Dziś jest: Wtorek, 22 października 2019, godzina 08:13
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Kapłan Oficjalny topic każdego Kapłana.

Odpowiedź

Temat: Oficjalny topic każdego Kapłana.

Pierwsza     <<   <   ... | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | ...  >   >>     Ostatnia
Ogar
Wiadomość [#341]: 15.05.2006 o 17:58

Konto skasowane

cypis napisał:
Ergo rozni sie od elfa, ktory nie ma zadnej umiejetnosci wspomagajacej leczenie

no i?
nie musisz mnie uswiadamiac w zroznicowaniu wsrod priestow.
wroc kilka postow wstecz i preczytaj dokladnie jak sie ta dyskusja zaczela. chodzilo o najlepszego priesta, a najlepszy priest do pve, to dwarf. +5% do spiritu u humana jest niczym w porownaniu z fear wardem.

cypis
Wiadomość [#342]: 15.05.2006 o 18:03

Konto skasowane

human to taki sam priest jak reszta, nie ma nic, co by go wyroznialo.

n/t

eot na dzis, wrocimy do tego jutro ;)

Ogar
Wiadomość [#343]: 15.05.2006 o 18:08

Konto skasowane

cypis napisał:
human to taki sam priest jak reszta, nie ma nic, co by go wyroznialo.

n/t

juz wyjasnilem co mialem na mysli piszac to (bynajmniej nie byla to zadna negacja istnienia unikatowych "humanowych" skilli dla priesta).

Omega20_01
Wiadomość [#344]: 15.05.2006 o 19:40

Konto skasowane

Ogar napisał:
priest > shaman
lock > shaman (nawet bez peta).

Czy szaman jest az tak slaby ?

Crom
Wiadomość [#345]: 15.05.2006 o 19:55

Konto skasowane

Po pierwsze, on jest HW. Po drugie, ciagle procujace i krytujace WF to mit. Zdarza sie ale nie tysiac razy pod rzad. WF to luck based buff, ktory bedzie nerfniety wzgledem obecnej wersji choc talenty daja mozliwosc wyrownania tego. Po trzecie, ten gosciu jest dekniety w epiki i Sulfurasa. Pomysl ile szamanow moze sobie na to pozwolic. Enh, gear naprawde nie jest latwo zdobyc a wiekszosc sharmanow to healboty w end game. Po czwarte, nie opieraj zdania na filmach bo tam wybieraja tylko najlepsze sceny... Po piate, zacznij sam grac szamanem to zobaczysz jak sie fajnie nim 'gra'.

Ogolnie, sharman nie jest tak imbastyczny jakby niektorym sie moglo wydawac. Przynajmniej w porownaniu z przeszloscia. Ale w przeszlosci to i nawet wojownicy byli imba z odpowiednim sprzetem.

[Edycja - Crom w 15-05-2006 o 20:27]

| Format Sig? [Yes/No]
| Enter Command: .......Yes
| Format percentage: 10%...25%...50%...75%...100%...Complete!
| Sig Formatted.
|
| Have a Nice Day!

[System Shutdown]
ver.1.05 made by Crom, Last Update: 21.07.11y

[SYSTEM REMINDER] - [ON]
Omega20_01
Wiadomość [#346]: 15.05.2006 o 21:01

Konto skasowane

Ale ja nie twierdze, ze kazdy shaman roxi, ale ze shaman moze wymiatac. Wiem, ze to film i sa powybierane najlepsze sceny, ale czy np. taki drakedog nie wybiera scen?
Co do gry; mialem zaczac po maturkach i mialem wybrac shamana, ale tyle sie naczytalem naogladalem itp, ze chyba wezme locka.

Ogar
Wiadomość [#347]: 15.05.2006 o 22:45

Konto skasowane

Omega20_01 napisał:
Co do gry; mialem zaczac po maturkach i mialem wybrac shamana, ale tyle sie naczytalem naogladalem itp, ze chyba wezme locka.

szamanem o wiele latwiej sie "owni".

Milkyway
Wiadomość [#348]: 16.05.2006 o 15:07

Konto skasowane

To jest temat o kapłanie czy o shamanie? Według mnie holy priest jest mocnieszy nić shadow priest w pvp.Ja osobiscie daje rade shadow priestą.

Y'all know the rules, we don't fuck with fools man!!!
Ogar
Wiadomość [#349]: 16.05.2006 o 15:23

Konto skasowane

Milkyway napisał:
Według mnie holy priest jest mocnieszy nić shadow priest w pvp

jesli taktyka jest ciagle healowanie az przeciwnikowi skonczy sie mana, to tak, holy moze wygrac :>
tak na serio - co holy ma, po za power inffusion i critami z smitea?

Milkyway
Wiadomość [#350]: 16.05.2006 o 21:47

Konto skasowane

Ja mam kompletnie holy build,bez power infusion,wszytko opiera sie na regeneracji many i leczeniu.

Ogar
Wiadomość [#351]: 16.05.2006 o 23:08

Konto skasowane

spell lock / counter spell / interupty rogala / fear lock / kilkanascie innych przerywaczy / drain mana - gg.

Milkyway
Wiadomość [#352]: 17.05.2006 o 08:12

Konto skasowane

Zauważ że priest posiada również fear'a i to do tego instant.Inner fire + Gheal = full hp with mana waste.

Ogar
Wiadomość [#353]: 17.05.2006 o 10:09

Konto skasowane

Milkyway napisał:
Zauważ że priest posiada również fear'a i to do tego instant

insygnia.

Milkyway
Wiadomość [#354]: 17.05.2006 o 14:07

Konto skasowane

Hehe..zaraz tutaj wydzie jakiaś gra wyobaźni smiley.gif Co jest dobrym pomysłemsmiley.gif

cypis
Wiadomość [#355]: 17.05.2006 o 14:28

Konto skasowane

Theorycrafting to glupia rzecz, szczegolnie jesli dotyczy lockow i jest toczony w topicu priesta.

KozzioU
Wiadomość [#356]: 19.05.2006 o 22:57

Konto skasowane

cypis > all

Orzel
Wiadomość [#357]: 20.05.2006 o 12:37

Konto skasowane

Sądzę , że temat nabrał kieunku porównywania danych skilów kapłana i wszedł tu nawet szaman. Mówiąc , że shadow jest lepszy od holy i na odwrót wypaczacie obraz tej klasy. Kapłan od początku jest klasą wspierającą! Jeżeli ktoś ma ochotę walczyć na pierwszej lini niech weźmie warriora, paladyna lub cokolwiek innego niż kapłana! Zacząłem grać tą klasą ponieważ nie mogłem patrzeć na kapłanów stojących na pierwszej lini i krzyczących "My mana is low!" bo wcześniej wywali wszystko na atak!
Uważam,że ta klasa jest jedną z ciekawszych oraz niedocenianych w niektórych kręgach (jeżeli kiedyś ktoś z drużyny krzyknie do Was , grających właśnie kapłanem "More dps!" będziecie wiedzieli o co chodzi). Talenty kapłana można co prawda rozwijać w kierunku "atak" oraz "leczenie" jednak grając "holy priestem" można bez problemu również i solo powalczyć i nie jest prawdą, że ofensywa takowego jest słaba, w tym wypadku jeżeli ktoś tak twierdzi to jego umiejętności gry takim kapłanem są niestety słabe. Polecam tę klasę wszystkim, którzy nastawią się na wspieranie drużyny a nie atak na pierwszej lini, daje to wiele satysfakcji a jedynym problemem jest wybrać sobie drużynę spośród kilku, które zapytają się czy nie wybrał byś się z nimi na kolejną niebezpieczną wyprawę....

Ogar
Wiadomość [#358]: 20.05.2006 o 13:23

Konto skasowane

mam znajomych holy specced, w porzadnym gearze (tier1, sporo tier2) i mocno jecza przy kazdej wycieczce na dluzszy grind.
coz....moj pet zbuffowany trinketem z bwl robi wiekszy dps ;x
wiec to nie do konca tak, ze wszyscy whinujacy holy priesci to no-skille. poprostu granie shadowpriestem w solo pve jest o niebo loatwiejsze.
a i w end-game pve taki shadow build sie przydaje dla sporej czesci party (shadow weaving - shadow bolt 2.8k crits. gg.)

jeszzce jako ciekawostka - wczoraj w MC shadowpriest zoutdmgowal wiekszosc magow w dmg done (i tym samym uplasowal sie na 9 pozycji ego metters).

Adaoo
Wiadomość [#359]: 21.05.2006 o 15:21

Konto skasowane

To ja pokaze moj build Holy priest pve:
http://www.worldofwarcraft.(...)00000000
Co o nim sądzicie?

PS. Jaki build polecacie na lvlowanie?

[Edycja - Adaoo w 21-05-2006 o 18:12]

cypis
Wiadomość [#360]: 22.05.2006 o 14:28

Konto skasowane

Beznadziejny. Jest tam tyle bezsensownych talentow, ze nawet nie wiem od czego zaczac. Z Twojego posta wnioskuje, ze nie grales priestem w ogole wiec sugeruje nabrac troche praktyki i dopiero pozniej tworzyc buildy.

REKLAMA
Strona 18 z 86.
Pierwsza     <<   <   ... | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :