Dziś jest: Wtorek, 22 października 2019, godzina 23:33
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Kapłan Oficjalny topic każdego Kapłana.

Odpowiedź

Temat: Oficjalny topic każdego Kapłana.

Pierwsza     <<   <   ... | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | ...  >   >>     Ostatnia
glass
Wiadomość [#161]: 28.12.2005 o 13:19

Konto skasowane

cypis napisał:Widzisz, problem jest taki ze kazdy szanujacy sie shadowmage zbiera +dmg gear (ktory praktycznie nie ma mp/5sec badz spi), wiec taki sposob regenerowania odpada - przynajmniej u hordy

Juz dawno mam +dmg gear i w pvp niemam problemow z Grand Mashalami, chyba ze jakis mag uzbiera cd, wywali mi pyro z macra+ rogue naraz smiley.gif

Ale skupmy sie na samym buildzie, czy z trinketami i gearem(reg mana/5sec+ healing spell) ew buffy +mana/sec(totem/potion) Uda mi sie zastapic reg mana while casting ze 15% spirita i bonusy do healingu z talentow. slyszales o takim priescie?

Enethril
Wiadomość [#162]: 28.12.2005 o 13:26

Konto skasowane

glass napisał:
Ale skupmy sie na samym buildzie, czy z trinketami i gearem(reg mana/5sec+ healing spell) ew buffy +mana/sec(totem/potion) Uda mi sie zastapic reg mana while casting ze 15% spirita i bonusy do healingu z talentow. slyszales o takim priescie?

Nie. Nigdy nie słyszałem o takim prieście/widziałem takiego priesta

[Edycja - Enethril w 28-12-2005 o 13:26]

cypis
Wiadomość [#163]: 30.12.2005 o 15:14

Konto skasowane

Uhm, faktycznie moj blad. Zdawalo mi sie, ze widzialem tam holy/disc 31/20 - kajam sie smiley.gif
Co do gearu nastawionego na mp/5secd to jest on calkiem przydatny (zwlaszcza przy stawianiu pierwszych krokow w MC), ale wylacznie jesli jestes w roli healbota, nie dps.

cypis
Wiadomość [#164]: 05.01.2006 o 16:06

Konto skasowane

To oficjalne: w blizzardzie pracuja idioci, dispel kosztuje 250 many crying.gif

Crom
Wiadomość [#165]: 05.01.2006 o 16:39

Konto skasowane

Wszystkie klasy dostaly nerfa w tym dziale. Purge tez kosztuje kolo 200 czy 300.

| Format Sig? [Yes/No]
| Enter Command: .......Yes
| Format percentage: 10%...25%...50%...75%...100%...Complete!
| Sig Formatted.
|
| Have a Nice Day!

[System Shutdown]
ver.1.05 made by Crom, Last Update: 21.07.11y

[SYSTEM REMINDER] - [ON]
FatboY
Wiadomość [#166]: 05.01.2006 o 18:47

Konto skasowane

cypis napisał:
To oficjalne: w blizzardzie pracuja idioci, dispel kosztuje 250 many crying.gif

taa ... nie dosc ze obnizyli run speeda petom to jeszcze koty/wilki maja taki sam run speed jak zolwie tongue.gif

sorry za OT

cypis
Wiadomość [#167]: 05.01.2006 o 19:19

Konto skasowane

Crom napisał:
Wszystkie klasy dostaly nerfa w tym dziale. Purge tez kosztuje kolo 200 czy 300.

Tak, tylko najbardziej uderza to horde priestow, zwlaszcza w pve. Alliance ma 2 klasy zdolne do defensywnego dispellowania magii, horda tylko jedna. Atm za 8k many bede mogl dispellnac ~30 osob, wprost nie potrafie sie doczekac barona/lava packow nie mowiac juz o chromaggusie ;)

Dragonius
Wiadomość [#168]: 07.01.2006 o 20:58

Konto skasowane

Wiem, że to pisałem w topicu dla rogali, ale tu raczej mi chodzi o priesta, a tam o rogala.

gram se rogalem backstaberem kolegi (49 lvl) i widze niedaleko biega shadow priest na 47,
zaczynam lac moba na 49,
podbiega jak moj mob ma 50% hp
leje jakiegos innego (ten sam rodzaj) na 50 lvl
shadow priest zabił moba w chwili gdy ten z którym ja walczylem mial ~20%
Obserwowałem go troche później i też szybko moby bił.

A teraz moje pytania:
1. Miałem poprostu pecha/on miał farta?
2. A może to normalne u shadow priesta?

|| || ||
\/ \/ \/
Naucz sie czytać, tu mi chodzi bardziej o to jaki jest priest, a tam jaki jest rogal.
PS Nie takie same, przeczytaj dokładnie.

[Edycja - Dragonius w 07-01-2006 o 21:07]

Araondoion
Wiadomość [#169]: 07.01.2006 o 21:02

Konto skasowane

2 takie same posty, zdecyduj sie na jeden topic moze co? tongue.gif

edit: ech... lol ale tez wielka roznica...

[Edycja - Araondoion w 07-01-2006 o 21:50]

Every man is a liar, there is only one kind of man who tells the truth, that's a dead man or a gringo like me.
kAlinOski
Wiadomość [#170]: 07.01.2006 o 21:35

Konto skasowane

1. Dobijam powoli do 60 i pomyslalem nad zmiana talentow. Sam zrobilem drzewko i mam pytanie - sprawdzal by sie taki build jako healbot? -
www.wow-europe.com/en/info/basics/talents/priest/talents.html?50023215352510150500050000000000000000000000
nie przesadzilem z discipline?

2. Jak to jest z +heal gearem. Czasem pisze (Increases damage and healing done by magical spells and effects by up to XX.) a czasem (+ XX Healing spells). Czym to sie zasadniczo rozni i ktore lepsze? biggrin.gif

Dragonius
Wiadomość [#171]: 07.01.2006 o 22:31

Konto skasowane

2. to pierwsze lepsze, bo daje do wszystkich magicznych umiejętności, a + healing spells tylko do leczenia

Enethril
Wiadomość [#172]: 07.01.2006 o 23:12

Konto skasowane

1. Przesadziłeś :P wywal imp mana burn i 2 punkty z imp inner fire, włóż w holy spec. A najlepiej to wykop też Matrycośtam, Div spirit, focussed casting i ostatni punkt w imp fire, a włóż w inspiration.
Obydwa buildy są postnięte gdzieś na poprzednich stronach

2. Samo +healing jest dla ciebie lepsze. Zazwyczaj daje większy bonus nisz +dmg/healing. No i żadna szanująca się gildia nie pozwoliłaby ci na to rollować, bo jest to gear dla mage/locków lol.gif

idacho
Wiadomość [#173]: 09.01.2006 o 11:32

Konto skasowane

Cze,

mam pytanie odnosnie walk PVP, jakie taktyki stosujecie w duelach i walkach z przeciwna frakcja, tzn jak np zaczynacie walke z wariorem, co najpierw rzucacie? mind blast? itp itd.
Moze juz spotkaliscie sie z takim topicem? jezeli tak to dajcie prosze linka.

dzienks za odpowiedzi

DreaM
Wiadomość [#174]: 09.01.2006 o 17:59

Konto skasowane

Zrobiłem ciekawe macro dla priesta, tzn. przy naciśnięciu rzuca na niego tarczę i wraca do poprzednio namierzanego celu, zamiast kilku kliknięć wystarczy jedno. Wystarczy wkleić to co poniżej, uzupeńić swoim imieniem i gotowe.

/target your_name
/cast Power Word: Shield(rank [tu wpisać rank od 1 do 10, pomijając kwadratowe nawiasy])
%t is casting Power Word: Shield on %t [Macro created by Enteror]
/script TargetLastEnemy();

Proszę nie usuwajcie nic z macro, wystarczy zastąpić "your_name" imieniem waszego priesta. smiley.gif

Jak już użyjecie to oceńcie przydatność tego macro i co o nim sądzicie, mi się podoba, przydaje się w krytycznych momentach smiley.gif

glass
Wiadomość [#175]: 13.01.2006 o 11:41

Konto skasowane

wole selfcasta :P

A odnosnie walk to trzymaj shielda to podstawa;)

Solar
Wiadomość [#176]: 15.01.2006 o 19:19

Konto skasowane

Ja mam priesta na poziomie 3 i podobała mi sie nim gra dopuki nie przeczytałem tego tematu
Dlaczego tak wam sie nie podoba granie priestem
Mi sie on widzi ma ajowe moce
I (podobno tak pisze WoW.com) jest najbardziej poządaną klasą do gildii, ponieważ bardo mało sób gra priestami

Robsonf
Wiadomość [#177]: 15.01.2006 o 19:31

Konto skasowane

Posłuchaj. Aby móc wyrazić obiektywną ocenę o danej klasie, trzeba pograć nią tak gdzieś do 40 poziomu, a i to czasami nie wystarcza. Po 3 poziomach gdzie masz raptem kilka skilli nie mozna oceniac. Generalnie w końcowych poziomach rola priesta ogranicza się głównie do leczenia w instantach, jest trochę nudny momentami, ale patrząc ogółem można śmiało uznać tę klasę ciekawą. Jeśli jesteś przekonany, że nie znudzi cię to że w instantach i na polach bitew będziesz głównie leczył, to weź tą klase.

A moje nieobiektywne zdanie jest takie, że dla mnie ciekawszy jest druid. Leczy niewiele gorzej od priesta, jego namiastki klas są ciekawe i również jest porządany w instantach. Dodatkowo druidów jest niewiele, więc o dobre przedmioty jest łatwo.

Redaktor serwisu battlenet.pl
Mod w działach D2 oraz GW
Solar
Wiadomość [#178]: 15.01.2006 o 22:04

Konto skasowane

mógłby mi ktoś powiedzieć coś o transporcie
Bo czytałem i tam były tylko ( na Wow.com ) zwierzątka ale chodzące
Takie jak kodo etc.
Ale ja nie wiem nic o latajacych, o ile jakieś są, ale raczej tak, bo widziałem na screenach więc proszę o HELP

DreaM
Wiadomość [#179]: 16.01.2006 o 13:03

Konto skasowane

Latające (gryfy, hipogryfy, baty, gargulce), możesz już mieć od 1 lvlu , a właściwie się nimi przeleciećsmiley.gif I to za niewielką kasę. Idź do pierwszego z brzegu miasta, zapytaj o gryphon mastera.... gotowe smiley.gif Dodatkowo w prawie każdej lokacji możesz odkryć flying path (FP).

Solar
Wiadomość [#180]: 16.01.2006 o 21:05

Konto skasowane

DreaM napisał:
Latające (gryfy, hipogryfy, baty, gargulce), możesz już mieć od 1 lvlu , a właściwie się nimi przeleciećsmiley.gif I to za niewielką kasę. Idź do pierwszego z brzegu miasta, zapytaj o gryphon mastera.... gotowe smiley.gif Dodatkowo w prawie każdej lokacji możesz odkryć flying path (FP).

Dobra ale to ma byc takie wielkie miasto czy moze byc to drzewko rodzinne elfów

REKLAMA
Strona 9 z 86.
Pierwsza     <<   <   ... | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :