Dziś jest: Środa, 20 listopada 2019, godzina 13:36
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Wojownik Oficjalny topic każdego Wojownika.

Odpowiedź

Temat: Oficjalny topic każdego Wojownika.

Pierwsza     <<   <   ... | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | ...  >   >>     Ostatnia
Redon
Wiadomość [#101]: 22.04.2005 o 12:29

Konto skasowane

Jako, że temat się niespecjalnie rozwija, co mnie nie dziwi, bo mało jest wojowników - większośc graczy wybiera opcje easy typ paladyn lub rogue

No tak trzeba przyznać że jedynym sposobem PRO gry wojownikiem jest bycie Tankiem a to że ty nie umiesz wyrobić z wojownika tanka jest po prostu odrazu UMYŚLNYM błędem Blizzarda który specjalnie zrobił wszystko tak żeby Tobie coś przeszkadzało...

otóż prowadzenie wojownika jest dość trudne

gadanie w banie... nie wiem czy wszyscy muszą o tym pisać? Cylon_anim.gif

Owszem, można wyhodować klasycznego tanka, tylko nie każdego to satysfakcjonuje

Niech idzie na EASY sposób..

Jako postać walcząca w zbliżeniu powinien dysponować jakimś skillem umożliwiającym szybszy odskok - a tu lipa - inni mają - woj nie - niby można hamstring - ale spróbuj 2-3 przeciwnikom na raz - hehe...

Tak a talentu zwanego "piercing howl" to nie ma..

O PvP już nawet nie mówie - z casterami - bez szans (pomijam pojedyncze przypadki wynikające z fuksa lub umiejętności) z Rogue - zapomnij, z paldkiem - zapomnij.

Granie tankiem ma swoje wady i minusy co często spotyka się z krytyką bo wszystko ma być BALANCE... chciałbym zauważyć że życie na świecie jest nawet UNBALANCE...

W moim przypadku próby zrobienia bardziej finezyjnego builda spełzły na niczym

Może to ci w czymś pomoże http://www.thottbot.com/?ti=Warrior

Koniec żali

Nareszcie Cylon_anim.gif
--------------
Wiesz... ogółem uważam to za jeden z najgorszych postów jaki czytałem... Ty chcesz żeby wojownik był po prostu najlepszy bo nim grasz, sam gram wojownikiem i jakoś nie nażekam ( może dlatego że poszedłem na EASY sposób - dual wield ), w każdym razie daje rade... jeżeli aż tak bardzo nie odpowiada (tak wynika z twojej wypowiedzi) Tobie gra wojownikiem tankiem to po co nim grasz zresetuj sobie talenty zrób two-handed i poczekaj do następnego patcha w którym spełnią sie twoje marzenia a po miesiącu wyjdzie następny patch który to wszystko cofnie. czemu? bo wszyscy będą narzekać że woj jest za dobry... lepiej jest przyjąć z pokorą to co masz niż gadać o niczym... jedyne co było ciekawe to pytania i kwestia paladynów oraz magów...

Pozdrawiam biggrin.gif

EDIT - literówki

[Edycja - Redon w 22-04-2005 o 12:32]

Greeksoon
Wiadomość [#102]: 22.04.2005 o 13:25

Konto skasowane

Ufff- ale mi Redon nawtykałeś. Aż się załamałem i z pokorą godną wojownika poszedłem walić głową w ścianę.
Ale musze stwierdzić, że stać Cię na wiele - twoje argumenty są rzeczowe i dokładnie tak sformułowane, jakbyś pomimo tego, że kompletnie mnie nie znasz, ani mojego charakteru, ani doświadczenia, koniecznie chciał wywałać negatywną polemikę zwaną kłótnia, tak charakterystyczną dla wielu osób na tym forum, nad czym ubolewam.

Mam propozycję do modków - zamknijmy ten temat - skoro jakiekolwiek pisanie w nim i prośby o doradztwo nie mają dla takich osobników jak Redon żadnego sensu - prowokują ich jeno do szczekania na tych, co odważą się napisać, że nie są "mastaha" i "miszczami".

Może to i jest najgorszy post na forum Redon - ale kim jesteś, żeby to oceniać?

popatrz na odpowiedź MaDasa - przy jego rzeczowej pomocy to Twoja próba pokazania kto tu jest "debeściak" wygląda jak "d..a zza krzaka".

Dzięki jeszcze raz MaDas - dzięki Twoim linkom znalazłem wiele ciekawych informacji o wojowniku, które z pewnością pomogą mi w grze (czego nie można powiedzieć o pościku kolegi Redona) i znalazłem forum, na którym ludzie pomagają sobie i opisują konkretne problemy (w przeciwieństwie do tego tematu) - co tym bardziej mnie smuci - bo z Tym forum związany jestem od czasów, kiedy kolega Redon robił jeszcze w pieluszki.

Smutno mi, że musiałem tak odpisać, ale nie znalazłem w sobie dość silnej woli, żeby post przedmówcy po prostu olać.

Ale żeby wszystko było jasne to oświdczam, że: gram wojownikiem i będę nim grał - bo lubię i nie wiem skąd Redon wysnuł wniosek, że nie umieg zrobić z niego Tanka - nawet gdybym sam nie potrafił to przepisów na Tanka jest tysiąc. Zauważyłem tylko, że podobnie jak w kilku innych przypadkach niezupełnie odpowiada mi polityka blizza dotycząca kreowania sztywnych i jedynie słusznych buildów.

Pisałem swój post nie po to aby nażekać na sytuacje - choć może rzeczywiście ktoś wyjątkowo nerwowy mógł to tak odebrać (co die daje mu prawa do ośmieszania kogokolwiek), ale po to by sprowokować ludzi do rzeczowej dyskusji w tym temacie, który mnie osobiście interesuje, a która to dyskusja nie ma miejsca. Wystarczy porównać z tematem o paldkach - ach Valk - czemu Ty stary nie grasz wojownikiem ? smiley.gif Bo jesteś jedynym gościem od wielu lat który wnosi tu interesujące informacje.

I na koniec Redon - wypraszam sobie cytownie moich postów w sposób wybiórczy bez kompletnego zrozumienia intencji, wypraszam sobie również jakiekolwiek uwagi o "życiu" w odniesieniu do mojej osoby (czyli moic postów) bo śmiem przypuszczać, że życiu Ty raczej jeszcze mało wiesz.

Siema

Redon
Wiadomość [#103]: 22.04.2005 o 13:35

Konto skasowane

Na końcu dodałem że ciekawe były jedynie pytania i pare innych kwesti bo reszta to żalenie o których tak naprawdę większość grających i szanujących się ludzi słyszała, jeżeli ci obraziłem to przepraszam ale wydaje mi się że nie ma co pisać żali jak to jest i tego co raczej wszyscy wiedzą a napewno już było to poruszane pare razy... wydaje mi się że gdyby ktoś pociągnął dyskusje to i tak powstałaby kłótnia bo komuś to nie przypasuje że znowu ten temat jest poruszany i stukany po raz 1000 ( osobą taką jestem ja i uważam że i bez takiego oświadczenia dało by sie obejść ).

MaDas
Wiadomość [#104]: 22.04.2005 o 13:39

Konto skasowane

Redon komputerowcu za dyche co na kazdy problem z systemem proponuje formata, swoja wypowiedzia nie wniosles nic ciekawego, nie udzieliles zadnych dobryc rad, oprocz wspomnienia cos w jednym zdaniu o "piercing howl", twoja odpowiedz to byl zwykly flame. Rownie dobrze mogles sie nie wypowiadac, nie ma takiej potrzeby, tu nie ma licznika postow. Napisales: "lepiej jest przyjąć z pokorą to co masz niż gadać o niczym... jedyne co było ciekawe to pytania i kwestia paladynów oraz magów..." Niestety w twojej wypowiedzi tez nie bylo nic ciekawego i mimo ze nie gram wojownikiem to i tak sie g**** dowiedzialem. Wojownik ma wiele przydatnych umiejetnosci w roznych Stance co wymusza ich czesta zmiane, ciekawe czy super wszystko kontrolujesz, bo wiesz niektorzy sobie pomagaja i pisza na to macra...

Edycja bo Redon cos napisal:

"Na końcu dodałem że ciekawe były jedynie pytania i pare innych kwesti bo reszta to żalenie o których tak naprawdę większość grających i szanujących się ludzi słyszała"

A wiec zaliczasz sie do elity "większość grających i szanujących się ludzi", a mniej znajacym klase juz pomoc nie mozna? Niestety gdyby ktos chcial sie czegos dowiedziec o ktorejkolwiek postaci czegos wiecej, to nie ma na tym forum czego szukac. Lepiej zajrzec na zachodnie fora, jakos mniej flame tam jest.

[Edycja - MaDas w 22-04-2005 o 13:45]

Piniol
Wiadomość [#105]: 22.04.2005 o 15:03

Konto skasowane

Czy ktos moglby podac jakiegos linka skad moge sobie makra na zmiane broni skopiowac, chce miec makro na 2H i 1H+Schild, jest tylko taki problem ze mam niemiecka wersje gry a tam chyba trza juz po niemiecku cos wpisac wiec jakby byl ktos tak mily i podal jakies zrodlo informacji bylbym zobowiazany.

MaDas
Wiadomość [#106]: 22.04.2005 o 16:25

Konto skasowane

sciagnij sobie to http://ui.worldofwar.net/ui.php?id=121

A co do wersji niemieckiej, nie lepiej sobie zalatwic od kogos instalke wersji angielskiej albo sciagnac final bete eng z netu, jesli gdzies jeszcze jest? Ja nadal gram na spaczowanej becie. No chyba, ze lubisz jezyk niemiecki to ok smiley.gif

BrainHacker
Wiadomość [#107]: 22.04.2005 o 18:34

Konto skasowane

Cześć wszystkim!

Chciałem się zapytać jak można zrobić macro na: mam dwie bronie zlot na jedną broń + tarcza + uderzenie tarczą (ta umiejętność w defence stance). Albo niech mi ktoś powie jak wygląda skrypty na to to sobie sam zrobie... MaDaS fajne strony tyle że ja nie znam aż tak dobrze angielskiego i jestem początkujący. Prosiłbym bez uwag na temat mojego angielskiego sad.gif

Wymiatacz
Wiadomość [#108]: 22.04.2005 o 19:47

Konto skasowane

Brain :
/script UseContainerItem(0,2);
/cast Defensive Stance
To powoduje zmiane broni trzymanej w lewej rece na tarcze i przelaczenie sie na obronny stan :]
Dla przyszłości pamietaj że aby zrobić macro które ma rzucać jakiś czar czy zdolność należy napisać /cast(spacja)(nazwa czaru/zdolności)
Podpowiem żeby było łatwiej to wystarczy przy otworzonym menu z macrami otworzyć zakładke z danym czarem/zdolnością i trzymając wciśnięty shift naciśnąć lewy przycisk myszy :]
Jeśli choć trochę znasz angielski to po dalsze przydatne macra odsyłam do tegoż linka http://forums-en.wow-e(...)=1#post6
Hmmm tak dla nie poinformowanych polecam także poszukanie modów dla wojowników - niektóre nieźle potrafią ułatwić życie :]

"Są dwie rzeczy bezgraniczne:
wszechświat i ludzka głupota. Co do wszechświata nie mam pewności." A. Einstein
"Prawda jest córą czasu. Poczetą w przypadkowym i krótkotrwałym romansie ze zbiegiem okoliczności"
"Ogłaszanie swoich planów to dobry sposób, by usłyszeć śmiech Boga."
kotos
Wiadomość [#109]: 12.05.2005 o 16:45

Konto skasowane

Hmmm tak dla nie poinformowanych polecam także poszukanie modów dla wojowników - niektóre nieźle potrafią ułatwić życie :]

To moze cos polecisz jak juz sie na tym znasz?

BrainHacker
Wiadomość [#110]: 13.05.2005 o 13:12

Konto skasowane

kotos napisał:

To moze cos polecisz jak juz sie na tym znasz?

Ja używam tylko dual wield --> 2 handed weapon i na odwrót no i dual wield ---> 1 handed + shield

Rain
Wiadomość [#111]: 13.05.2005 o 15:32

Konto skasowane

tak naprawde dochode do wniosku ze musze napisac makra:
1)
zmiana na 2 handed weapone, zmiana na battle stance, overpower, zmiana na dual weld
2)
zmiana na 1h +shield, battle stance, shield bash, dual weld
3)
zmiana na 2 handed, execute, dual weld

i tym podobne

jakies pomysly jak to zrobic?

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
We Are Anonymous We Are Legion We Do Not Forgive We Do Not Forget
Himnar
Wiadomość [#112]: 13.05.2005 o 15:46

Konto skasowane

nie da sie robic takich dlugich komend, niestety sad.gif

pozniej wkleje przydatne makra dla warriora, teraz nie mam czasu :P

Rain
Wiadomość [#113]: 13.05.2005 o 15:57

Konto skasowane

hinmar sa przecierz dodatki zwiekszajace dlugosc makr

We Are Anonymous We Are Legion We Do Not Forgive We Do Not Forget
Gilgalad
Wiadomość [#114]: 13.05.2005 o 18:25

Konto skasowane

Blizzard ogłosił jakie zmiany planuje wprowadzić w następnym patchu

New warrior epic sets - Battlegear of the Genius (+50 int set bonus, 100% chance to realize it's all pointless after all) - Plate of Patience (+20 spirit, Awesome durability, 1% chance to regenerate hurt pride when hit)
New warrior ability - Polymorph self
New warrior ability - Stunlock self
New warrior ability - DoT self
Overpower skill renamed - the name was unfitting for warrior concept, seriously offending other classes.
Battle stance removed - Who needs anything else than a good defense?
Existing warrior sets modified - Actually we decided to take them away altogether and gave you all gray stuff instead.
Anger Management buffed - You now have more anger to manage RL, enjoy.

potluczony.gif

BrainHacker
Wiadomość [#115]: 13.05.2005 o 22:18

Konto skasowane

Gilgalad napisał:
Blizzard ogłosił jakie zmiany planuje wprowadzić w następnym patchu

New warrior epic sets - Battlegear of the Genius (+50 int set bonus, 100% chance to realize it's all pointless after all) - Plate of Patience (+20 spirit, Awesome durability, 1% chance to regenerate hurt pride when hit)
New warrior ability - Polymorph self
New warrior ability - Stunlock self
New warrior ability - DoT self
Overpower skill renamed - the name was unfitting for warrior concept, seriously offending other classes.
Battle stance removed - Who needs anything else than a good defense?
Existing warrior sets modified - Actually we decided to take them away altogether and gave you all gray stuff instead.
Anger Management buffed - You now have more anger to manage RL, enjoy.

potluczony.gif

Dość fajne te nowości tylko je wyedytuj bo jeszcze ktoś pomyśli że to prawda..

Himnar
Wiadomość [#116]: 13.05.2005 o 23:04

Konto skasowane

Rain napisał:
hinmar sa przecierz dodatki zwiekszajace dlugosc makr

nie wiedzialem, a skoro tak, to super smiley.gif

a tutaj przydatny topic: http://forums.worldofw(...)mp;tmp=1

Araondoion
Wiadomość [#117]: 27.05.2005 o 21:14

Konto skasowane

spotkalem sie z akim buildem, co o nim sadzicie, ja osobiscie ide w kierunku Arms :P ?

Arms Talents (17 points)
• Improved Heroic Strike - 3/3 points
Reduces the cost of your Heroic Strike ability by 3 rage points.
• Improved Rend - 3/3 points
Increases the bleed damage done by your Rend ability by 35%.
• Deflection - 3/5 points
Increases your Parry chance by 3%.
• Improved Thunder Clap - 3/3 points
Increases the damage done by your Thunder Clap by 25%.
• Deep Wounds - 3/3 points
Your critical strikes cause the opponent to bleed, dealing 60% of your melee weapon's average damage over 12 seconds.
• Impale - 2/2 points
Increases the critical strike damage done by your abilities in Battle, Defensive, and Berserker stance by 20%.

Fury Talents (34 points)
• Cruelty - 5/5 points
Increases your chance to get a critical strike with melee weapons by 5%.
• Booming Voice - 5/5 points
Increases the duration of your Battle Shout and Demoralizing Shout by 50%.
• Improved Demoralizing Shout - 5/5 points
Increases the attack power reduction of your Demoralizing Shout by 25%.
• Piercing Howl - 1/1 point
Causes all enemies near the warrior to be dazed for 6 seconds.
• Enrage - 5/5 points
Gives you a 40% melee damage bonus for 4 swings any time you are the victim of a critical strike.
• Improved Execute - 2/2 points
Reduces the Rage cost of your Execute ability by 5.
• Death Wish - 1/1 point
When activated, increases your melee damage by 20% and makes you immune to fear, but lowers your defense against all types of damage by 20%. Lasts 30 seconds.
• Improved Intercept - 2/2 points
Reduces the cooldown of your Intercept ability by 10 seconds.
• Flurry - 5/5 points
Increases your attack speed by 30% for your next 3 swings after dealing a critical strike.
• Improved Berserker Rage - 2/2 points
Increases the duration of your Berserker Rage ability by 6 seconds.
• Bloodthirst - 1/1 point
Activates after dealing a killing blow. Your next melee weapon attack deals a 100% increased damage.

Protection Talents (0 points)
• None

[Edycja - Araondoion w 27-05-2005 o 21:16]

Every man is a liar, there is only one kind of man who tells the truth, that's a dead man or a gringo like me.
chojnik
Wiadomość [#118]: 11.06.2005 o 11:39

Konto skasowane

Mam filmik,w ktorym warior na 60 lvl wchodzi do 55-60 lvl jakini blackroksow i wali je po 1000-2500 dmg czyli 2 ciosy i orc lezy. Naprawde niezly warior,krytyk srednio co 3 uderzenia. Poszukam linka bo dawno sciagalem ten filmik.

tadekd
Wiadomość [#119]: 11.06.2005 o 19:19

Konto skasowane

Witam ... pewnie zaraz ktos na mnie nakrzyczyc ze o glupoty pytam ale ...

Chodzmi mi o obsluge dwurecznych ,scyzorykow' biggrin.gif ... mam Wariora na 19 lvl i nie umiem takim zelastwem wymachiwac ... jako ze gram z doskoku i zadko to nawet nie pamietam czy wczesniej czegos nie przegapilem i nie zamknalem sobie tej drogi ... Jak ide do Warior Trainer to tam nie znajduje zadnego przeszkolenia w obsludze dwurecznej broni ...

niech mi ktos pomoze z laski swojej bo zaczynam sie czuc sflustrowany ...

Greeksoon
Wiadomość [#120]: 11.06.2005 o 20:47

Konto skasowane

Spokojnie - bez paniki - po prostu musisz znaleźć odpowiedniego trenera - tylko nie chodzi tu o trenera klasowego a wlaśnie tego od "weapon" - jak nie wiesz gdzie są to zapytaj strażników w każdej stolicy - zostaniesz odpowiednio skierowany - tam za grosze nauczysz się obsługiwać daną broń - ponieważ nie wiem jaką grasz postacią to Ci nie powiem konkretnie gdzie szukać - ale Orgrimarr, Thunder Bluff, Undercity, Stormwind itp - kazda stolica ma jakichś trenerów bronii smiley.gif

REKLAMA
Strona 6 z 134.
Pierwsza     <<   <   ... | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :