Dziś jest: Czwartek, 17 października 2019, godzina 06:14
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Kapłan Oficjalny topic każdego Kapłana.

Odpowiedź

Temat: Oficjalny topic każdego Kapłana.

Pierwsza     <<   <   ... | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | ...  >   >>     Ostatnia
Silverin
Wiadomość [#281]: 06.03.2006 o 16:22

Konto skasowane

Że tobie sie chce na taki post odpowiadac... szacuneczek tongue.gif

How could I glare into these eyes
And then not stab them?
How could I stare at their loss
And then not laugh?
KirsahPL
Wiadomość [#282]: 06.03.2006 o 16:31

Konto skasowane

LooooooooL... koleś, dobry jesteś. wiem (zaóważyłem) że jesteś newbie, ale zanim zaczniesz o co kolwiek pytać (nie mówie żebyś nei zadawał pytań ;) ) popatrz na stronę jakoś ocykaną (np. jak battlenet.pl xD) i poczytaj tu o tym, tu o tym i będziesz już wiedział co nie co ;)

Coolig
Wiadomość [#283]: 11.03.2006 o 14:04

Konto skasowane

Hmm ja na Holy build coś takiego wymyśliłem: http://www.worldofwarcraft.(...)00000000 dość sporo różni się od Waszych. Mówcie co byście zmienili, ale koniecznie poprzyjcie to jakimiś argumentami. pozdrawiam

Mojzesh
Wiadomość [#284]: 12.03.2006 o 10:14

Konto skasowane

Za duzo w holy nawalone, w discipline braknie na Meditation co jest bardzo waznym talentem dla healera, poza tym jak juz dales na Spiritual Guidance to glupio nie wziasc Divine Spirit. Na dodatek nie ma Improved Renew, slabo. Wlasciwie nie ma co komentowac, sam powienienes wiedziec i napisac nam jakie talenty sa najbardziej istotne w tym buildzie i dlaczego on ma byc dobry. Ja w nim nic specjalnego nie widze, nieprzemyslany i tyle, samo holy dobrego healera nie robi.

[Edycja - Mojzesh w 12-03-2006 o 10:15]

Silverin
Wiadomość [#285]: 17.03.2006 o 20:05

Konto skasowane

Jaki mieliście najwyższy DMG krytyk z Mind Blasta? tongue.gif Ja miałem 1524, chyba nigdy wiekszego nie zdobylem tongue.gif

How could I glare into these eyes
And then not stab them?
How could I stare at their loss
And then not laugh?
Laney
Wiadomość [#286]: 21.03.2006 o 14:37

Konto skasowane

Witam.Mam takie pytanie apropo pvp Priest vs Rogue Undead , macie jakis sposob jak takiego rogala zabic?Mam priesta 45lvl i z nie moge sobie poradzic.Jestem shadow priest, gdy rogal podchodzi daje mu psychic screama ale on dispeluje to swoim racjalem, podbiega i potem juz tycho full dmg we mnie.Prosze o jakies rady...

Nacmar
Wiadomość [#287]: 21.03.2006 o 23:51

Konto skasowane

Mam pytanie czy uzywacie MIND COTROL jesli tak to w jakich sytuacjach.

[Edycja - Nacmar w 21-03-2006 o 23:51]

Elf Rulzzz
Wiadomość [#288]: 22.03.2006 o 07:09

Konto skasowane

MC uzywam tylko i wylacznie na Ab przy LM , fajna zabawa jak sie horde ze wzgórza zwalabiggrin.gif
co do poprzedniego posta , moj rekord to 1611.

Kivol
Wiadomość [#289]: 22.03.2006 o 19:43

Konto skasowane

Takie coś z kumplem wymyśliliśmy:
http://www.worldofwarcraft.(...)00000000

A tu jeszcze moje przeróbki:
http://www.worldofwarcraft.(...)00000000 (bardziej w healing)
http://www.worldofwarcraft.(...)00000000 (wiekszy balans, jest i spirit i heal spell pack)

I takie coś na koniec:

Lightwall uważam za totalny bezsens i spell do wyrzucenia na śmietnik ;p

EDIT:
A tu coś bez Holy Novy:
http://www.worldofwarcraft.(...)00000000 (nie wiem tylko czy lepiej dać w Meditation te 3 talenty czy w Mental Agility)

Jeszcze bez Holy Novy, a z Divine Spirit buff:

Jestem przerąbany, zamiast dać Save Temple, to kopiowałem adres stronki ;]
Już poprawione ;p

[Edycja - Kivol w 22-03-2006 o 21:47]

Midoe
Wiadomość [#290]: 27.03.2006 o 19:49

Konto skasowane

Gram elfem priestem i mam pytanko-co to jest Shadowform i co to daje :>?

cypis
Wiadomość [#291]: 27.03.2006 o 20:01

Konto skasowane

Use teh interbutt.

(nie moglem sie powstrzymac, takie posty nie moga pozostac nie trollowane :|)

Enethril
Wiadomość [#292]: 27.03.2006 o 20:58

Konto skasowane

Tym bendę grał(build pod BWL/AQ):
Pozostałe 6 punktów - do wyboru, do koloru

Talenty holy, dlaczego tak/nie:
Healing Focuss: NIE, bo wszystko od Vaela wzwyż bierze mnie na 1 hita
Imp. Renew: TAK, dla rozwinięcia drzewka, zawsze przydatne przy healowaniu tanka
Holy Specialization: TAK, dla Inspiration
Spell Warding: NIE, 10% to kropla w morzu potrzeb
Divine Fury: TAK, bulid nastawiony na healowanie przy użyciu głównie GH
Holy Nova: TAK, aż żal nie wziąść, do grinda i Vaela
Inspiration: TAK, twój tank cię pokocha
Improved Healing: TAK, Build nastawiony na leczenie przy pomocy GH
Blessed Recovery: NIE, KAŻDY krityk bierze mnie na 1hita
Searing Light: NIE, PvE build
Holy Reach: NIE, jeśli ktoś jest za daleko od ciebie, jest sam sobie winien
Imp. Prayer of Healing: NIE, jeżeli urzywa się tego czaru, to tylko z Inner Focuss, pozatym za łatwo złapać aggro używając go za często
Spirit of Redemption: TAK, bo można spamować Holy Novę przez 10 sekund po śmierci :P
Spiritual Guidance: TAK, główny talent drzewka, pod który nalerzy budować gear (tj. +healing i +spirit)
Spiritual Healing: TAK, nie trzeba wyjaśniać dlaczego
Lightwell: TAK, bo boskie na Vaela

Disciple:
Unbreakable Will: TAK, dla rozwinięcia drzewka
Wand Specc: NIE, bo po co?
Slient Reslove: TAK, podstawa przy BWL
Imp Fort: TAK, bo gildia by mnie zabiła :P
Imp Shield: NIE, zazwyczaj wyrabiam się z FH przy obecnej wersji PW:S
Martyrdom: NIE, Crit = Dead priest
Inner Focuss: TAK, ratuje 4 litery, jak się jest OOM
Meditation: NIE, bo mam 3 części T2 lol.gif

Na co można dać pozostałe 6 punktów:
Imp PW:S: Lepszy shield zawsze może się przydać
Meditation: Konieczność dla ludzi bez set bonusu z Transcendence
Healing Focuss: Przydatne w ZG i mniejszych instance
Holy Reach: Bo czasami ludzie mają tendencje do wybiegania poza obszar w którym być powinni
Ewentualnie zawsze można pozbyć się Lightwella i dojść do divine spirit, ja jednak wolę polegać na disciple priestach z gildii w tej sprawie tongue.gif

cypis
Wiadomość [#293]: 28.03.2006 o 12:11

Konto skasowane

Mysle, ze Twoj build jest dosyc kiepsko przemyslany (z pozycji stricte healera oczywiscie).
Talenty holy, dlaczego tak/nie:
Healing Focuss: NIE, bo wszystko od Vaela wzwyż bierze mnie na 1 hita

Nie branie tego talentu (zwlaszcza, ze to tier 1) to glupota. Czesc bossow ma jakis aoe splash dmg (chociazby Vael) i 60% na spokojne castowanie heala za 2 pkty talentow jest swietne.
Spell Warding: NIE, 10% to kropla w morzu potrzeb

Jak wyzej, w dobie bossow spamujacych aoe te 10% czesto ratuje dupe. Z tym talentem spokojnie przezyjesz np. nieszczesliwy shadow flame
Holy Reach: NIE, jeśli ktoś jest za daleko od ciebie, jest sam sobie winien

Najwyrazniej nigdy nie byles w AQ. Przejdziesz sie, zobaczysz i zrewidujesz poglady ;]
Spirit of Redemption: TAK, bo można spamować Holy Novę przez 10 sekund po śmierci :P

Nowy SoR jest boski, ale tylko w pvp. W pve raczej nie zamierzam umierac wiec to tylko strata talentu.
Lightwell: TAK, bo boskie na Vaela

Pudlo. Lightwell ma 10 minutowy cooldown i co wazniejsze kazda forma dmg (aoe na vaelu chociazby) przerywa efekt leczenia, krocej: kupa.

Disciple:
Unbreakable Will: TAK, dla rozwinięcia drzewka
Wand Specc: NIE, bo po co?

Tutaj akurat mam dylemat. Czasami zresistowany fear/stun gwarantuje ze zlapiesz aggro (pod warunkiem, ze wszyscy inni dostali feara). A wand spec razem z wandem ~100dps daje calkiem niezle mozliwosci przy samotnym grindowani.
Imp Shield: NIE, zazwyczaj wyrabiam się z FH przy obecnej wersji PW:S

Skoro zamierzasz leczyc GH, to powinienes zrewidowac poglady ;>. Zal nie brac tego talentu, zwlaszcza za to jaki jest tani.
Meditation: NIE, bo mam 3 części T2

Gawd. Wiesz, ze meditation i 3/8 Trans sie stackuje, prawda? Parafrazujac Sapka to miec 15% i nie miec 15% to razem 30% ;]. J/w nie branie Meditation to glupota.

Generalnie to jesli masz zamiar skupic sie na pve, to sugerowalbym build 2x/2x - 31 talenty w holy/disc sa zupelnie nieprzydatne w instancjach.

Enethril
Wiadomość [#294]: 28.03.2006 o 13:33

Konto skasowane

Tak jak powiedziałem 6 punktów do zastanowienia się lol.gif
Nie miałem pojęcia, że Meditation i bonus się stackuje, no ale nic, zostały 3 punkty
Co do Lightwell, przekonałeś mnie, nie biorę. 1 punkt wolny. Ok, jestem lama, porąbało mi się, że BA usuwa cd, a nie cast time. Pozatym nie wczytałem się w opis spella i nie wiedziałem że dmg przerywa efekt. Mój błąd
Healig Focuss: pomyślę
Spell Warding: Nadal nie biorę, imo te 5 punktów można przeznaczyć lepiej
Holy Reach: W linku jest, zapomnialem editnąć posty
Co do Unbreakable will, resist feara ratuje życie tak samo często a nawet częściej, niż pozwala w łapaniu aggro
SoD: zamierzać umrzeć a umierać to 2 różne rzeczy, zawsze lepiej mieć to ze sobą, nigdy nie wiadomo, kiedy skończy się mana etc.

Edit
Discipline Talents - 16 point(s)
Unbreakable Will rank 5/5
Wand Specialization rank 0/5
Silent Resolve rank 5/5
Improved Power Word: Fortitude rank 2/2
Improved Power Word: Shield rank 0/3
Martyrdom rank 0/2
Inner Focus rank 1/1
Meditation rank 3/3
Improved Inner Fire rank 0/3
Mental Agility rank 0/5
Improved Mana Burn rank 0/2
Mental Strength rank 0/5
Divine Spirit rank 0/1
Force of Will rank 0/5
Power Infusion rank 0/1
Holy Talents - 32 point(s)
Healing Focus rank 2/2
Improved Renew rank 0/3
Holy Specialization rank 5/5
Spell Warding rank 0/5
Divine Fury rank 5/5
Holy Nova rank 1/1
Blessed Recovery rank 0/3
Inspiration rank 3/3
Holy Reach rank 2/2
Improved Healing rank 3/3
Searing Light rank 0/2
Improved Prayer of Healing rank 0/2
Spirit of Redemption rank 1/1
Spiritual Guidance rank 5/5
Spiritual Healing rank 5/5

Zostają 3 punkty na imp renew lub imp shield, jakieś rady?

Co do bulidu 2x/2x, hodzi ci pewnie o mental strenght, ciężko było z niego zrezygnować, ale przy odpowiednim gearze na +healing można uniknąć strat w mana poolu urzywając niższych ranków czarów

[Edycja - Enethril w 28-03-2006 o 13:38]

cypis
Wiadomość [#295]: 28.03.2006 o 13:59

Konto skasowane

Nie chodzi mi o mental strength. MS to dosyc kiepski talent biorac pod uwage fakt, ze nie skaluje sie wraz z gearem (przynajmniej tak bylo pre-1.10, nie chce mi sie sciagac patcha i sprawdzac tego dokladnie).
Co do SoR to faktycznie czasami sie przydaje (zwlaszcza na trashi przed i po empach tongue.gif) i po przemysleniu zdecyduje sie chyba na cos takiego: http://www.worldofwarcraft.(...)00000000

Enethril
Wiadomość [#296]: 28.03.2006 o 14:12

Konto skasowane

W tym buildzie nie czaję 1 rzeczy:
Silent Reslove
IMO, nawet bez tego talentu jest zbyt łatwo złapać aggro, wydaje mi się, że jest bardziej przydatny niż np. Mental Agility czy Spell Warding.

Ogólnie build ma coś w sobie, ja jednak chyba zostanę przy Holy Specialization i Inspiration, ponieważ jest to jednak spora pomoc dla tanka i wypadałoby, żeby tak ze 2-3 priestów w gildii to miało

No i nadal czekam na podpowiedź w sprawie shielda i renew smiley.gif

cypis
Wiadomość [#297]: 28.03.2006 o 14:43

Konto skasowane

1 pkt w silent resolve jest po to, zeby miec dostep do dalszej czesci drzewka. Mialem wybor miedzy martyrdom a tym, wiec wybralem SR. Co do aggro, to jakos nie mialem problemow nigdy (zwlaszcza jak doszedl tranquill totem). Dzisiaj patch wchodzi na US wiec zobacze jak wychodzi leczenie ghealami bez talentow -aggro.

Elf Rulzzz
Wiadomość [#298]: 04.04.2006 o 07:33

Konto skasowane

btw, sorry za odgrzebywanie starego topicu, ale mam pytanko do was, bo sie zastanawiam nad tym,
benediction daje +31 int, ale tylko 12 spirit, lepiej wladowac +20 czy +22int enchant na to?
dzieks
ps. juz sie o to pytalem ale nie moge tematu znalezc.

cypis
Wiadomość [#299]: 04.04.2006 o 13:58

Konto skasowane

+55 healing > reszta.

Elf Rulzzz
Wiadomość [#300]: 04.04.2006 o 16:50

Konto skasowane

wiem slyszalem, ale pozniej mam zamair troche pvp, wiec..

REKLAMA
Strona 15 z 86.
Pierwsza     <<   <   ... | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :