Dziś jest: Środa, 19 grudnia 2018, godzina 00:52
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Kapłan Oficjalny topic każdego Kapłana.

Odpowiedź

Temat: Oficjalny topic każdego Kapłana.

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | ...  >   >>     Ostatnia
Himnar
Wiadomość [#21]: 02.04.2005 o 19:24

Konto skasowane

dal mnie to tak wyglada:
dwarf>elf>human
ud>troll

dwarf ma fear warda, dlatego ma znacznie wieksze szanse w mirrorach i vs warlock, do tego mozna rzucac na inne postacie (zwlaszcza przydatne dla melee)
elf ma kolejny channeling - dobre, ale mind blast+ maind flay/smite tez wystarcza
human - feedback - niby fajne, ale na pvp wogole nieprzydatne, bo nie ma czasu na walenie wrecz. jedyne co hum ma dobrego, to +5% spirit i +5 mace

ud - devouring plague to takie polaczenie renew z painem, ale duzo many kosztuje. chyba najciekawszy czar rasowy do pvp

Himnar
Wiadomość [#22]: 03.04.2005 o 22:03

Konto skasowane

specjalnie nie edytowalem, zeby ktos zwrocil uwage na nowy post smiley.gif

pytanie kieruje do priestow 30lvl+: czy w nowym patchu, jak rzucice mind control na moba i kazecie mu zaatakowac innego, to automatycznie przerywa wam dzialanie czaru? albo ze power word: shield jakby wogle nie dzialal? mialem taka sytuacje, ze rzucilem shielda uciekajac przed jakims 8+ rouge'm, animacja sie pojawila, ale koles i tak mnie zabil odrazu... sprawdzalem loga i bylo zaznaczone, ze "cast power word: shield" ale dalej zadnej absorpcji Cylon_anim.gif pozniej walczylem z mobami i juz bylo ok.

jak bede mial okazje, to jeszcze raz sprawdze oba przypadki i potwierdze, ew. zaprzecze temu co napisalem biggrin.gif, a teraz czekam na Wasze spostrzezenia nt. tych "bugow"

EDIT: tak jest, pomylilem sie - to wynikalo z bledow jakiegos addonu cosmosu :>. naprawione

[Edycja - Himnar w 10-04-2005 o 00:28]

ManiaK^
Wiadomość [#23]: 04.04.2005 o 20:27

Konto skasowane

PW:S mi zawsze dobrze dzialal, a to kiedy MC sie przerwie jest bardzo losowe czasem mozna miec kontrole z 15 sekund na graczu na swoim poziomie, ale zadko wiecej, mozliwe ze na potworki dziala troche dluzej.

Jako priest najlepsi sa dwarf/ud, ale wybranie rasy (i płci smiley.gif ) na ktora bedziesz mogl sie gapic setki godzin i nie będzie Ci sie słabo robiło wcale nie jest zlym pomyslem. smiley.gif

Carnillon
Wiadomość [#24]: 04.04.2005 o 20:46

Konto skasowane

no ja zamierzam wybrać elfa, ale to dopiero za 2 tygodnie, jeszcze zastanawiam sie nad serwem, i jeszcze jedno pytanie czy gra priestem nie jest troche schematyczna widziałem film jak grał priestem i używał tylko 3 czarów mind blast, channeling i mana burn , moze jestem noobem i tylko tak mi sie wydawało ale... himnar wiem że to nie w tym topicu ale czy na BL da sie grać, ponoc wielkie lagi brak raidów itp. a jak zaczne grać musze sie spotkac z himnarem w azeroth bo widze ze duzo wie na temat priestów

cypis
Wiadomość [#25]: 04.04.2005 o 20:55

Konto skasowane

Hail Himnar~!
Co do schematycznosci to tak, w pve jestes praktycznie skazany na uzywanie 3 czarow (MB, MF i SW:P), w niektorych przypadkach (walka z bossami) w przerwach miedzy healami manaburn i to praktycznie tyle.

Himnar
Wiadomość [#26]: 05.04.2005 o 20:23

Konto skasowane

1. lagow raczej nie ma (chyba tylko sprzetowe w ah). na BL jest (za) duzo ludzi i jak dla mnie to tyle z minusow. proponuje jakis nowy serwer, zeby latwo bylo trafic na kogos z podobnym levelem. a co do tego, ze nie ma raidow to totalny bullshit

2. tak jak mowi Cypis: schematycznosc, ale tylko w pve. zreszta wlaczy sie monotonnie, bo i reakcje mobow sa monotonne, wiec po co kombinowac smiley.gif

EDIT: mam pytanie: czy Spirit Tap (pierwszy talent z drzewka shadow) dziala tylko jak samemu zabije sie moba/gracza (od poczatku do konca), czy trzeba zadac przynajmniej cios a reszte zrobi team, czy wystarczy byc w druzynie i dostawac exp?

[Edycja - Himnar w 15-04-2005 o 20:18]

cypis
Wiadomość [#27]: 08.05.2005 o 10:30

Konto skasowane

musisz zadac ostatni cios, czyli w praktyce tylko w solowaniu ten talent ma jakakolwiek wartosc.

Restan1
Wiadomość [#28]: 08.05.2005 o 16:01

Konto skasowane

jaki dodatkowy czar ma troll ?

Himnar
Wiadomość [#29]: 08.05.2005 o 16:53

Konto skasowane

hex of weakness - zmniejsza psychical dmg jak zada cel
shadow ward (czy cos takiego)- ponoc podobne do lightning shielda, ale nie wiem ;)

cypis
Wiadomość [#30]: 08.05.2005 o 18:18

Konto skasowane

<DUNE>!!1!

oneoneeleven.

Carnillon
Wiadomość [#31]: 15.05.2005 o 13:58

Konto skasowane

Jak zabić priestem rogala? Czarodziejów łatwo pokonać, nawet woja sie da ale co robić na rogala? Jeszcze jak ma resist na shadow (undead)??

cypis
Wiadomość [#32]: 15.05.2005 o 14:09

Konto skasowane

Nie da sie zabic rogue, ktory ma trinket i jest w stealthie. Live with it.
btw, resist undeadow na shadow jest zalosnie niski, cale 10 punktow.

[Edycja - cypis w 15-05-2005 o 14:10]

Himnar
Wiadomość [#33]: 15.05.2005 o 14:55

Konto skasowane

taa, teraz nawet maksymalny nub ud rouge jest w stanie pojechac priesta :/. do dupy, ze na tak niskim ranku sa te trinkety
ale ja staram sie robic cos takiego:
-zawsze na poczatku dostaje cs. jak minie stun to shield, renew, pain(shadow: jeszcze vampiric embrance), mind control i zaczynam biec jak najdalej od siebie (jak sie da to za jakas przeszkode, np. skarpe), jak skonczy sie mc zwykle rouge jest troche zdezorientowany, to znow shield i wale czym moge: MB, smite (shadow: mind flay). jak dobiegnie i zniszczy tarcze to fear, pain, renew. jesli mocno skarcil to szybko heal, bo pewnie ma trinket/jest ud. znow bije, uzywam Focused Casting (z drzewka Discipline) i znow wale czym mam, pozniej potion/Desperate Prayer, Inner Focus i jesli wszedl krytyk i rouge nie ma potiona to jest szansa na wygrana

oczywscie to bardzo schematyczny opis, bo roznie bywa w walce

ale gorzej jest z shamanami -.-

edit: a wlasnie - mind control jest dobre na warriorow. pain i mc = warek traci rage(bo nie walczy) i dostaje dmg za darmo ^^ a pozniej shield (wazne: warrior nie dostaje punktow rage jak bije Tarcze!). troche schematycznej walki i mozna sprobowac jeszcze raz smiley.gif fajna zabawa

[Edycja - Himnar w 15-05-2005 o 21:03]

Carnillon
Wiadomość [#34]: 15.05.2005 o 22:36

Konto skasowane

jeszcze jedno pytanko. Czym kierować sie podczas wyboru przedmiotów? Wiem że ważny jest intellect. Ale nie wiem czy spirit jest aż tak ważny. Niby szybciej sie to wszystko odnawia ale podczas walki i tak tego sie nie zauważa więc nie wiem. I czy stamina jest ważna dla księdza bo zawsze moze ja powiekszyc fortitudem. Zatem??

Himnar
Wiadomość [#35]: 15.05.2005 o 22:48

Konto skasowane

wiekszosc idzie w int/sta

wg. mnie spirit jest wazny przy dlugich walkach w instance (np. onyxia, ragnaros, a z blizszych przykladow to moze schody ZF przy slabym party ;) )

[Edycja - Himnar w 15-05-2005 o 22:50]

Mailarz
Wiadomość [#36]: 15.05.2005 o 23:02

Konto skasowane

Carnillon napisał:
[...]ważna dla księdza[...] quote]

srfu kapłan to nie ksiądz (znaczy tak ale nie w kontekście WoW)

MacAbra
Wiadomość [#37]: 30.07.2005 o 13:49

Konto skasowane

A czy ktoś próbował zrobić holy kapłana na PvP przy użyciu holy fire, smite, holy nova
(i nie jestem pewien ale jakaś rasa chyba dostaje jakiegoś ofensywnego :])
Można jeszcze połączyć holy z shadow (jeżeli sie uda to kapłan staje się maszyną do zabijania a nie wskrzeszania)
wyszkolić to normalnego dmg mind blast, mind fly i SW: pain (ale tylko troche żeby zostało na dyscypliny)

--------------------------
Pewnie napisalem totalne głupoty... biggrin.gif ale prosze o konstuktywną ocene i
(niezbyt bolesne) wytknięcie błądów :]

Himnar
Wiadomość [#38]: 30.07.2005 o 19:09

Konto skasowane

MacAbra napisał:
A czy ktoś próbował zrobić holy kapłana na PvP przy użyciu holy fire, smite, holy nova
(i nie jestem pewien ale jakaś rasa chyba dostaje jakiegoś ofensywnego :])
Można jeszcze połączyć holy z shadow (jeżeli sie uda to kapłan staje się maszyną do zabijania a nie wskrzeszania)
wyszkolić to normalnego dmg mind blast, mind fly i SW: pain (ale tylko troche żeby zostało na dyscypliny)

--------------------------
Pewnie napisalem totalne głupoty... biggrin.gif ale prosze o konstuktywną ocene i
(niezbyt bolesne) wytknięcie błądów :]

holy fire zostalo poprawione, ale nadal jest totalnie do bani. dlaczego?
- dmg niewiele wyzszy od smite, ale dluzszy cast time, mana cost i bezsensowny cooldown (jaky to byl jakis uber czar to rozumiem -.-) przez co w pvp jest bezuzyteczne
-jest to dmg typu fire, wiec nie dostaje bonusu od aur i judgementow paladynow (a z nimi moze by sie dalo cos z tego wykrzesac) ani zadych itemow +holy. ponoc dostaje duzy boost od +fire ale spojrzmy prawdzie w oczy: czy warto zbierac itemy dla jednego czaru?

holy nova tez mi sie nie podoba, niby dobre, ale spokojnie mozna sie obyc. do pvp odpada, chociaz raz udalo mi sie z tym wygrac ;) (z shadow priestem ;p ale to byl jakis noob)

smite. kiedys zrobilem build ktory mial podrasowac ten czar no i udalo sie, karcil bardzo mocno, niestety shadow build nadal byl lepszy sad.gif (choc wygrywalem z shadow priestami)

co do laczenia holy z shadow... dla mnie brak punktow w discipline za bardzo oslabia priesta (imp. shield, albo chociaz focused casting ktory wiele razy ratowal tylek), a rozbieganie sie po 3 drzewkach to glupota, bo w ostatecznosci nie mamy zadnych pozytecznych talentow

tak wiec niestety w tej chwili dla priesta raczej nic nowego sie nie wymysli

MacAbra
Wiadomość [#39]: 30.07.2005 o 21:40

Konto skasowane

Dzięki możej jeszcze coś na temat taktyki ?? i mam pytanko czy Night Elf się nadaje ??

cypis
Wiadomość [#40]: 31.07.2005 o 09:20

Konto skasowane

Co do drzewka holy, to mam nadzieje, ze troszke nad nami popracuja (tak jak nad hunterami/lockami/warkami) i inwestycja talentow w drzewko holy bedzie przyjemnoscia a nie koniecznoscia ;[.
Co do rasy, to popatrz na 1 post Himnara na tej stronie.

REKLAMA
Strona 2 z 86.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :