Dziś jest: Sobota, 29 lutego 2020, godzina 02:15
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Kapłan Oficjalny topic każdego Kapłana.

Odpowiedź

Temat: Oficjalny topic każdego Kapłana.

Pierwsza     <<   <   ... | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | ...  >   >>     Ostatnia
luney
Wiadomość [#381]: 09.06.2006 o 17:02

Konto skasowane

cypis napisał:
Smiem twierdzic, ze moj build (link w sigu) jest najlepszy dla endgame healera. Silent resolve nie jest w ogole potrzebne, spokojnie mozna dac rade z samym BoS/tranquill totem.
Co do critow w w aq to bym sie klocil, jest tam masa malych, szybko atakujacych mobow przerywajacych healing, niemniej lepiej zainwestowac 2 punkty w Healing Focus

Nie wyobrażam sobie życia bez Inspiracji szczerze mówiąc... A z 20% zmniejszonym aggro... Szczerze mówiąc nie grałem bez tego talentu, więc trudno jest mi odpowiadać, ale wolę mieć jakąś świadomość, że zawsze te 20% mniejsze aggro robię ;).

.:: Profil PSN :: luney87::.
.:: Blog o World of Warcraft :: http://holywhine.blogspot.com ::.
cypis
Wiadomość [#382]: 10.06.2006 o 11:19

Konto skasowane

Inspiration = crit. Czasy kiedy spamowalo sie fheale i polegalo na wymianach healerow dawno sie skonczyly. Teraz (w endgame healingu przynajmniej) bazuje sie na +heal i gheal rank1/heal rank 2. Oba te heale sa dosyc wolne i przy 8 % na crita jakie ma typowy priest inspiration ma bardzo mala szanse na proc. Co do subtlety, to jesli musisz miec taki komfort to Twoja sprawa (polecam wizyte u psychoanalityka though tongue.gif). Nigdy nie pullnalem aggro jako healer (wyjatki sie zdarzaja kiedy padnie kilku tankow pod rzad, ale to zwykle i tak oznacza wipe) i wpakowanie 5 punktow w subtlety to zwykla strata

Priest
Wiadomość [#383]: 11.06.2006 o 11:48

Konto skasowane

Ok przejrzałem temat widziałem ciekawe buildy na pvp ale czy ktos mogłby mi wskazać jaki Shadow/disc build jest dobry/najlepszy do PvE?

Ogar
Wiadomość [#384]: 11.06.2006 o 12:40

Konto skasowane

Priest napisał:
Ok przejrzałem temat widziałem ciekawe buildy na pvp ale czy ktos mogłby mi wskazać jaki Shadow/disc build jest dobry/najlepszy do PvE?

caly temat przejrzales, oRly?
i builda disc / shadow, ktory zarzucilem na poprzedniej stronie nie zauwazyles? hard to believe.

Dies
Wiadomość [#385]: 12.06.2006 o 19:44

Konto skasowane

Witam! Moj pierwszy post tutaj...

Gram priestem od tygodnia jestem na 60 lvl i mam kilka pytan odnosnie modow. /probowalem korzystac z f-cji szukaj, aczkolwiek nie znalazlem interesujacego mnie zagadnienia, lub/i slowo 'klucz' bylo niepoprawne/

1. Pierwszy mod jaki mnie instersuje to taki, ktory pokazywalby na postaci otrzymany dmg, shield, low mana itd. Wiem, ze sporo osob z tego krzysta, niestety nie znalazlem odpowiedniego moda.
2. Mod do dispelowania wszelakich debuffow, czesto trace sporo czasu na przelaczanie graczy i sciagniecie z niego magii, w tej materii chcialbym ułatwienia ;]
3. Na koniec mod bez ktorego nie wyobrazacie sobie gry priestem w wysoko lvl instancjach lub tez w ogole gry ta klasa.

Z gory dzieki za odpowiedzi...

Pozdrawiam

Kill3r
Wiadomość [#386]: 12.06.2006 o 20:27

Konto skasowane

1. Scrolling Combat Text SCT
2. Decursive DCR
3. http://curse-gaming.co(...)dle.html ^^

"A person is smart. People are dumb"
Silverin
Wiadomość [#387]: 12.06.2006 o 20:58

Konto skasowane

3. CT Raid Assist. Najważniejszy mod dla kapłana w raidach imho.

How could I glare into these eyes
And then not stab them?
How could I stare at their loss
And then not laugh?
DragnaN
Wiadomość [#388]: 22.06.2006 o 09:18

Konto skasowane

Prosiłbym o sprawdzenie tego Holy Build'a , jeśli jest kiepski podajcie co mam zmienić , dziękuje.
http://www.wow-europe.com/e(...)00000000

Khasim
Wiadomość [#389]: 22.06.2006 o 09:28

Konto skasowane

Nie uchodzę tu za eksperta, ale jak dla mnie za dużo napakowałeś w Discipline, a mówisz że jesteś Holy...
Poza tym nie rozwinąłeś do końca Inspiracji oraz nie dałeś punktu w Spirit of Redemption, które się w party przydaje.
Zrobiłeś taki błąd jak ja - po co ci Searing Light? Jak chcesz być DD to się przerzuć na Warrioa albo na Rogue'a, Kapłan jest od początku klasą wspomagającą drużynę poprzez leczenie i/lub buffy.
Na Discipline drzewku się nie znam, ale z tego co pamiętam ktoś mówił, że Improved Power Word: Shield jest mało przydatne...
Co do Silent Resolve - nie wiem jak dla innych, ale redukcja threata o aż 20% się przydaje do healowania, możesz uleczyć 20% więcej przed użyciem Fade.
To tyle z mojej strony.

EDIT: Taki zmiksowany build... oceńcie Holy/Disc

[Edycja - Khasim w 22-06-2006 o 17:11]

cypis
Wiadomość [#390]: 23.06.2006 o 10:14

Konto skasowane

Koszmar, nawet nie wiem gdzie zaczac komentowac. Unbreakable will i wand spec razam, a brakuje imp fort? wtf?

Khasim
Wiadomość [#391]: 23.06.2006 o 12:41

Konto skasowane

A na cholerę mi to jak mam Divine Spirit?

cypis
Wiadomość [#392]: 23.06.2006 o 16:17

Konto skasowane

Nie rozumiem. Masz ds, wiec ~250 hp wiecej Ci (i reszcie raidu/party) niepotrzebne? My na pewno gramy ta sama klasa?

[Edycja - cypis w 23-06-2006 o 16:26]

Khasim
Wiadomość [#393]: 23.06.2006 o 18:54

Konto skasowane

Eee... sorry, zapomniałem że można użyć obu :P

wojtessPL
Wiadomość [#394]: 23.06.2006 o 23:25

Konto skasowane

Zastanawiam się nad wyborem presta i mam pytanie do was zawodowych kapłanów=P jak się on sprawdza w pvp i we flagach?? lepszy do zadawania obrażeń bedzie nocny elf ze względu na jego czar star fire (na 10lvl się go dostaje) czy krasnal ze stoneform??

Khasim
Wiadomość [#395]: 24.06.2006 o 10:19

Konto skasowane

Jak chcesz być alajem na BG to zapomnij...
Ale jeśli już, to z alaji jak dla mnie najlepszy Człowiek bo ma zwiększony Spirit i reputację (tańszy mount)

DragnaN
Wiadomość [#396]: 28.06.2006 o 10:23

Konto skasowane

No to jeszcze inaczej , zrobiłem całkiem inny build nadajacy sie jedynie do heal'owania , sprawdzcie go i jak cos sie nie zgadza podajcie przyczyne oraz w co do dac w zamian:
http://www.wow-europe.com/e(...)00000000
Prosił bym o wypowiedzi zaawansowanych Priest'ów

[Edycja - DragnaN w 28-06-2006 o 10:38]

SiNist3r
Wiadomość [#397]: 28.06.2006 o 10:31

Konto skasowane

wojtessPL napisał:
Zastanawiam się nad wyborem presta i mam pytanie do was zawodowych kapłanów=P jak się on sprawdza w pvp i we flagach?? lepszy do zadawania obrażeń bedzie nocny elf ze względu na jego czar star fire (na 10lvl się go dostaje) czy krasnal ze stoneform??

ally pvp Cylon_anim.gif trudno powiedziec, biez co ci sie podoba najbardziej ( female nefl FTW potluczony.gif )
jak horda to ud

Silverin
Wiadomość [#398]: 28.06.2006 o 19:05

Konto skasowane

Khasim napisał:
Ale jeśli już, to z alaji jak dla mnie najlepszy Człowiek bo ma zwiększony Spirit i reputację (tańszy mount)

Alliance - najlepszy jest dwarf ze względu na Fear Ward.
I o czym ty gadasz ze tańszy mount? Ten bonus afaik zwieksza ilosc dostawanego repa z questow, wiec po prostu troszkę szybciej będziesz miał lepsze rangi reputacji i szybciej można dostac rangę honored zmniejszającą koszt wszystkich itemów u danej rasy, nie tylko mounta. Jeśli np. night elf i human są na randze honored i obaj mają rangę sierżanta, to płacą tyle samo za swojego mounta. To tyle.

How could I glare into these eyes
And then not stab them?
How could I stare at their loss
And then not laugh?
Khasim
Wiadomość [#399]: 28.06.2006 o 22:35

Konto skasowane

Eee to właśnie na myśli miałem :>
A co to jest ten Fear Ward? (sory nie znam się na alajach :P) Immune na Fear? Jak tak to faktycznie dwarf ftw potluczony.gif

Merain
Wiadomość [#400]: 28.06.2006 o 23:16

Konto skasowane

www.thotbott.com Wszycho jest ;]

REKLAMA
Strona 20 z 86.
Pierwsza     <<   <   ... | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :