Dziś jest: Poniedziałek, 23 października 2017, godzina 11:36
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Łotrzyk Oficjalny topic każdego Łotrzyka.

Odpowiedź

Temat: Oficjalny topic każdego Łotrzyka.

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ...  >   >>     Ostatnia
MoPs
Wiadomość [#1]: 13.11.2004 o 17:20

Konto skasowane

Mam propozycje do wszystkich osób, które aktualnie grają łotrzykami, żeby w miarę możliwości poświęcły trochę swojego cennego czasu ku pokrzepieniu serc wszystkich tych, którzy w przyszłości będą chcieli zakosztować szczęścia jako rogue. Spisanie w kilku zdań apropo talentów, broni, questów klasowych, innych umiejętności i zamknięcie tych doswiadczeń w krótkim tutorialu nie powinno wam sprawić dużo trudu, a w przyszłości dzięki waszemu wspólnemu wysiłkowi powstanie FAQ na ten temat.
Dziekuje za uwage...

m@ndrus
Wiadomość [#2]: 13.11.2004 o 20:16

Konto skasowane

Ja mam informację dla łotrzyków ludzi, dotyczącej broni. Mienowicie w Goldshire, u Weaponsmith'a jest dobry sztylet:

Demage: 3 - 7
Speed: 1.50
DPS: 3.0 (chyba)
Cena: 4silver 1cooper

Esterad
Wiadomość [#3]: 13.11.2004 o 22:12

Łotrzyk najlepsza klasa postaci biggthumpup.gif
Jeżeli macie jakieś konkretne pytania to tutaj służe pomocą.
Nie zapomnijcie wziąć na 20 lvl questu aby dostac przepis na łotrzykową herbatę i nauczyć się używania trucizn.
Po za tym w Teldrassil na bodajże 12 poziomie jest dobry quest z satryem dostaje się całkiem fajnie wyglądający nóz.
To samo w SW jest, tylko tam z portem jakoś.

PM Email
mati89pl
Wiadomość [#4]: 14.11.2004 o 01:38

Konto skasowane

ej ja mam pytanko, jak myslicie jaki trade skill jest najlpeszy dla lotrzyka ?
ja myslalem o alchemii i zielarstwie <z myslą o truciznach>

pozdro, czekam na odpowiedzi

Esterad
Wiadomość [#5]: 14.11.2004 o 11:38

Ano, dobre jak masz hebralism bo nie musisz się o Fadeleaf (proszek to oślpiania) i swifthistle (swifthistle tea - regeneruje 100 energii) martwić.
Ja osobiście mam leatherworking oraz skiining.
Połączenia hebralism alchemia też jest dobre.
Przydadzą ci się też secondary skills takie jak First Aid i cooking.

PM Email
Postal
Wiadomość [#6]: 14.11.2004 o 18:10

Konto skasowane

aaaaaa to juz wiem po co ci tyle tych ziolek msuze wysylac :P

mati89pl
Wiadomość [#7]: 14.11.2004 o 21:10

Konto skasowane

Esterad BIG THX smiley.gif
jak bede miec jakies pytania jeszcze to bede pytac :P

pozdrowionka ze Stormwind smiley.gif

Gilgalad
Wiadomość [#8]: 16.11.2004 o 18:34

Zacząłem grać łotrzykiem. ("łotrzycą" dokładniej tongue.gif ). Nie wiem jak dalej, ale na początkowych levelach w porównaniu z wojem nasz assasin to prawdziwa maszynka do zabijania smiley.gif A tak btw. to wojownik sux tongue.gif

PM Email Strona domowa
blizzkiller-pl
Wiadomość [#9]: 17.11.2004 o 07:03

Konto skasowane

Gilgalad napisał:
Zacząłem grać łotrzykiem. ("łotrzycą" dokładniej tongue.gif ). Nie wiem jak dalej, ale na początkowych levelach w porównaniu z wojem nasz assasin to prawdziwa maszynka do zabijania smiley.gif A tak btw. to wojownik sux tongue.gif

tu masz RACJE ja se zrobile warriora elfa i dobilem do 13 lvl`a i on (raczej ona biggrin.gif )jest tak cienka ze potluczony.gif za to rouger jest zaj****ty biggthumpup.gif

KhaYmaN
Wiadomość [#10]: 18.11.2004 o 23:51

Konto skasowane

Zastanawiam sie jaka rasa jest najlepsza na lotra, na poczatku myslalem ze NE bo ma strasznie duza zrecznosc ale z drugiej strony lotr walczy w zwarciu wiec bardziej mu potrzebna sila i wytrzymalosc. Co o tym myslicie??

Duran
Wiadomość [#11]: 19.11.2004 o 16:03

Konto skasowane

witam postanowiłem grać łotrzykiem ale nie wiem jak dobrać trade skille bo moim wymarzonym kompletem jest iżynieria i leatherworking ale to troche dziwne i nie pasujące do siebie połączenie. pomóżcie ale miejcie na uwadze że najbardziej zależy mi na iżynierii

KhaYmaN
Wiadomość [#12]: 19.11.2004 o 18:34

Konto skasowane

a po jaka cholere ci inzynierstwo dla lotra?? no moze i by sie przydalo troche dynamitu albo bombek ale ogolnie raczej nieprzydatna klasa dla lotra. jak juz chcesz inzynierstwo to wez lepiej huntera

Urza
Wiadomość [#13]: 20.11.2004 o 00:57

Konto skasowane

A ja mam pytanie do Esterad'a jak Rogue prezenuje sie w PvP czy moglbys opisac albo chociaz przedstawic wyniki swoich starc z innymi klasami?? Z gory dziekuje

Esterad
Wiadomość [#14]: 20.11.2004 o 01:04

Ale duele czy przeciwko hordzie ?

PM Email
ManiaK^
Wiadomość [#15]: 20.11.2004 o 11:07

Konto skasowane

fajne filmiki łotrzykowate:
rogue 1
Rogue 2

trzeba sie zarejestrowac zeby scaigac ale warto, jezeli ktos chce zobaczyc rogue'a w akcji PvP

Urza
Wiadomość [#16]: 20.11.2004 o 13:01

Konto skasowane

Esterad napisał:
Ale duele czy przeciwko hordzie ?

Bardziej interesuja mnie duele, ale jak to wyglada przeciwko hordzie tez bym sie doweidzial smiley.gif

Duran
Wiadomość [#17]: 20.11.2004 o 15:29

Konto skasowane

a waszym zdaniem brać leatherworking-tailoring
czy leatherworking-skiing(jak to się pisze?)
czy zielarstwo-alchemię

Esterad
Wiadomość [#18]: 20.11.2004 o 19:22

Pojedynki 1 na 1 z łotrzykiem jeżeli nie masz o 4 pozimy wyżej od niego polegają na tym, że walczycie, a w pewnym momencie łotrzyk decyduje czy się schować czy niesmiley.gif
"Co ten nóz robi w moich plecach ? "
W duealach łotr ma gorzej bo nie może się na początku dobrze ukryć i przygotować, a skradanie o wiele zwiększa szanse na wygraną i zmniejsza ilość hp przeciwnika.
Ambush, Garrote czy cheap shot są naprawdę dobre.

Opowiem jaka krótka historyija ostatnio przydarzyła mi się w barrens, to może rzuci troche światła na dokonania łotrzyka pvp.
Lekka potyczka nie zbytnio zamierzona. Otóż, przemieszczłem się do Thousend Needles z Ashenvale.
W barrens jest teretorium TYLKO hordy, co oznacza, że można tam atakować jako przymierze tylko NPC oraz osoby z flagą /pvp (mogą gracze ją sobie włączyć dobrowolnie bądź włącza się automatycznie jak zaatakują kogoś z przymierza na terenie Hordy).

Biegnąc tak z pare minut przez barrens i spotykając moim (w tamtym czasie) 38 poziomowym łotrzykiem i pozdrawiając /wave nisko lvle postacie (góra 20 poziom) nie spodziewałem się czegoś ciekawszego (choć w ramach ostrożności - trucizny na nożach, evasion ( szansa na unik zwiększona o 50% przez 15 sec.), sprint - 60% szybszy bieg przez 15 sec. (jak mount), Vanish (w skrócie polega na rzuceniu specjalnego proszku, ala zasłona dymna i niezależnie od sytuacji włącza się skradanie).
I wpadłem z gapiostwa oczywiście bo przebiegłem obok dwóch teoretycznie nisko poziomowych postaci. Jedna na 22 Kapłan druga zaś okazała się 42 poziomowym wojownikiem.

Oczywiście zatakował. 1/4 życia u mnie poszła odrazu i wtedy ocknałem się i zoabaczyłem co się dzieje. Um. "Blind" oślepinie - polegająca na rzuceniu trującego proszku z rośliny "fadeleaf" w oczy ofiary i obezwładnienie jej na 10s (w tym momencie nie można atakować bo um. odrazu zniknie) - oczywiście została użyta.
Kolejna ciekawa umiejętność o której pisałem wcześniej to Vanish, równiez użyta. Odbiegnąłem pare metrów i uaktywnilem skradanie.
Jak oślepienie zeszło to począł mnie intensywnie szukać kręcąc się w kółko. Podszedłem i ustawiłem się tak aby jego plecy były w zasięgu moich noży przechodząc do kontrataku użyłem połączenia Cold Blod ( zwiększa szanse na trafienie krytyczne o 100%, czyli pewniak że będzie krytyk - ważne by trafił) i "ambush" um. zwiększająca jednorazowo o wile bardziej obrażenia obrażenia.
Kolejnie użyłem evasion zwiększający % szanse na unik i uzywałem sinster strike. Gdy punkty specjalne naładowały mi się do 4/5 użyłem rapture, który polega na zabieraniu co 2 sekundy dodatkowych pkt. życia. Truzicny nałożone na sztylety też dostały się pod skórę taurena. Nasz trolli początkujący kapłan też się zorientował co się dzieje bo począł leczyć nieistotnie wojownika, toteż nie zaprzątłem sobie nim głowy. Gdy poownie naładowały mi się pkt. specjalne użyłem Eviscerate polegające na udrzeniem oboma sztyletami z obrotu na raz. Też duże obrażenia.
Tauren walczył do końca, troll starał się też leczyć do końca. Gdy wojoniwk zginął, troll niespodziewanie zazcął się śmiać.
Do teraz zastanawiam się czemu go z rozpędu też zabiłem... Sytuacja była dość zabawna. Wolałem tam dłużej nie zostawać i szybszym krokiem oddaliłem się z barrens.

Troche to wszystko zawiłe skomplikowane mało szczegółowe i w ogóle, ale trudno to opisać, następnym razem może screeny jakieś porobie to będzie ciekawsze.
Pzdr.
Ps.
Łotrzykowa tapetka :
Click

[Edycja - Esterad w 20-11-2004 o 19:23]

PM Email
Niegot
Wiadomość [#19]: 20.11.2004 o 21:20

Konto skasowane

Tez troche gralem lotrem i naprawde to jest jedna z nielicznych postaci ktora samemu mozna robic questyz duza iloscia wrogow w finalu tez nim bede gral biggrin.gif Slyszalem ze na rajdach tez bardzo dobrze sie sprawdza, gdyz stealth i idzie sobie an tylu wrogow wycinajac po kilku :P Hehe Esterad ladnie go zrobiles :P A o co chodzi z ta roslina "fadeleaf" ?? jest czesto spotykana u vendorow ?? Bo ja myslalem o skinningu i leatherze smiley.gif

senti
Wiadomość [#20]: 20.11.2004 o 23:48

Konto skasowane

Ciężka sprawa z wyborem umiejętności - ponieważ każda ma coś "bardzo" użytecznego a zarazem szkoda pewnych adv. w innych.

Skłaniam sie ku graniu jako łotr - nikczemnego wzrostu oczywiście smiley.gif W usbeta wybrałem jako umiejętności skinning/leatherworking - co mogę powiedzieć - na brak monet w mieszku nie będziesz raczej narzekał wybierając te umiejętności. Z drugiej jednak strony herbalism też jest dość intratnym zajęciem - (brat grał jako warlock - nikczemnego wzrostu ma sie rozumiec biggrin.gif zioła tez są w cenie)

Talenty to już odrębny temat nie jestem jeszcze dobrze zapoznany z nimi ale myślę że typowo "szelmowska" strategia mi będzie odpowiadać - smiley.gif skradanie ukrywanie wbijanie kosy w plecy i tego typu smakowite historie. W becie wybrałem dual - daggers jako broń i mimo wielu gorzkich słów na temat tej drogi rozwoju łotra muszę powiedzieć że dość dobrze mi sie grało - duża szybkość ataku minimalizuje handicap wiekszego powera broni typu macka czy miecz?
Zawsze są jakieś za i przeciw.

Wszystko zależy do czego Wasza postać ma "Być" sam nie moge sie jeszcze zdecydować - PvP - Rpg - ??

REKLAMA
Strona 1 z 135.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :