Dziś jest: Czwartek, 2 kwietnia 2020, godzina 01:16
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Wojownik Oficjalny topic każdego Wojownika.

Odpowiedź

Temat: Oficjalny topic każdego Wojownika.

Pierwsza     <<   <   ... | 121 | 122 | 123 | 124 | 125 | 126 | 127 | 128 | 129 | ...  >   >>     Ostatnia
TadeoTadei
Wiadomość [#2481]: 01.07.2010 o 12:06

Konto skasowane

Wg ludzi z forum wowhead oraz oficjalnego forum wowa - warrior w europie nie działa, zgodnie z opisem wpływa tylko na Critical Strike Chance broni, a nie umiejętności.

Tadeo - blood elf warrior lvl 85 Single Minded Fury PvE/Protection PvE

Server Auchindoun
Nekkro
Wiadomość [#2482]: 01.07.2010 o 12:59

Konto skasowane

ale co ?

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
MasterpiteR
Wiadomość [#2483]: 01.07.2010 o 22:34

Konto skasowane

TadeoTadei napisał
Wg ludzi z forum wowhead oraz oficjalnego forum wowa - warrior w europie nie działa, zgodnie z opisem wpływa tylko na Critical Strike Chance broni, a nie umiejętności.

Jedni mowia tak inni tak, na tankspot to przetestowali i 1 koles na okolo 1k prob nie zauwazyl zmiany, a inny napisal takie cos:

Okay, so I did some testing and these are the results I got:

without enchant:
tooltip reads 5.78% ranged and melee crit
1021 tclaps executed
218 crit = 21.4% crit rate

after enchant:
melee crit reads 5.78% crit and ranged crit reads 6.65% crit
1316 tclap executes
1003 hits, 307 crits = 23.3% crit

I have a hard time believing that with over 1,000 executes of tclap that the RNG would be so bad that it would increase the crit % by 1.9%, even though that is more than the amount of crit the heartseaker scope should give, I think that only proves that it is more liekly that the heart seeker scope DOES increase the crit chance of tclap!

Edit:I forgot to state my test parameters. this was done while spec'd into incite against a single level 80 test dummy while only auto attacking and pressing tclap.

link tutaj

http://s28.bitefight.pl/user/bite/39798
pussymonsta
Wiadomość [#2484]: 12.07.2010 o 15:16

Konto skasowane

powoli zbliża sie 80lvl i mam pare pytań dotyczących PvP
1. Czy w PVP musze mieć hit i expertise cap ?
2. pierwsze 75k honoru wydałem na legi i naramy Furious, zbieram teraz na reszte setu, czy może nie musze kupować wszystkich 5 części ?
3. ile resi potrzebne jest aby zaczać grać PvP, tzn. czy kupić 2 ringi, back, neck, buty, waist czy nie musze tego wszystkiego ?
4. kupić za honor jeden z trinketów battlemaster czy może jakiś wydropić ?
5. na początku te furiosy gemowaćw str czy odrazu w arp ?
z góry dzięki za opdowiedź

ps. jak sprwadzić ile % ma gate na IoC

[Edycja pussymonsta - 12.07.2010 o 15:31]

TadeoTadei
Wiadomość [#2485]: 13.07.2010 o 14:39

Konto skasowane

W PvP potrzebujesz tylko hit capa który wynosi 5%.
Co do gearu: idea jest taka aby mieć w okolicach 900-1000 resilance, czyli min 4 części setu. Jak już osiągniesz taką ilość następnie powoli zamieniasz itemy pvp na pve tak aby zwiększyć swój dps zachowując odpowiednią ilość resilance (900-1000), hit cap oraz min 4 części setu.
Najlepiej zamiast trinket battlemastera używać jakiś trinket pve do dpsu (byle dobry).
Gemować od razu w arp i tego arp się trzymać aż do cata.
Osobiście nie lubię robić bg (tym bardziej, że nie mam już takiej potrzeby), ale z tego co ostatnio widziałem to blizzard przywrócił hp bary bramom na bg (najeżdżasz na bramę tak, aby była podświetlona i w prawym dolnym rogu pojawia się okno z nazwą oraz hp barem).

Pozdrowienia,
Tadeo

Server Auchindoun
Jahchild
Wiadomość [#2486]: 14.07.2010 o 07:12

Konto skasowane

witam jestem tu nowy!! ;p
Gram undeadem warriorem (narazie 9lvl) i mam pytanie. Czy dostane pozniej jakiś czar ktory zwiekszy mi szybkość ataku bo chodze z 2h sword ktorym uderzam raz na 3 sekundy a to dość duzo...

MasterpiteR
Wiadomość [#2487]: 14.07.2010 o 09:24

Konto skasowane

Jahchild napisał
witam jestem tu nowy!! ;p
Gram undeadem warriorem (narazie 9lvl) i mam pytanie. Czy dostane pozniej jakiś czar ktory zwiekszy mi szybkość ataku bo chodze z 2h sword ktorym uderzam raz na 3 sekundy a to dość duzo...

Od 20 lvl mozesz u trenera kupic umiejetnosc uzywania 2 broni jednorecznych na raz, wtedy bedziesz bil duzo szybciej(ale za mniej obrazen).
Aby atakowac czesciej po prostu uzywaj victory rush, on sie uaktywnia gdy zadasz konczacy cos( i mob/gracz da ci honor/doswaidczenie).
Klasa wojownik jest ogromnie zalezna od posiadanych itemkow, szczegolnie broni, wiec staraj sie w miare mozliwosci przynajmniej bron miec dobra, pomaga w tym opcja losowych dungeonow ktora staje sie dostepna od lvl 15, powodzenia w grze^^

Sora
Wiadomość [#2488]: 14.07.2010 o 09:57

Konto skasowane

Z tego co widziałem to drzewka talentów w Cata wyglądają nieźle u warriora smiley.gif

Kończę z wowem sad.gif
TadeoTadei
Wiadomość [#2489]: 14.07.2010 o 11:43

Konto skasowane

Z tego co ja widziałem drzewka talentów warriora w cata są tragiczne pod wzg PvE. Szczególnie arms... Ja gram arms pve i kocham tą specjalizację ale jak układałem drzewko pod cata to niestety nie doszedłem do bladestorma i skończyły mi się talenty pve... Po prostu brak mi słów, blizzard ma zamiar znowu zrobić drzewko tanka, dpsu i pvp? Dodatkowo fury mnie też nie zachwyca...

Eh wymysliłem coś takiego dla armsa pve w cata ale nie jestem z tego zadowolony... Arms PvE Cata

A to dla fury 2x1h (bo takim bym grał jeżeli nie arms) - Fury 2x1h Cata

Jedyne co mi się tu podoba to powrót fury pvp biggrin.gif

[Edycja TadeoTadei - 14.07.2010 o 11:55]

Server Auchindoun
Nekkro
Wiadomość [#2490]: 14.07.2010 o 11:54

Konto skasowane

Blizz ciagle zmienia talenty, ostatnio przeciez tez duza zmiana byla w tym temacie mimo trwania bety.

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
MasterpiteR
Wiadomość [#2491]: 14.07.2010 o 12:42

Konto skasowane

A ja tam na ten moment jestem zadowolony z talentow do tankowania , fajne self heale mozna miec jako prot, tego mi zawsze brakowalo w stosunku do innych tankow na warku, ogolnie mile zaskoczenie ;)

mindseeker
Wiadomość [#2492]: 14.07.2010 o 12:50

Konto skasowane

Najbardziej mi się podoba to co Blizz zrobił z Heroic Leapsmiley.gif Jeśli w takiej formie ten skill zostanie to będzie ciekawie.

Spec do Fury PvE można bez problemu ułożyć.

W Arms PvP specu brakuje Piercing Howl i -20% dmg na overpower też nie wygląda za ciekawie.

Jahchild
Wiadomość [#2493]: 14.07.2010 o 13:38

Konto skasowane

aha dzieki za pomoc ;p

Nafur
Wiadomość [#2494]: 14.07.2010 o 14:50

Konto skasowane

Witam.

Expie sobie pomalutku mojego wojownika, i za niedlugo dorobie sie dual speca w zwiazku z czym zastanawiam sie czym sie przyjemniej leveluje, fury czy arms (w procie takze nie narzekam bo idzie mi bardzo latwo, ale chce sprobowac innego buildu). Bardzo ze tak powiem "napalilem" ;) sie na arms, mam 41 poziom i chcialbym tak rozlozyc talenty i glyphy http://www.wowhead.com/tale(...)oo:asZz. Czy exp w czyms takim nie bedzie sado-maso czy jak tam sie mowi ;)

Pozdrawiam.

Narcy
Nekkro
Wiadomość [#2495]: 14.07.2010 o 14:56

Konto skasowane

MasterpiteR napisał
A ja tam na ten moment jestem zadowolony z talentow do tankowania , fajne self heale mozna miec jako prot, tego mi zawsze brakowalo w stosunku do innych tankow na warku, ogolnie mile zaskoczenie ;)

hm a ten talent "blood and thunder" , znaczy ze majac jednego moba z rendem walne thunderclap to rend rozniesie sie na wszystkich ktorzy dostali tc ? ;)

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
MasterpiteR
Wiadomość [#2496]: 14.07.2010 o 19:51

Konto skasowane

Tak jest napisane tam, nie mam bety to nie wiem jak to dziala, i czy to bedzie bardzo pomocne.
Jak probowalem rozne buildy to zawsze na cos fajnego brakowalo talentow , trza pewnie bedzie wybrac albo max survival albo lepszy aoe threat dzieki rozsprzestrzenianiu renda.

Nekkro
Wiadomość [#2497]: 19.07.2010 o 14:58

Konto skasowane

moze tu sie podepne bo nie pamietam, skile takie jak overpower, mortal strike, execute biora swoja sile uderzenia z str czy ap ?
mam http://www.wowhead.com/item=50798 i http://www.wowhead.com/item=51022
chodzi o relaksacyjne pvp na bg, co wybrac ? ;)

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
TadeoTadei
Wiadomość [#2498]: 19.07.2010 o 15:48

Konto skasowane

Jeżeli chodzi o wybór broni pod pvp powinieneś najlepiej używać broni z str ponieważ przelicznik str-ap wynosi 1:2 (1 pkt str daje 2 ap), a więc większość broni ze str będzie dawało więcej ap niż bronie agi/ap. Umiejętności takie jak ovepower czy mortal strike zależa od ap czyli od siły smiley.gif

Jeżeli chodzi o te dwie bronie co wymieniłeś powinieneś używać włóczni jeżeli nie masz hit capa (5% w pvp). Jeżeli masz takowy to używaj topora.

[Edycja TadeoTadei - 19.07.2010 o 15:49]

Server Auchindoun
Nekkro
Wiadomość [#2499]: 20.07.2010 o 15:33

Konto skasowane

ok, podziekowac smiley.gif

A, jeszcze takie pytanie - czy proc bryntrolla nie ma zadnych ograniczen w pvp ( BG ) ? Czy oprocz statow str i stamina to nie traci sie za duzo arp w porownaniu z ramaladni's axe ? Co warto wziasc ? smiley.gif

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Nazario
Wiadomość [#2500]: 20.07.2010 o 15:43

Konto skasowane

akurat bryntrol jest dosc dobry do pvp ( procc pozatym ze zadaje dmg leczy Cie ) a Ramaladni daje Ci expertise , ktore w pvp nie jest potrzebne wiec nawet kosztem straty arp( zwlaszcza ze w pvp gearze i axe spec do hard capa nie dojdziesz )warto wziac Bryntrolla

REKLAMA
Strona 125 z 134.
Pierwsza     <<   <   ... | 121 | 122 | 123 | 124 | 125 | 126 | 127 | 128 | 129 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :