Dziś jest: Czwartek, 2 kwietnia 2020, godzina 01:28
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Wojownik Oficjalny topic każdego Wojownika.

Odpowiedź

Temat: Oficjalny topic każdego Wojownika.

Pierwsza     <<   <   ... | 125 | 126 | 127 | 128 | 129 | 130 | 131 | 132 | 133 | ...  >   >>     Ostatnia
pussymonsta
Wiadomość [#2561]: 24.02.2011 o 14:35

Konto skasowane

Fury
•Intercept now stuns for 1 sec, down from 3 sec.
•Whirlwind now has its cooldown reduced by 6 sec. if it deals damage to 4 or more targets.

Arms
•Rallying Cry *New* (Level 83) - Temporarily grants you and all party or raid members within 30 yards 20% of maximum health for 10 sec. After the effect expires, the health is lost. 3 min cooldown, Instant
•Colossus Smash now bypass 70% of armor instead of 100%.
•Mortal Strike now deals 175% weapon damage, up from 150%.
•Overpower now deals 145% weapon damage, up from 125%.
•Two-Handed Weapon Specialization (Mastery) now increases damage dealt with 2H weapons by 20%, up from 10%.
•Improved Hamstring now also reduces the global cooldown of Hamstring by 0.5/1 sec.
•Improved Slam now increases Slam's damage by 20/40%, up from 10/20%
•Juggernaut now reduces the cooldown of Charge by 3 sec but no longer increases the stun duration.

HAHAHA

Nekkro
Wiadomość [#2562]: 24.02.2011 o 14:54

Konto skasowane

nic ciekawego niestety, znow zacznie sie gonienie przeciwnika po szarzy.

hamstring ciagle aplikowany recznie.

fury dostaje w dupe, wiekszosc pvperow pewnie wroci do arms.

no ale zmiany cos na plus, ludzie narazie sie ciesza. Ale pewnie zmiany nie przejda w takiej formie jak teraz

[Edycja Nekkro - 24.02.2011 o 14:55]

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
pussymonsta
Wiadomość [#2563]: 24.02.2011 o 20:04

Konto skasowane

a ja nadal czekam na coś co ma nam zrekompsenować intercept, 1 sekundowy stun na charge... niby gcd na hamsie trochę mniejszy coś pomoże (może), ale już nie będzie mega awesome krytów na colossus smashu ;( ale durnie nadal buffują 2h dmg mortal dmg i overpower dmg oO według mnie trochę głupie te zmiany

Nekkro
Wiadomość [#2564]: 25.02.2011 o 08:22

Konto skasowane

pussymonsta napisał
a ja nadal czekam na coś co ma nam zrekompsenować intercept, 1 sekundowy stun na charge... niby gcd na hamsie trochę mniejszy coś pomoże (może), ale już nie będzie mega awesome krytów na colossus smashu ;( ale durnie nadal buffują 2h dmg mortal dmg i overpower dmg oO według mnie trochę głupie te zmiany

11 sekund cd szarzy bez DR nie jest zle.
maja zajac sie bugiem ze skakaniem przeciwnika w czasie szarzy.
Slam imo powinien byc instant.

ten CS w porownaniu z buffami dmg wychodzi ( z tego co czytalem na aj ) podobnie, tzn dmg jest mniejszy ale stosunek arp do dmg mniej wiecej taki sam.

pozyjemy zobaczymy.

ah, i jeszcze wiecej selfheal dla rogue, no bosko.

[Edycja Nekkro - 25.02.2011 o 08:25]

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
pussymonsta
Wiadomość [#2565]: 25.02.2011 o 17:44

Konto skasowane

•Improved Recuperate now adds 0.5%/1% to the health restoration effect of Recuperate, down from 1%/2.

wyjdzie na tyle samo ;p

Nekkro
Wiadomość [#2566]: 25.02.2011 o 18:08

Konto skasowane

Nie zmienia to faktu ze recu jest glupie ;)

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
mindseeker
Wiadomość [#2567]: 25.02.2011 o 23:31

Konto skasowane

Zmiany znakomite dla Warka wedlug mnie jeśli chodzi o PvP.
CS jest przegięty i każdy to widzi, a druga sprawa, że mi się nie podoba to, że jestem tak bardzo zależny od jednego skilla, więc zmniejszenie do 70% to dobre rozwiązanie bo w rekompensacie dostajemy buff dmg co będzie równalo się znacznie większemu burstowi vs cloth/leather.

Nowy skill też świetnie się zapowiada. Enraged Regen+Ralying Cry mocno podniesie surv.

Poza tym chciałbym żeby w rekomensacie za nerf mobilności dali np. spamowalny heroic throw ze zmniejszonym dmg - zawsze można by coś zrobić w walce z magiem...

Nekkro
Wiadomość [#2568]: 01.03.2011 o 19:01

Konto skasowane

kolejne zmiany zmiany.

zastanawia mnie co kierowalo designerami przy zmianach spell reflection.

autorefresh renda - ok, ale wolalbym hamstringa ;)

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
mindseeker
Wiadomość [#2569]: 01.03.2011 o 23:55

Konto skasowane

Hamstring powinien być w ogóle usunięty z gry, a Piercing Howl baseline z dłuższym czasem trwania.

Spell Reflection? Zmiana? Jak to czemu? Ghostrawler gra Magiem i chcę żeby Warrior był szmatą do bicia dla tej klasy.
Lepiej jak by dał Magowi jakiś skill zabijający Warka instantowo to oszczędził by nerwów.

Hamstring powinien być w ogóle usunięty z gry, a Piercing Howl baseline z dłuższym czasem trwania.

Spell Reflection? Zmiana? Jak to czemu? Ghostrawler gra Magiem i chcę żeby Warrior był szmatą do bicia dla tej klasy.
Lepiej jak by dał Magowi jakiś skill zabijający Warka instantowo to oszczędził by nerwów.

Wojownikorgi
Wiadomość [#2570]: 02.03.2011 o 08:44

Konto skasowane

Glyphs

* Glyph of Spell Reflection reduces the cooldown of Spell Reflection by 5 seconds, up from 1 second.

# Shield Mastery no longer affects the cooldown of Spell Reflection, however, it now allows Shield Block to reduce magic damage as well.

Czyli tak naprawde, dostajemy nawet o sekunde zmniejszony CD na SR, jesli uzywamy tego glypha. Ponad to, dostajemy - damage ze spelli jak mamy odpalonego shield blocka.

Nekkro
Wiadomość [#2571]: 02.03.2011 o 09:02

Konto skasowane

Wojownikorgi napisał

Glyphs

* Glyph of Spell Reflection reduces the cooldown of Spell Reflection by 5 seconds, up from 1 second.

# Shield Mastery no longer affects the cooldown of Spell Reflection, however, it now allows Shield Block to reduce magic damage as well.

Czyli tak naprawde, dostajemy nawet o sekunde zmniejszony CD na SR, jesli uzywamy tego glypha. Ponad to, dostajemy - damage ze spelli jak mamy odpalonego shield blocka.

Moze zle zrozumialem patche ale
jezeli cd na SR bedzie 25 sekund a gylph zmneijsza cd o 5 sekund to mamy 25 sekund cd na SR. To gdzie to zmniejszenie cd na SR ? Teraz cd wynosi 10 sekund.

Moze i dostajemy obnzony dmg ze spelli ale w specu prot zauwaz, w arms czy fury nie ma talentu shield mastery. Chyba ze zmienia drzewka albo dadza ten talent do trenera.

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Wojownikorgi
Wiadomość [#2572]: 02.03.2011 o 14:47

Konto skasowane

Nekkro napisał
Wojownikorgi napisał

Glyphs

Moze zle zrozumialem patche ale
jezeli cd na SR bedzie 25 sekund a gylph zmneijsza cd o 5 sekund to mamy 25 sekund cd na SR. To gdzie to zmniejszenie cd na SR ? Teraz cd wynosi 10 sekund.

Moze i dostajemy obnzony dmg ze spelli ale w specu prot zauwaz, w arms czy fury nie ma talentu shield mastery. Chyba ze zmienia drzewka albo dadza ten talent do trenera.

Fakt - moj blad. Nie zauwazylem dodatkowej zmiany.

Shield mastery? Banal do zdobycia.. wystaczy 8 pkt.

Tak czy inaczej - 20 sekund CD, daje mega nerfa i mozemy liczyc tylko na to, ze Blizzowi sie poprzestawia.

Nekkro
Wiadomość [#2573]: 02.03.2011 o 16:22

Konto skasowane

no tak, banal.

eh :|

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Wojownikorgi
Wiadomość [#2574]: 02.03.2011 o 19:32

Konto skasowane

Nekkro napisał
no tak, banal.

eh :|

a moze nie? toughtness (dodatkowa ochrona przed meelee) + talent poprawiajacy heroic strike -> masz juz shield mastery.

Zupelnie inna sprawa jest to, ze podczas uzywania shield blocka, musisz miec zalozona tarcze, co daje nerfa do DPS'u.

Nekkro
Wiadomość [#2575]: 02.03.2011 o 22:59

Konto skasowane

Wojownikorgi napisał
a moze nie? toughtness (dodatkowa ochrona przed meelee) + talent poprawiajacy heroic strike -> masz juz shield mastery.

Zupelnie inna sprawa jest to, ze podczas uzywania shield blocka, musisz miec zalozona tarcze, co daje nerfa do DPS'u.

nie zgodze sie.
to nie meele niszcza warka tylko klasy castujace, zasadniczo to mag, melasi nie sa dla nas problemem. Hero po nerfie rzadko sie uzywa ( no, przynajmniej ja ;) )
poswiecenie blood craze jeszcze wchodzi w gre, cruelty - ee srednio. Ale piercing howl ? Za duza strata. Rude interruption - jeden punkcik a 5% dmg zawsze wchodzi.

No i tak jak napisales - musisz miec tarcze, co obniza znaczaco dps. Z tego co czytalem na EJ wynika ze gro ludzi olewa spell reflect bo lepiej jest walnac mortal strike czy overpower niz bawic sie z odbijaniem ktore i tak moze nie wyjsc z powodu lagow.

Nie rozumi, o ile zabranie intercepta dalo sie wytlumaczyc to zmiany SR sa poza pojeciem.

Wiekszosc qq jest o to ze styl walki warkiem przestal sprawiac frajde, stal sie monotonny i jedyne co przynosi to duzy dmg. No ale coz, w planach kolejne zwiekszenia dmg smiley.gif

Pozyjemy zobaczymy

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
mindseeker
Wiadomość [#2576]: 03.03.2011 o 01:19

Konto skasowane

Ogólnie styl gry Warkiem bardzo przypomina czasy TBC z tym, że nie mamy już stance dancingu.
Ogromny dmg, dość dobry surv i średnia mobilność.
Mi to w sumie bardziej pasuję niż to co było w WotLK, ale uważam, że takie rzeczy powinień warek dostać albo powinny zostać buffniete:

1. Bladestorm - zadaje śmieszny dmg i każdy używa go tylko do usuwania rootsów snarów, albo wywarcia presji na locka i jego peta etc. Powinien zadawać 200% obrażeń broni, a jeśli uderza więcej targetów niż 5 to 2 razy mniej czyli 100%.
2. Heroic Leap powinien dzialać jak Blink bo jak jest akcja to czasami nie da się tego dobrze użyć. Path no abailable....
3. Heroic Throw powinien interuptować.
4. Mortal Strike - powinien zostać w jakiś sposób buffnięty np. zwiększa czas castowania o 10%, bo obecnie niczym się nie różni od takie slama z tym, że jest instantem.
5. Spell Reflect z 2H broni - jak już usuwać z gry stance dancing to do końca.
6. Shield Wall jak wyżej - DK, Paladyn, Druid itd nie muszą używać 2 gcd żeby użyć taki cd i przy tym nie tracą 50% dmg.

Się rozmarzyłem.biggrin.gif Czas spać, a nie głupoty po nocy pisać.

Nekkro
Wiadomość [#2577]: 16.03.2011 o 09:42

Konto skasowane

wiecej nerfa CS, tak !

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
mindseeker
Wiadomość [#2578]: 16.03.2011 o 11:19

Konto skasowane

Nie rozumiem czemu oni tak niszczą Warriora. Zachowują się jak totalni amatorzy i debile.

1. Inner Rage - gracze przed Cata mówili, że to będzie fail, ale blizz nie słuchał. Wiadomo kretyni nigdy się graczy nie posłuchają.
2. Heroic Leap - dali to gówno kosztem zabrania Intercepta. Super...
3. Colossus Smash - wszyscy przed Cata mówili, że to będzie overpowered i trzeba inaczej rozwiązać sposób ignorowania armora przez Wariorrów, ale blizz oczywiście miał w dupie uwagi graczy i teraz się ośmiesza. PvE 100%, a PvP 50% - co za debilizm.

Te zjebane 50% to w WotLK mial każdy przeciętny Warrior passive, więc ja osobiście nie widzę już powodu dla którego używać CS w PvP w kolejnym patchu - strata global cd.
Plate wearerów Warrior po tym nie będzie wstanie zabić choćby się zesrał na miętowo taka prawda. Każda klasa ma skille ignorujące 100% armora, ale Warrior mieć nie będzie.

[Edycja mindseeker - 16.03.2011 o 11:21]

Nekkro
Wiadomość [#2579]: 23.03.2011 o 11:32

Konto skasowane

Ja pierrrr ....

to wlasnie wyrwalo mi sie jak przeczytalem na mmo ostatnie Q&A odnosnie pvp warka.
łeeeeeeeeeeee.

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Daros666
Wiadomość [#2580]: 23.03.2011 o 17:47

Konto skasowane

Blizzard słucha, ale tylko tych whinerów i noobów, dla których trzeba wszystko nerfić bo jest OP dla nich i ułatwiać grę, bo dla nich za trudna.Przez takich typów gra jest nudniejsza, a PvP niszczone(i tak nie gram PvP więc mi wszystko 1dno).

Znowu w Hordzie,mon.
REKLAMA
Strona 129 z 134.
Pierwsza     <<   <   ... | 125 | 126 | 127 | 128 | 129 | 130 | 131 | 132 | 133 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :