Dziś jest: Czwartek, 19 lipca 2018, godzina 13:27
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Szaman Oficjalny topic każdego Shamana.

Odpowiedź

Temat: Oficjalny topic każdego Shamana.

Pierwsza     <<   <   ... | 120 | 121 | 122 | 123 | 124 | 125 |   >   >>     Ostatnia
pussymonsta
Wiadomość [#2461]: 01.12.2010 o 20:31

Konto skasowane

graj w resto, krótsze kolejki na dungeony a i na bg więcej zabawy imo (jeśli grałeś wcześniej DPSem)

Gruee
Wiadomość [#2462]: 02.12.2010 o 00:10

Konto skasowane

POwiadasz ze teraz tak warto? Hmm... Nigdy nie gralem resto ;/

robbo38
Wiadomość [#2463]: 02.12.2010 o 09:20

Konto skasowane

Nigdy nie grałem na poważnie ele ani enh, cały czas resto i to jest to co lubie. Jesli lewelujesz to mysle ze to bardzo dobry wybór, na instancje nie czekasz długo, na BG healer na wage złota. A na end game sam zdecydujesz czy resto to jest to co chcesz robic czy jednak wolisz nawalac.

Super hicior
Lucjan
Lilly
Wiadomość [#2464]: 03.12.2010 o 22:28

Konto skasowane

Trochę to dziwna rada z tym resto, bo nie samymi dungeonami się leveluje. Tak słyszałam o tym ostatnim szalonym xp z instów, ale już poszedł nerf, więc nie nastawiałabym się tak na to.

Jeśli chciałbyś leczyć to imo idź do levelowania elemental, bo te 2 spece współdzielą teraz gear. Resto sobie weź w offspec ... a do 30 poziomu możesz z pewnością leczyć w elementalu.

Co do kwesti samego dps, to nie wiem, na ile enh i ele się od siebie różnią w kwestii levelowania. Jeśli jednak jest tak samo zbalansowane jak u druida, to nie powinno być różnicy.

I don't subscribe to the 'don't feed the troll' philosophy. My philosophy is 'eat the troll'. TotalBiscuit

.:: Lilija - Lvl 85 Balance druid ::.

.:: Elitist Jerks ::.
Wymiatacz
Wiadomość [#2465]: 04.12.2010 o 09:50

Konto skasowane

Jest różnica co się wrzuci do main spec a co w offspec ?

"Są dwie rzeczy bezgraniczne:
wszechświat i ludzka głupota. Co do wszechświata nie mam pewności." A. Einstein
"Prawda jest córą czasu. Poczetą w przypadkowym i krótkotrwałym romansie ze zbiegiem okoliczności"
"Ogłaszanie swoich planów to dobry sposób, by usłyszeć śmiech Boga."
maestrino
Wiadomość [#2466]: 04.12.2010 o 10:47

Konto skasowane

Totalnie żadna.

[Edycja maestrino - 04.12.2010 o 10:48]

LoL referral link
Gruee
Wiadomość [#2467]: 04.12.2010 o 13:12

Konto skasowane

Lilly napisał
Trochę to dziwna rada z tym resto, bo nie samymi dungeonami się leveluje. Tak słyszałam o tym ostatnim szalonym xp z instów, ale już poszedł nerf, więc nie nastawiałabym się tak na to.

Jeśli chciałbyś leczyć to imo idź do levelowania elemental, bo te 2 spece współdzielą teraz gear. Resto sobie weź w offspec ... a do 30 poziomu możesz z pewnością leczyć w elementalu.

Co do kwesti samego dps, to nie wiem, na ile enh i ele się od siebie różnią w kwestii levelowania. Jeśli jednak jest tak samo zbalansowane jak u druida, to nie powinno być różnicy.

No właśnie kurka jade w enh i pod to mam gear. Z tego co pamietam to w outlandzie radzili zeby na ele przechodzic bo jest gear pod to z questow. Aktualnie mam 52lvl jak cos. Hmm... poszperam jeszcze na forum szamanow na wow-europe.com. Dzieki za odp. Pozdro!

Lilly
Wiadomość [#2468]: 04.12.2010 o 13:57

Konto skasowane

Gruee napisał
Lilly napisał

No właśnie kurka jade w enh i pod to mam gear. Z tego co pamietam to w outlandzie radzili zeby na ele przechodzic bo jest gear pod to z questow. Aktualnie mam 52lvl jak cos. Hmm... poszperam jeszcze na forum szamanow na wow-europe.com. Dzieki za odp. Pozdro!

Teraz są nowe questy w Azeroth, więc nie z punktu widzenia gearu nie ma problemu dla żadnego speca od początku gry.

I don't subscribe to the 'don't feed the troll' philosophy. My philosophy is 'eat the troll'. TotalBiscuit

.:: Lilija - Lvl 85 Balance druid ::.

.:: Elitist Jerks ::.
pussymonsta
Wiadomość [#2469]: 04.12.2010 o 20:30

Konto skasowane

niby można nawet w ele gearze tankować, spotykałem takich shammanów podczas lvlingu, najczęściej sam ściągałgrupę mobów, sam się hilał ;d ale jak w resto wrzucisz earth shield ana tanka to możesz nic nie robić ^^

ps. w cata bardziej opłąca się q+bg czy q+dungs(dps) ?

Ran666
Wiadomość [#2470]: 16.12.2010 o 12:15

Konto skasowane

wchodzisz w kolejke do lfg a w miedzy czasie robisz qesty (bedac dpsem akurat sobie troche poczekasz ;])

Ran666
Wiadomość [#2471]: 12.01.2011 o 12:23

Konto skasowane

Zmiany shamana w nadchodzacym patchu,

Chain Heal's effectiveness has been increased by approximately 10%.
Hex now has a PvP duration of 8 seconds.
Purge now dispels a single effect instead of two.
Tremor Totem has been redesigned. The totem is now usable under Fear, Charm, or Sleep effects, and pulses much more rapidly, but lasts 6 seconds and has a 1-minute cooldown.

Elemental Combat
Earthquake damage has been increased by approximately 10%.

Enhancement
Flametongue Weapon damage now scales from attack power instead of spell power (for Enhancement shaman only).
Purge no longer has its mana cost reduced by Mental Quickness.

Restoration
Cleansing Waters no longer fires its heal effect twice when a shaman removes a Magic and a Curse debuff with a single cast.
Deep Healing (Mastery) has been increased to 3% per point, up from 2.5%.
Greater Healing Wave mana cost has been increased by 10%; healing done has been increased by 20%.
Mana Tide Totem has been redesigned. The totem no longer multiplies the Spirit of those affected by it. It instead gives a flat amount of Spirit equal to 400% of the casting shaman's Spirit, exclusive of short-term Spirit buffs affecting the shaman when the totem is dropped.

Imo tremor totem dostal nerfa jezeli chodzi o pve i niektore ecountery , ale w pvp jest to nawet buff , boi tak jak sie gralo z ogarniety lockiem,Sp to zawsze zwandowal tremor apozniej puszczal feara teraz mamy dodatkowy trinkowy spell , a 1min cd az tak bardzo nie boli , dyskusje na innych forach na ten temat sa juz tak chaotyczne ze masakra potluczony.gif

nie wiem jak to bedzie tylko z FT w enh specu , jezeli dmg ma sie skalowac na AP

lozovsky
Wiadomość [#2472]: 15.01.2011 o 19:17

Konto skasowane

Tremor z punktu widzenia PvP dostal dość mocnego nerfa vs lock, lecz vs pri jest to mini-buff (ps. chciałbym, żeby niszczyli mi tremor zanim dostane feara... )
Purge jest teraz gorszy od spellsteala, co do zmian hexa się nie wypowiem.
Cleansing Waters fix również zadzięczamy community locków, mastery nadal będzie gównem.
GHW leczy mocniej, bo obecnie leczy slabiej od lessera (szkoda tylko, ze koszt wzrosl o 10% = lesser nadal będzie dość konkurencyjny).
Zmiany w Mana Tide są nerfem (dość znacznym) dla osób z proc/on use spirit tinketami, dla osób z battlemasterem tide bedzie zwracał trochę wiecej many, dobra zmiana.
Dodatkowo niedispellowalny Earth Shield jest swojego rodzaju nerfem, szaman traci znakomitą przkrywkę pod swoje pozostałe magic buffy.
Tyle od mnie w kwestii patch notesow..

Ran666
Wiadomość [#2473]: 15.01.2011 o 19:44

Konto skasowane

w sumie nie interesuje mnie ele/resto bo nie gram tymi specami ,anyway :

Spiritwalker's Grace duration has been increased to 15 seconds, up from 10.
The Windfury Weapon proc can now trigger 3 additional attacks, up from 2.

co do purge'a juz dawno mowili ze beda nerfic tego typu spelle , bo sa zwyczajnie OP

Hex i 8sec. to zadna nowosc kazdy tego typu efekt w pvp trwa 8sec , tak samo zrobili teraz z frezzing trapem huntera z 10 na 8s.

[Edycja Ran666 - 15.01.2011 o 19:45]

lozovsky
Wiadomość [#2474]: 15.01.2011 o 21:19

Konto skasowane

Co nie zmienia faktu, ze ta zmiana czyni spellteal maga lepszym dispellem, poniewaz kradnie buff i daje go magowi, a nie tylko go usuwa z targetu smiley.gif

Wymiatacz
Wiadomość [#2475]: 17.01.2011 o 20:30

Konto skasowane

lozovsky napisał
Zmiany w Mana Tide są nerfem (dość znacznym) dla osób z proc/on use spirit tinketami, dla osób z battlemasterem tide bedzie zwracał trochę wiecej many, dobra zmiana.

Z którym trinketem ma zwracać więcej many?

"Są dwie rzeczy bezgraniczne:
wszechświat i ludzka głupota. Co do wszechświata nie mam pewności." A. Einstein
"Prawda jest córą czasu. Poczetą w przypadkowym i krótkotrwałym romansie ze zbiegiem okoliczności"
"Ogłaszanie swoich planów to dobry sposób, by usłyszeć śmiech Boga."
kurosaki10
Wiadomość [#2476]: 20.01.2011 o 12:51

Konto skasowane

Można nazwać teraz shamka resto najlepszym healerem (lub jednym z lepszych)? Jak to wgl. teraz z nim jest? Bo na czacie ludzie szukają do teamów głównie druidów i shamków

Evexor
Wiadomość [#2477]: 07.02.2011 o 22:50

Konto skasowane

Kiedyś usłyszałem pewną wiadomość od nieznajomego szamana biggrin.gif , że posiada skill który zdejmuje bańki, i chciałbym sie dowiedzieć czy to prawda ? A jak tak to prosiłbym o nazwe smiley.gif

Pafek
Wiadomość [#2478]: 07.02.2011 o 23:25

Konto skasowane

Tak, to prawda. To Purge ;)

abs0lw3nt
Wiadomość [#2479]: 08.02.2011 o 09:49

Konto skasowane

Mam takie pytanie. A mianowicie czy totemy szamana dostaje się z questów czy po prostu z lvl wykupuje się u trenera?

ugaki
Wiadomość [#2480]: 17.02.2011 o 12:12

Konto skasowane

Mam pytanie, obecnie robie okolo 9k hps na raidach, da sie jakos to zwiekszyc tak co najmiej do 10-11k hps?
http://eu.battle.net/w(...)i/simple

REKLAMA
Strona 124 z 125.
Pierwsza     <<   <   ... | 120 | 121 | 122 | 123 | 124 | 125 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :