Dziś jest: Piątek, 6 grudnia 2019, godzina 15:20
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Łotrzyk Oficjalny topic każdego Łotrzyka.

Odpowiedź

Temat: Oficjalny topic każdego Łotrzyka.

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | ...  >   >>     Ostatnia
Urza
Wiadomość [#21]: 21.11.2004 o 00:25

Konto skasowane

Pytanie: czy duel wield pozwala uzywac 2 mieczy lotrzykowi czy tylko 2 sztyletow??

Pytanie2: Jak uwazanie jaka rasa (Przymierze) jest najlepsze dla lotrzyka?? Osobiscie uwazam ze NE bo:
- +2% do dodge
- NE Rogue ma 28 Agility na starcie, najwiecej ze wszystkich ras - wieksza szansa na critika
- Shadowmeld - a kto wie moze byc jakos zastepstwo Stealth'a kiedy ten bedzie mial jeszcze Cooldowna

A jakie jest wasze zdanie?

[Edycja - Urza w 21-11-2004 o 00:32]

Paputek
Wiadomość [#22]: 21.11.2004 o 00:33

Konto skasowane

Esterad napisał:
Nie zapomnijcie wziąć na 20 lvl questu aby dostac przepis na łotrzykową herbatę i nauczyć się używania trucizn.

Gdzie dostane ten quest?
Jak najlepiej rozwijac postac(lotrzyka ofkoz) do PvP?

Oreł
Wiadomość [#23]: 21.11.2004 o 00:34

Konto skasowane

a da sie nauczyc lotra strzelac ze strzelby??

Esterad
Wiadomość [#24]: 21.11.2004 o 00:36

Konto skasowane

Urza napisał:
Pytanie: czy duel wield pozwala uzywac 2 mieczy lotrzykowi czy tylko 2 sztyletow??

(..)
- Shadowmeld - a kto wie moze byc jakos zastepstwo Stealth'a kiedy ten bedzie mial jeszcze Cooldowna
A jakie jest wasze zdanie?

To shadowmeld jak masz stealth to jest kompletnie nie użyteczne.
Dual wield pozwala na używanie wszystkich rodzajów broni, których się nauczysz ( ja umiem, kusze, pałki, noże, łuki, miecze jednoręczne i kolce). W tym rozwinąłem łuki oraz noże. Jak znajde jakiś dobry miecz czy mace to wtedy rozwinę daną umiejętność. Pamiętaj, że lepiej w prawej dłoni mieć nóz bo inaczej nie możesz używać np. backstab.

Paputek - dostajesz go w barakach w Stormwind.
Co do rozwoju łotrzyka do pvp są różne metody.

Esterad
Wiadomość [#25]: 21.11.2004 o 00:39

Konto skasowane

Oreł napisał:
a da sie nauczyc lotra strzelac ze strzelby??

Da

Urza
Wiadomość [#26]: 21.11.2004 o 00:54

Konto skasowane

Esterad:
1. Czyli moge bez problemowo miec w prawej lapie noz a w lewej 1h sword??
2. W sumie to masz racje z Shadowmeld'em bo 10 sekund cooldown'a Stealth'a to i tak malo a jeszcze sie jest w ukryciu - moj blad.
3. A jaki jest Twoj typ dotyczacy rasy dla Rogue?? Wiem ze grasz (chyba) NE ale dlaczego akurat NE??

Esterad
Wiadomość [#27]: 21.11.2004 o 01:02

Konto skasowane

Hmm, to mi wbiłeś gwoździa... Lubie NE.
1. Możesz, możesz nawet nie używać noży i walczyć np. tylko mieczami albo pałkami, ale to wiąże się z pewnymi minusami.
2. Ano, takie troche głupie - mogli skasować druidom i łotrom tą umiejętnośc bo i tak im się nie przydaje. Zapomniałeś o jednym rasowym plusie jakim jest bycie wispem podczas smierci. Szybsze przemieszczanie jest dobra dla tekich niecierpliwych ludzi jak ja... =]

Urza
Wiadomość [#28]: 21.11.2004 o 01:31

Konto skasowane

Oki narazie wszystko rozumiem jak cos bede jeszcze pytal :P

BTW sorry za gwozdzie, chcesz to Ci kombinerek pozycze ;P coolgleamA.gif tongue.gif biggrin.gif

Sigmar
Wiadomość [#29]: 21.11.2004 o 04:40

Konto skasowane

Bodajże na forum Blizzarda bądź też na stronie było napisane że Shadowmeld dla prowla druida w cat formie i stealtha łotrzyka daje im bonus dzięki któremu ciężej ich wykryć niż inne rasy korzystające z tych umiejętności. To chyba będzie rzecz która przekona wiele osób do grania nocnym elfem zabójcą zza krzaka =)

Esterad
Wiadomość [#30]: 21.11.2004 o 10:52

Konto skasowane

Albo nocnym elfem ukrwającym się za tym krzakiem tongue.gif
Sigmar dziwne, może to wyjdzie w następnym patchu bo teraz jak mam włączone skradanie się i chce właczyć Shadowmeld to mam napisane, że lepszy czar jest już w użyciu

kupidonia
Wiadomość [#31]: 21.11.2004 o 13:28

Konto skasowane

Esterad napisal: Biegnąc tak z pare minut przez barrens i spotykając moim (w tamtym czasie) 38 poziomowym łotrzykiem i pozdrawiając /wave nisko lvle postacie (góra 20 poziom) nie spodziewałem się czegoś ciekawszego (choć w ramach ostrożności - trucizny na nożach, evasion ( szansa na unik zwiększona o 50% przez 15 sec.), sprint - 60% szybszy bieg przez 15 sec. (jak mount), Vanish (w skrócie polega na rzuceniu specjalnego proszku, ala zasłona dymna i niezależnie od sytuacji włącza się skradanie).
I wpadłem z gapiostwa oczywiście bo przebiegłem obok dwóch teoretycznie nisko poziomowych postaci. Jedna na 22 Kapłan druga zaś okazała się 42 poziomowym wojownikiem. Oczywiście zatakował. 1/4 życia u mnie poszła odrazu i wtedy ocknałem się i zoabaczyłem co się dzieje. Um. "Blind" oślepinie - polegająca na rzuceniu trującego proszku z rośliny "fadeleaf" w oczy ofiary i obezwładnienie jej na 10s (w tym momencie nie można atakować bo um. odrazu zniknie) - oczywiście została użyta.
Kolejna ciekawa umiejętność o której pisałem wcześniej to Vanish, równiez użyta. Odbiegnąłem pare metrów i uaktywnilem skradanie.
Jak oślepienie zeszło to począł mnie intensywnie szukać kręcąc się w kółko. Podszedłem i ustawiłem się tak aby jego plecy były w zasięgu moich noży przechodząc do kontrataku użyłem połączenia Cold Blod ( zwiększa szanse na trafienie krytyczne o 100%, czyli pewniak że będzie krytyk - ważne by trafił) i "ambush" um. zwiększająca jednorazowo o wile bardziej obrażenia obrażenia.
Kolejnie użyłem evasion zwiększający % szanse na unik i uzywałem sinster strike. Gdy punkty specjalne naładowały mi się do 4/5 użyłem rapture, który polega na zabieraniu co 2 sekundy dodatkowych pkt. życia. Truzicny nałożone na sztylety też dostały się pod skórę taurena. Nasz trolli początkujący kapłan też się zorientował co się dzieje bo począł leczyć nieistotnie wojownika, toteż nie zaprzątłem sobie nim głowy. Gdy poownie naładowały mi się pkt. specjalne użyłem Eviscerate polegające na udrzeniem oboma sztyletami z obrotu na raz. Też duże obrażenia.
Tauren walczył do końca, troll starał się też leczyć do końca. Gdy wojoniwk zginął, troll niespodziewanie zazcął się śmiać.
Do teraz zastanawiam się czemu go z rozpędu też zabiłem... Sytuacja była dość zabawna. Wolałem tam dłużej nie zostawać i szybszym krokiem oddaliłem się z barrens.

widze ze kolejny ktory ma bujna wyobraznie chcesz mi powiedziec ze zabiles wojownika o 4 lvl wiecej ktory byl z kaplanem!!!!
oczywiscie znikles dales sobie jakies swietne umiejetnosci wyskoczyles z cienia i zaczeles robic sieczke z wojownika a kaplan stal obok i sie smial (gdzie ty zyjesz)
a tym ktorzy mysla ze wojownki jest taki cienki no to na tej stronce jest taki fajnybiggrin.gif filmik o wojownkiu ( tylko na narobcie w portki jak bedziecie ogladali co on wyprawia)

[Edycja - kupidonia w 21-11-2004 o 13:31]

Urza
Wiadomość [#32]: 21.11.2004 o 13:32

Konto skasowane

Osobiscie uwazam ze to co napisal Esterad jest w 100% prawdzie, uwazam go za jedna z najbardziej kompetentych osob na tym 4um wiec nie wiem po co mial by "sciemniac"...

I nie podlizuje sie tylko wyrazam swoja opinnie!

I jesli mozesz kupidonia to prosilbym o uagrumentowanie Twojej wypowiedzi/zdania nt.

tongue.gif

P.S.I.
Wiadomość [#33]: 21.11.2004 o 13:54

Konto skasowane

Ja też nie rozumiem tej wypowiedzi. Kupidonia, myślisz że to jest niemożliwe, żeby postać 4lvl niżej załatwiła postać 4lvl wyżej?
Rogue jest bardzo groźny, a tamten kapłan nie wiem czy doczytałeś/aś był tylko na 22lvl, przez co nie był w stanie pomóc temu wojownikowi.
Esterad użył przecierz już przy pierwszym udeżeniu całej sterty różnych skilli, więc prawdopodobnie wojowi zeszła znaczna część hp po tym ataku.
Moim zdaniem jest to jak najbardziej możliwe i nie rozumiem czemu zareagowaleś/aś tak gwałtownie.

Niegot
Wiadomość [#34]: 21.11.2004 o 15:46

Konto skasowane

Heh, ja tez wierze Esteradowi zwlaszcza ze w pvp bardzo dobrze rozlozyli szanse ze nawet mozna zabic kolesia pare lvl-i wiekszego. ALe tak btw: to ten typek co byl kaplanem to musial byc straszny ciec :] Jak mi wiadomo to na 22 lvl-u jest juz fear :]

Valkemen
Wiadomość [#35]: 21.11.2004 o 16:21

Konto skasowane

http://vnboards.ign.com/message.asp?topic=78708692&start=79079299&search=shadowmeld

ku uciesze gawiedzi...

ManiaK^
Wiadomość [#36]: 21.11.2004 o 16:34

Konto skasowane

da sie, 4 poziomy w walce graczy to nie to samo co zabic moba 4 poziomy wyzej, w gracza wszystko wchodzi jak w moba na rownym levelu, bardziej zalezy od skilla i danej sytuacji (np. warr mogl naginac overpowerem w rogua z evasionem czego pewnie nie robil) i przede wszystkim od itemow.

Cold blood + ambush (250% obr broni + 125) mogl wejsc za wiecej jak 500 (nie wiem jaki na to jest wzor), przy czym warrior na 42 ma okolo 1700 hp (moze miec mniej zalezy od itemow - moze tez wiecej). Jezeli rogue biega dokola warra (przy okazji go ogluszjac) to warr mogl momentami nie atakowac (jezeli mial wroga za plecami).

Priest na 22 poziomie w sumie mogl uleczyc 1000-1500hp, ale znowu - warr mogl kiepsko grac i mu to duzo nie dalo. Ja na miejsu Esta bym po pierwszym healu szedl na priesta (wlaczylo mu sie pvp).

kupidonia
Wiadomość [#37]: 21.11.2004 o 16:37

Konto skasowane

P.S.I napisal: Ja też nie rozumiem tej wypowiedzi. Kupidonia, myślisz że to jest niemożliwe, żeby postać 4lvl niżej załatwiła postać 4lvl wyżej?
Rogue jest bardzo groźny, a tamten kapłan nie wiem czy doczytałeś/aś był tylko na 22lvl, przez co nie był w stanie pomóc temu wojownikowi.

no jak nie jak tak oczywiste jest to ze moze pokonac kolesia co ma 4lvl wyzej
hmmm? a co do kaplana to kolego kaplan na 22lvl mogl go leczyc i to bardzo skutecznie a w takim wypadku chyba jest trudno zabic kogo komu zycie sie caly czas odnawia (wystarczy wyobraic sobie ta sytlacje a oprocz tego kaplan mogl tez na niego dawac jakies aury nawalac tez w niego itp.) chcesz mi powiedzic ze lotrzyk wygral z wojownikiem na 42 lvl i z kaplanem na 22lvl ludzie zastanowcie sie troszeczke a pozniej cos piszcie

Niegot napisal: Heh, ja tez wierze Esteradowi zwlaszcza ze w pvp bardzo dobrze rozlozyli szanse ze nawet mozna zabic kolesia pare lvl-i wiekszego. ALe tak btw: to ten typek co byl kaplanem to musial byc straszny ciec :] Jak mi wiadomo to na 22 lvl-u jest juz fear :]

jak to byla prawda co napisal esterad to to byla przeyczyna ze ten kaplan to byl komplety ciec albo jakis uposledzony

P.S.I napisal: Moim zdaniem jest to jak najbardziej możliwe i nie rozumiem czemu zareagowaleś/aś tak gwałtownie.

te wykrzykniki dalem po to zeby was zmusic zebyscie pomysleli nad tym i zeby ruszyc wasza wyobraznie pozdrawiam biggthumpup.gif

cypis
Wiadomość [#38]: 21.11.2004 o 17:02

Konto skasowane

Nastepnym razem siebie zmus do myslenia Cylon_anim.gif

kupidonia
Wiadomość [#39]: 21.11.2004 o 17:19

Konto skasowane

cypis napisal: Nastepnym razem siebie zmus do myslenia

caly czas to robiebiggrin.gif

Esterad
Wiadomość [#40]: 21.11.2004 o 21:07

Konto skasowane

Opisałem tą historię z gry aby pokazać wam dość dużo umiejętności łotrzyka.
Co do kapłana to on stał i nie wiedział co się dzieje, jak zabiłem woja on zaczął się z niego śmiać mówiłem wam.
Następnym razem porobie screeny, choć to baardzo utrudnia podczas walki bo przez screen capture mi obraz zaczyna na chwile haczyć.
Mi osobiście z warem walczy się w porządku.
Rogue jest wybitnie postacią do walki 1 na 1, przy większej ilości postaci twoje szanse drastycznie maleją.

Co do walki z mobami o 4 lvl większe to ja zazwyczaj walcze właśnie z takimi jak np. skóry zbieram.
kupidonia - nie cytuj całych wypowiedzi. Po za tym w ogóle nauczyć się poprawnie cytować :]

REKLAMA
Strona 2 z 135.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :