Dziś jest: Środa, 19 czerwca 2019, godzina 04:59
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Kapłan Oficjalny topic każdego Kapłana.

Odpowiedź

Temat: Oficjalny topic każdego Kapłana.

Pierwsza     <<   <   ... | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | ...  >   >>     Ostatnia
cypis
Wiadomość [#141]: 15.12.2005 o 13:39

Konto skasowane

Mowie o BWL, tam uzywanie priesta jako dps jest srednio inteligentne (ze wzgledu na lockow i zmiany w patchu 1.9). MC w tym momencie jest na tyle banalne, ze dodatkowe 15% dmg dla lockow praktycznie nic nie zmienia.

Enethril
Wiadomość [#142]: 15.12.2005 o 14:43

Konto skasowane

Tu też bym się spierał. Takie np Memento Mori z Shattered Hand ma całe BWL na farm statusie, a ich shadow priest zajmuje b. często pierwsze miejsce w damage dealt. Ogólnie, jeśli MT potrafi utrzymać aggro, jest to całkiem duże ułatwienie, oczywiście przy odpowiedniej liczbie locków. Jeżeli MT sobie nie radzi - rezygnujemy, bo nie jest to konieczne.

Chociaż przyznam, że w BWL dalej niż na broodlordzie nie byłem i mogę nie znać wszystkich szczegółów.

cypis
Wiadomość [#143]: 15.12.2005 o 16:37

Konto skasowane

Od biedy moze, owszem - ale tylko alliance i przy specjalnym buildzie.
Silent resolve 5/5 + Shadow Affinity 5/5 + BoS = 75% mniejsze aggro, wiec z threatem raczej nie powinno byc problemow.
Drugi problem kazdego shadow priesta (szczegolnie w dlugich walkach) jest brak many. Czary shadow priesta sa stosunkowo drogie i priest z hordy poza potami/tuberami/okazjonalnym innervate (rownie dobrze mozna dawac innervate magom :>) nie ma zadnej szansy na odzyskanie chociaz czastki many. Nie pamietam nazwy, ale paladyn ma jakis rodzaj judgmentu (tak to sie nazywa?) ktory po wrzuceniu na moba daje x% szansy na odzyskanie czesci many. Przy spamowaniu mind flay (z tego co mowil kumpel to kazdy tick moze procnac ten judgment) i blessing of wisdom priest praktycznie nie ma mozliwosci zeby sie byc oom.
Reasumujac: alliance dps priest - owszem; horda - marnowanie spota, ktorego moglby zajac rogue.

Tak btw, to pozdrawiam Cie serdecznie. Rzadko kiedy trafia sie okazja, zeby normalnie podyskutowac na tym forum. W wiekszosci przypadkow argumenty jakich uzywaja ludzie sa typu 'bo tak zomg!11two'.

Raven123
Wiadomość [#144]: 15.12.2005 o 20:09

Konto skasowane

ehh...Trudno być zie...MT.....
btw w urbs cholernire denerwuje mnie Beast ciagle ten fear na meele i atakuje clothierow,to naprawde denerwuje a zanim dobiegniesz[charge na fury z duzym cooldownem] zazwyczaj jeden cloth juz dead o ile oczywiscie pozostali warkowie nie ssa=)

cypis
Wiadomość [#145]: 15.12.2005 o 20:19

Konto skasowane

To fantastycznie.

Sergio
Wiadomość [#146]: 20.12.2005 o 18:40

Konto skasowane

Przegladalem sobie ostatnio Thottbota, a dokladniej umiejetnosci priesta. No i mnie zaciekawilo Starshards Nelfow. Na 60 lvl zadaje ~780 obrazen.
No i tu moje pytanko, co myslicie, wy doswiadczeni kaplani, o tym zakleciu ??

Volcano
Wiadomość [#147]: 20.12.2005 o 21:38

Konto skasowane

dosyć dobry , ale zzera dosc duzo many, dobry zasieg , uzywam czasami , ale wole Mind blasta

Sergio
Wiadomość [#148]: 21.12.2005 o 15:28

Konto skasowane

Wielkie dzieki, wlasnie wrocilem do gry i sobie priesta farmuje dlatego sie pytam.

beerchug.gif Volcano

glass
Wiadomość [#149]: 25.12.2005 o 02:28

Konto skasowane

cypis napisał:
Drugi problem kazdego shadow priesta (szczegolnie w dlugich walkach) jest brak many. Czary shadow priesta sa stosunkowo drogie i priest z hordy poza potami/tuberami/okazjonalnym innervate (rownie dobrze mozna dawac innervate magom :>) nie ma zadnej szansy na odzyskanie chociaz czastki many.

Czy uwazasz ze z gearem +healing i reg mana/5sec to za malo? A przypuscmy ze taki shadow priest z 8k mana, oczywiscie bez reg mana while casting i buffow, zuzyje na 5k many, major mana potion, sadzisz ze nie dojedzie przez 3min do nastepnego pota? nawet jesli nie, to zawsze jest Innervate druida. Takie pytanko bo widze ze znasz sie na pve, moze spotkales sie z czyms takim?

matipizdryga
Wiadomość [#150]: 26.12.2005 o 15:55

Konto skasowane

Mam pytanie czy kapłan może wysysać mane? Jak tak to od którego lvl? biggrin.gif A i jeszcze jedno jak siś dostać do Dalaranu?? :]

Drapichrust
Wiadomość [#151]: 26.12.2005 o 16:11

Konto skasowane

Do Dalaranu mogą wchodzić tylko i wyłącznie magowie. beerchug.gif

Crom
Wiadomość [#152]: 26.12.2005 o 19:42

Konto skasowane

Kto ci takich bajek naopowiadal?

| Format Sig? [Yes/No]
| Enter Command: .......Yes
| Format percentage: 10%...25%...50%...75%...100%...Complete!
| Sig Formatted.
|
| Have a Nice Day!

[System Shutdown]
ver.1.05 made by Crom, Last Update: 21.07.11y

[SYSTEM REMINDER] - [ON]
matipizdryga
Wiadomość [#153]: 26.12.2005 o 20:06

Konto skasowane

No tej jest te wysysanie czy nieconfused.gif sad.gif no powiedzcie plz

korwin
Wiadomość [#154]: 26.12.2005 o 23:07

Konto skasowane

Mana Burn... Spala mane zadając 50% obrazen zaleznej od ilosci spalonej many. Btw co z tym dalaranem O_o ?

CichyDaniel
Wiadomość [#155]: 27.12.2005 o 16:39

Konto skasowane

czy ktos mug by byc tak miły i powiedziec mi w co mam inwestowac grajac priestem

Enethril
Wiadomość [#156]: 27.12.2005 o 16:44

Konto skasowane

CichyDaniel napisał:
czy ktos mug by byc tak miły i powiedziec mi w co mam inwestowac grajac priestem

DISC/HOLY 26/25 (main healer) = gear nastawiony na mana/sec
Discipline Talents - 26 points

Unbreakable Will rank 5/5
Wand Specialization rank 0/5
Improved Power Word: Shield rank 3/3
Improved Power Word: Fortitude rank 2/2
Mental Agility rank 5/5
Mental Strength rank 5/5
Meditation rank 5/5
Inner Focus rank 1/1

Holy Talents - 25 points
Improved Renew rank 3/5
Holy Specialization rank 5/5
Spiritual Healing rank 5/5
Inspiration rank 5/5
Subtlety rank 5/5
Improved Flash Heal rank 2/2

DISC/HOLY 31/20 healer normalny (gear na spirit)
Discipline Talents - 31 points

Unbreakable Will rank 5/5
Martyrdom rank 2/2
Improved Power Word: Shield rank 3/3
Improved Power Word: Fortitude rank 2/2
Focused Casting rank 1/1
Mental Agility rank 5/5
Improved Inner Fire rank 1/3
Mental Strength rank 5/5
Meditation rank 5/5
Inner Focus rank 1/1
Divine Spirit rank 1/1

Holy Talents - 20 points

Improved Renew rank 5/5
Holy Specialization rank 3/5
Spiritual Healing rank 5/5
Subtlety rank 5/5
Improved Flash Heal rank 2/2

Buildów na shadow nie chce mi się szukać, zresztą nie znam się na tym.

Araondoion
Wiadomość [#157]: 27.12.2005 o 16:45

Konto skasowane

ja sie dziwie, ze Gilgalad nie stracil cierpliwosci...

"search" plx

nie wierze, ze jestes z mojego rocznika.

Every man is a liar, there is only one kind of man who tells the truth, that's a dead man or a gringo like me.
cypis
Wiadomość [#158]: 28.12.2005 o 11:33

Konto skasowane

glass napisał:
Czy uwazasz ze z gearem +healing i reg mana/5sec to za malo? A przypuscmy ze taki shadow priest z 8k mana, oczywiscie bez reg mana while casting i buffow, zuzyje na 5k many, major mana potion, sadzisz ze nie dojedzie przez 3min do nastepnego pota? nawet jesli nie, to zawsze jest Innervate druida. Takie pytanko bo widze ze znasz sie na pve, moze spotkales sie z czyms takim?

Widzisz, problem jest taki ze kazdy szanujacy sie shadowmage zbiera +dmg gear (ktory praktycznie nie ma mp/5sec badz spi), wiec taki sposob regenerowania odpada - przynajmniej u hordy.

@Enethril
Buildy z wiecej niz ~25 punktow w holy to porazka, nie wprowadzaj ludzi w blad ;)

Araondoion
Wiadomość [#159]: 28.12.2005 o 11:37

Konto skasowane

a ja nie widze buildu z wiecej niz 25 pkt w holy ;)

omfg... cypis is here! lol.gif

Every man is a liar, there is only one kind of man who tells the truth, that's a dead man or a gringo like me.
Enethril
Wiadomość [#160]: 28.12.2005 o 12:03

Konto skasowane

cypis napisał:
@Enethril
Buildy z wiecej niz ~25 punktow w holy to porazka, nie wprowadzaj ludzi w blad ;)

Linknij gdzie podałem build z więcej niż 25 punktów w holy :P

REKLAMA
Strona 8 z 86.
Pierwsza     <<   <   ... | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :