Dziś jest: Wtorek, 21 maja 2019, godzina 18:46
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Kapłan Oficjalny topic każdego Kapłana.

Odpowiedź

Temat: Oficjalny topic każdego Kapłana.

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | ...  >   >>     Ostatnia
glass
Wiadomość [#81]: 13.10.2005 o 18:12

Konto skasowane

Razoth twoje twierdzenie jest wprost odwrotnie proporcjonalne do dynamiki PvP w WOW Cylon_anim.gif DOTy maja to do siebie ze mozna je dispelowac- fajne nie? beerchug.gif

Raven123
Wiadomość [#82]: 13.10.2005 o 22:13

Konto skasowane

mialem 4 lvl priestem dwarfem i pokonalem 2 gosci na 6 lvl + boss na 7 lvl!!!!Priest jest super!! lol.gif

Elf Rulzzz
Wiadomość [#83]: 13.10.2005 o 23:37

Konto skasowane

boss czyli elite czy boss czyli np. mob w quescie o specjalnym imieniu?
Bo +3 moba pokonasz ale z lekiim trudem przynajmniej raz heal.
a jesli chodzi o tych 6lvl to chyba nooby i to ostre nooby.

Dragonius
Wiadomość [#84]: 14.10.2005 o 00:17

Konto skasowane

No to ja sie pochwale :-P
na 8 lvl zabilem 3 frostmane trolle 8, 8, 10 lvl

Spodziewałem się mniejszego cooldowna w Desperate Prayer, myślałem że max 10 min a tu pol godziny jest.
Mogliby zmniejszyć cooldown Desperate Prayer i np. dać te 50 many wymaganej albo coś takiego.
11 lvl i nie mam narazie zastrzezeń do Dwarfa smiley.gif
I tak priest z enchanterskim wandem wymiata, szybciej bije niz paladyn.

Elf Rulzzz
Wiadomość [#85]: 14.10.2005 o 00:39

Konto skasowane

a ja nie lubie dorfow i nie bede nimi gral , elfy mi sie podobaja jak nic ale ich racial abilities sux no , ale podobaja mi sie elfickie animacje ogolnie .
Ale mysle ze Raciale nie maja az tak duzego znaczenia w pvp ale jesli chodzi o ML badz BWl i inne instacne to dorf lepszy niz elf bedzie ,
ale wiadomo priest=healer, wiec kazdy priest jest dobrysmiley.gif

kAlinOski
Wiadomość [#86]: 14.10.2005 o 02:05

Konto skasowane

Czy Spirit Tap dziala na zywych graczach? tzn czy dostaje te plusy inta po zabiciu kogos, np na bg?

Razoth
Wiadomość [#87]: 14.10.2005 o 08:25

Konto skasowane

glass napisał:
Razoth twoje twierdzenie jest wprost odwrotnie proporcjonalne do dynamiki PvP w WOW Cylon_anim.gif DOTy maja to do siebie ze mozna je dispelowac- fajne nie? beerchug.gif

Tak Misiu, ale jak ktoś zajebie ci zwykłego dot'a to gdy go zdejmiesz możesz dostać drugiego, gdy priest walnie ci Dev plague to już go nie powtórzy bo ma cooldown. tongue.gif Dlatego uważam tę zdolność dobrą tylko na początkujących, a już to że class skill dwarfa jest lepszy, jest dla mnie oczywiste.

[Edycja - Razoth w 14-10-2005 o 08:25]

cypis
Wiadomość [#88]: 14.10.2005 o 10:38

Konto skasowane

kAlinOski napisał:
Czy Spirit Tap dziala na zywych graczach? tzn czy dostaje te plusy inta po zabiciu kogos, np na bg?

Tak, ale musza byc w twoim 'zasiegu' levelowym.

Raven123
Wiadomość [#89]: 14.10.2005 o 10:57

Konto skasowane

Elf Rulzzz napisał:
boss czyli elite czy boss czyli np. mob w quescie o specjalnym imieniu?
Bo +3 moba pokonasz ale z lekiim trudem przynajmniej raz heal.
a jesli chodzi o tych 6lvl to chyba nooby i to ostre nooby.

pisze o trollach w poczatkowej lokacji dwarfow a boss to nie byl tylko mial imie takie bossowate lol.gif mialem farta bo krytyk poszwedl w bossa zbilem go potem heal, kamienna skora,atak mobow i juz z gooorki gdyby nie to ze mi sie skonczyla mana wiec swoja maczuga w nich bilem i Dobilem!

Elf Rulzzz
Wiadomość [#90]: 14.10.2005 o 11:04

Konto skasowane

kamienna skora?

glass
Wiadomość [#91]: 14.10.2005 o 11:14

Konto skasowane

Oj wiadome ze 1on1 mirror przy starcie combat to strata 1k many(kazdy przecietny gracz to dispeluje), ale np dp rzucone na fearze +combo (neiwiem jak teraz z tym przerywanym fearem jest) kopie tylek na +3k hp bez problemu - chyba pierwsze co robisz to silence+shield+dispel i wtedy sie leczyszsmiley.gif - ale czy zdarzysz smiley.gif potsy potsy hehe

Nierozumie was dp to jest tylko 1 czar gdy go nie uzyjemy to nie znaczy ze jest useless, zobacz np na walke solo vs 2-3ppl tam juz mozna kombinowac smiley.gif
Pozdro yabol.gif

cypis
Wiadomość [#92]: 14.10.2005 o 11:22

Konto skasowane

Oczywiscie kazdy warrior, rogue, mag etc. moze dispellowac disease, dlatego dev plague jest bezuzyteczny.
Po 1.8 ten patch stracil troche na przydatnosci (kiedys mozna bylo uzyc inner focus, castnac dev plague, a buff inner focus nie znikal i mielismy w praktyce 2 darmowe czary, z czego jeden +25% szansy na crita), co nie zmienia faktu, ze przeciwko wiekszosci klas ten czar jest ciagle bardzo przydatny.

Razoth
Wiadomość [#93]: 14.10.2005 o 11:40

Konto skasowane

cypis napisał:
Oczywiscie kazdy warrior, rogue, mag etc. moze dispellowac disease, dlatego dev plague jest bezuzyteczny.

Oczywiście love.gif Jungle remedy

[Edycja - Razoth w 14-10-2005 o 11:41]

cypis
Wiadomość [#94]: 14.10.2005 o 13:01

Konto skasowane

Mhm, teraz mi pokaz ile osob ma to equipped smiley.gif

Razoth
Wiadomość [#95]: 14.10.2005 o 14:05

Konto skasowane

Mało, bardzo mało. Ale ja tu mówię o trochę ambitniejszych graczach, którzy wolą być przygotowani na każdą sytuację. Widziałem już osoby farmujące siatki w westfall na uciekających przeciwników. Trafi się czasem również ktoś kto farmuje remedy w kurzen kamp, nie tylko po to by nie dawać się ud priestom, ale także dlatego że jako warrior, rogue czy mage ma trudniej z mobami walącymi długotrwałe disease (ale wtedy to już ich trzeba nafarmować sporo...)

Elf Rulzzz
Wiadomość [#96]: 27.10.2005 o 21:14

Konto skasowane

takie pytanko.

ktory z tych kompletow najlepszy dla kaplana.

Ja chodze w 1/3 prophecy narazie tylko tyle.

Transceence cholernie trudny do zdobycia ale z tego co widze i slyszalem to najlepszy.

Devout raczej slaby.

Field marshall?

co o tym myslicie , ja uwazam ze prophecy najlepszy a wy? tak sie pytam z ciekawoscibiggrin.gif

cypis
Wiadomość [#97]: 28.10.2005 o 09:58

Konto skasowane

Nie ma najlepszych setow, jesli chodzi o pve. Najlepsze efekty osiagniesz mieszajac itemy.
Moim skromnym zdaniem:
head: trans
mantle: trans/zg
robe:trans
bracery: prophecy
gloves: prophecy
belt: prophecy
legs: prophecy
boots: trans

W 1.9 staty setow tier 2 maja sie lekko zmienic, wiec powyzsze zestawienie nie jest wiazace. Jedyna rzecza, ktora przemawia do mnie za zbieraniem trans (poza drobna roznica kilku statow) jest imo najlepszy bonus dla healera w grze: przy 3 itemach Twoj regen in combat zwieksza sie o 15% (z talentami w discipline tree mozna wyciagnac nawet 30% - ubar).

Nie komentuje porownan devouta do setow tier 1/2.

Zygmund
Wiadomość [#98]: 13.11.2005 o 13:58

Konto skasowane

Powiedzcie mi czy taki kompletnie śmieszny build ma jakieś szansę sprawdzić się? Taki

cypis
Wiadomość [#99]: 14.11.2005 o 16:29

Konto skasowane

Nie.

Zygmund
Wiadomość [#100]: 14.11.2005 o 20:04

Konto skasowane

Uuuu!!! Na taką odpowiedź czekałem chyab se taki zrobie. hahaha.gif potluczony.gif
Jeszcze jedno pytanie czy jak inwestuje w talenty Improved Power Word: Shield to podnosi się czas trwania Power Word Shielda o X sekund, a jak inwestuje w Improved Power Word: Fortitude to co się dzieje więcej czasu czy więcej staminy czy może to i to bo tam pisze że o 15 i 30% ale niewiem czy chodzi o czas trwania buffa czy o jego moc.

[Edycja - Zygmund w 19-11-2005 o 19:01]

REKLAMA
Strona 5 z 86.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :