Dziś jest: Piątek, 20 lipca 2018, godzina 20:21
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Wojownik Oficjalny topic każdego Wojownika.

Odpowiedź

Temat: Oficjalny topic każdego Wojownika.

Pierwsza     <<   <   ... | 127 | 128 | 129 | 130 | 131 | 132 | 133 | 134 |   >   >>     Ostatnia
mindseeker
Wiadomość [#2601]: 12.06.2011 o 12:24

Konto skasowane

Ja tam po patchu nie wiem po co brać Warriora do 3vs3 skoro będzie można wziąć Ferala, którzy będzie miał większy dmg, lepsze cc, lepsze mobility i większy burst(tak większy burst, bo nerfią warriorowi burst czyli to co tej klasie zostało....).

lsh
Wiadomość [#2602]: 12.06.2011 o 15:56

Konto skasowane

jak nie wiesz to ci powiem - bo fajnie wygląda smiley.gif

"If the guns are churnin', your ass is burnin'. If the guns are blazin', you ass is... erasin'. I don't know, what do you want from me? " - anonymous Siege Tank gunner.
"generalnie melee dps powinno stać za bossem na rajdzie, żeby ich tank pianą nie obryzgał jak dostanie enrage"
mindseeker
Wiadomość [#2603]: 12.06.2011 o 16:44

Konto skasowane

Fajnie to wygląda plaża latem.

Warrior po patchu nie będzie miał nic do zaoferowania w 3vs3 poza solidnym dmg.
Bardzo słaba mobilność, praktycznie zerowe utility, przeciętny burst, brak cc.

Feral - największy z melee substained damage, chory burst co 3 minuty, świetna mobilność i najlepsze cc z melasów, może podleczać partnerów w krytycznym momencie itd.

Rogal do 3vs3 wnosi mase cc, smoke bombe itd.

DK Necrotic Strika, interupty, najlepsze snery w grze, świetne cc itd.

Warrior nie wnosi nic i każdy setup po patchu typu: Healer/DK/Melee będzie lepszy z Feralem, Rogalem albo Ret Palkiem aniżeli z Warriorem.

[Edycja mindseeker - 12.06.2011 o 16:46]

MS
Wiadomość [#2604]: 12.06.2011 o 18:05

Konto skasowane

Przed 4.1 dokładnie tak samo lamentowałeś. I co, tak strasznie Warrior dostał?
Proponuję poczekać do 4.2 i się zobaczy.

mindseeker
Wiadomość [#2605]: 12.06.2011 o 18:26

Konto skasowane

MS napisał
Przed 4.1 dokładnie tak samo lamentowałeś. I co, tak strasznie Warrior dostał?
Proponuję poczekać do 4.2 i się zobaczy.

Nie wiem z kim mnie debilu pomyliłeś, ale tu masz mój post z 4.0.6 na temat nerfów warka, które weszły w 4.1(strona 129 tego tematu):

Zmiany znakomite dla Warka wedlug mnie jeśli chodzi o PvP. CS jest przegięty i każdy to widzi, a druga sprawa, że mi się nie podoba to, że jestem tak bardzo zależny od jednego skilla, więc zmniejszenie do 70% to dobre rozwiązanie bo w rekompensacie dostajemy buff dmg co będzie równalo się znacznie większemu burstowi vs cloth/leather. Nowy skill też świetnie się zapowiada. Enraged Regen+Ralying Cry mocno podniesie surv. Poza tym chciałbym żeby w rekomensacie za nerf mobilności dali np. spamowalny heroic throw ze zmniejszonym dmg - zawsze można by coś zrobić w walce z magiem...

MS
Wiadomość [#2606]: 12.06.2011 o 19:29

Konto skasowane

Wydawało mi się, że to Ty, pisałeś przed patchem o tragicznych zmianach i o braku bursta w jakimś dziale.
Zresztą nie ważne. Ważne, że będę mógł sobie oswoić 10 nowych niepowtarzalnych zwierzaków smiley.gif (ale to nie ten dział)

Nekkro
Wiadomość [#2607]: 12.06.2011 o 20:14

Konto skasowane

mindseeker napisał
Fajnie to wygląda plaża latem.

Warrior po patchu nie będzie miał nic do zaoferowania w 3vs3 poza solidnym dmg.
Bardzo słaba mobilność, praktycznie zerowe utility, przeciętny burst, brak cc.

Feral - największy z melee substained damage, chory burst co 3 minuty, świetna mobilność i najlepsze cc z melasów, może podleczać partnerów w krytycznym momencie itd.

Rogal do 3vs3 wnosi mase cc, smoke bombe itd.

DK Necrotic Strika, interupty, najlepsze snery w grze, świetne cc itd.

Warrior nie wnosi nic i każdy setup po patchu typu: Healer/DK/Melee będzie lepszy z Feralem, Rogalem albo Ret Palkiem aniżeli z Warriorem.

[Edycja mindseeker - 12.06.2011 o 16:46]

dosko tekst o plazy ladem biggrin.gif

no i sie zgodze z tym tekstem. Gra warriorem robi sie poprostu nudna, przynajmniej w arms. Wiekszosc gier polega na szarzy, zalozeniu hamstringa ( czy jest teraz inna klasa ktora musi poswiecic skill na zalozenie slowa ? ), renda, CS - MS - OP i czasem slam. I tak w kolko. Mozna powiedziec ze inne klasy maja to samo, ale imo inne klasy maja o wiele wiekszy wachlarz umiejetnosci do wykorzystania. Albo chociazby te umiejetnosci *snare, heal reduction, slow, bleed aplikuja sie automatycznie z innymi skilami.

Mozna powiedziec ze takie auto-aplikacje snare itp tylko upraszczaja gre. Moze i tak, ale dlaczego warrior musi miec wszystko pobindowane a DK czy Rogue nie ? Nie wiem czy to taka radosc bycie skilowym warkiem, ktory ma 20 bindow, a skilowym DK ktory ma bindow 10 a robi to samo, tylko nie musi sie tak spinac zeby wszystkiego uzyc.

Super aspektem byla szarza na focus i intercept na primary target, generalnie widac bylo kto ogarnia a kto niebardzo. A teraz ? Wszystko sprowadza sie do ganiania za przeciwnikiem, a jak sie zgapisz czy dostaniesz lag spike to juz goscia do czasu nastepnej szarzy nie dogonisz.

i takie tam rozne...
;)

zeby jeszcze warek robil sieczke ale mial taka mala mobilnosc to ok, ale staje sie przecietnym dps z mierna iloscia uzupelnien w teamie.

nie to zeby ten post byl qq ale witki opadaja jak czyta sie patch notes a tam znow minut dla warka. Zadnych zmian, malych chociaz buffow.

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
SiNist3r
Wiadomość [#2608]: 14.06.2011 o 01:26

Konto skasowane

jak dla mnie ten nerf dmgu czy OP wyrowna sie dosyc na zaoszczedzonych gcd z shield walla/reckle, co patch dostajemy coraz wiecej gcd do uzywania,
ale podobal mi sie poglad hydry na ten temat

What does this mean for Arena?

A good change, with the recent nerfs (too much) to Spell Reflect, being able to Shield Wall and Retaliation in Battle Stance is definitely not a luxury, more so a necessity. Recklessness in Battle Stance, well it was bound to arrive sooner or later, it’s a pretty big deal but I doubt it’ll change things up too much. All though it’ll definitely increase the reaction time a warrior can achieve when he sees an oppertunity to score a kill. The Overpower change alligns pretty well with Combat Readiness’ nerf, nothing too major.

na poczatku patcha moze byc ciezko, ale w miare z gearem t1/t2 bedzie coraz lepiej

[Edycja SiNist3r - 14.06.2011 o 01:27]

Meffisto
Wiadomość [#2609]: 14.06.2011 o 02:28

Konto skasowane

Ktos napisał ze dk bedzie chętniej brane na areny...no nie wiem nie wiem w 4.2 dk traci 2 z 3 jego mocnych stron mianowicie cc(1.5sec casta na hungering cold) i self hela(który owszem był przegięty, ale żeby wogole go nie bylo? Tak teraz ludzie powiedzą ze to buff bo bedzie leczył za 20% ale na arenach nie zabija sie graczy tak jak na bg- rzecz jasna mówię tu o glyphie dark sucuror) no i do tego dochodzi zmniejszenie bazowych obrazen z broni dwuręcznych...w każdym razie...frost bedzie ssal po same kule, ok unholy wróci do gry mały buff, ale czy to wystarczy żeby pokonac takiego druta, który dostaje buffa ktorego nigdy nie powinien mieć czyli zrobienie z jego instant ataków jakiś chorych (wulg.)niec ktore beda zadawały Bóg wie ile obrazen. Dlaczego mu nie buffna bleedow owszem kiedys byly za mocne ale nie można tego wypośrodkować? No nic sory za mały off top...jedyne pocieszenie to to ze może juz nie bedzie lol dk frost którzy uważali ze są imba pro a nie wykazywali żadnego skilla...respec na unholy a tam no jakby nie bylo trzeba juz cos umieć i bindow dla samej postaci dk nadal może bedzie 10 ale drugie tyle dojdzie do sterowania ghulem...

Nekkro
Wiadomość [#2610]: 14.06.2011 o 09:22

Konto skasowane

SiNist3r napisał
jak dla mnie ten nerf dmgu czy OP wyrowna sie dosyc na zaoszczedzonych gcd z shield walla/reckle, co patch dostajemy coraz wiecej gcd do uzywania,
ale podobal mi sie poglad hydry na ten temat

What does this mean for Arena?

A good change, with the recent nerfs (too much) to Spell Reflect, being able to Shield Wall and Retaliation in Battle Stance is definitely not a luxury, more so a necessity. Recklessness in Battle Stance, well it was bound to arrive sooner or later, it’s a pretty big deal but I doubt it’ll change things up too much. All though it’ll definitely increase the reaction time a warrior can achieve when he sees an oppertunity to score a kill. The Overpower change alligns pretty well with Combat Readiness’ nerf, nothing too major.

na poczatku patcha moze byc ciezko, ale w miare z gearem t1/t2 bedzie coraz lepiej

[Edycja SiNist3r - 14.06.2011 o 01:27]

Shield wall bedzie dostepny w battle stance ? Nie wiedzialem, chyba cos mi umknelo.
Stance w obecnym stanie gry nie ma sensu imo, utrudnianie na sile i tyle.

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
lsh
Wiadomość [#2611]: 14.06.2011 o 11:08

Konto skasowane

Meffisto napisał
(pierdu pierdu)

normalnie nie mogłem się powstrzymać. powiedz mi po co piszesz tutaj o dk?? ślepy jesteś? masz jakąś dysfunkcję mózgu uniemożliwiającą zrozumienie tytułu tematu? naprawę chciałbym wiedzieć po co podzieliłeś się swoimi (durnymi skądinąd) uwagami na temat dk w temacie wojowników. Ciekawi mnie to po prostu jak cholera. Zakładam najprostsze rozwiązanie (pomyłka) ale może jest inaczej.

co do samego tematu warrków, żeby nie było tak totalnie offtopic - nerfy na ogół mają swoją przyczynę i nie biorą się z powietrza. np taki dual wield - wcale sie nie dziwię blizzowi bo fury warrek robi taką sieksę w odpowiednim sprzęcie, że utrzymanie aggro na tanku w praktyce przestało być możliwe :/
a same stance faktycznie jakoś powoli przestają mieć sens - zwłaszcza przy dps-ie. imo powinni zostawić prot stance (+threat+stam) i dps stance (+bonus dmg czy crit)

"If the guns are churnin', your ass is burnin'. If the guns are blazin', you ass is... erasin'. I don't know, what do you want from me? " - anonymous Siege Tank gunner.
"generalnie melee dps powinno stać za bossem na rajdzie, żeby ich tank pianą nie obryzgał jak dostanie enrage"
Nekkro
Wiadomość [#2612]: 14.06.2011 o 11:28

Konto skasowane

precyzujac moja wypowiedz : same stance maja sens i sa jasno powiazane ze specem, ale ( piszac o pvp )
w przypadku warriora uniemozliwia to uzywanie konkretnych umiejetnosci ( typu overpower w berzerker czy def, shieldwall, czy jeszcze niedlugo reckless ) , a afaik przy DK - nie, moze on normalnie dalej dpsowac ( wyjatkiem jest rune strike, ktory i tak ma cd ). Druid w feralu dpsuje, w krytycznych momentach zmienia sie w miska i da rade sie podleczyc, zestunowac.

Czekam na spell reflect bez tarczy biggrin.gif z takim cd byloby to nawet ok.

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
mindseeker
Wiadomość [#2613]: 15.06.2011 o 01:30

Konto skasowane

Akurat co jak co, ale zmiany Shield Walla i Recklessnes są tak debilne, że aż oczy bolą.
W obecnym patchu gdy używam Recklessnes to i tak siedzę w Berserker Stance dla dodatkowych 10% dmg i spamuje Slam+Mortal Strike. Po patchu też bedę używać Reck w Berserker Stance bo jest to zwyczajnie bardziej efektywne.

To samo tyczy się Shield Walla. Każdy normalny Warrior wejdzie w def stance dla -10% dmg taken, więc po kiego grzyba tak durne zmianyconfused.gif

Zmiany debilne, ale wiele nie zmienią wiec nie ma co whinować, ale jeśli chodzi o Overpower w tym przypadku chce mi się płakać - mogli zmniejszyć dmg o 10%, ale po co tak radykalna zmiana, która jeszcze bardziej utrudni walke vs Rogal/Feral i 3 patch z rzędu drastycznie zmniejszy burst, bo zamiast z 2x Overpower w trakcie Colossus smash będziemy mieć tylko 1x Overpower, a na dodatek healerzy dostają buffa do heala(z 150% do 200% z kryta), więc ogólnie rzecz biorąc takie setupy jak TSG dostają ogromnego nerfa na całej linii.

Ogólnie rzecz biorąc sezon arenowy w 4.2 to będzie jeden wielki spell cleave. Aż się boje pomyśleć co z Warkiem będą robić np RDruid/Mage/Ele Shaman....

Nazario
Wiadomość [#2614]: 15.06.2011 o 03:11

Konto skasowane

akurat nie wszystko tyczy sie pvp a takie zmiany maja tez wplyw na pve , arms warrior nie bedzie dpsowal w bers stance ( wiem ze mozna zrobic makro na zmiane stance odpalenie i powrot ale to strata dpsu i jednak utrudnienie) tak samo jak nie bedzie dpsowal w def stance ( inna sprawa ze bija sie np z rogalem warek arms tez nie bedzie siedzial w bers stance a battle

z tym ze przy shieldwallu aby zmiana byla sensowna potrzeba by zmienic spell i wlasnie nie wymagac shielda ( jednak dpsowanie z shieldem to bad idea;p)warrior i tak z wszystkich melee ma najmniejsza przezywalnosc , mamy tylko wlasnie tego shieldwalla co 5 m ktory wymaga def stance i tarczy a taki dk ma icebounda i ams , pala ma divine protection( z glyphem 40% redukcji magicznej co minute a wiekszosc dmg ktory dostaje dps podczas rajdu to magic)lub nawet banke na sciaganie stakow czy inne sytuacja kryzysowe , shaman ma co minute przez 15s redukcje 30% dmg z shamanistic rage a rogal ma feina do aoe( sporo dmg w pve to wlasnie aoe) albo cloak

Nekkro
Wiadomość [#2615]: 17.06.2011 o 11:08

Konto skasowane

mindseeker napisał
Akurat co jak co, ale zmiany Shield Walla i Recklessnes są tak debilne, że aż oczy bolą.
W obecnym patchu gdy używam Recklessnes to i tak siedzę w Berserker Stance dla dodatkowych 10% dmg i spamuje Slam+Mortal Strike. Po patchu też bedę używać Reck w Berserker Stance bo jest to zwyczajnie bardziej efektywne.

Moze tak moze nie, pamietac nalezy ze zwyczajowo z reklesnesem uzywalo sie deadly calm, wiec mogles spamowac slam bo nie martwiles sie o rage. Po zmianach bedzie pewnie tak ze w rekless bedzie CS - MS - OP - Slam - MS - OP - Slam, z wlaczeniem CS jak procnie.

To samo tyczy się Shield Walla. Każdy normalny Warrior wejdzie w def stance dla -10% dmg taken, więc po kiego grzyba tak durne zmianyconfused.gif

zgodze sie.
zeby jeszcze shield slam byl usable w def stance....

Ogólnie rzecz biorąc sezon arenowy w 4.2 to będzie jeden wielki spell cleave. Aż się boje pomyśleć co z Warkiem będą robić np RDruid/Mage/Ele Shaman....

Pozyjemy zobaczymy, i tak w interesie blizzarda jest jak najszersza rotacja postaci u graczy wiec wiesz...
DK pewnie wroca do unholy, bo przy przerwaniu tego 1,5 sec casta dostana locka na frost. A warek ? Fury moze, hehe.

[Edycja Nekkro - 15.06.2011 o 08:25]

We put Deadly Calm and Recklessness on the same cooldown to reduce warrior burst in PvP.

łeeee fail.
crying.gif

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
mindseeker
Wiadomość [#2616]: 17.06.2011 o 16:27

Konto skasowane

No przecież to już wiadomo od kilku tygodni;p

Nekkro
Wiadomość [#2617]: 17.06.2011 o 19:39

Konto skasowane

fcale nie ! ;)

wydawalo mi sie ze byla mowa tylko o tym ze nie bedzie mozna ich uzywac razem, a nie ze beda dzielily cd, tak jak szarza i intercept teraz.

[Edycja Nekkro - 17.06.2011 o 19:41]

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
mindseeker
Wiadomość [#2618]: 17.06.2011 o 22:10

Konto skasowane

Źle chyba rozumiesz, to będzie tak jak jest z Deadly Calm i Inner Rage czyli, że nie można ich razem użyć.

Używasz Deadly Calm i przez te 10 sekund nie możesz użyć Recka, ale po 10 sekundach możesz odpalić Recka.

Będzie trzeba bardziej myśleć jak stworzyć konkretny burst no i nie będzie sytuacji, że dostajesz Cyclona po odpaleniu wszystkich cd.

[Edycja mindseeker - 17.06.2011 o 22:11]

Nekkro
Wiadomość [#2619]: 18.06.2011 o 08:51

Konto skasowane

Jezeli tak to moze byc. Ale i tak bedzie DC - naladowanie rage i odpalenie Recki.

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Felarion
Wiadomość [#2620]: 18.06.2011 o 11:20

Konto skasowane

Widzieli t12 wojownika ? Kolejny robocop... mogli by sie postarac bardziej w koncu... Aczkolwiek nie jest zle bo przy secie paladyna to wojownik super wypada ;p

REKLAMA
Strona 131 z 134.
Pierwsza     <<   <   ... | 127 | 128 | 129 | 130 | 131 | 132 | 133 | 134 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :