądajcie sobie filmiki (www.warcraftmovies.com polecam) z rougami w roli głownej 99,9% nich na sprincie badz bez lata w kolo przeciwnika lub przechodzi przez niego tak aby na jego monitorze wyświetlił sie napis czerwony - you are staying .... coś tam biggrin.gif poprostu aby nie mógł atakowć i i napierdzielac z sinister strike'a , zbierać "kulki" i bach wróg leży...aha na początek cheap shot - podstawa ...pozdrawiam wszytkich stealthmaniaków biggrin.gif <peace>

Gilgalad
Wiadomość [#210]: 25.05.2005 o 18:30

Konto skasowane

Gwynbleid napisał:
Na postaci z duza iloscia amrora najlepiej zaczac zabawe z Expose armor, najlepiej na 5 kulkach

hahaha.gif

, wiem ze to trudne ale niestety, inaczej maja zbyt duza redukcje armora. Osobiscie jestem rougiem na 38 levelu i naprawde rzadko zdaza mi sie przegrac duela z postacia o moim poziomie lub nizszym a nawet 1,2 wyzszym. Wierzcie lub nie, pare razy udalo mi sie pokonac postaci 6,7 poziomow wyzej (glownie magow bo ambush wchodzi w nich jak w maslo).

No właśnie nie wierze. Pomijając wszystko inne - mag który w duelu daje się ambushować to dupa a nie mag.
bierzemy go "na klate" z evasion,

hahaha.gif hahaha.gif
, WTF on nie zyje.

A combat log wygląda tak:
XXX overpower hits you for xxx dmg
You are dead

Nasqaroth
Wiadomość [#211]: 26.05.2005 o 01:47

Konto skasowane

biggthumpup.gif biggthumpup.gif true true expose arm. śmierdzi podstawą jest latanie w koło przeciwnika pooglądajcie sobie filmiki (www.warcraftmovies.com polecam) z rougami w roli głownej 99,9% nich na sprincie badz bez lata w kolo przeciwnika lub przechodzi przez niego tak aby na jego monitorze wyświetlił sie napis czerwony - you are staying ....
A ja myślałem żeby użyc BSsad.gif

coś tam biggrin.gif poprostu aby nie mógł atakowć i i napierdzielac z sinister strike'a , zbierać "kulki" i bach wróg leży...aha na początek cheap shot - podstawa ...pozdrawiam wszytkich stealthmaniaków biggrin.gif <peace>
powodzenia z chep shotem na magow smiley.gif przyda sie napewno

No właśnie nie wierze. Pomijając wszystko inne - mag który w duelu daje się ambushować to dupa a nie mag.
Powiedz mi jak magiem unikasz ambushow, mag może sobie pozwolić na jednego ambusha w dalszej walce może uniknąć starć jeżeli dobrze poprowadzi postać oczywiśćie wygrywając(tzn. mag>rogue).

[Edycja - Nasqaroth w 26-05-2005 o 01:53]

Farandil
Wiadomość [#212]: 27.05.2005 o 00:33

Konto skasowane

Sluchajcie jak to jest z truciznami, mam leatherworking i skiining, czy moge sie nauczyc poisons, jesli tak to gdzie i co musze DOKLADNIE zrobic

Gilgalad
Wiadomość [#213]: 27.05.2005 o 10:48

Konto skasowane

Nasqaroth napisał:
[Powiedz mi jak magiem unikasz ambushow, mag może sobie pozwolić na jednego ambusha w dalszej walce może uniknąć starć jeżeli dobrze poprowadzi postać oczywiśćie wygrywając(tzn. mag>rogue).

My tu mówimy o duelach smiley.gif

Nasqaroth
Wiadomość [#214]: 28.05.2005 o 01:59

Konto skasowane

Gilgalad napisał:
Nasqaroth napisał:
[Powiedz mi jak magiem unikasz ambushow, mag może sobie pozwolić na jednego ambusha w dalszej walce może uniknąć starć jeżeli dobrze poprowadzi postać oczywiśćie wygrywając(tzn. mag>rogue).

My tu mówimy o duelach smiley.gif

Uhh ciężko z wami tak dla sprostowania to ambush używa sie podczas stealthsmiley.gif i niewiem jakim magiem trzeba być zeby tego uniknąć mają uzywać aż ci sie mana skonczy?:>To by było bardzo mądre. Mag jeżeli ma jakies pojęcie w pvp nie powiniem mieć problemów z łotrem (mowa o pvp/duel oczywiście). Mistrzu:-)

Gilgalad
Wiadomość [#215]: 28.05.2005 o 12:24

Konto skasowane

Uhh ciężko z wami tak dla sprostowania to ambush używa sie podczas stealth i niewiem jakim magiem trzeba być zeby tego uniknąć mają uzywać aż ci sie mana skonczy?:>To by było bardzo mądre

Przy czym połowa uber alles łotrzyków po wejściu w stealth pruje do celu w lini prostej zapominając o całym bożym świecie. Ustawiasz na pasku Arcane Explosion 1 lvl i walisz aż trafisz w pacjenta. Czar zabiera 75 pkt many, więc nawet jak będziesz z tego napierdalał non stop deficytu many nie uświadczysz.

Mag jeżeli ma jakies pojęcie w pvp nie powiniem mieć problemów z łotrem (mowa o pvp/duel oczywiście). Mistrzu:-)

To jak wyjaśnisz następującą rzecz:

to ambush używa sie podczas stealth i niewiem jakim magiem trzeba być zeby tego uniknąć mają uzywać aż ci sie mana skonczy?:>To by było bardzo mądre

Miszczu?

[Edycja - Gilgalad w 28-05-2005 o 12:24]

Nasqaroth
Wiadomość [#216]: 29.05.2005 o 22:44

Konto skasowane

[quote/]Przy czym połowa uber alles łotrzyków po wejściu w stealth pruje do celu w lini prostej zapominając o całym bożym świecie. Ustawiasz na pasku Arcane Explosion 1 lvl i walisz aż trafisz w pacjenta. Czar zabiera 75 pkt many, więc nawet jak będziesz z tego napierdalał non stop deficytu many nie uświadczysz.
[quote/]
Połowa powiadasz, skad masz takie statystyki? Podziel się swoją "wiedzą".

Już ci tłumacze Mistrzu: gdy taki mag dostaje ambusha taki rogue przewaznie wiecej go nie zaatakuje, teleport, polly i seria kilku spelli i taki lotrzyk przewaznie nie żyje. Prosta skuteczna technika. Używanie arcane explosion napewno nie zacheci rogue do atakowania, no chyba że ty tak lubiszsmiley.gif.

Gilgalad
Wiadomość [#217]: 29.05.2005 o 22:54

Konto skasowane

Jasne, czekaj aż rogue ci wpakuje krytycznego ambusha i zdejmie 3/4 życia zanim się połapiesz, że wogóle coś cię bije. Ja jeśli mam możliwość wole go jednak rozwalić z bezpiecznej odległości.

Podziel się swoją "wiedzą".

Za darmo to wiesz co możesz dostać?

duzers
Wiadomość [#218]: 05.06.2005 o 10:23

Konto skasowane

Mam skill Blacksmithing 150 i nie wiem czy mozna nauczyc sie wiecej (ponad 150)
Jezeli tak to gdzie ?

Dzieki z gory za pomoc smiley.gif

P.S. Firs Aid tez mam 150 i nie wiem gdzie sie douczyc wiecej

Mati_PL!
Wiadomość [#219]: 05.06.2005 o 13:04

Konto skasowane

duzers wyjdz,
Nasqaroth tez wyjdz
gili ma racje.

Farandil
Wiadomość [#220]: 08.06.2005 o 17:03

Konto skasowane

To powiedzmy sobie tak szczerze: do czego nadaje sie rogue. W party jest do d..., w duelach jest do d..., od kazdego dostaje (szczegolnie pale, druidzi, warriorzy, magowie) w raidach grupowych tak samo jak w party, ogolnie przechlapane, a ja myslalem ze mam spoko postac sad.gif crying.gif , a tu sie okazuje ze od wszystkich dostaje i do niczego tak na prawde sie nie nadaje.

REKLAMA
Strona 11 z 135.
Pierwsza     <<   <   ... | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :