Dziś jest: Czwartek, 19 lipca 2018, godzina 13:30
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Szaman Oficjalny topic każdego Shamana.

Odpowiedź

Temat: Oficjalny topic każdego Shamana.

Pierwsza     <<   <   ... | 118 | 119 | 120 | 121 | 122 | 123 | 124 | 125 |   >   >>     Ostatnia
Shoocker
Wiadomość [#2421]: 10.02.2010 o 02:23

Konto skasowane

skizer napisał
od 70 juz mozesz zaczac ele . w te 5 lvleli dozbierasz EQ zeby na 75lvl ropier***c z Lava bursta biggrin.gif

[Edycja skizer - 02.02.2010 o 23:34]

Ja tam od 10lvl lece w Ele i nie mam zadnych problemow z expieniem smiley.gif

Ran666
Wiadomość [#2422]: 10.02.2010 o 09:28

Konto skasowane

adrozdn napisał
Pytanie z historii shama, kto był pierwszym shamanem w historii warcrafta?

ner zhul ?

panELEKTRYK
Wiadomość [#2423]: 21.02.2010 o 15:52

Konto skasowane

Ran666 napisał
adrozdn napisał
Pytanie z historii shama, kto był pierwszym shamanem w historii warcrafta?

ner zhul ?

najwyzej pierwszym WSPOMNIANYM

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Burning+Legion&cn=Tekeshi
DePawlo
Wiadomość [#2424]: 21.02.2010 o 17:50

Konto skasowane

Mam pytanko, co lepsze dla enh do 40 lvl. 2h, czy 1h i shield?

Tackgnol
Wiadomość [#2425]: 21.02.2010 o 17:58

Konto skasowane

Jak dobrze liczę to na 42 Dual Wield 2H to w Vanilli było ;]

Main: Resto Shaman
Alt: Prot Warrior
DePawlo
Wiadomość [#2426]: 01.03.2010 o 15:28

Konto skasowane

ok
i jeszcze jedno, od jakiego lvl. mogę przełączyć się na resto?

Pytanie aktualne

ArTv
Wiadomość [#2427]: 04.03.2010 o 18:07

Konto skasowane

Tackgnol napisał
Jak dobrze liczę to na 42 Dual Wield 2H to w Vanilli było ;]

on pytal co jest lepsze PRZED wbiciem 40 lvl i wzieciem dw...

Kurcz
Wiadomość [#2428]: 08.03.2010 o 10:16

Konto skasowane

Przemień się na enh ,a na 80 zamienisz się w ele i po sprawie. Enh będziesz owiele szybciej expił

szymek163
Wiadomość [#2429]: 18.03.2010 o 23:52

Konto skasowane

Ja nie stawiam żadnych totemów. Odpalam WF x2 (nie posiadam jeszcze LL) i używam SS - ES - FS i bije normalnie, bardzo często trafia się WF więc długo mob nie pożyje, i nie narzekam na mane.

Luktus-Thundero
Wiadomość [#2430]: 24.03.2010 o 10:28

Konto skasowane

Witam po długiej, widze znowu problem z wyborem buildu na lvlowaniesmiley.gif. Jakies poltora miecha temu uparlem sie ze zrobie ele shamana,( Moj main to od 3 lat enh shaman od poczatku do konca i zawsze mialem dylemat bo ele sie mi zajebiscie podobal, a dual spec odpada bo chcialbym pograc rozne areny jako ele i enh z mozliwie najlepszym gearem) tak wiec od poczatku do konca lvlowalem jako ele, nie bylo to az tak przyjemne dopuki nie spotkalem earth elementali( ni jak lbolt nie dziala , jedynie flame i frost shock, magma) takie zabijanie bylo nudne wiec wpadlem na pomysl zeby zebrac ich jak najwiecej i aoe wykosic. Tak sie skladalo ze lvlowalem w pvp specu i mialem stoneclawa. I tak przez przypadek odkrylem naprawde power lvling jako ele , o wiele szybciej niz enhem. Wiec tlumacze po pierwsze cala zabawa zaczyna sie odkad mamy magme i fire nove do tego talenty w fire nove+ glyph of fire nova ( w sumie mozemy uzywac co 3 sekundy fire novy), + glyph of stoneclawa( zajebisty abs naprawde) zarzucamy water shielda, na mounta, pulujemy ile da rade ( 6-10mobow) stawiamy stoneclawa, stoneclaw aggruje moby, stawiamy magme, walimy fire nove stoimy narazie w miejscu dopuki absa na nie wykonczac przy czym jak juz czujemy ze abs spadnie zaczynamy healowac sie(trzymjac water shielda) i uzywamy nove co 3 sec. Na pozniejszym poziomach mozemy oplatywac earth bindem tylko pamietac ze magme postawic trzeba poza zasiegiem mobow bo rozwala nam magme( ktora nie robi threatu) jak odejdziemy. Naprawde szybciej sie mi lvlowalo momentami jak widzialem duza grupe mobow specjalnie ja zbieralem i szybko mordowalem. Najlepszy sposob do lvlowania jak juz wejdziecie wprawe bedziecie brac coraz wiecej mobowsmiley.gif do tego trinket z heirloom do odnowy many naprawde swietnie z tym pracujesmiley.gif wiec koniec lvlowania jako enh(wciaz dobry ale ele aoe o wiele szybszy). to tyle mam nadzieje ze pomoglem komussmiley.gif

[Edycja Luktus-Thundero - 24.03.2010 o 10:30]

Luktus - Main Enh shaman na zawsze
Thundero - Alt Ele shaman, rozwiazanie dylematu pomiedzy enhem a elesmiley.gif, nowy shamek
Clinz
Wiadomość [#2431]: 29.04.2010 o 01:15

Konto skasowane

Ktoś wrzuci jakiś dobry build enh do lvlowania bo kupiłem już sobie dual-specca i mam wolna macke i axe

Blackslight
Wiadomość [#2432]: 12.05.2010 o 23:44

Konto skasowane

A ja mam pytanie które mnie już trochę dreczy, jaki absorb jest ze stoneclaw totemu z glyphem?
W tooltipe nie pisze. I czy gdy mamy ta "banieczke" można nam przerywac spelle ?
Dzieki

Janizar
Wiadomość [#2433]: 13.05.2010 o 10:46

Konto skasowane

Mozna, ta "banieczka" jak ja nazwales absorbuje ok 6k obrazen z talentami i nic pozatym sam totem moze sie przydac na pety huntera

Blackslight
Wiadomość [#2434]: 13.05.2010 o 16:32

Konto skasowane

Dzięki wielkie za dane, i wykorzystanie w praktyce.
Dobry patent na BM hunta ;)

Ran666
Wiadomość [#2435]: 15.05.2010 o 11:35

Konto skasowane

Jakos przez ostatnie miesiace nie mam czasu na wowa i nie obserwuje zmian i tych newsow z cata , ale jakies kilka dni temu widizalem na wowheadzie drzewka talentow z 4.0 alphy , mozna gdzies jeszcze nielegalna wersje tego znalesc ?? bo chyba blizzard sciga za to ;ppp

nabonid
Wiadomość [#2436]: 15.05.2010 o 18:07

Konto skasowane

Takie info, teraz chyba tylko na stronach z hackami do WoWa znajdziesz.

Ran666
Wiadomość [#2437]: 22.05.2010 o 10:15

Konto skasowane

http://flameshock.blogspot.com/2010/05/cataclysm-alpha-shaman-talents.html

Wymiatacz
Wiadomość [#2438]: 20.09.2010 o 22:47

Konto skasowane

Witam z zaświatów :]
Dawno mnie nie było w świecie WoW (coś ok roku) więc postanowiłem wrócić.
Ponieważ moją główną postacią było i jest Shamańskie nasienie to znowu nim gram i od razu pojawił się pewien zgryz dotyczący skilli i niektórych czarów - ździebko się pozmieniało.
Moim Shamanem mam zamiar na razie nadrobić Questy jako Elemental - bo w sumie do tego mam sprzęt - co prawda niskich lotów ale jednak jest :P Zresztą zawsze jakoś preferowałem Elemental nad Enhacement.
Zamieszaczam tu wstępny build i pytam się tych co już trochę grają co w nim zmienić bo sam przyznam się nie jestem pewien:
http://eu.wowarmory.co(...)00000000
Z góry dzięki za wszelkie info i pomoc :]

"Są dwie rzeczy bezgraniczne:
wszechświat i ludzka głupota. Co do wszechświata nie mam pewności." A. Einstein
"Prawda jest córą czasu. Poczetą w przypadkowym i krótkotrwałym romansie ze zbiegiem okoliczności"
"Ogłaszanie swoich planów to dobry sposób, by usłyszeć śmiech Boga."
Janizar
Wiadomość [#2439]: 21.09.2010 o 10:58

Konto skasowane

Do questowania nie jest taki zly ale chyba jednak instant wilczek by sie przydal, pozatym do questowania i levelingu spokojnie Convection mozesz sobie odpuscic przelozyl bym te dwa pkt do eots.
Reverberation(sam uzywam do pvp buildu) spokojnie mozesz sobie odpuscic i tak na flameshock i frostshock masz 4s cd a do levelowania i questowania to i tak za czestosmiley.gif
no chyba ze bardzo chcesz miec te 3 s cd na shoki to bym olal wtedy unrelating storm bo z mana problemu miec nie bedziesz.
Generalnie twoj build nie jest zly i spokojnie sobie questy w nim porobisz (namawial bym jednak przedewszytskim doprowadzenie do instant wolfa. Przyda sie w questowaniu a jak czasami na bg wejdziesz to duzo pomoze.

Wymiatacz
Wiadomość [#2440]: 21.09.2010 o 17:58

Konto skasowane

instant wolf powiadasz ... no muszę się zastanowić.
covections jakbyś nie zauważył to jeśt wladowane tylko i wyłącznie po to aby pójść wyżej w drzewku :] Wcześniej władowałem w Elemental warding ale stwierdziłem, że nie ma takiej potrzeby.
z maną jednak czasami problemy są :] Bo mam crapowaty sprzęt jak na te czasy. no i może dlatego też, że jednak często używam lighting shield zamiast mana ale to kwestia po prostu nawyku :]
BG omijam bo jakby nie patrzeć tuż przed nowym dodatkiem średnio się to będzie opłacało tam wpadać ale może ...
No i kwestia dochodzi taka czy aby na pewno lepiej walnąć w improved ghost wolf czy może jednak imroved shield ?
Na razie chodzi w tej chwili o dokończenie Q w Icecrown plus zrobienie paru innych starych zaległych i później zmiana na restoration i jazda do farmienia instancji. Tu oczywiście pojawia się problem bo za cholere nie mam pomysłu jak rozlokować sobie później punkty w Restoration ....
Ostatnio byłem w zaległej instancji jako dps i koleś zwrócił mi uwagę, aby mieć lepszy wynik lepiej przerzucić się na Enh - tylko, że co nie którzy nie zwracają uwagi na jeden zasadniczy plus elemental. Będąc w instancji jasteśmy lekarzem, a po za można przełączyć się bez problemu w elemental z tym samym sprzętem i mieć spokój - ale to oczywiście taka moja własna opinia.

"Są dwie rzeczy bezgraniczne:
wszechświat i ludzka głupota. Co do wszechświata nie mam pewności." A. Einstein
"Prawda jest córą czasu. Poczetą w przypadkowym i krótkotrwałym romansie ze zbiegiem okoliczności"
"Ogłaszanie swoich planów to dobry sposób, by usłyszeć śmiech Boga."
REKLAMA
Strona 122 z 125.
Pierwsza     <<   <   ... | 118 | 119 | 120 | 121 | 122 | 123 | 124 | 125 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :